Everybody should have his own world...

61. kapitola - Zase další ples

9. července 2018 v 15:20 |  * Elita Bradavic 3 *
Je tu opět další kapitola k Elitě. Minulá byla taková pohodová, tahle bude taky, ale bude víc pařící. V Bradavicích se koná znovu ples pro sedmáky a tam naši přátelé v čele se Sam nemůžou chybět. Nic víc prozrazovat nebudu, nic závratného se dít nebude, ale i tak doufám, že si to užijete. Jak je u takových kapitol už zvykem, přidám zase ukázku šatů Sam a ostatních holek, protože složku šatů speciálně pro Elitu mám pořád dost plnou. Doufám, že si kapitolu opět užijete, pobavíte se a po přečtení zanecháte nějaký komentář s hodnocením a s poznámkami. Opravdu se mi těžko píše a nechce se mi ani moc přidávat, když se u poslední kapitoly neobjeví ani jeden koment. Upozorňuju, že pokud kapitolu okomentujete, tak máte větší šanci na rychlejší update, protože mě to vždycky naspeeduje...Vaše Maggdinka♥


Zase další ples

Čas letí jako blázen, nedávno začal únor a v Bradavicích se konal už tradiční ples na počest sedmáků. To sme si samozřejmě nemohli nechat ujít, vždycky to byla dobrá akce.
Emma a Mike bohužel nejdou, protože maj od prosince zamluvenej a zaplacenej víkend na horách. Je to sice na prd, protože pařba bez Emmy není žádná pařba, ale zas chápu, že si to nenechaj propadnout, protože je to bez možnosti vrácení peněz.
Dva dny před plesem se mi ozvala naštvaná Sarah, že taky nepřijde, protože i když je víkend, tak musí bejt v práci a pracovat na uzávěrce až do noci. Pořád pracuje u Denního věštce a občas si z těch zaměstnanců dělaj fakt otroky.
Naštěstí nikdo další nic nezrušil, James šel s Lily, já s Patrickem, šli i Remus s Amandou a Sirius s Charlie. Překecávali sme i lidi z Řádu, ať jdou taky, ale nikdo se na to kdo ví jak netvářil. Vrátit se do Bradavic na večer je sice fajn, ale že by byli odvařený z plesu se studentama, to se říct nedá. No co, jejich škoda.
S výběrem šatů sem si dala samozřejmě zase záležet, člověk přece jenom dlouhý večerní šaty neností, že jo, tak když už se naskytne příležitost, musim jí využít.
Nejvíc ale zabodovala Lily, když s Jamesem přišli, málem mi spadla brada až na zem.
"Wou, takhle sexy sem tě snad nikdy neviděla. Vypadáš skvěle!" vyhrkla sem a obdivně na ní koukala. Lily si nikdy na kdo ví jak odvážný věci nepotrpěla, většinou se spokojila s něčím klasickým a trochu romantickým, ale dneska vypadala jako sexy šelmička. Ne, že by to byla nějaká sucharka a už vůbec ne, že by si to nemohla dovolit, ale to spíš já sem na takovýhle odvážný úlety. Dneska mě ale strčila do kapsy, ani sem neviděla ještě šaty nikoho jinýho, ale už teď můžu říct, že dneska strčila do kapsy všechny. Vypadá to, jak kdybychom si dneska prohodily role, já mám spíš romantičtější šaty a ona sexy.
"Díky, Sam. Tohle není normálně můj styl, ale viděla sem je a líbily se mi, tak sem si řekla, do háje s tim, beru je. Kdo ví, kdy si znova něco takovýhleho budu moct dovolit." komentovala to. Jo je fakt, že za chvíli na ní těhotenství začne bejt vidět.
"No je fakt, že příštích pár měsíců by sis něco takovýho vzít nemohla, ale hned po porodu budeš zas jako tyčka, ty se nemusíš vůbec bát." mávla sem rukou. Lily byla vždycky štíhlá a vysoká, i kdyby přibrala nějaký kila, hned tři dny po porodu zas beztak bude vypadat jako dřív.
Po chvíli dorazili i zbylý dvě dvojice. Amanda a Charlie obě taky vypadaly bombasticky, Amanda byla taky sexy a Charlie měla sice dost jednoduchý šaty, ale výborně jí seděly a ona v nich vypadala fantasticky. Snad ještě nikdy sem to neřekla, ale mám fakt ráda Charlien styl, většina hadrů co sem na ní viděla byla vždycky pěkná a stylová, sama bych si na sebe něco takovýho dobrovolně vzala.
Vyrazili sme do velký síně a všichni se po nás začali otáčet. Jak sem prorokovala, z Lily se stala hnedka absolutní hvězda, všichni na ní zírali. Kdyby nevypadala tak božsky, tak bych byla možná trochu naštvaná, že ode mě odebírá pozornost, ale dneska jí to tak sekne, že si ani nemůžu stěžovat. James se vedle ní pyšně nesl, bylo na něm vidět, že si až moc užívá, že ženská, která patří jen jemu, má tolik pozornosti a vypadá tak skvěle
*****************
Ukázka šatů
*****************
Sam šaty

Lily šaty

Amanda šaty

Charlie šaty

"Já si myslim, že ty vypadáš nejlíp." naklonil se ke mně Patrick při chůzi a pošeptal mi do ucha.
"To říkáš, potože se to od tebe očekává, protože se mnou chodíš." zasmála sem se.
"Ne, myslim to vážně. Vypadáš skvěle. Jemně a romanticky a zároveň sexy." usmál se na mě. Tak nebudu se s nim hádat, zalichotilo mi to, že jo. I tak si ale myslim, že Lily to dneska sekne nejvíc.
Když už sme byli kousek od učitelskýho stolu, přehodili sme se, Jimmy vzal v rámě mě a Patrick Lily. Já s Jamesem sme si zase museli na zahájení sednout k učitelskýmu stolu. Hned sme si samozřejmě nalili první pití, na který sme narazili, jak jinak.
Nástup a zahájení byly super a proběhly docela rychle, takže za necelou půl hodinu už sme seděli u menšího stolu s ostatníma. Jak říkám, je nás tady málo, míň, než na co sme normálně zvyklí, ale i tak si to užijeme.
"Lily, jak to vypadá s mimčem?" ptala se zrovna Amanda, když sme si s Jimmym za ostatníma přisedávali.
"Jo super, byli sme tam s Jamese před dvěma týdny a všechno vypadá dobře. Za dva týdny jdem na další návštěvu a už nám řeknou pohlaví." usmála se Lily a hned chytila Jamese, kterej si sedl vedle ní, za ruku.
"Takže si necháte říct, jestli to bude kluk nebo holka?" podíval se na ní Remus.
"Dohodli sme se, že jo." podívala se na něj Lily a pak se podívala na Jamese. "Bylo by to sice hezký převapení, čekat až na narození, ale tohle je praktičtější kvůli nákupům věcí a tak."
"Jo, však nejsme ve středověku, když máš možnost to vědět, tak proč čekat." přitakala sem a nalila sem si vrchovatou sklenici Ohnivý whisky.
"Fakt bizár na tebe koukat, jak mluvíš o těhotenství, když si nalejváš plnou sklenici chlastu." ušklíbl se Patrick a pobaveně se na mě díval.
"Však já taky těhotná nejsem a nějakou dobu to rozhodně neplánuju." ušklíbla sem se. To, že čekaj Lily a James děcko je super, k nim dvěma to sedí, ale kdybych já měla mít v dohledný době dítě, to by bylo ještě bizarnější než Emma, která se vdala před třicítkou.
"Počítáme s váma se všema s hlídáním, takže si to ozkoušíš." zazubil se na mě Jimmy.
"Nevim, jestli bych sobě svěřovala malý mimino. S malejma nebo většíma dětma sem v pohodě, ale o miminech nevim vůbec nic a upřímně mě docela děsej, bejt váma, tak si hodně rozmyslim, jestli mi svůj uzlíček štěstí dáte samotný na hlídání." ušklíbla sem se ironicky.
"Prosim tě, budeš skvělá." mávla Lily rukou. "Myslíš, že já a James něco víme o malých miminech? To se člověk prostě naučí za pochodu."
"Já jen říkám, že kdykoliv se mi malý mimino dostalo do ruky, tak všechny začali záhadně řvát, asi vysílám blbý vibrace nebo co." pokrčila sem rameny. Však oni si to ještě rozmyslej, až mi daj svoje malý děcko do rukou a uviděj.
"Já sice taky s miminama nemám zkušenosti, ale už se těšim. Budete si občas potřebovat odpočinout jenom sami dva a strejda Sirius bude k službám." vložil se do toho Sirius a zašklebil se na nastávající rodiče. Tak ten je ta poslední osoba, který bych krom mě svěřovala dítě.
"No vidíš, to je přístup!" zasmál se James. Jestli Lily nechá někdy to dítě o samotě se Siriusem nebo s Jamesem a Siriusem dohromady, tak jí koupim pěknej teplej pokojíček v blázinci. Kor jak to děcko bude trochu větší. Ty dva by dokázali zkazit i papeže.
"Jestli necháš tyhle dva někdy hlídat samotný, Lily, tak seš blázen." vyslovil Remus nahlas to, co já si myslela a ukazoval na svoje dva kámoše.
"Je nad slunce jasný, že ty dva to dítě zkazej, tak proč se s tim rovnou nesmířit." mávla Lily rukou lhostejně. To je taky fakt, i kdyby se snažila tomu nějak zabránit, tak by se jí to nepovedlo, ty dva sou prostě mistři.
Sirius a Remus po chvíli došli pro další pití, protože už nám docházelo a taky pro nějaký občerstvení, když už to tady všechno je a navíc zadarmo, tak se toho musí využít ne? Navíc, musíme se pořádně posilnit, neplánujeme jít domů za dvě hodiny.
"Smím prosit?" naklonil se ke mně Patrick a natáhl ke mně ruku, když začali hrát pomalejší písničky. Na tancování na rychlý songy je ještě brzo, jestli zas budeme tancovat se studentama, na to potřebujeme bejt trochu nalitý, takže doteď nebyla dobrá příležitost. Ráda sem jeho nabízenou ruku vzala a nechala sem se dovíst na parket, na kterým už byli James a Lily. Omotala sem ruce kolem Patrickova krku, přitiskla sem se blízko k němu a pomalu sme se pohupovali do rytmu. Bylo to příjemný, moc sem si to užívala.
*
Kolem půlnoci na mě přišel splín. Omluvila sem se Patrickovi a řekla mu, že se půjdu na chvíli projít, že chci bejt sama. Zná mě a ví, že když to na mě přijde, tak nemá cenu se nějak angažovat a je lepší mě nechat samotnou a na nic se nevyptávat.
Chvíli sem se procházela podél jezera, měla sem na sobě jen ty šaty a venku byla neuvěřitelná kosa. Bylo mi to ale fuk, byla sem trochu zahřátá alkoholem a ten studenej vzduch mi udělal dobře. Pak sem došla na nádvoří, kouzlem usušila lavičku a sedla sem si.
Po chvíli se směrem od pozemků objevili Sirius a Charlie, asi se taky byli někde projít nebo si zadovádět. Když přišli blíž ke mně, poznali mě. Viděla sem periferním viděním, že Sirius něco pošeptal Charlie, ta přikývla a šla do hradu. On šel ke mně. Očividně jí řekl, ať jde a nechá nás o samotě. Beze slova si sedl vedle mě.
"Musíš bejt úplně ledová, co tady strašíš?" prolomil po chvíli ticho, sundal si sako, přehodil mi ho kolem ramen a zachumlal mě do něj.
"Vrátili se mi vzpomínky, jak se se mnou před třema rokama Jazz rozešel a já z toho byla v háji. Nemůžu uvěřit, že už je to přes půl roku, co tady není." promluvila sem po chvíli a odtajnila tak příčinu mojí depky. Ani sem s Jazzem na plese nebyla, ale mám to s ním spojený, byla sem pěkně v háji, když se se mnou rozešel. Pak se objevil Sirius jak princ na bílým koni a šel se mnou, abych neskončila sama. Dneska se mi to všechno vrátilo. Sirius mlčel, věděla sem, že se na mě dívá a bylo mi jasný, jak ten pohled vypadá. Lítost.
"Strašně mi chybí, Siriusi." špitla sem po další chvíli ticha.
"Já vim, Sam." přitakal a omotal kolem mých ramen ruku, přitiskl si mě k sobě. Položila sem si hlavu na jeho rameno, bylo to uklidňující. Asi s nikým jiným bych o tom mluvit nedokázala, ale Sirius o mě věděl všechno, prožil se mnou všechno, takže sem mu nemusela nic vysvětlovat.
"Taky mi chybí." přiznal. "Pamatuju, jak sme s klukama chodili o prázdninách do Tonyho hospody v Godrikově Dole a Jazz si k nám občas přisednul a chlastal s náma. Byl to fajn kluk."
Bylo příjemný slyšet někoho dalšího takhle mluvit o Jazzovi. I ostatní ho měli rádi a znali ho, ale ne tak dobře jako já. Občas zapomínám na to, že Poberti ho znali ještě dýl a znali ho trochu líp než třeba Lily, Emma nebo Patrick. S nima bych o něm mluvit takhle nemohla.
"Je příšerný, co se mu stalo. Tohle si nezasloužil. Je škoda, že tady s náma není." dodal ještě Sirius.
"Je tak divný, že tady není. I když je to už docela dlouho, tak si na to furt nemůžu zvyknout. Hrozně se mi stejská." popotáhla sem trochu. Do očí se mi draly slzy, ale udržela sem se a nepustila to ze sebe.
"Pojď, půjdem dovnitř. Dostaneme do tebe nějakej alkohol a bude líp." postavil se Sirius na nohy a natáhl ke mně obě ruce.
"Ty prostě víš, jak na mě." uchechtla sem se trochu veselejc, chytila ho a nechala ho, aby mě vytáhl na nohy. Nevim, co bych si bez něj počala. Říkám to dost často, ale musim to říct znova. Ať se mezi mnou a Siriusem děje, co se děje, vůbec si nedovedu představit, že bych ho ve svým životě neměla mít. I kdybych do něj byla zblázněná a on mě nechtěl, tak radši budu potichu trpět, než abych žila bez něj.
O hodinu pozdějc už sem si na žádný depky ani nevzpomněla. Sirius dodržel slib a dohlížel na to, abych pořád měla plnou skleničku a udržovala si hladinku v krvi a dobrou náladu.
Konečně hráli rychlý písničky a my už měli v krvi dost na to, abysme tancovali jako blázni. Byla sem celkem dost na mol, takže mi bylo úplně putna, jak vypadám před studentama. Ne, že bych teda dělala něco nemravnýho nebo šílenýho, prostě sem jen tancovala, ale bylo mi fuk, jaký kreace vymejšlim. Stejně tady byli už jen studenti vyšších ročníků, byla jedna v noci a mladší šli už spát.
Na chvíli sem se dokonce přisrala u učitelskýho stolu k Brumbálovi a vnutila sem se mu, že mě musí pustit jet s Jamesem do Ameriky na ten turnaj mezi školama ve famfrpálu. Kvůli jednomu tejdnu bez studia mudlů se tahle škola nezboří. Jimmy učí Obranu, která je daleko důležitější a on tady nebude, tak co.
"Čekal jsem, jestli za mnou přijdeš, bylo mi jasné, že ti to James poví." zazubil se na mě a decentně popíjel svoji oblíbenou medovinu.
"Pojede tam sice jen dvanáct děcek, ale i tak by tam měli bejt aspoň dva učitelé a kdo se na to hodí líp než já? Však víte, že já sem reprezentativní a komunikativní." překecávala sem ho.
"Ano, taky mě napadlo, že ty budeš dobrá volba. Chtěl jsem tam jet sám, ale bohužel kvůli jistým pracovním povinnostem nemohu. Navíc jste oba s Jamesem na Atlantidě už byli, takže to tam znáte a máte tam přátelé, takže nevidím důvod, proč bys jet nemohla." usmál se na mě a mrkl.
"Díky, pane řediteli, já vás zbožňuju!" vyhrkla sem a krátce sem ho objala. Hned sem vylítla najít Jimmyho, abych mu to oznámila. Pár studentů se tlemilo, když sem kolem nich probíhala. Došlo mi, že jim asi neuniklo to objetí.
"Jedu s tebou do Ameriky, bejbe!" skočila sem nadšeně Jamesovi na záda. Málem to neustál, hlavně proto, že se lekl, ale dal to.
"Tak to je super!" radoval se a nadšeně mě objal.
"No to je fakt super, tak vy si pojedete válet šunky do LA a já tady budu sama." našpulila Lily pusu a nahodila psí oči.
"Však se můžeš za náma přemístit. Spojim se s Loganem a Justinem a aspoň jeden večer bysme se s nima mohli sejít." nadhodila sem, abych jí uklidnila.
"No, budu se o tom muset poradit s mojí léčitelkou, nevim, jak je to s přemisťováním z kontinentu na kontinent v těhotenství." zabručela.
"Podle mě to snad vadit nebude, nejseš žádnej začátečník." mávl Jimmy rukou a uklidňoval ji.
"Anebo bysme mohli zkusit Brumbála ukecat, jestli bys tam nemohla jet s náma. Vlastně bych se mohla zeptat i na Patta!" napadlo mě a objala sem Patricka kolem pasu, stál tady s náma.
"Myslíš, že by to dovolil?" podíval se na mě Patrick skepticky.
"Proč ne? Bradavice nic platit nebudou ne? Ubytko a jídlo zajišťuje Atlantida a eventuální další útraty si musíme stejně platit sami. Tak pokud by to nevadilo na Atlantidě, tak nevidim důvod, proč by to nešlo. Oba ste bradavický absolventi." mlela sem.
"No, já myslim, že je to super nápad, za zeptání nic nedáme." přitakal James a nadšeně přikyvoval. Někdy se pokusim zpracovat Brumbála, vim, že má pro mě ten dědula slabost, to by v tom byl čert, abych ho nepřesvědčila.
Zbytek večera sme si skvěle užili. I když to bez Emmy není ono, to ona vždycky každou party zpestří svejma kravinama, i tak to bylo super. Popíjeli sme, tancovali a prostě se bavili. Bylo to fajn, už docela dlouho sme takhle nepodnikli nic všichni dohromady a bylo super bejt tady zase všichni spolu v Bradavicích. Jako za starých časů.
Kolem třetí ples oficiálně skončil a my samozřejmě odcházeli jako poslední.
"Co takhle dneska zůstat tady?" přilepila sem se Patrickovi k boku a opile sem se na něj zahihňala.
"Dělat čuňačinky v Bradavicích? Že se ptáš." ušklíbl se trochu zvrhle. To se mi líbí.

U vstupní brány sme se rozloučili s ostatníma a pak sme se vydali nahoru. Všechny louče už byli uhašený a byla tady tma jak v pytli, ale v tomhle hradě známe každej kout i potmě, takže sme si nesvítili hůlkama. Šli sme do mojí ložnice u kabinetu a celou cestu sme se každou chvíli zastavovali, opírali se o zdi nebo o schodiště a líbali se. Zase sem si připadala jako studentka, která po večerce na tajňačku vyrazila na rande. Dokonce sme se i schovali do nějakýho přístěnku, když sme slyšeli Filche, ne že bysme museli, ale hold síla zvyku. Když odešel, vyšli sme zpátky na chodbu a culili se jak dva puberťáci. Bylo to super.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Komentáře

1 Maria Maria | 14. července 2018 v 12:35 | Reagovat

Už se těším na Sam v Atlantidě :-D škoda že na ples nemohla Emma, to by byli jiné pecky :-D  :-D  :-D

2 Cassiopea Cassiopea | 14. července 2018 v 17:15 | Reagovat

Kapitoly s plesy mám vždycky nejraději a i když se tentokrát neobjevila Emma tak jsem se pobavila jako obvykle. Těším se na další vývoj událostí a především na Sam v Atlantidě, jak to bude vnímat jako dospělý a ,,zodpovědný´´ dozor :-D A abych nezapomněla tak moc krásné šaty :-)
Ps: gratuluji ke zkouškám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama