Everybody should have his own world...

54. kapitola - Americká plnoletost

30. dubna 2018 v 22:00 |  * Elita Bradavic 3 *
Je tu další kapitola k Elitě. Tentokrát nás po zase docela dlouhé době čeká party kapitola. Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy byla nějaká pořádná pařba, kde by byla celá parta a plno členů Řádu. Sam a Sirius se rozhodli oslavit narozeniny společně, takže to je velká událost. Nemá ani cenu k téhle kapitole nic dodávat, bude se tam jednat čistě o zábavu a kraviny, nic vážného. V kapitole zase přidávám ukázku oblečení holek (ne úplně všech, takovej ten základ), protože mě baví si projíždět různý variace oblečení, tak proč občas něco nepřidat. Taky upozorňuju že bude v kapitole choulostivá scéna, ale na její začátek a konec budete upozorněni, kdybyste ji náhodou chtěli přeskočit. Doufám, že se u čtení pobavíte a jako vždy připomínám, že za jakýkoliv komentář budu neskonale vděčná a urychlí přidání nové kapitoly...Vaše Maggdinka♥


Americká plnoletost

Je to tady. Stoneová a Black zase slavěj narozky, tentokrát americkou plnoletost aka jedenadvacetiny. Připadá mi, jako bysme poslední narozky slavili nedávno, ten rok tak strašně rychle utekl a přitom se toho tolik stalo, je to šílený. Čim sem starší, tím rychlejc ty léta utíkaj, docela mě děsí představa, že ani nemrknu a jednoho dne se probudim a bude mi třicet. Na takový věci ale zatím nebudu myslet, protože to je ještě furt dost daleko.
Poslední sobotu v listopadu sme se sešli v Potterovic sídle. Domluvilo se, že pít začneme tady a až budeme dostatečně v náladě, přesuneme se do nějakýho klubu do Londýna. V klubu sme byli naposledy v Las Vegas, když se Emma a Mike brali. To už je kurňa dlouho, taková ostuda.
"Tady je naše oslavenkyně!" přivítal mě zvesela Jimmy, když sme s Patrickem chvíli před osmou přišli k nim domů. Paroháč mi dal pusu na tvář a vzal si ode mě kabát, aby ho někam pověsil.
"Bacha na něj, pomalu začal nasávat už odpoledne." zasmála se Lily a přivítala se s náma krátkým obětím.
"Já si říkala, že je nějakej veselej." ušklíbla sem se. To je jedině dobře, začíná to pěkně, cejtim, že dneska to bude dobrá party.
Do půl devátý dorazili všichni. Skoro všichni z Řádu dorazili, jen Frank a Alice ne, protože museli zase pracovat, Zoe taky dneska sloužila noční u Munga, Dan a jeho přítelkyně slavili výročí a Tyler byl taky v práci. Dorazili i Dylan a Melissa, lidi co do Řádu naverboval Jazz. Tak napůl sem čekala, že po Jazzově a Scottově smrti z Řádu odejdou, přece jen to byli jejich dobrý kámoši a Jazz je sem dovedl, ale neodešli. Smrt jejich kámošů je napumpovala v boji proti Smrtijedům ještě víc. Je fajn že sou tady, neznám je zas tak dobře, ale už sem stihla poznat, že sou to super lidi.
S holkama sme se samozřejmě zase trochu vyšňořily, nic extra, ale tak pak půjdem do klubu, tak musíme vypadat trochu k světu, no ne?
*****************
Ukázka oblečení
*****************
Sam

Lily

Emma

Sarah

Amanda

Charlie


Všichni sme si tak nějak posedali v obýváku, i když James a Lily vyčarovali židle, furt tady nebylo tak moc míst. Dokázali sme se ale smrsknout, na jednom gauči sme seděli já a Patrick, James a Lily a Sirius a Charlie, protože sme si holky tak nějak na kluky posedali. Remy a Amanda spolu seděli v jednom křesle, Mike seděl na židli a Emma seděla na zemi a opírala se mu o nohy. Hned tady bylo víc místa.
Bylo tady samozřejmě nějaký občerstvení, v podobě brambůrků, oříšků a tak a samozřejmě hodně chlastu. To je jediný, co mě zajímá, dneska mám v plánu se vožrat a Patrick už dopředu počítá s tim, že mě potáhne k sobě domů. To je znamení dobrýho vztahu, žijeme v dokonalý symbióze.
"Letos žádný proslovy, vždycky se to zvrtne." řekla sem hned na začátku a podívala se na Emmu, protože víme, kdo má vždycky nejdivnější proslovy.
"To není fér, já už začínala přemejšlet, co řeknu." našpulila pusu jako malý děcko.
"Dokážu si představit, co by to bylo za perlu." zašklebila sem se. "Každej rok se říká to samý, za poslední roky sme se skoro nezměnili, tak je to furt to samý dokola. Uděláme přípitek a bude."
"Jo, já souhlasim." přidal se ke mně souhlasně Sirius.
"No tak si rovnou připijeme ne? Nemá cenu to odkládat." navrhla Lily. Ostatní souhlasili. Všichni sme si pobrali skleničky, ve kterých už sme měli nalitou Ohnivou whisky.
"Tak na Sam a Siriuse." křikl Jimmy s pozdviženou sklenicí.
"Na Sam a Siriuse!" zopakovali ostatní a všichni sme do sebe panáka kopli.
Několik hodin sme se skvěle bavili. Jen sme kecali, což je nepřesný slovo - přeřvávali sme se jeden přes druhýho, přece jen nás tady bylo hodně, takže to byl hluk jako kráva. No a hlavně sme pili, abysme měli dobrej základ, až vyrazíme ven.
"Tak já bych zvedla kotvy ne?" ozvala se po jedenáctý Charlie.
"Mluvíš mi z duše, myslim, že tahle malá předehra stačila, jde se pařit!" houkla sem nadšeně a kopla do sebe nevim kolikátýho panáka. Vyskočila sem na nohy z Patrickova klína, on hned vyskočil taky, což byl dobrej nápad, protože sem se trochu zakymácela a on mě pohotově chytil.
"Můj zachránce." zaculila sem se na něj trochu přiblble a dala mu krátkou a jemnou pusu na tvář.
"O jéje, už to začíná." zasmál se a pobaveně mě sledoval. I ostatní se začali zvedat a šli sme se oblíkat, abysme vyrazili.
"Nevim jestli takhle vysoký boty byly dobrej nápad, akorát si někde zlomíš nohu." okomentoval Patt skepticky moje boty, který měli dost vysokej podpatek.
"No tak díky bohu, že sme kouzelníci a ty mi můžeš nohu hned zpravit." ušklíbla sem se držkatě a nasoukala se do kabátu.
Přemístili sme se do Londýna do klubu, do kterýho sme si předem zařídili vstup a objednali VIP koutek, abysme měli kde sedět a nemuseli postávat někde u baru.
Dorazili sme kolem půl dvanáctý, zrovna se to tady začalo rozjíždět. Lidí tady bylo hodně a hráli super muziku. James, Sirius a Remus odešli k baru a asi po deseti minutách se vrátili s velkýma kýblema Cuba Libre s dlouhýma brčkama.
"Tak tohle si nechám líbit." usmála sem se šibalsky, hned se zmocnila jednoho brčka, narvala si ho do pusy a pořádně se napila.
"Koukám, že bys potřebovala celej ten kýbl jen pro sebe." zasmál se Ben při pohledu na mě.
"O tom se s tebou hádat nebudu." ušklíbla sem se. Patrick se beze slova zvedl a někam odešel, po chvíli se vrátil s dalším kýblem a postavil ho přede mě.
"A tohle je přesně důvod, proč sme spolu." zacukrovala sem, přitáhla si ho k sobě a dlouze ho políbila. Jeho gesto mě dojalo. Říkáte si, že sem asi magor, ale já takovýhle gesta ocenim daleko víc než nějaký kytice nebo podobný romantický blbosti.
"Jdem tančit!" zakřičela Charlie a postavila se na nohy. Přiběhla ke mně, popadla mě za ruce a vytáhla mě k sobě. Pak popadla za ruku Lily a obě nás táhla na parket. Amanda, Sarah a Melissa nás následovaly. Hrály zrovna jednu skvělou party pecku, to si nechám líbit (Pusťe si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=ivxPepDyqmI).
Ani nevim jak dlouho sme s holkama tancovaly, hráli už minimálně čtyři písničky. Najednou se vedle nás objevil nějakej týpek se svítícíma zkumavkama plnýma nějakýho pití.
"Reklamní vzorky zadarmo. Brusinková vodka!" křikl na nás a nabídl nám, ať si vezmeme. Nenechala sem se pobízet dvakrát. Chlast a zadarmo? I kdyby to byl nějakej absinth tak beru. S holkama sme šťastně vřískly a koply panáka do sebe. Musim uznat, že to bylo fakt dobrý. Hned sme se zas pustili do tančení.
Po nějaký době se vedle nás objevili Sirius, James, Remus a Dylan. Vběhli mezi nás a začali blbnout a tancovat.
"Ste se byli zhulit, co?" křikla sem se smíchem na Siriuse. Místo odpovědi se na mě zazubil, to je dostatečná odpověď.
Začala hrát zase jedna super písnička a my se dali do paření (pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=GsF05B8TFWg). Ani nevim jak k tomu došlo, ale najednou sem seděla Siriusovi na ramenou, takže sem viděla shora na celej dav, hlasitě sem vřískala a popíjela nějakej drink, kterej ani nevim, jak se mi dostal do ruky. Lidi kolem se po mě pobaveně koukali a některý mě povzbuzovali. Já se na Siriusovi do rytmu muziky kroutila, ještě že je tak silnej, jinak by to ani náhodou neustál.
"Doufám, že mi hlídáš drinček." houkla sem na Patricka a hupsla sem mu na klín. Velkej Cuba Libre kýbl sem tady pořád měla. Bylo to minimálně půl hoďky, co sme odešli.
"Neboj, hlídám, ale sám sem se trochu napil." přiznal.
"Ty to máš dovoleno." našpulila sem pusu a on na ní hned přilepil svojí. Chvíli sme se trochu zapomněli a líbali se. Sme v klubu, tak to není žádná skandální věc.
"Pamatuješ, jak ses se mnou kdysi vsadil o kupování pití, že nepůjdu tančit k tyči?" zavzpomínala sem. Jo, to už je dlouho, to sme spolu ještě ani nic neměli.
"Jo, pamatuju. Teď už bych takovou blbost neudělal. Znám tě moc dobře a už vim, čeho všeho seš schopná." ušklíbl se.
"Hm, to ještě nevíš všechno." mrkla sem na něj potutelně. Byl z toho nesvůj, nevěděl, co sem tim myslela.
"Pojď, jdem tancovat, sedíš tady jak pecka celou dobu. Mám narozky, tak mi musíš plnit moje přání." vyskočila sem na nohy a tahala sem ho za ruce.
"No, když máš ty narozky." odpověděl naoko znuděně a neochotně, ale pak se zasmál a vstal. Šla sem před ním a on mě oběma rukama držel za boky a byl na mě docela přitisknutej. Ani v nejmenším mi to nevadilo.
Došli sme na parketě za ostatníma a přidali se k nim. Emma se zrovna pokoušela dělat stojku na hlavě, i po těch letech, co jí znám, nikdy nepochopim, jak ta holka na tyhle bejkárny chodí.
Po nějaký chvíli sem si ostatních skoro nevšímala a svůdně sem se kroutila kolem Patricka. On mě pak pevně chytil, takže sme byli tělo na tělo a tancovali spolu, bylo to dost sexy a hráli písničku, která docela vystihovala náš vztah (pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs). V průběhu písničky sme se začali líbat a pořád sme tancovali nalepený na sobě. Začal mě dokonce líbat i na krku, to je takovej provokatér.
"Pojď se někam zdejchnout." řekla sem mu do ucha a pak ho jemně kousla do lalůčku, cejtila sem, jak do sebe zhluboka nabral dech. Nečekala sem na jeho odpověď, popadla sem ho za ruku a začali sme se davem prodírat směrem k záchodům.
********************
Choulostivá scéna
********************
Vešli sme do chodby ze který vedlo několik dveří, zhodnotila sem situaci. Z kabelky sem nenápadně vytáhla hůlku a odemkla dveře, který vedly do nějakýho malýho skladu. Popadla sem Patricka a narvala sem ho dovnitř. Hůlkou sem za náma zase zamkla.
"Co když sem někdo přijde?" podíval se na mě nervózně.
"V tom je ten adrenalin, ne?" ušklíbla sem se provokativně. Trošku hrubě sem ho zády přirazila ke zdi a klekla sem si před něj.
"Sam, fakt si nemyslim, že bysme tohle měli dě-" začal protestovat, ale nedořekl. Rozepla sem mu poklopec, stáhla trenky a nechala sem pracovat svoji pusu. Slastně hodil hlavu dozadu a zamručel. Podívala sem se na něj a pohledem se mu snažila říct, aby držel klapačku, protože dveře nejsou zvukotěsný.
Po pár minutách už byl docela v háji, podíval se na mě, popadl mě za ramena a vytáhl na nohy. Vášnivě mě políbil a přitom nás hrubě přetočil, takže sem teď byla zády ke zdi já. Začal mě jako šílenej líbat na krku a na ramenou. Rukou mi pomalu po stehni vyjel nahoru pod sukni a začal si se mnou hrát. Teď sem se musela napomínat v duchu já, abych byla potichu, ale bylo to těžší, než se řekne. Pořád mě střídavě líbal na pusu, na krku a na ramenou.
Pak mě bez varování hrubě otočil,takže sem byla čelem ke zdi. Sukni mi vyhrnul nahoru a stáhnul mi kalhotky, který mi zůstaly kolem stehen. Sám si ani nesundal kalhoty.
Já instinktivně vyšpulila zadek a on se ke mně přitisknul. Jednou rukou mě držel kolem pasu, druhou mi mačkal moji ruku, kterou sem měla opřenou o zeď. Byl skoro bez sebe, nebylo to nic pomalýho a bylo to sexy jako blázen. Pusou mě líbal na krku a na ramenou, občas mě kousl. Ten adrenalin, ta hrozba toho, že sem může kdokoliv ze zaměstnanců kdykoliv přijít celou tuhle situaci dělala ještě žhavější. Po nějaký době sem se na mlčení vyprdla a ani na to nepomyslela a nechala sem emoce proudit pusou ven.
***********************
Konec choulostivé scény
***********************
Asi po čtvrt hodině sme vyšli opatrně ven. Nikdo na nás nepřišel, což je jedině dobře. Oběma nám hořely tváře a byli sme trochu rozcuchaný. Stěžovala sem si, že nám ve vztahu chybí jiskra a tohle bylo sexy až až. Možná že to mezi náma napodruhý bude fakt lepší.
"Ani se nebudu ptát, kde ste byli." podívala se na nás pobaveně Lily, když sme se vrátili na sedačky. Skoro všichni ostatní tady byli.
"Podle toho jak vypadaj je to celkem zjevný." zasmál se James a mrkl na nás. Nijak sem to nekomentovala, je mi to fuk, ať si klidně rejpou a dělaj si srandu, já mám teď výtečnou náladu a nic mi jí nemůže zkazit.
Patrick si sedl na svoje předchozí místo a já si sedla na něj. Hned sem se chopila jednoho z velkých brček, svůj Cuba Libre drink sem tady furt měla. Patrick se chopil dalšího brčka a napil se ode mě.
Odněkud se po nějaký chvíli vynořil Remus s tácem plným těch zkumavkových svítících panáků. Hned sem se smíchy začala válet po Patrickovi, na Remym a na panácích by nebylo nic divnýho, kdyby ovšem Remy neměl na hlavě takovou korunu z nafukovacích balónků, který byli vymodelovaný do tvaru penisu.
"Kdes to sebral?" vysoukala sem ze sebe mezi smíchem a utírala si slzy, který mi tekly z očí. Všichni kolem se tlemili taky. To, že má na hlavě něco takovýho Remus je na tom to nevtipnější, u hodně lidí u tohohle stolu, včetně mě, bych se vůbec ničemu nedivila, ale u něj je to bizár. Na druhou stranu co se divim, Remy se dokáže rozjet, už hodněkrát to dokázal.
"Někdo mu to v davu narazil na hlavu." smála se Amanda vedle něj. Očividně se tím pohledem taky dobře bavila.
"Kdes vzal ty panáky?" smál se Sirius.
"Štípnul sem je z baru." ušklíbl se Remy. Bylo na něm vidět, že je dost pod vlivem, což bylo ale už dost zjevný. Všechny nás obešel a panáky sme si rozebrali.
"Ještě dva zbyly, ty sou pro oslavence." zahuhlal Remy, když už všichni měli jednoho panáka, ale dvě zkumavky ještě zbyli. Přihrnul se ke mně a jednu mi dal, pak se přesunul k Siriusovi, ale zakopl si o vlastní nohu a spadl na něj. To mě rozesmálo ještě víc, miluju nalitýho Remuse. Všichni sme panáky zlikvidovali během chvilky, ta brusinková vodka je fakt dobrá, budu si to muset pamatovat.
Zbytek večera sme popíjeli, chodili tancovat a skvěle sme se bavili. Postupně lidi z party začali odcházet, ale pořád nás zůstalo docela hodně.
Když sme se vyvalili z baru, bylo chvíli po čtvrtý ráno. Až do konce sme zůstali já a Patrick, Lily a James, Emma a Mike, Sirius a Charlie a Dylan s Tylerem. Remus a Amanda odešli jenom chvíli před náma, ale Remy už měl fakt dost, takže se nebylo čemu divit. Penis z balónků si vzal s sebou. Fakt bych ráno chtěla vidět jeho výraz, až se probudí, pravděpodobně si nebude moc pamatovat a uvidí to vedle postele. Asi řeknu Siriusovi, ať to natočí.
"Půjdem ke mně, že jo?" podíval se na mě zkoumavě Patrick.
"No jasně, ještě s tebou pro dnešek nejsem hotová." zazubila sem se opile a snažila sem se na něj svůdně mrknout, ale vyšel z toho spíš takovej prapodivnej škleb.
"O tom dost silně pochybuju." zasmál se a chytil mě, aby mě podepřel, protože sem se docela kymácela. Rozloučili sme se s ostatníma a on se se mnou přemístil k sobě do bytu. Hned mě zavedl do pokoje, položil na postel a já odpadla. Jen sem zaregistrovala, že mi sundává boty, přehodil přese mě přikrývku a tlumeně se chechtal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Komentáře

1 Anette Anette | 8. května 2018 v 12:04 | Reagovat

Nádherná kapitola. I když mám ráda Sam a Patricka tak se těším až bude zase ta chvíle mezi Sam a Siriusem protože ty dva jsou prostě dokonalý. Moc se těším na další kapitoly :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama