Everybody should have his own world...

44. kapitola - Las Vegas 2. část

10. března 2018 v 20:33 |  * Elita Bradavic 3 *
Druhá část kapitoly je tady. Emma s Mikem se vzali ve stylu, který jim je dost podobný a v téhle části se bude konat velká party, protože taková událost se musí pořádně oslavit. V podstatě v ní o nic jinýho než o zábavu, pařbu a pití nepůjde, ale dlouho taková kapitola nebyla, takže věřím, že to není problém. Sam se taky zapovídá s jednou nečekanou osobou. Víc prozrazovat nebudu, čtěte a uvidíte. Jako vždy prosím o komentáře...Vaše Maggdinka♥


Las Vegas - 2. část

Když sme se vypakovali z restaurace, kluci trvali na tom, že musíme aspoň na chvíli zaskočit do nějakýho kasina, když už sme v hlavním městě hazardu. Mě to zas tak nevadí, ne že bych musela hrát, ale chci vidět tu atmosféru a tak.
Venku už byla tma jako v pytli, ale světla tady bylo habaděj, všude samý billboardy, neonový nápisy, blikající světla a tak. Vypadalo to všechno tak kýčovitě, až to bylo krásný. I ty atrapy Eiffelovky, Sochy svobody a dalších světových památek byly víc cool, než sem čekala.
Zapadli sme do nějakýho kasina, kluci se hned rozeběhli pro žetony a zakotvili u rulety, Emma s Mikem šli hrát automaty a holky se šly podívat na nějakou show, která se konala ve vedlejší místnosti. Já si to okamžitě namířila k baru a vůbec mi nevadilo, že jdu sama. Potřebuju drink.
Sedla sem si na bar a rovnou si objednala Morgena s kolou. Spokojeně sem usrkávala, pak si ke mně přisedl nějakej týpek a začal prudit. Snažila sem si ho nevšímat, protože z mojí zkušenosti to takový jako on odradí víc, než kdybych držkovala. Zatim to ale moc nefungovalo.
"Nazdárek, co tady tak sama!" ozvalo se vedle mě vesele. Byl to Remy a hned si sedl vedle mě a já mu byla vděčná, protože sem se na něj mohla otočit a toho vlezlýho blba ignorovat.
"Znáš mě, mě vždycky najdeš na baru." ušklíbla sem se a skrz brčko si znova usrkla. Remy pro sebe objednal taky Morgena s kolou a mě rovnou taky, protože už sem to měla skoro dopitý.
"Sam, seš v pohodě?" podíval se na mě starostlivě. Nechápu, co se děje, proč by o mě měl mít starosti. Očividně pochopil můj nechápavej výraz, protože pak pokračoval.
"Víš, James mi řekl, co se mezi tebou a Siriusem v poslední době odehrávalo. Tak se chci jen ujistit, že seš v pořádku. Rozešla ses s Patrickem a Siriuse jsi nechala Charlie, jak seš na tom?" koukal se na mě dál vážně. Já tu drbnu parohatou zabiju, to je fakt strašný, furt se říká, jaký sou holky drbny, ale kluci sou snad ještě horší.
"Remy, seš moc hodnej, ale nemusíš si dělat starosti, sem v pohodě." usmála sem se na něj. Nevim, jestli ho to přesvědčilo. Na svoji obranu je to ale fakt, sem v pohodě. Jasně, sem naštvaná, že sem se rozešla s Pattem v podstatě pro nic za nic, ale to že mi zas tak nechybí je znamení, že to mezi náma nebylo to pravý. A jasně, že sem furt trochu mimo ze Siriuse a z toho, že je s Charlie, ale fakt to kupodivu zvládám v cajku.
"Sam, znám tě dlouho a troufám si tvrdit, že docela dobře. Vim, že si myslíš, že seš v pohodě, ale nejseš." podíval se na mě soucitně a pak dodal: "Ale na tom není vůbec nic divnýho, posledních několik měsíců pro tebe bylo jak na horský dráze, počínaje tím zajetím u Smrtijedů. Takže ti nic nevyčítám nebo tak, jen se chci ujistit, že seš fakt v pořádku a chci abys věděla, že kdybys kdykoliv potřebovala cokoliv, stačí se ozvat."
"Seš sladkej." usmála sem se upřímně, Remy je fakt nejhodnější kluk, občas si říkám, že sem kráva, že sem se s ním rozešla, jakej bych s ním měla svatej klid.
"Jak říkáš, byla to jízda a jo, nejsem úplně v pohodě, ale nejsem ani zralá na infarkt, zvládám to, fakt. Léto si užívám a je mi dobře, ale díky za nabídku." mrkla sem na něj.
"A jak to zvládáš dneska?" nadhodil.
"Že se Emma vdává? No sem překvapená, ale přeju jí to." zasmála sem se.
"Ne, myslim to, že je tady Sirius s Charlie, vidět je spolu." vyjasnil jak to myslel.
"Jo takhle. Hele, kupodivu v pohodě. Jestli myslíš, že nějako trpim uvnitř, tak kupodivu ne. Jasně, není lehký je vidět spolu, ale sem fakt upřímně ráda, že je Sirius šťastnej a Charlie vypadá jako fajn holka." odpověděla sem upřímně.
"Vy dva se Siriusem ste fakt marný." zakroutil Remus nevěřícně hlavou, ale dál to nijak nerozváděl a radši se napil.
"No a co ty a Amanda, jak vám to klape? Už spolu budete rok ne?" nadhodila sem jiný téma, abych nebyla středem pozornosti. Dneska se chci vožrat a bavit se, nepotřebuju zase řešit kraviny.
"Jo, už rok, uteklo to jako blázen, ale vůbec mi to nepřijde. Amanda je skvělá, sem s ní fakt moc šťastnej." usmál se a kolem očí se mu vyrýsovaly vrásky. Ty sem měla vždycky ráda, Remus vypadá tak roztomile, když se směje upřímně, což se u něj bohužel vídá míň, než bych si přála.
Chvíli sme dál kecali, hlavně o něm a Amandě a stihli sme dát ještě dva další drinky. Pak sme se zvedli a šli okouknout, co dělaj ostatní.
"Kvůli tobě sme prohráli, vole!" mlátila zrovna Emma Mika, který spolu seděli u nějakýho automatu. Dostala sem záchvat smíchu, tyhle dva se před pár hodinama vzali, to mě fakt podrž.
"To bude manželství století." smál se vedle mě Remy a říkal to, co sem si zrovna myslela.
Pak sme se přesunuli k ruletě, holky už přišly zpátky z show a byly tady teď s klukama. Sirius, James, Peter a Mikeovi kámoši hráli. Sirius měl před sebou docela solidní kupičku, ale to mě vůbec nepřekvapuje, ten kluk měl odjakživa nějaký až moc podezřele velký nadání na hospodský a hazardní hry.
"No, tak už ste se pobavili a něco vyhráli. No tak, jdem pařit!" nadávala Charlie a tahala Siriuse za rukáv košile. Překvapeně sem se zasmála, ta holka bude možná lepší, než sem si myslela.
*
O půl hodiny pozdějc sme už vcházeli do prvního klubu, kterej sme našli. Musela sem zase použít svoje osobní kouzlo na vyhazovače, aby nás pustil dovnitř, ale zafungovalo, takže sme prošli.
V klubu bylo natřískáno, ale bylo to tady super. Skvělá muzika, skvělej interiér a velikánskej bar, co víc si přát.
Většina lidí tancovala nebo jen tak postávali u baru, takže tady byly i volný místa k sezení. Našli sme stůl s barovejma židlema, nebylo dost míst pro úplně všechny, přece jen je nás docela dost, ale stejně nepředpokládám, že budem moc sedět. Navíc vim, jak to vždycky chodí, polovina lidí se rozuteče po klubu, takže moc míst ani nepotřebujeme.
Kluci šli na bar pro drinky, já pokračovala v rumu s kolou. Začala sem tím, tak to nebudu měnit a míchat, rum mám ráda a dneska na něj mám fakt chuť.
"Jé, zbožňuju tuhle písničku!" vřískla sem, když začali hrát moji oblíbenou pecku od Imagine Dragons, není moc rychlá, ale je super. (Pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=fKopy74weus) Hned sem vyskočila na nohy a popadla prvního člověka, kterýho sem měla po ruce, což byla Amanda, a táhla sem jí na parket. Hned se vedle nás objevily i ostatní holky. Kluci zůstali u stolu, oni většinou potřebujou v krvi víc promile, aby tancovali, ale noc je ještě mladá, takže nezoufám.
S holkama sme blbly a kroutily se svůdně do rytmu. Když písnička dohrála, začala hrát nějaká další pecka a my zůstaly na parketě. Nakonec sme tacovaly v kuse snad na deset písniček, už sem byla docela hotová a chtěla si jít sednout a napít se, ale když už sem se chystala, začala hrát nějaká další vypalovačka a mě to nedalo. Hrajou tady fakt skvěle.
"Klesla mi hladinka, musim to napravit." plácla sem sebou udejchaná na židli a hned se napila.
"Přesně na to sme mysleli." ušklíbl se Jimmy a ukázal na panáky, který koupili, když sme tancovaly.
"Co to je?" podívala se na něj Lily spekticky.
"Tequila, co jinýho." usmál se na ní rádoby nevinně její manžel.
"No co, Emma se vdává jenom jednout." pokrčila Lily rameny a bez dalších servítek do sebe panáka kopla. Měla sem co dělat, abych na ní nečuměla s otevřenou držkou, tohle se jí nepodobá, sem na ní pyšná.
"Jestli mi ale zejtra bude blbě, budeš mi držet vlasy u záchoda a pečovat o mě." ukázala na Jamese pak prstem.
"Beru tě za slovo." přikývl se smíchem. Ty dva pro sebe byli prostě stvořený, tohle je pravá láska.
Začali sme panákovat a k tomu pili ještě drinky. Sme hold prasata, ale co naděláte, tohle musí bejt pařba roku, takže i kdyby mi bylo zejtra mega blbě, tak toho nebudu litovat.
Po chvíli, jak sem předpovídala, se to kolem našeho stolu trochu vyprázdnilo. Mikovi kámoši teď seděli u vedlejšího stolu a nabalovali nějaký holky, který byly unešený z jejich britských akcentů. Mike a Emma byli u baru, popíjeli a každou chvíli se po sobě plazili. James a Lily šli tancovat na poměrně dost sexy písničky a chvílema jejich taneční kreace hraničily s pornem. Leona a Sarah se kousek od nás bavily s nějakýma týpkama.
Kolem a kolem, ani nevim, jak se to stalo, ale nakonec sme u stolu zůstaly jen já a Charlie, nevim, kam se vypařili všichni ostatní. Kdybych nebyla už trochu pod parou, bylo by mi to i trpaný, ale protože už trochu pod parou sem, tak je mi to úplně jedno.
"My dvě sme se spolu ještě ani pořádně nebavily, to musíme napravit!" přisedla si Charlie vedle mě zvesela.
"Nebyla příležitost no, ale to teď můžem napravit." usmála sem se. Zatim nevim, jestli je mi příjemný nebo nepříjemný se s ní bavit.
"Je to trapný, že sme se ještě nestihly poznat, seš Siriusova nejlepší kámoška. Za tu dobu co spolu pracujeme sem o tobě slyšela takovejch historek, nemohla sem se dočkat, až tě poznám!" drmolila vesele, bylo na ní vidět, že už je dost pod parou, ale nevypadalo to, že by tohle všechno říkala jen proto, že je vožralá, ale myslela to upřímně.
"Jo, dost dobře si dovedu představit, co ti o mě povídal. Přísahám, že nejsem tak hrozná." ušklíbla sem se.
"Ne, neblbni, on o tobě mluví jen skvěle! Je to super, že ste tak dobrý kámoši i po vaší minulosti a tak." usmála se a usrkla ze svýho pití. Skepticky sem se na ní podívala.
"Že ste spolu chodili." uvedla to na pravou míru, protože z mýho výrazu pochopila, že sem totálně zmatená. Logicky jí Sirius o nás dvou musel říct, proč by ne, každej máme svoji minulost. Jen by mě zajímalo, jestli jí říkal i o nedávných událostech mezi náma. Dost o tom pochybuju, ani Sirius není tak blbej, aby holce řekl, že prakticky jedinej důvod, proč s ní je, je ten, že ho jiná holka nechala jít. Ale třeba jí to řekl, já nevim, v každým případě já to tady zmiňovat nebudu.
"Jak to, že se neznáme z Bradavic, je ti tak jak nám ne?" nadhodila sem, tohle by mě vážně zajímalo.
"Jo, sem stejně stará jako vy. Chodila sem ale do Krásnohůlek. Když mi bylo osm, taťka dostal ve Francii práci, tak sme se tam přestěhovali a když pak přišlo na školu, naši se rozhodli pro Francii. Po všech těch historkách, co mi Sirius vyprávěl a po tom, co sem trochu poznala kluky, to teď ale našim vyčítám. Krásnohůlky byly fajn, ale Bradavice s váma zněj skvěle, fakt mě štve, že mě tam naši nedali." vysvětlovala a při posledních větách trochu zvýšila hlas rozčilením. Jo, kdybych chodila jinam a dozvěděla se o tom bordelu v Bradavicích, taky bych byla naštvaná. Nezávidim jí to.
"Jo, byla to paráda, samý průsery, probdělý noci, chlast a tak." zasmála sem se.
"Přesně o tom mluvim! Ježiš, to by bylo moje!" plácla rukou do stolu nadšeně. I když se z principu trochu snažim neoblíbit si ji, tak mi to dělá docela těžký. Nevim o ní skoro nic, ale už teď se mi začíná líbit.
"No není všem dnům konec, teď seš se Siriusem, to znamená, že seš s celou naší partou, takže si s náma párty užít můžeš. Navíc, já a James učíme v Bradavicích, takže tě tam někdy můžeme vzít, ukázat ti to tam a zachlastat." navrhla sem. Ani nevim, proč sem to teď řekla, do háje. Na druhou stranu, musim zatnout zuby a chovat se dospěle. Charlie je Siriusova holka a já bych se Siriusem ráda zůstala kámoška, takže mi nezbejvá nic jinýho, než se jí snažit poznat a oblíbit si jí. Nevypadá to, že by to mělo bejt tak těžký, vyzařuje z ní pohoda, na to já mám čumák.
"Děláš si srandu, fakt?" rozsvítily se jí nadšeně oči.
"Jo, jasně, proč ne, někdy se domluvíme." pokrčila sem s úsměvem rameny.
"Sirius měl pravdu, seš skvělá." houkla hlasitě a krátce mě jednou rukou objala. Trochu se mi sevřelo hrdlo, při představě, že o mě Sirius mluví s lidma, který mě neznaj a popisuje mě pozitivně. Do háje, Stoneová, lískni si jednu. Jak jinak by o tobě měl Sirius mluvit? Ste už roky kámoši.
"Jé, tuhle písničku sem neslyšela tak sto let! To je pecka!" vylítla sem na nohy s drinkem v ruce, když začali hrát pecku mýho mládí. (Pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=WrkU56igkQ4)
"Viď, ta je skvělá!" vylítla i Charlie na nohy a pak mě popadla za předloktí: "Pojď, jdem tancovat!" a aniž by čekala na odpověď, táhla mě na parket. Vůbec sem neprotestovala, stejně bych asi i tak šla. Hned sme začaly blbnout a tancovat. Když písnička dohrála, začala hrát další, kterou sem neslyšela snad ještě dýl. Takový trochu retro, ale v cool slova smyslu. (Pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=FMrIy9zm7QY)
"Já se picnu, tady hrajou fakt výborně!" vřískla Charlie nadšeně a vyslovila nahlas moje myšlenky. Když sem viděla, jak začala divoce tancovat, musela sem se zasmát. Ok, uznávám, i kdybych tuhle holku chtěla sebevíc nenávidět, tak bych to prostě nedokázala, je skvělá.
Po nějaký chvíli se vedle nás vyloupli James s Lily a hned po další minutě Emma, Mike, Susie a Sarah. Pak se odněkud vynořil i Sirius a koukal dost překvapeně, když viděl, jak spolu já a Charlie blbneme. Pak se ale usmál, začal taky tancovat a koukal na nás. Bylo vidět, že mu spadl kámen ze srdce, bylo ve hvězdách, jaký to mezi náma bude, jestli se budeme pořád kámošit jako dřív, teďka to poslední dobou nebylo moc slavný. Kdybych jeho holku nesnášela, tak by to bylo asi ztracený, ale když spolu vycházíme, tak se to snad brzo vrátí do starých kolejí. Při tanci sme si spolu vyměnili pohled a usmáli se na sebe. Myslim, že sme oba mysleli zrovna na to samý a oba sme byli moc rádi, že to vypadá pozitivně a naše přátelství nezkrachuje. Já a Sirius se můžeme rozejít tisíckrát, můžeme si lámat srdce, všechno přežiju, kdybysme se ale přestali bavit, to bych nepřežila. Takže sem moc ráda, že to všechno vypadá pozitivně.
*
"Sam, já tě tak miluju." rozplývala se Emma a visela mi kolem krku, div mě neuškrtila. Ta byla pěkně namol.
"Jo, však já tebe taky." zakoulela sem očima. Kdyby mi to tady neříkala už deset minut, tak bych z toho byla nadšenější.
"Myslim, že pro nás oslava končí. Bylo to super, užili sme si to a díky, že ste si všichni udělali čas, ale už je čas jít." začal se s náma loučit Mike a snažil se mě od Emmy vysvobodit. Chvíli se mě nechtěla pustit, ale proti odchodu neprotestovala, což bylo znamení, že je fakt mimo, protože jinak jí by nikdo z klubu nedostal ani párem volů.
Po nějaký době i ostatní začali odcházet a dost nám to prořídlo. Nakonec sme tam zůstali jen já, Lily, James, Remus, Amanda, Sirius a Charlie. Byla sem vděčná, že se na to všichni nevybodli, protože se mi fakt jít ještě nechtělo.
"Na velký prsa!" vykřikla sem a s Lily, Amandou a Charlie sme si přiťukly Tequilou. Panákovaly sme a hodily do sebe už třetího panáka za sebou a připíjely si. Kluci seděli, pozorovali nás, popíjeli pivo a očividně se dobře bavili.
"Na devadesátkovou hudbu!" vřískla Charlie, přiťukly sme si znova a naklopily do sebe čtvrtýho panáka. Na tohle si připiju ráda.
"Vám bude zejtra tak blbě." ušklíbl se James a pobaveně na nás koukal.
"Bejt tebou bych se moc nesmála, protože teď bydlim s náma, takže se nebudeš starat jen o Lilku, ale i o mě." poslala sem mu provokativní vzdušnej polibek.
"Tak to teda ne!" bránil se vyděšeně: "Každej se stará o svoji polovičku, s Lily sme si slíbili v nemoci i ve zdraví a tak dále, na dalšího člověka se moje povinnosti nevztahujou."
"To není fér, tak já mám umřít, když nemám nikoho, kdo by se o mě staral?" našpulila sem pusu jako malý děcko.
"Smůla, seš silná nezávislá žena, postaráš se o sebe sama." vyplázl na mě jazyk. Věděla sem, že to nemyslí vážně, kdybych na tom byla fakt nějak špatně, tak by mě ve štychu nenechal. Tohle je ale jen takový popichování, oba dobře víme, že já na žádný hrozný kocoviny netrpim, na rozdíl od Lily. Léta praxe.
Po nějaký době sem si začala připadat jak pátý kolo u vozu, všichni tu byli v páru jen já ne a začali se všichni k sobě až moc mít a mě si nevšímali. Kdybych byla v náladě, šla bych si někoho sbalit, ale na to nemám poslední dobou kdo ví jaký pomyšlení.
Lily a James byli jediný, kdo tu byli u stolu, tak sem jim oznámila, že půjdu. Chvíli mě překecávali, ať ještě zůstanu, že se pak přemístíme společně, ale mě nějako přešla nálada. Začala sem mít nějakej splín nebo co a pařící nálada mě přešla.
Vyšla sem ven, zrovna vycházelo slunce. Domů spát se mi ještě úplně nechtělo, tak sem pomyslela na nějaký opuštěný místo za Vegas a přemístila se. Objevila sem se na nějaký očividně dlouho nepoužívaný silnici. Kecla sem si na zadek přímo doprostřed silnice a pozorovala východ slunce. Bylo to trochu uklidňující, ale zároveň sem se najednou cejtila osamělá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama