Everybody should have his own world...

40. kapitola - Jako jeden člověk

24. února 2018 v 17:35 |  * Elita Bradavic 3 *
Další kapitola je tu. Bude v ní malinko akce a ochranářskej a naštvanej Sirius. Ve druhé půlce se objeví choulostivá scéna, bude to poměrně explicitní a grafický, ale nebude to nijak vulgární, tak jen abyste věděli, co máte čekat. Až ta scéna přijde, bude tam upozornění. Doufám, že se vám kapitola bude líbit a užijete si jí. Pokud budete mít slova chvály nebo i kritiky, zanechte prosím alespoň krátký komentář. Za jakékoliv hodnocení, ať už pozitivní nebo negativní budu strašně vděčná. Užijte si kapitolu...Vaše Maggdinka♥


Jako jeden člověk

Byla půlka dubna, už je to měsíc od tý doby co sme si s Patrickem dali pauzu. Krom pár schůzí a akcí Řádu sme se vůbec nevídali a nebyli sme nijak v kontaktu. Když už se ale vidíme, není to mezi náma nějak napjatý, což je dobrý vědět, protože jestli se to mezi náma fakt rozpadne, aspoň víme, že mezi náma nebudou žádný tlaky a budeme spolu moct normálně pracovat.
Co se akcí proti Smrtijedům týče, začala sem zase už pravidelně chodit a už sem z boje neutekla jako posera. Samozřejmě sem furt byla ve střehu a dávala sem si dobrej pozor, abych se nedostala k jakýmukoliv Smrtijedovi blíž než na dva metry, aby zas neměl někdo příležitost mě popadnout a přemístit se se mnou. Už se mi to stalo dvakrát, takže vim, že s mým štěstím se to může stát i potřetí. Každopádně sem už zase ve formě, bojuju, co se psychiky týče, tak sem na tom už zase dobře. Noční můry už mám jen výjimečně a není to nic stašnýho. Ta rekonvalescence trvala dýl, než bych čekala, na druhou stranu je hlavní, že sem se z toho vůbec vzpamatovala, protože se taky mohlo stát, že z toho budu v háji nadosmrti.
Taky sem za posledních pár tejdnů trávila docela dost času s Jazzem. Nemyslete si žádný prasárny, všechno je čistě na kamarádský úrovni. Teď když trčim v Bradavicích se po večerech docela nudim, takže za nim občas zaskočim do Godrikova Dolu do hospody, hlavně v tejdnu, kdy nemá moc hostů a nudí se, takže s nim sedim a kecám na baru. Vždycky to byl skvělej kluk a skvěle se s nim kecalo, takže sem ráda, že sme všechno hodili za hlavu a normálně se zas bavíme. Jizvy z minulosti už sou pryč, už k němu nic necejtim a myslim, že on ke mně taky ne.
Jednou takhle večer sme si vyrazili jen já, Lily, Jimmy a Sirius ke Třem Košťatům. Já s Jamesem sme šli rovnou z Bradavic a Lily se Siriusem už na nás čekali. Bylo to skvělý, jen tak si pokecat a zasmát se s lidma který mám nejradši. Tohle v životě nesmim říct nahlas před Emmou, protože by mě zabila nebo minimálně zaklela. Samozřejmě že jí mám taky ráda, o tom žádná.
Popíjeli sme a bylo to super. James a Lily cukrovali, jak dvě hrdličky, chvílema to bylo trochu trapný a párkrát sme se se Siriusem střetli pohledem. Když sme tam takhle všichni čtyři seděli, bavili se o hovadinách a vzpomínali na starý časy, tak nějak mě napadlo, že takhle nějak by vypadaly naše dvojitý rande, kdybych se dala dohromady se Siriusem. Byla to na jednu stanu zvláštní, ale na druhou stranu hezká představa.
"Myslel sem, že to s ní bude marný, ale byla skvělá, rozenej talent." vyprávěl zrovna Sirius, jak mě učil řídit jeho novou motorku.
"Tak vy si takhle dáváte rande v Bradavicích při měsíčku jo? Lítání, příroda, hotová romantika." neodpustila si Lily rejpnutí a lišácky se na mě zazubila.
"Co je, závidíš?" odpálkovala sem jí s úšklebkem. Na mě si nepřijde, mrcha jedna.
"To ne, romantiky a lítání mám dost." zacukrovala a dala Jamesovi pusu na tvář. Udělala sem obličej, jakože zvracim. Oni dva mě neviděli, ale Sirius vedle mě se málem smíchy zadusil svojí medovinou a rozchechtal se. Myslim, že mu trocha vytekla i nosem. Pako.
Zabalili sme to docela brzo, zejtra s Jimmym od rána učíme, tak to nemůžem moc přehánět, fakt by se mi nechtělo učit s kocovinou. Ostatní odhlasovali, že mě půjdou doprovodit přes pozemky do hradu, aspoň se projdeme a pak se vrátěj do Prasinek a půjdou domů. Polovinu cesty přes pozemky sme se Siriusem problbli.
"Hm, tak tajný randíčka se Siriusem." přichomýtla se ke mně Lilka, když sme se blížili k hradu. Sirius s Jamesem šli kousek před náma a zrovna řešili nějakej poslední famfrpálovej zápas.
"O nic tajnýho nešlo, jenom sem tě od tý doby neviděla, tak sem ti to neměla kdy říct. A nebylo to žádný rande, prostě kamarádský povyražení, nic víc." snažila sem se jí odbýt, pak sem si ale řekla, že před ní nechci nic tajit a taky by se mi hodil náhled třetí osoby. Řekla sem jí o tom krátkým okamžiku mezi náma, jak sme měli obličeje kousek od sebe a nebejt toho, že se Sirius nakonec odvrátil, určitě bysme se políbili.
"No, jiskří to mezi váma. Posledních pár tejdnů to mezi váma jiskří pořád, toho sem si všimla. Fakt je to mezi váma trochu jiný než dřív, vždycky ste se popichovali a tak, ale teď je to nějaký jiný." poučovala mě.
"A ten pocit, kterej jsi popisovala, žes měla, když ste byli kousek od sebe, to mi zní až moc povědomě. Takhle se občas cejtim s Jimmym, i teď po pár letech." usmála se trochu zasněně. Ta jejich láska je občas pořádně nechutná, ale musim uznat, že je to i roztomilý. Oni dva sou prostě perfektní pár, nedovedu si představit, že by se to mezi nima mělo někdy podělat. Když je takhle pozoruju, tak si říkám, že by bylo hezký mít něco takovýho taky. A co když to můžu mít právě se Siriusem?
"Myslim, že ty bys to mohla mít se Siriusem taky." řekla Lily, jako by mi četla myšlenky. Trochu zamyšleně sem se na ní podívala.
"Já vim, že seš furt rozpolcená a bojíš se, že to mezi váma dopadne tak, jako dřív. Na druhou stranu se ale nemůžeš věčně bát. Co kdyby tě s nim čekalo fakt něco skvělýho a nedostala bys to jenom kvůli tomu, že se bojíš a držíš se zpátky? Oba ste se trochu změnili a celkově je to mezi váma teď trochu jiný, možná že ta zkušenost u Smrtijedů vás změnila. Nemůžeš to, co je mezi váma teďka, porovnávat s tím, jaký to mezi váma bylo před třema rokama, teď je to úplně něco jinýho." hustila do mě dál.
"Já vim, na jednu stranu máš pravdu ale na druhou stranu si furt nejsem jistá." podívala sem se na ní vážně.
"To ale nezjistíš, dokud to nezkusíš, že jo. Příště, až se mezi váma naskytne nějaká chvilka, zkus mu dát pusu a uvidíš. Poznáš to." mrkla na mě a pak ještě dodala: "Víš, že sem Siriuse dřív nesnášela, ale taky víš, že od tý doby sem si ho oblíbila a mám ho ráda. Je to skvělej kluk a má tě vážně rád. Vy dva se k sobě podle mě prostě perfektně hodíte, stejně si myslim, že prostě skončíte spolu, možná ne teď, třeba za pár let, ale prostě vás to k sobě táhne, nedovedu si představit, že bys mohla bejt doopravdy šťastná s někym jinym." ukončila debatu a já nic neříkala. Chvíli sme šly mlčky a já přemejšlela nad tím, co řekla.
"Co tady děláš? Sem myslel, že cizí lidi nemaj na Bradavických pozemcích co dělat." doneslo se k nám. Kluci byli kus před náma, protože my šly s Lily pomalejc.
"Sklapni." slyšela sem odseknout Siriuse. Přidaly sme s Lily do kroku, už sme byli skoro u Hradu. Sirius a James stáli kousek od Zmijozelskýho hloučku. Ten kdo měl blbý kecy nebyl nikdo jinej než Regulus.
"Já tady učim a on je tady se mnou, takže se uklidni jo?" zpražil Reguluse James ledovým hlasem.
"Poměry tady jdou fakt do háje." odfrkl si Regulus. Jestli nebude držet hubu, cejtim malér. Mě takovejhle debil nemůže vůbec vytočit, ale znám kluky.
"No, tak štěstí pro nás pro všechny, že za pár měsíců odcházíš." ozvala sem se.
"Koukám, že se pořád paktuješ s mudlovskejma šmejdkama." propálil mě a Lily Regulus pohledem a mluvil na Siriusovu adresu. Lily chytila Jamese za rameno, já popadla Siriuse za paži, je mi jasný, že se to v nich obou vaří.
"Ty se zase paktuješ s černokněžnickou lůzou, rodiče na tebe musej bejt vážně pyšný, tys byl vždycky jejich chlouba. Už se nemůžu dočkat, až se potkáme v akci a nakopu ti prdel." zavrčel Sirius výhružně. S Lily sme kluky začali popostrkovat, abysme šli do hradu.
"Jo nebo tě zase zajmeme a budeš zas naříkat jak malá holka." zachechtal se Regulus a já věděla, že je zle. Siriusovi se napjala čelist a pomalu oddychoval, aby se uklidnil. Bylo mi jasný, že nemá daleko k tomu, aby vylítl a já se modlila, aby Regulus konečně držel hubu.
"Bella mi vyprávěla, jak jsi řval a prosil, když mučila tu tvoji mudlovskou šmejdku. A jak ona vřískala a svíjela se v bolestech. Musel to bejt krásnej pohled, to bych chtěl vážně vidět." šklebil se Regulus a já věděla, že Siriusova trpělivost právě přetekla.
"Ty hajzle jeden!" vybuchl Sirius a vytrhl se z mýho sevření, má sílu jak bejk, neměla sem šanci ho udržet. Než se kdokoliv z nás nadál, Sirius se vrhl na bratra a aniž by vytáhl hůlku, povalil ho na zem a začal do něj bušit pěstma. Jimmy se snažil mezi ně dostat a odtrhnout je, i já sem se snažila něco udělat, ale bylo to dost chaotický a nebezpečný. Regulus taky nebyl žádný tintítko, takže se bránil a Sirius taky pár ran schytal.
"Tak dost!" zahřměl James, vytasil hůlku a kouzlem od sebe bratry odtrhnul.
"Strhávám Zmijozelu padesát bodů a uděluju ti tejden školních trestů. V pondělí se po škole přihlaš ke mně do kabinetu, jestli ne, dozví se to Křiklan." houkl Jimmy na Reguluse a už táhl Siriuse pryč.
"Teda, to bylo fakt sexy." zasmála se Lily a chytila Jamese za ruku. Sirius už byl klidnej, šli sme ke mně do kabinetu.
"Je to debil, nesmíš se nechat tak snadno vyprovokovat." hučela sem do Siriuse. Vytáhla sem kapesník a dala mu ho, krvácelo mu čelo a pod okem se mu začínal dělat monokl. Musim mu to ošetřit.
"Na jeho pitomý kecy sem zvyklej, ale o tobě takhle mluvit nebude." zavrčel. Pousmála sem se, i když se mi nelíbí, že kvůli mně dostal do držky, je to od něj milý.
"Ještě furt si pamatuju, jaký to bylo sledovat Bellu, jak tě mučí, nepotřebuju, aby mi to kdokoliv připomínal a už vůbec ne tenhle idiot." hudroval dál a já se pousmála ještě víc. On je tak sladkej.
Došli sme ke mně, já mu přikázala, ať se posadí ke mně na stůl. Nesedl si úplně ale opřel se o něj. Měla sem tady lékárničku, pak mu to samozřejmě zpravim hůlkou, ale nejdřív mu to musim vydezinfikovat. Pak sem ze skříňky vytáhla led. Protože tady není elektrika, tak tady nemůžu mít lednici, ale očarovala sem si jednu skříňku, která jako lednice funguje. Přiložila sem mu to na načervenalý místo pod okem.
Pak sem vzala dezinfekci, trochu jí nalila na vatovej tampón, postavila sem se mu mezi nohy a pomalu mu tržnou ránu na čele začala jemně ošetřovat. Seděl klidně a koukal se na mě. Já se soustředila na jeho ránu, ale občas sem se mu podívala do očí. Začala sem se trochu nervózně ošívat.
"No, tak my půjdem, vy to tady zvládnete." ozvala se Lily. Úplně sem zapomněla, že tady s Jamesem ještě sou. Odkašlala sem si a podívala se na ně. Lily se na mě významně podívala, nevim, jestli cejtila to napětí. James vypadal, že nechápe, ale Lily ho popadla a začala s ním couvat ze dveří, viděla sem, jak mu něco šeptá, když už byli na chodbě, pak za nima zabouchla dveře, takže sme tam se Siriusem zůstali sami. Vrátila sem se k ošetřování jeho čela. Jednou rukou sem mu dezinfikovala ránu, druhou sem mu mimoděk položila jemně na tvář. Zíral na mě. Já zase začala mít ten pocit, začala sem oddechovat trochu ztěžka a začalo ve mně něco růst, koukali sme si do očí. Je až neuvěřitelný, jak krásnej ten kluk je, jak z jiný planety. Vždycky to byl kus a vypadal starší než většina Bradavickejch kluků, ale teď za těch pár let, co pracoval a tak, se z něj stal opravdovej chlap a to mu ještě přidalo na sex-appealu. O bože, musim se krotit.
"Já vim, že mě chceš chránit, ale nemůžeš zmlátit každýho, kdo o mě řekne pár blbejch slov." řekla sem potichu, ani nevim proč, možná proto, abych přerušila to ticho mezi náma.
"To se pleteš, zmlátim každýho, kdo by o tobě řekl cokoliv špatnýho a vlastnoručně zabiju kohokoliv, kdo by ti zkřivil jedinej vlásek." prohlásil bojovně.
*******************
Choulostivá scéna
*******************
V tu chvíli se to všechno semlelo naráz. Najednou sem svoji pusu přilepila na jeho a on ani chvilku nezaváhal a začal spolupracovat. Začali sme se vášnivě líbat, bylo to jako se napít po několika dnech, jako kdybysme to už dlouho potřebovali.
Pořád byl opřenej o stůl, já stála mezi jeho nohama a tiskla sem se k němu jak nejvíc sem mohla, jako kdybych s ním chtěla srůst. Držel mě pevně kolem pasu a jedním pohybem prohodil naši polohu, takže já teď byla opřená o stůl. Popadl mě za boky, vysadil mě na stůl a přitiskl se mi mezi nohy. Při tom všem sme se od sebe ani na chvíli pusama neodlepili, pořád sme se líbali. Bylo to vášnivý, ale zároveň něžný. Se Siriusem sem se svýho času líbala hodněkrát, ale nikdy to nebylo takový.
V tu chvíli sem nemyslela vůbec na nic, na to jestli je tohle dobře nebo špatně nebo na to, co tohle znamená a jak to mezi náma bude dál. V tuhle chvíli mi bylo všechno fuk, teď byla jenom tahle chvíli a já a Sirius. Začínala sem bejt čím dál rozpálenější, hladila sem rukama Siriuse všude, kam sem dosáhla, on dělal to samý a podle jeho kalhot sem poznala, že i on je dost rozpálenej.
Ani jeden z nás neřekl ani slovo, ale to nebylo v tuhle chvíli potřeba. Poprvé po několika minutách se mi odlepil od pusy a přesunul se k mojí čelisti a potom dolů na krk. Trochu sem zaklonila hlavu, aby měl lepší přístup a když mi trochu zubama stiskl kůži, nevydržela sem to a slastně sem vzdychla. Rukama sem ho pevně chytla za zadek a přitiskla sem si ho blíž k sobě, vůbec neprotestoval, naopak se o mě začal spodní částí těla trochu třít.
Rozepnula sem mu mikinu a shodila ji z něj, on ze mě stáhl džínovou bundu. Já se pak chopila jeho trička a odhalila sem jeho namakanej hrudník a břicho. Co odešel z Bradavic, tak začal docela posilovat a vypadá výborně. Sehnula sem se a začala sem mu líbat, lízat a kousat krk, ramena a hrudník. Hluboko v hrdle se mu ozvalo slastný zamručení, bylo to děsně sexy a rozpálilo mě to ještě víc.
Teď mi i on sundal tričko a rovnou i kalhoty, hned na to i podprsenku, takže sem byla už jenom v kalhotkách. Teď mě na horní části těla začal líbat on. Měl pořád džíny a tiskl se na mě, takže mě jejich hrubá látka trochu škrábala na stehnech, ale nebo to nic nepříjemnýho, spíš naopak.
Vrátili sme se zpátky k líbání a já mu při tom sundala kalhoty. On z nich nohama vystoupil, takže teď už byl jen v boxerkách. Vmáčkla sem mezi naše těla ruku a přes trenky sem ho jemně zmáčkla. Slastně mi vzdychl do pusy a vzedmula se v něm nová vlna vášně. Popadl mě zespodu za stehna, vyzdvihl mě do vzduchu, já omotala nohy kolem něj, chytla sem se ho jako klíště a on mě odnesl do mojí ložnice.
Položil mě opatrně na postel a hned si na mě lehl a pokračovali sme v líbání. Začal se o mě celým tělem otírat a pak rukou sjel do mýho klína. Začala sem vzdychat jako pomatená, tohle už dlouho nevydržim, strašně ho potřebuju.
Trochu neohrabaně sem mu stáhla trenky, on mě zbavil kalhotek. Bylo to všechno takový neohrabaný, oba sme byli úplně horečnatý a začínali sme se potit. Roztáhl mi nohy a podíval se na mě. Byli sme k sobě přitisknutý, obličeje sme měli jen kousek od sebe. Ani sem nepotřebovala nic říkat, bylo na mě vidět, že to chci.
Konečně se ke mně přitiskl a i když to zní jako strašný klišé, jako by mi v hlavě vybuchnul ohňostroj, byla sem úplně omámená. Pohyboval se pomalu a při tom sme se nepřestávali líbat.
Po několika minutách mě pevně chytil za boky a překulil mě, takže sem teď byla nahoře. Neseděla sem vzpřímená, ale ležela sem mu na hrudi a pohybovala sem se na něm. Pořád sme se líbali, chvíli na pusu, pak já jeho na krku a na ramenou, pak zas on mě a takhle pořád dokola. Pak se vzpřímil do sedu, takže sme oba teďka seděli, já pořád na něm. Pevně sme se navzájem drželi a hlasitě sme si navzájem vzdychali do pusy. Byli sme zpocený, bylo to trochu nechutný, ale zároveň to bylo úžasný.
"Ach bože, Sam, ani nevíš, jak dlouho sem tohle chtěl." vypravil ze sebe hlubokým ochraptělým hlasem, kterej mi do páteře poslal elektrickej šok, bylo to tak sexy. Rukou mě držel za tvář, palcem mě hladil a pevně se mi díval do očí.
Po chvíli mě popadl, položil na postel na bok a lehl si za mě. Zase do mě vstoupil a já hodila hlavu dozadu, takže sem byla opřená o jeho rameno, začal mě líbat na krku a já vzdychla a vzdychala. Ještě že sou v Bradavicích tlustý zdi, nechtěla bych nikomu vysvětlovat, co se tady dělo.
Jednu ruku zasunul pod moje tělo, druhou přese mě přehodil nahoře a pevně mě objal kolem břicha a hrudníku. Byli sme tak neuvěřitelně blízko, bylo to skoro jako bysme v tu chvíli byli jen jeden člověk. Pootočila sem hlavu a hledala sem jeho pusu, pochopil a začal mě znova líbat, teď vášnivě pomalu. Úhel to byl sice trochu divnej, takže to bylo takový trochu neohrabaný, ale bylo to děsně sexy a sladký.
"Siriusi." vydechla sem a cejtila sem mravenčení po celým těle. Pohyboval se teď rychlejc a líbal mě zezadu na ramenou a na zádech. Já mezi vzdychama opakovala jeho jméno, jako bych si chtěla zapamatovat, že tohle teď a tady prožívám s nim. Byla sem v úplným deliriu, jak kdybych byla opilá. Lepší sex sem v životě nezažila, nechtěla sem, aby to skončilo.
Cejtila sem, když dosáhl vrcholu a v tu chvíli mnou projel elektrickej šok, prsty na nohou se mi zkroutily a cejtila sem, jak kdybych se na chvíli dostala do úplně jiný dimenze. Nevnímala sem skoro nic, cejtila sem, jak si mě Sirius přetočil čelem k sobě, pevně mě objal a líně sme se chvíli líbali. Téměř okamžitě sem spokojeně usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Komentáře

1 Effy Black Effy Black | 24. února 2018 v 21:55 | Reagovat

Už několikrát jsem dnes refreshovala blog v očekávání nové kapitoly, takže si dovedeš představit mou radost, že si ji konečně můžu přečíst.
Co říct? Je to všechno, co jsem od Sam a Siriuse, respektive jejich znovunalezení se, čekala a v co jsem doufala. Teď už jenom čekat, s čím vyrukuješ dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama