Everybody should have his own world...

Děkuji za návštěvu, vítejte na mém blogu! Čtěte upozornění.

1. ledna 2018 v 22:32 |  Keci kolem blogu
Zdravím všechny!
Pokud ses na můj blog dostal přes ao3, děkuju moc za kliknutí na odkaz a vítej na mém blogu! Pokud ses sem dostal jinou cestou, i tobě děkuju!
V každém případě vás všechny vítám a budu moc ráda, když se tu porozhlédnete a podíváte se po povídkách (nebo dalším obsahu). Pokud se do nějakých povídek začtete, tak prosím neváhejte napsat pochvalu nebo kritiku do komentářů, s komentáři se mi píše daleko lépe. Srdečně vás zvu především ke čtení mé právě rozepsané povídky Elita Bradavic 3. K jejímu úplnému pochopení a seznámení se s hlavními hrdiny ale 100% doporučuju přečíst první a druhou část povídky, které najdete na straně v rubrikách.
Jen chci na rovinu upozornit - většinu starších povídek jsem psala, když mi bylo tak 15, s blogem a psaním pro veřejnost jsem teprve začínala, takže mé první povídky byly často chaotické, plné překlepů a otravných oprav MS Wordu. Takže vás upozorňuji a prosím, pokud se rozhodnete číst některou z mých starších povídek (např. z let 2008, 2009) buďte prosím shovívaví, berte na vědomí, že jsem byla nezkušená co se psaní týče a taky dost mladá, takže to ne vždy bylo úplně super. Novější povídky už jsou trochu lepší, řekla bych a doufám, že jsem se zlepšila.
To je na úvod vše, znovu moc děkuji, že jste můj blog navštívili a přeji vám krásné čtení a plně doufám, že si povídky užijete. Budu moc ráda za jakékoliv komentáře, u jakýchkoli článků a kapitol, klidně i u těch nejstarších...Vaše Maggdinka♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama