Everybody should have his own world...

34. kapitola - Opožděné kulatiny 2. část

21. ledna 2018 v 17:10 |  * Elita Bradavic 3 *
Tak druhá část kapitoly je tady. V téhle části bude probíhat jenom oslava a už se to konečně zase trochu rozjede, protože v předchozí části to byl spíš jen takový náběh. Nemám ani co dál dodat, celou kapitolu se bude pařit, takže to nemá cenu nějak uvádět. Užijte si čtení a samozřejmě prosím o KOMENTÁŘE!...Vaše Maggdinka♥


Opožděné kulatiny - 2. část

"Dáme zadek sem a ruku tam a zadek sem a pak s ním zatřesem." notovala si Emma a tancovala nějakej potrhlej taneček na nějakou pomalou písničku. Svíjela sem se v záchvatu smíchu. Už se to tady začínalo nebezpečně rozjíždět. Všichni už sme toho v sobě měli docela dost a z nevinnýho večírku se začínala stávat pořádná party.
"Jamesi, tyhle repráky sou fakt super. Tak malý, ale takový basy! Musíš mi pak říct, kdes je koupil." hučel do Jimmyho Dan. Jelen si ho ale moc nevšímal, zrovna začínal rozjíždět orgie s Lily na gauči. No tak dobře, zas taková prasárna to není, jen se po sobě trochu plazej a líbaj jak puberťáci.
"Ty jo, ty repráky úplně vystihujou moji osobnost. Malá a hlučná." začala sem se tlemit.
"Jo, to je úplně přesný." odfrkl si Jazz.
"Hm, tak už vim, co se děje v kouzelný školce po večerce." komentoval Sirius Jamese a Lily a šklebil se.
"Vyfič, Tichošlape." odpálkoval ho Jimmy a zase se začal věnovat svojí manželce. Do těhlech dvou by fakt nikdo neřekl, že sou už půl roku oddaný a několik let spolu. Chovaj se jak čerstvě zamilovanej páreček. Moc jim to ale přeju, to je dobrý znamení.
O dalšího hodinu pozdějc, bylo kolem půlnoci, už to tady fakt vypadalo, jak v pěknym bordelu. Polovina lidí tancovala, Emma lítala po obýváku, nevim, o co se jako pokoušela, Dan si ani nevim kdy sundal kalhoty a byl tady jen v trenkách a košili a Dylan, Jazzův kámoš, se snažil sbalit fíkus. Když se na všechny tak koukám, tak si říkám: zlatá Adamsovic famílie, fakt. Ne kecám, sem za tyhle blbečky fakt ráda, milionový lidi. Nedokážu pochopit, že tohlecto tady je skupina lidí, která se snaží bojovat proti černokněžníkovi a jeho stoupencům. Spíš to tady vypadá na ústav mentálně postiženejch.
"Dneska ti to fakt strašně sekne." pošeptal mi Patrick do ucha. Už tak deset minut se tady po mě sápal.
"Hele, nečum mi na ty prsa pořád, jo?" spérovala sem ho.
"Na moji obranu, to oči čuměj na mě." dal ruce v obraným gestu a zasmál se. On je většinu času hlavně sladkej, jasně že je s nim sranda, s nějakym nudnym blbem bych nebyla, ale když je nalitej, tak z něj čůrám smíchy a navíc je vždycky trochu perverzní a to já jako starej prasák dokážu ocenit.
Přesunuli sme partošku nahoru, jak Jimmy plánoval. Chlast sme si vzali samozřejmě s sebou, jídlo sme nechali dole, teď už stejně nikdo jíst asi nebude. Sbalili sme jenom nějaký chipsy, křupky a tak, protože to se žere pořád.
"Sam, ty seš furt nějak podezřele střízlivá." sekla sebou vedle mě na gauč Emma a narvala mi flašku pod nos, že mě s ní málem flákla. Chtěla sem začít protestovat, ale za prvý, má pravdu, nejsem nalitá tak jak bych chtěla bejt a za druhý, jí bych to stejně nevymluvila a napít bych se musela tak jako tak. Takže sem do sebe dobrovolně flašku medoviny naklopila. Nemyslete si, že sem nějaký hovado a dala všechno na ex, byl tam už malej zbytek.
"Forever young, I wanna be forever young!" zpívaly sme za chvíli s Emmou, držely se za ramena a stály na konferenčním stolku. Lidi kolem nás tancovali a pobaveně na nás čuměli. Písnička totiž hrála úplně jiná, ale to v našem případě není vůbec nic divnýho. Musim říct, že se cejtim fakt dobře, tohle sem fakt potřebovala. Po dlouhý době si zas připadám normálně nenormálně, bavim se, sem obklopená lidma, který miluju a nemyslim na žádný mučení a podobný hovadiny.
"Zazpíváme si karaoke!" zařvala Amanda a donutila Jimmyho, ať to tam pustí na svojí televizi a hned se chopila mikrofonu. Fakt tu holku žeru a teď když vim, že sou s Remym spolu, sem fakt šťastná. Remy vedle sebe potřebuje někoho, kdo mu občas zapálí lejtka, někoho kdo ho bude furt popostrkovat k bavení a to myslim Amanda splňuje na jedničku.
Zrovna sem pozorovala Jazze, jak se pokouší zpívat Aerosmith. Pokouší je správný slovo, protože to bylo fakt strašný. Všichni sme se ale dost dobře jeho číslem bavili, takže nikdo neprotestoval.
Zaslechla sem svoje jméno. Rozhlídla sem se a všimla si kousek od sebe Patricka a Siriuse.
"Jak je na tom Sam?" ptal se zrovna Sirius docela potichu. Musela sem hodně natahovat uši, abych to přes to Jazzovo kvílení slyšela, ale dařilo se.
"No, krom těch nočních můr už docela dobře. Je mi jasný, že mi neříká všechno a že jí to furt žere víc, než dává najevo. Je to ale silná holka, dostane se z toho." informoval ho Patt diskrétně. Na jednu stranu sem byla trochu naštvaná, že se o mě bavěj za mejma zádama, na druhou stranu to bylo ale roztomilý, vidět svýho kluka, jak mi důvěřuje a vidět Siriuse, jak se strachuje.
"To je dobře. Dostane se z toho. Ne hned, ale dostane. Prošli sme si tam fakt peklem." odvětil Sirius. Bylo zvláštní vědět, že jen my dva víme, jaký to tam bylo.
"Nic mi o tom konkrétního neřekla, ale věřim, že to bylo příšerný." přitakal Patrick a odmlčel se, možná doufal, že se Sirius rozpovídá a řekne mu on, co se tam dělo. On se k tomu ale neměl o nic víc než já. Když Patt viděl, že z něj nic nedostane, dodal: "Díky, žes před pár dny zvedl ten telefon. Vůbec sem nevěděl, co s ní, tys byl jedinej, kdo ji mohl uklidnit." Píchlo mě trochu u srdce, Patt z toho byl trochu smutnej. Měl pocit, že selhal, že mi nemohl pomoct, i když se snažil. Taky sem z toho měla blbej pocit, protože to bylo trochu trapný, že jedinej člověk, kterej mě dokázal uklidnit, je zrovna můj ex.
"To nic nebylo, vždycky rád pomůžu." mávl rukou Sirius, pak dodal ještě potišejc, že sem to skoro neslyšela: "Dávej na ni pozor, dobře?" a vážně se na Patricka podíval. Znova mě píchlo u srdce. Fakt se o mě staral a bál. Už tenkrát v tom zajetí, když se díval, jak mě Bella mučí, byl úplně nepříčetnej. Už dlouho sem si neuvědomila, jak moc na mě Siriusovi záleží. A taky jak moc záleží mě na něm.
Přestali kecat, tak sem se rychle podívala jinam, aby nevěděli, že sem je poslouchala. Po vyslechnutým rozhovoru sem zas trochu vystřízlivěla, začala sem zase přemejšlet o kravinách. Takže sem radši popadla lahev whisky a nalila si pořádnou skleničku.
*
Chlast sem do sebe lila jak do záchoda a zase sem se dostala do nálady. Zrovna sme si s Jazzem navzájem do pusy házeli popcorn. Stáli sme od sebe tak tři metry, takže ani nemusim říkat, že bordel byl všude kolem nás a v puse nám skončil tak jeden kus z deseti. Lilka dokonce ani nedržkovala, že to bude muset zejtra uklízet, ta teďka divoce tancovala s Emmou a Sarah. Už asi tak půl hodiny se snažej dělat break dance, po deseti minutách sledování a svíjení se smíchy sem si jich radši přestala všímat, protože moje bránice a můj močák by to nevydržely.
Sirius a James hrajou s Danem a Benem poker o prachy, nikdo další se k nim radši nepřidal, protože oni čtyři by každýho roznesli na kopytech. Zatim to vypadá, že vyhrává Sirius, čemuž se vůbec nedivim, protože on byl odjakživa herečka a blufovat umí jak nikdo jinej.
Alice, Frank a Zoe se před chvílí rozloučili, že už musej jít. Byly už skoro dvě ráno a i když je zejtra neděle a oni od rána nepracujou, všichni tři maj noční směnu z neděle na pondělí, takže musej bejt ready a nemůžou vyspávat kocovinu až do odpoledne.
Po nějaký době odešla i Amanda a Remy se pár minut po tom taky záhadně vypařil. Všichni byli už hodně pod vlivem, takže to nikomu nepřišlo vůbec divný.
Emma pak dostala výbornej nápad zahrát si flašku. Odmítla sem se toho účastnit. Za prvý na to nemám vůbec náladu a za druhý s Emmou hraje jenom blázen, protože ta holka je magor. Dává hrozný otázky a ještě horší úkoly. Dan, Ben a Ronnie se z toho taky vykroutili a taky už se vypakovali domů. Sirius a Sarah taky odmítli a Emma už byla dost nasraná, ostatní se ale překecat nechali, furt je jich dost. Hrajou Emma, Lily, James, Mike, Patrick, Susie, Peter, Jazz a všichni čtyři jeho kámoši - Dylan, Tayler, Scott a Melissa.
Já a Sarah sme to všechno sledovaly jen z zpovzdálí, zatímco sme popíjely, a dobře sme se bavily. Málem sem se udusila medovinou, když dala Emma Mikeovi za úkol olíznout Červíčkovi ucho. Jak ten kluk s ní může bejt ve vztahu, to fakt nepochopim, musí mít nějaký masochistický sklony nebo tak něco.
Rozhlídla sem se kolem a uvědomila sem si, že sem nějakou dobu neviděla Siriuse. Nechce se mi věřit, že už by šel a i kdyby, tak by se nevypařil jen tak bez rozloučení. Napadlo mě, kde asi bude. Hodila sem na sebe sako a vyšla na balkón.
Stál úplně vzadu, opíral se o zábradlí a kouřil. Byla kosa jako blázen, ale kupodivu nebyl sníh, takže se to tady dalo trochu snýst.
"Sem si říkala, jestli ty ještě vůbec kouříš, dlouho sem tě neviděla." přišla sem k němu, trochu se leknul, protože mě neslyšel.
"Vždyť sem nikdy moc nekouřil, jenom když sme chlastali." bránil se.
"V Bradavicích jsi kouřil hodně." namítla sem.
"Jo, protože v Bradavicích sme skoro pořád chlastali." zařehtal se. Na tohle sem neměla žádný argumenty, protože všichni moc dobře víme, že je to pravda.
"Najde se tam jedno i pro mě?" vetřela sem se. Nic neřekl, ale nabídl mi krabičku. Jedno sem si vzala, vložila si cigáro do úst a on mi zapálil. Dokonce ani nic neřekl, dřív si neodpustil poznámku jako: dlužíš mi noc, nebo tak něco. Chvíli sme tam jen tak mlčky stáli a pokuřovali.
"Ani sem ti nepoděkovala, žes před pár dněma zvedl v noci ten telefon a uklidnil mě." začala sem.
"To nestojí vůbec za řeč, Sam." usmál se.
"Připadám si jak totální magor. Nikdy sem to v hlavě neměla úplně v pořádku, to oba víme, ale teď už mi dočista přeskočilo." uchechtla sem se nevesele.
"Nesmíš na sebe bejt tak tvrdá, to co sme zažili by zamávalo s každým." utěšoval mě.
"No, ty to zvládáš v pohodě." protestovala sem.
"Myslíš? Zeptej se Remuse, kolikrát ke mně za poslední měsíc v noci běžel, aby mě probudil a ujistil mě, že sem v pořádku doma." ušklíbl se.
"Fakt?" zeptala sem se s nadějí. Ne že by mi dělalo radost, že je na tom Sirius taky blbě, nejsem ráda, že se trápí, na druhou stranu mě to aspoň trochu utěšuje, že v tom nejsem sama a že očividně nejsem úplně nenormální.
"Mluvilas o tom s Patrickem nebo třeba s Lily?" nadhodil a díval se před sebe. Věděla sem, že myslí, jestli sem mluvila o tom našem uvěznění.
"Nemluvila. Akorát věděj, že nás mučili, což bylo zjevný podle toho, v jakým stavu nás našli, ale detaily sem nikomu neříkala." zakroutila sem hlavou.
"Já taky ne."
"Nevim, jestli bych o tom mohla mluvit a nevim jestli vůbec někdy budu moct. Už tak sem z toho pěkně v prdeli, mám pocit, že kdybych o tom mluvila nahlas, tak by se to všechno vrátilo a já se zhroutila." mluvila sem potichu. Už jenom mluvit o tom takhle neurčitě mi dělá potíže, ale se Siriusem sme v tom byli spolu, takže to zvládám.
"Chápu, co myslíš." přitakal a podíval se na mě. Měl trochu zmučenej výraz. Nechci znít sobecky, jasně, že sem se o Siriuse bála a tak, ale doteď mě tak nějak nenapadlo, že by na tom mohl bejt stejně jako já. Siriuse znám skoro deset let, nikdy bych si nepomyslela, že by ho něco takovýho mohlo tak moc poznamenat. Na druhou stranu to ale ukazuje, že to bylo fakt příšerný, když to mohlo dojebat i takovýho věčnýho optimistu jako sem já a takovýho "mám všechno u prdele" člověka jako je Sirius.
"Sam, ohledně tý poslední noci tam..." začal Sirius a odmlčel se.
"Co všechno si pamatuješ?" nadhodila sem jakoby nic. Moc dobře si pamatuju, co všechno mi řekl a co sem řekla a udělala já. Ani nevim jestli o tom chci mluvit nebo ne.
"No, mám to všechno takový rozmazaný, přece jen sem byl hodně mimo. Ani nevim, co všechno sem řekl nahlas a co sem si jenom myslel." podíval se na mě nejistě.
"Nech to plavat. Byli sme na tom oba dost bídně, zmučený a vysílený. Mysleli sme si, že je to poslední noc, co sme naživu. Oba sme řekli dost věcí, který sme asi ani nemysleli vážně. Byla to dost těžká situace." snažila sem se to zakecat. Pamatuju si, že sem si začala říkat, že moje city k Siriusovi možná nejsou úplně pryč, jenže doteď ani nevim, jestli sem to myslela vážně, nebo jestli to bylo jen všema těma emocema.
"Nemyslim jen to, o čem sme mluvili. Máš pravdu, oba sme blábolili, byli sme skoro mimo. Mluvim o tý puse." přešel k tématu, kterýmu sem se chtěla obloukem vyhnout.
"Co chceš slyšet?" rozhodila sem trochu zoufale rukama a pokračovala sem: "Řekli sme si dost věcí a jediný na co sem v tu chvíli dokázala myslet bylo, že druhej den nejspíš umřeme a že dát ti pusu je to poslední, co chci v životě udělat." Vysypala sem ze sebe rychle. On mlčel a jenom na mě zíral. Očividně ho moje odpověď dost zaskočila, protože tohle sem mu tenkrát neřekla, to sem si jenom myslela. Sama ani nevim, proč mu to tady teďka vykládám. Dělám všechno akorát horší, ne jenom pro něj, ale i pro sebe. Už tak mám v hlavě guláš, ne jenom kvůli tomu mučení, ale i kvůli všem těm emocím vůči Siriusovi, který tam tenkrát vyplavaly na povrch.
Pak sem pokračovala, protože on nic neříkal: "Jenže sme neumřeli, oba sme naživu a zdraví a zpátky u svejch životů a já sem s Patrickem a sem s nim fakt šťastná. Nechci udělat něco, co by mi to s ním podělalo. Uvědomuju si, že už ta pusa by to podělala, kdybych mu to řekla. Cejtim se příšerně, že sem mu o tom neřekla, jenže to bylo tenkrát takový chvilkový pomatení smyslů, tak si prostě myslim, že to ani nestojí za to, abysme se kvůli tomu s Pattem pohádali nebo dokonce rozešli." hučela sem dál, mluvila sem pro jistotu potichu, protože člověk nikdy neví, kdo kde poslouchá. Sirius se pousmál a koukal se na mě, dost mě to zmátlo, tohle sem fakt nečekala.
"Sam, jediný co chci je, abys byla šťastná, kdy už to pochopíš? Pokud říkáš, že seš šťastná s Patrickem, tak sem rád." usmíval se dál, pak natáhnul ruku a jemně mě pohladil po tváři. Na sekundu sem zavřela oči, bylo to zatraceně příjemný. Zajímalo by mě, jestli sem nejhorší člověk na světě obklopená těma nejlepšíma lidma. Patrick se ke mně chová jenom skvěle a já se líbám s jinym klukem. Teď sem prakticky Siriuse poslala do háje a on začne bejt tak sladkej. Proč se na mě jednou nedokáže pořádně nasrat? Všechno by bylo hned jednodušší.
"A já jediný co chci je, ti pořád neubližovat." zašeptala sem tak potichu, že sem chvíli pochybovala, že mě slyšel. Sirius je jeden z nejlepších lidí, který sem kdy potkala a já se cejtim jak ta největší kráva, protože mu něčím pořád ubližuju.
"Sam, ty mě nikdy nemůžeš opravdu ublížit, ty ne." usmál se konejšivě znova a upřeně se na mě díval. No tak teď to fakt zlepšil, teď už si tuplem přijdu jak kráva na n-tou.
"Já ti ubližuju pořád. Já to vim, ty to víš, jen seš moc hodnej na to, to přiznat. Fakt si připadám příšerně, proč mě nemůžeš nenávidět?" podívala sem se na něj zoufale.
"Ale no tak, neobviňuj se pořád za všechno. Myslim si, že neexistuje nic, co by mě přinutilo tě začít nenávidět, Sam." řekl a pak mě objal. Schoulila sem se do jeho náruče a přitiskla sem se k němu. Hlavu sem měla na jeho hrudi, byla sem o kus menší než on. Byl oproti mě tak vysokej a rozložitej, připadala sem si v naprostým bezpečí.
Když sme se od sebe odtrhli, už sme ani jeden nic neřekli a šli sme rovnou dovnitř. Když sme vlezli do obýváku, všimla sem si, že se na nás Patrick dívá. Neumim ho přečíst, nevim, jestli se jen tak koukal, že sme přišli nebo jestli v tom byla žárlivost. Píchlo mě u srdce. Teď sme na tom balkóně nedělali sice nic špatnýho, ale při vzpomínce na to, jak sem políbila Siriuse se mi udělalo trochu nevolno. Patt ke mně byl vždycky milej, vždycky byl chápavej a podržel mě, teď se o mě tak stará a já se k němu chovám takhle. Tohle si nezaslouží. Jak už sem ale řekla, nechci aby nám to jediná pusa, která proběhla v kritickým momentě, pokazila. Sice se mi vůbec nelíbí, že mu lžu, jenže vim, že to tak bude lepší. Nevim, jak by na to reagoval a já nechci riskovat, že se mi můj jedinej normální stabilní vztah rozpadne kvůli něčemu takovýmu.
Už nehrál s ostatníma, seděl na gauči, tak sem přešla k němu, sedla si, vzala do ruky skleničku, hodila si nohy vedle sebe na gauč a schoulila sem se k němu. Omotal kolem mě ruku a pozorovali sme ostatní, jak hrajou flašku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama