Everybody should have his own world...

Prosinec 2017

31. kapitola - Poslední noc

30. prosince 2017 v 16:40 * Elita Bradavic 3 *
Tak jsem nakonec stihla ještě jednu kapitolu před novým rokem. Doufám, že vás tahle část (zajetí Sam a Siriuse) baví, už to ale nebude dlouho trvat a posuneme se dál. Tahle kapitola bude pravděpodobně předposlední než se z toho ti dva dostanou (asi vám došlo, že bych je přece nezabila). V téhle kapitole uvidíme, jak se konečně Řád dozví jejich polohu, aby je mohli zachránit a v druhé části se krátce vrátíme k mučení. Doufám, že toho mučení a utrpení není až tak moc, na druhou stranu jsem to chtěla fakt pořádně vykreslit, protože ačkoliv je Elita hlavně o srandě, naši přátelé se teď nacházejí v temných časech, takže něco z téhle stránky čas od času musím napsat. Konec kapitolu bude dost emotivní, jak v negativním slova smyslu, tak trochu i v pozitivním.
Nebudu se dál vykecávat, užijte si čtení, jako vždy moc prosím o komentáře! Mějte krásný nový rok a s Elitou se budeme potkávat i nadále...Vaše Maggdinka ♥

30. kapitola - Tak blízko a přece tak daleko

23. prosince 2017 v 19:03 * Elita Bradavic 3 *
Konečně jsem zase tady a se mnou i nová kapitola. Moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nic nepřidala, ale neměla jsem teď vůbec čas, až teď kolem vánoc se to konečně uklidnilo a mohla jsem začít zase psát. V minulé kapitole to skončilo napínavě, takový konce já mám v dramatických chvílích ráda a chápu, že to čtenáře dost štve. V téhle kapitole navážu hned tam, kde jsem skončila.
Tahle kapitola bude o dost kratší než obvykle, to je ale proto, že jsem nechtěla motat víc dějů dohromady, protože myslím, že děj v téhle kapitole je sám o sobě dost podstatný a stačí. Události v ní jsou dost temný a emotivní, takže jsem nechtěla dělat nějaký "střih" a nová akce. V každým případě ale dalším kapitolu napíšu snad co nejrychleji.
Nemá cenu se dál vykecávat, užijte si čtení a přeju vám všem veselé vánoce a krásný nový rok 2018. Od té doby, co jsem zase začala psát (přibližně před půl rokem) jsem až tak moc komentářů neobdržela, takže bych byla moc vděčná, kdybyste mi jako takové shrnutí a dárek za celých těch 6 měsíců zanechali nějaký komentář s hodnocením Elity...Vaše Maggdinka ♥