Everybody should have his own world...

Prosím čtěte - DŮLEŽITÉ

6. září 2017 v 15:38 |  Keci kolem blogu
Ahoj všichni, co sem ještě pořád chodíte a třeba i čtete Elitu, kterou jsem začala zase po dlouhé době přidávat. Blíží se mi začátek školy a s tím i plno povinností. V červnu budu dělat státnice a to znamená dlouhé a nudné psaní diplomky. Do toho všeho ještě chodím do školy a doučuju několik lidí, takže jsem docela vytížená.

Ráda bych si na Elitu udělala čas a přidávala dál aspoň jednu kapitolu týdně, ale chci vědět, má to vůbec cenu? Chodí sem někdo? Čte to někdo? Za poslední tři měsíce, co jsem začala zase přidávat jsem dostala jenom dva komentáře. Psaní mě zase začalo bavit, ale vzhledem k tomu, že toho mám před sebou opravdu dost a budu časově fakt vytížená, potřebuju vědět, jestli se mi psaní vůbec vyplatí? Nerada bych něčemu věnovala několik hodin týdně (někdy se píše samo, ale někdy to trvá déle), aniž bych věděla, že sem opravdu někdo chodí a má o nové kapitoly zájem.

Nemusí vás tu být sto, budu ráda přidávat klidně i kvůli jenom dvěma nebo třem lidem, ale potřebuju vědět, že tu alespoň dva nebo tři lidi jsou. Proto moc prosím, jak si tenhle článek přečtěte, napište mi do komentáře třeba jenom "já", abych viděla, kolik lidí Elitu čte a chce abych dál přidávala. Protože pokud zájem není, tak nevidim důvod, proč bych se měla psaním na blog okrádat o čas, který bych mohla využít jinde. Ráda budu v Elitě pokračovat, ale když nevím, jestli vůbec někdo čte, tak chuť psát upadá.

Taky bych byla moc vděčná, kdybyste po přečtení každé nové kapitoly zanechali nějaký komenář, nemusí to být nic kdo ví jak dlouhého, stačí pár slov o tom, jak se vám kapitola líbila, co jste si užili a co třeba naopak ne. Komentáře vždycky skvěle motivují k psaní. Mě jedna kapitola zabere i několik hodin, proto myslím, že chtít po vás komentář, který napíšete za 1-2 minuty, není nic zas tak hroznýho. Když už si dáváte čas se čtením kapitoly, dalších pár sekund na napsání komentáře určitě můžete oželit :-) No to by bylo tak asi všechno, jen chci vědět, jestli mám pokračovat nebo ne. Proto mi napište alespoň kratičký komentář, ať vidím, kolik vás Elitu čte...Vaše Maggdinka♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama