Everybody should have his own world...

Nepřestávám psát, ale kapitoly budou méně často

15. září 2017 v 20:46 |  Keci kolem blogu
Minulý týden jsem přidávala článek, kde jsem vás prosila o komentáře, abych zjistila, kolik lidí čte Elitu Bradavic, kterou teď pravidelně přidávám. Vysvětlovala jsem, že začínám ve škole psát diplomku a budu dělat v červnu státnice, takže toho budu mít nad hlavu a jelikož se nikdo neobtěžoval napsat ani jediný komentář, je to pro mě jasný signál, že o povídku není (skoro) vůbec žádný zájem.
Proto, jak jsem upozorňovala, když nebudou komentáře, psaní úplně nepozastavuju, ale nebudu psát a přidávat tak často. Poslední tři měsíce jsem přidávala fakt každý týden, to se teď mění. Budu furt přidávat, protože Elita mě furt baví a je to pro mě fajn relaxace, ale bude se stávat, že někdy na to prostě nebudu mít čas, takže to nebudu lámat přes koleno a psát a přidávat budu fakt jenom když budu mít čas a bude se mi chtít. Takže jednou se tu nová kapitola objeví třeba už po týdnu a příště třeba až po měsíci.
Takže vás na to předem upozorňuju, abyste nebyli překvapený, že to tady na blogu zase chcípá. Nechcípá, jenom se činnost zase sníží. Byla jsem ochotná psát často, ale jelikož vidím, že to stejně nikdo nečte (nebo čte, ale nedali jste si ani tu práci, abyste mi napsali kratičký jednoslový komentář), tak já nevidím důvod, proč bych tím měla ztrácet zbytečně moc času a psát něco, co nikdo nečte, když můžu dělat jiný a užitečnější věci.
Doufám, že to chápete a i dál budete číst, kapitoly furt budou, jen ne tak často...Vaše Maggdinka♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama