Everybody should have his own world...

22. kapitola - Pařba s velkým P - 1. část

8. září 2017 v 23:26 |  * Elita Bradavic 3 *
Pořád ještě svatebně paříme. Tahle kaptiola bude už svatební poslední, ale bude rozdělená do dvou částí, protože teprve teď se to konečně pořádně zvrtne. V první části ke konci kapitoly se bude odehrávat dost sexy scéna, pokusim se, nepopisovat to až moc vulgárně, ale každopádně to bude trochu peprný, takže pokud vám takovýhle věci vaděj, přeskočte to. V povídce napíšu varování, kde choulostivá scéna začíná. Doufám, že si kapitolu aspoň trochu užijete a třeba se zasmějete a moc prosím, PROSÍM O KOMENTÁŘE! Chtěla bych vědět, jak si povídku užíváte, vzhledem k tomu, že jsem začala psát po tak dlouhé době, tak bez feedbacku ani nevim, jestli to furt stojí za to anebo jestli je to nuda. Jakoukoli kritiku, ať už pozitivní nebo negativní uvítám! Bez dalšího protahování, pusťte se do čtení a užijte si to...Vaše Maggdinka♥


Pařba s velkým P - 1. část

Svatba pokračuje a dobře se bavíme. Zatim furt víceméně posedáváme a popíjíme, ale momentálně máme sražených tak pěst stolů a sedí nás tu snad třicet a výborně se bavíme. James a Lily na nás furt házej bobek, momentálně se pro změnu loučej s lidma který pomalu odcházej. Jak sem předpovídala. Staříci se pakujou a my zůstaneme a budem konečně pařit. Teď se loučej s posledníma Jimmyho příbuznejma, už tu zůstanou jen Potterovi a Evansovi a jinak tu budeme jen my a členové Fénixova řádu, což mi vyhovuje.
Před chvílí sem se asi tak půl hodiny snažila bavit s jedním Jamesovým bratránkem. Snažila je to správný slovo, protože je to Ital a já umim italsky tak deset slovíček a on anglicky taky neumí kdo ví jak skvěle. Polovinu z tý půl hodiny sem se protlemila jeho akcentu, ne vážně, slyšeli ste někdy Italy mluvit anglicky? Je to k popukání, ten jejich italskej akcent prostě nejde jen tak vymazat a zněj směšně.
Momentálně pozoruju po očku Jazze. Ne, že bych se o něj kdo ví jak zajímala, ale už asi půl hodiny se baví s Brumbálem, tak by mě zajímalo, co probíraj. Možná, že se bavěj jenom tak, přece jenom, Jazz byl taky jeho student, na druhou stranu si říkám, co by si takovou dobu mohli vykládat. Co si budem, ne každej má s naším bejvalým říďou takovej supr pohodovej vztah jako naše parta.
"Tak mládeži, dobře se tu bavte, je čas, abychom my staří odešli a mladí mohli začít řádit." přišel se s náma Bumbál rozloučit.
"Pane ředitel, to ne, já čekal, že to s náma dneska potáhnete až do rána." zahalekal Sirius hlasitě. Ten aby zas neotevřel tu svoji nevymáchanou hubu. Je už docela na šlupky, na druhou stranu, on takhle s Brumbálem mluví, i když je kompletně střízlivej, takže to žádná změna není.
"Bohužel, Siriusi. Už toho nevydržím tolik, jako před lety a navíc, byste se měli pořádně bavit hlavně spolu, mezi přáteli a oslavit tento radostný den." pousmál se Brumbál. Nechápu, jak to dělá, že zní tak obřadně a rozumně a zároveň i trochu poťouchle, ale tahle mluví vždycky.
"Tak si to tu užijte. Já se jdu rozloučit s Jamesem a Lily a popřát jim štěstí." usmál se na veškerý osazenstvo.
"Tak zdar, pane ředitel!" houkla Emma a hlasitě si lokla piva. Ta aby se taky neozvala to by byl jednou svátek. Všichni sme se s Brumbálem rozloučili a on šel za Jamesem a Lily, který zrovna vyprovázeli nějakou tetičku. Jazz si přisedl zase zpátky za náma.
"Já nevim jak vy, ale myslim, že je čas na dalšího panáka." třískl do stolu prázdnou skleničkou Dan.
"Mluvíš mi z duše." zachechtal se Remus. Ačkoli se mi tenhle novej Remus líbí, vždycky sem se mermomocí snažila z něj toho suchara vyhnat a donutit ho trochu se odvázat, pořád sem si na jeho nový chování úplně nezvykla. Přece jen, sedm let sem v Bradavicích viděla zakřiklýho a pořád až moc přemejšlejícího kluka, odjedu si na pár měsíců pryč a vrátim se k tomuhle hlasitýmu a rozjařenýmu vlkodláčkovi. Ne, že bych si stěžovala. Na druhou stranu sem trochu dotčená, že moje snažení celej sedm let šlo totálně do kytek a hned jak na chvíli odjedu, on se takhle odváže. Mrzí mě, že v tom já nemám zásluhu. Ale zase se furt utěšuju, že sem naučila za ty roky Lilku čas od času odvázat, to byl dřív mnohem tvrdší oříšek, než Remy.
Dali sme pár koneček panáků a kecali a po chvíli se k nám konečně připojili James a Lily, krom jejich rodičů tam už z příbuzenstva nikdo nezbyl, takže se nám teď konečně můžou naplno věnovat. Už sme tady v podstatě jen naše parta a lidi z řádu. Potterovi a Evansovi se bavěj spolu a vypadá to, že docela dobře, takže o ně je postaráno.
"No konečně, tady máte panáka." křikla sem na ně a oběma do ruky vrazila panáka Ohnivý whisky.
"To už potřebuju jako sůl, člověk se s tim všim vykecáváním a děkováním ani nemůže pořádně vožrat." kopl do sebe Jimmy hnedka pití a Sirius mu pohotově skleničku dolil.
"No, vypadáte až moc podezřele střízlivě." podívala se na ně zkoumavě Emma.
"Nebyl čas." pokrčila Lily rameny.
"Ale teď už čas je." rejpla sem si do ní.
"A my toho hodláme využít. Skoro za všechno pití sme platili my a já náš svatební den hodlám pořádně oslavit." zubil se Jimmy rozjařeně a kopl do sebe už třetího panáka během pár minut. To sou moje slova, když už člověk platí takový jmění za svatbu, tak si jí taky musí pořádně užít a chlastat. Nechápu, jak se některý ženský můžou vdávat těhotný. Co z toho všeho maj? Nemůžou pít a většinou to kolem půlnoci zabalej, takhle já si fakt největší den ve svým životě nepředstavuju, ke skvělýmu dnu patří i skvělý pití.
"No, teď už tady příbuzný nejsou, takže neuškodí, když se trochu odvážeme." pokrčila Lily rameny a kopla do sebe konečně tu whisky. Takhle se mi líbí, to je přístup!
"Ber to tak, že i kdybys měla zejtra vokno a svatbu si skoro nepamatovala, máme tunu fotek a videí." uklidňovala sem jí.
"No, vokno fakt mít nechci, i když máme fotky a videa, tak bych si největší den svýho života ráda pamatovala." podívala se na mě.
"Neboj, pár skleniček ti neublíží, za ty roky už máš docela toleranci, po pár skleničkách žádný vokno mít nebudeš." mávla sem rukou. Už to není taková sucharka, po pár skleničkách už není vožralá tak, jako před pár lety, dala sem si na jejím tréninku patřičně záležet. Nikdy bych se nemohla kamarádit s někym, kdo to neumí pořádně rozjet.
"Já bych se šla docela převlíknout, bylo super, užít si tyhle krásný, dlouhý šaty, ale už mě to začíná štvát. Sem v nich skříplá a pořád si o ně zakopávám." podívala se na mě a holky Lily. Máme připravený šaty na večer, Lily i my.
"No, není to blbej nápad, cejtim, že se to tady brzo zvrhne a mít světlý šaty by nemuselo bejt úplně dobrý." přikývla sem a zvedla sem se. Já, Lily, Emma, Sarah a Lea sme se vydaly dovnitř a zalezly sme do Lilyiný a Jamesový ložnice, která dřív byla Potterových a ve kterých sme Lilku připravovaly dopolko na svatbu. Máme tady i svoje šaty a boty na večer. Lily má krátký bílý, aby aspoň tu barvu furt dodržovala a my s holkama máme barevný. Emma má zas černý. Už tak jí vysekávám poklonu, že vydržela tak dlouho ve světlých šatech, i když měly černou aplikaci. Jiný než černý šaty nebo sukně nenosí.
Začaly sme se všechny svlíkat a oblíkat, společně v jednom pokoji, dva roky sme spolu bydleli všechny v Bradavicích, tak před sebou nemáme přece co skrejvat ne?
"Koukala sem, že ses bavila s Jazzem než si k vám přisednul. Jak to šlo?" nadhodila Lily jen tak mimochodem. Na mě si nepřijde, já tehnle její jen tak mimochodem tón znám, chce slyšet drby.
"Jo v pohodě. Seděl tam sám a my všichni se bavili spolu, tak mi ho přišlo líto. Přišla sem pro něj, ať si jde sednout za náma, tak sme si chvíli pokecali. Bylo to v pohodě, fakt v pohodě, až mě to překvapilo. Fakt sem nečekala, že to půjde tak hladce, ale sem ráda, aspoň tady dneska nejsou žádný tlaky. S ostatníma bejvalejma sem za dobře, to jenom z Jazze sem byla nervózní, protože sem ho dlouho neviděla, ale není mezi náma žádný dusno." poinformovala sem ji.
"Tak to je dobře, vim, jak jsi z toho byla nervózní, hlavně, že je všechno v cajku. Nechtěla bych, aby na naší svatbě bylo nějaký drama." docela viditelně si oddychla.
"No, možná ještě nějaký drama bude, třeba ne mezi mnou a Jazzem, ale něco se beztak semele, to by nebyl večer, kde by se něco nestalo." ušklíbla sem se.
"Každopádně doufám, že se nic nepokazí, takže se klidni jo?" otočila se na mě trochu výhružně.
"No dovol, proč koukáš na mě? Já nejsem jediná, kdo způsobuje drama." opáčila sem trochu dotčeně.
"Kolem tebe se furt něco děje, ty seš jedno velký drama." zachechtala se Emma.
"Ty máš teda co říkat. Kolem tebe se sice moc dramat neděje, ale průsery a blbosti jo." odsekla sem trochu nakvašeně. Dělaj, jak kdybych byla nějaká pipina z telenovely, jak kdyby mě neznaly, já sem jeden z nejpohodovějších lidí na který narazíte.
"Neber si to osobně, Sam." usmála se na mě Lily omluvně. "Já to nemyslela tak, že bys ty vyvolávala dramata, ale pořád se kolem tebe něco děje."
"Já za to nemůžu, že sem na takovýhle věci magnet. Mám takový blbý štěstí bejt vždycky v nesprávnou dobu na nesprávnym místě." utrousila sem. Já se vždycky musim do všeho nějak zamotat, ale to není moje vina, já prostě takový věci přitahuju.
Když sme konečně přestaly probírat můj dramatickej život a dooblíkly sme se, vyrazily sme zpátky na party.
**********************
Ukázka šatů

**********************
Lily šaty


Sam šaty


Emma šaty

Sarah šaty


Leona šaty

James a Lily konečně začali pořádně pít a všichni sme se dali do tančení, začali hrát rychlý party pecky, na který sme zvyklý normálně v klubech, takže sme ve svým živlu.
Tancovali sme ani nevim na kolik písniček, každou chvíli sme odbíhali, aby sme se napili a trochu hydratovali, ale jinak sme byli furt na parketě. Hráli jednu rychlou pecku za druhou.
Pak začala hrát moje oblíbená sexy písnička, ó bože. (Pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=waU75jdUnYw). Jako by mi četl myšlenky, nějak se u mě objevil Patrick. Tahle písnička je prostě sexy, kroutit se na ní kolem někoho je prostě nejlepší. Chytil mě za boky a přitiskl svoje čelo na moje. Koukali sme si do očí a při tom se pomalu kroutili. Sjížděl rukama tam a zpátky po mých bocích, občas zajel i na zadek. Uf, začíná tady bejt nějaký dusno. S Pattem prostě každou chvíli zažívám horký chvilky, to je jedna z nejlepších věcí na našem vztahu. Na druhou stranu to ale mezi náma není jenom o sexu, dokážeme si spolu i hodiny povídat, aniž by sme se jeden druhýho dotknuli, když nad tim tak uvažuju, tak je to možná můj nejzdravější a nejnormálnější vztah, jakej sem kdy měla, což je fakt divný, když uvážim, že to začalo jednou opileckou nocí. To je na tom ale to skvělý, ze začátku sme k sobě prakticky nic necejtili, jen sme se přitahovali, ale čím dýl spolu sme, tím silnější pouto se mezi náma tvoří. Je to příjemná změna, kolem mě se odjakživa děje furt nějaký drama, ale s Patrickem to žádný drama není a tak to má bejt.
Při tanci sme se několikrát pomalu ale zároveň vášnivě políbili. Je mi úplně jedno, že kolem nás sou lidi a možná se na nás i dívaj, připadalo mi, jako bysme tady byli jen my dva.
Pomalu sme se otočili, tak, že on tančil přitisknutej zepředu k mým zádům a mýmu zadku, jednou rukou mě držel za břicho, druhou mi přejížděl po boku. Zavřela sem oči a vnímala jen muziku a jeho doteky, byl na mě zezadu přimáčknutej a na mě to začalo bejt moc. Pak mě dokonce začal líbat ze strany na krku a já myslela, že se mi podloměj kolem.
Trochu sem se natočila, abych mu mohla pošeptat do ucha: "Radši přestaň, nebo se na tebe každou chvíli vrhnu."
"Tak se vrhni." odpověděl potichu a nízko položeným hlasem, znělo to neuvěřitelně sexy, že bych se na něj fakt hned vrhla. "Dneska vypadáš úžasně, nejradši bych z tebe ty šaty strhnul."
"Tak se pojď někam zdejchnout." vzdychla sem trochu zoufale do jeho ucha, protože pane bože, nechci znít jako prase, ale řeknu to na plnou hubu, teď sem totálně nadržená. K mý radosti, mě čapnul za ruku a vedl mě dovnitř do domu, ani sem se neohlídla, teď mě nic nezajímá.
*** Choulostivá scéna ***
Hned jak sme vešli do domu, vrhli sme se na sebe a začali se divoce líbat, při tom sme ale pořád pokračovali v chůzi, tu a tam sme narazili nohama do nějakýho nábytku. Musíme se někam uklidit, protože to nemůžeme dělat tady dole v obýváku, když sem může kdokoliv kdykoliv vlízt. Chvíli sme se od sebe odtrhli a vyšli po schodech do prvního patra, tam sme se na sebe zase přilepili. Zatáhla sem ho do Jimmyho obýváku, zabouchla za náma dveře a pro jistotu zamkla, abysme neměli nevítanýho čumila.
Patrick ze mě okamžitě sundal šaty a já si skopla z nohou boty, takže sem byla jen ve spodním prádle, pak sem z něj shodila sako a začala nemotorně rozepínat košily. Kdo vymyslel knoflíky do háje, nejradši bych to rozervala. Pak sem mu sundala i kalhoty, on si skopnul boty, takže i on byl jen ve spodním prádle.
Rozhlídl se po místnosti a přešel se mnou ke stolu, na kterým měl Jimmy předtím počítač, teď byl prázdnej. Zadkem sem se opřela o hranu, on se na mě přitiskl a líbal mě všude, kde to šlo, přitom rukama jezdil po mým těle, já dělala to samý. Pak mě zničeho nic chytil za boky, já trochu překvapeně vřískla a on mě vysadil na stůl, takže sem seděla na okraji. Roztáhla sem nohy, on se ke mně přitisknul a ani nevim jak dlouho sme se jen vášnivě líbali, pořád ve spodním prádle. Po chvíli mi rychle sundal podprsenku a zapojil do hry trochu jazyka. Já mu na oplátku rukou zajela do boxerek. Oba sme rychle a přerývaně dejchali, mám pocit, že snad shořim, cejtim teď takovej chtíč, že to ani není možný.
Pak sme se nachvíli zahleděli do očí a po chvíli i moje kalhotky a jeho boxerky skončili na zemi. Pak už se ke mně jen přitisknul a pevně sme se objali a když začal pomalu hejbat bokama, na všechno sem zapomněla a nechala sem se unášet
*** Konec choulostivé scény ***
Ani nevim, jak dlouho sme nahoře byli a bylo mi to celkem fuk. Oblíkli sme se a poupravili a šli sme zpátky dolů, nenápadný jak sáňky v létě, ale koho to zajímá.
Půlka lidí tancovala, půlka lidí popíjela. Nenápadně sme šli k baru pro pití a vmísili se ke stolu k lidem, který tady byli. Lily se na mě pobaveně podívala a mrkla, ta svině je fakt vševědoucí, jak to dělá?
"Kde ste byli, jen ať vim, kde to mám zejtra vydezinfikovat?" naklonila se ke mně ta rezavá mrcha a a pošeptala tak, abych to slyšela jen já. Hodila sem po ní nasranej pohled.
"Nahoře v obýváku na psacím stole." rezignovaně sem jí informovala. Trochu uznale se na mě podívala a pak jen tak skoro jak mimochodem potichu prohodila: "Hm, to budeme muset s Jimmym taky někdy zkusit." Překvapeně sem se na ní podívala. Já vim, že to říkám dost často, ale ona mě fakt nikdy nepřestane překvapovat.
Z překvapení mě vytrhlo zakašlání, podívala sem se vedle sebe, stál tam Jazz.
"Nešla by sis zatančit? Nikdy sme neměli příležitost." řekl trochu nejistě. Zrovna hrála nějaká pomalejší písnička a na parketě se ploužila Amanda s Remusem a Leona s Benem. James zrovna tahal na nohy Lily.
"Ale jo no, proč ne." pokrčila sem rameny, vzala jeho nabízenou ruku a nechala se dovíst na parket. Chytila sem se ho kolem krku a on mě kolem boků, byl podobně vysokej jako Patrick, takže to pro mě nebyl nějakej nezvyk.
"Tak jak si užíváš svatbu?" nadhodila sem, protože je mi trapný jen tak mlčet a dívala sem se na něj.
"Je to super. Zapomněl sem, jaká je s váma sranda, fakt ste mi chyběli, ty, James, Sirius, všichni." usmál se.
"Co v Austrálii, žádný pařby?" vyzvídala sem.
"Ani ne, když sem nebyl v práci, tak sem většinou spal. Jo, chodil sem tam s partou občas na pivo, ale vyloženě pařby žádný." postěžoval si.
"No, na tvym místě bych se do Austrálie už nevrátila." zasmála sem se.
"To já taky ne." odpověděl tiše. Sice nevim, co tahle poznámka znamená, ale přešla sem to.
"Koukala sem, žes mluvil s Brumbálem, co ste si říkali?" nadhodila sem po chvíli nový téma, protože sme chvíli mlčeli. Sice je mezi náma všechno v poho, ale zas nemůžu čekat, že se budem bavit s takovou lehkostí jako dřív, kor po takový době, že jo.
"No bavil. Vlastně mi říkal o řádu." řekl tiše.
"Fakt? Tě do toho zasvětil jo? Já myslela, že takový věci říká jen členům." podívala sem se na něj skepticky.
"No, vlastně máš pravdu. Víš, v Austrálii mě už není potřeba a taťka si tam našel přítelkyni, takže mě nepotřebuje. Svatba nebyla jedinej důvod, proč sem přijel. Přišel sem si promluvit s Brumbálem o řádu, abych viděla, že to má cenu." mluvil pomalu a nejistě.
"Co jestli má cenu?" zeptala sem se pomalu. Tak nějak podvědomě se bojim odpovědi.
"Chci se vrátit do Británie a připojit se k řádu." podíval se mi do očí. Já se na místě zastavila, chvíli sem na něj šokovaně zírala. Pak sem se ho pustila, otočila se na podpatku a rychlou chůzí sem odešla do domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama