Everybody should have his own world...

Září 2017

23. kapitola - Vzrůšo na Příčný

28. září 2017 v 19:38 * Elita Bradavic 3 *
Tak svatbu Lily a Jamese máme za sebou, kapitol bylo dost, ale doufám, že vás nenudily a že jste si je užili, já si jejich psaní moc užila. Viděli jsme, že pro Sam to bylo jedno velký drama, ale nakonec si to ona i ostatní dost užili. Tahle kapitola posouvá děj trochu dál, ale není to žádný obrovský skok. Uvidíme, jak si Sam a Patrick spolu dál vedou a v druhé polovině kapitoly přijde zase trocha té akce. Naše parta je ve Fénixově řádu a i když ten boj proti Voldemortovi a Smrijedům v téhle povídce posouvám trochu do pozadí (Elita tu byla vždycky hlavně kvůli pobavení a pařbám), tak tu a tam se nějaká ta bojová akcička objeví, aby se to trochu oživilo. Nebude to nic obrovského, ale i tak doufám, že se vám to bude líbit. Užijte si kapitolu a jako vždy, moc prosím o komentáře...Vaše Maggdinka♥

22. kapitola - Pařba s velkým P - 2. část

20. září 2017 v 20:25 * Elita Bradavic 3 *
Druhá část poslední svatební kapitoly je tady. První část skončila dalším překvapením pro Sam a ve druhé části navážeme tam, kde jsme přestali. Dál se vykecávat nebudu, musím přiznat, že nemám zas tak dobré a originální nápady jako dřív, ale i tak doufám, že se vám kapitola bude líbit a užijete si jí. Bez dalšího vykecávání, užijte si čtení a prosím o komentáře!...Vaše Maggdinka♥

Nepřestávám psát, ale kapitoly budou méně často

15. září 2017 v 20:46 Keci kolem blogu
Minulý týden jsem přidávala článek, kde jsem vás prosila o komentáře, abych zjistila, kolik lidí čte Elitu Bradavic, kterou teď pravidelně přidávám. Vysvětlovala jsem, že začínám ve škole psát diplomku a budu dělat v červnu státnice, takže toho budu mít nad hlavu a jelikož se nikdo neobtěžoval napsat ani jediný komentář, je to pro mě jasný signál, že o povídku není (skoro) vůbec žádný zájem.
Proto, jak jsem upozorňovala, když nebudou komentáře, psaní úplně nepozastavuju, ale nebudu psát a přidávat tak často. Poslední tři měsíce jsem přidávala fakt každý týden, to se teď mění. Budu furt přidávat, protože Elita mě furt baví a je to pro mě fajn relaxace, ale bude se stávat, že někdy na to prostě nebudu mít čas, takže to nebudu lámat přes koleno a psát a přidávat budu fakt jenom když budu mít čas a bude se mi chtít. Takže jednou se tu nová kapitola objeví třeba už po týdnu a příště třeba až po měsíci.
Takže vás na to předem upozorňuju, abyste nebyli překvapený, že to tady na blogu zase chcípá. Nechcípá, jenom se činnost zase sníží. Byla jsem ochotná psát často, ale jelikož vidím, že to stejně nikdo nečte (nebo čte, ale nedali jste si ani tu práci, abyste mi napsali kratičký jednoslový komentář), tak já nevidím důvod, proč bych tím měla ztrácet zbytečně moc času a psát něco, co nikdo nečte, když můžu dělat jiný a užitečnější věci.
Doufám, že to chápete a i dál budete číst, kapitoly furt budou, jen ne tak často...Vaše Maggdinka♥

22. kapitola - Pařba s velkým P - 1. část

8. září 2017 v 23:26 * Elita Bradavic 3 *
Pořád ještě svatebně paříme. Tahle kaptiola bude už svatební poslední, ale bude rozdělená do dvou částí, protože teprve teď se to konečně pořádně zvrtne. V první části ke konci kapitoly se bude odehrávat dost sexy scéna, pokusim se, nepopisovat to až moc vulgárně, ale každopádně to bude trochu peprný, takže pokud vám takovýhle věci vaděj, přeskočte to. V povídce napíšu varování, kde choulostivá scéna začíná. Doufám, že si kapitolu aspoň trochu užijete a třeba se zasmějete a moc prosím, PROSÍM O KOMENTÁŘE! Chtěla bych vědět, jak si povídku užíváte, vzhledem k tomu, že jsem začala psát po tak dlouhé době, tak bez feedbacku ani nevim, jestli to furt stojí za to anebo jestli je to nuda. Jakoukoli kritiku, ať už pozitivní nebo negativní uvítám! Bez dalšího protahování, pusťte se do čtení a užijte si to...Vaše Maggdinka♥

Prosím čtěte - DŮLEŽITÉ

6. září 2017 v 15:38 Keci kolem blogu
Ahoj všichni, co sem ještě pořád chodíte a třeba i čtete Elitu, kterou jsem začala zase po dlouhé době přidávat. Blíží se mi začátek školy a s tím i plno povinností. V červnu budu dělat státnice a to znamená dlouhé a nudné psaní diplomky. Do toho všeho ještě chodím do školy a doučuju několik lidí, takže jsem docela vytížená.

Ráda bych si na Elitu udělala čas a přidávala dál aspoň jednu kapitolu týdně, ale chci vědět, má to vůbec cenu? Chodí sem někdo? Čte to někdo? Za poslední tři měsíce, co jsem začala zase přidávat jsem dostala jenom dva komentáře. Psaní mě zase začalo bavit, ale vzhledem k tomu, že toho mám před sebou opravdu dost a budu časově fakt vytížená, potřebuju vědět, jestli se mi psaní vůbec vyplatí? Nerada bych něčemu věnovala několik hodin týdně (někdy se píše samo, ale někdy to trvá déle), aniž bych věděla, že sem opravdu někdo chodí a má o nové kapitoly zájem.

Nemusí vás tu být sto, budu ráda přidávat klidně i kvůli jenom dvěma nebo třem lidem, ale potřebuju vědět, že tu alespoň dva nebo tři lidi jsou. Proto moc prosím, jak si tenhle článek přečtěte, napište mi do komentáře třeba jenom "já", abych viděla, kolik lidí Elitu čte a chce abych dál přidávala. Protože pokud zájem není, tak nevidim důvod, proč bych se měla psaním na blog okrádat o čas, který bych mohla využít jinde. Ráda budu v Elitě pokračovat, ale když nevím, jestli vůbec někdo čte, tak chuť psát upadá.

Taky bych byla moc vděčná, kdybyste po přečtení každé nové kapitoly zanechali nějaký komenář, nemusí to být nic kdo ví jak dlouhého, stačí pár slov o tom, jak se vám kapitola líbila, co jste si užili a co třeba naopak ne. Komentáře vždycky skvěle motivují k psaní. Mě jedna kapitola zabere i několik hodin, proto myslím, že chtít po vás komentář, který napíšete za 1-2 minuty, není nic zas tak hroznýho. Když už si dáváte čas se čtením kapitoly, dalších pár sekund na napsání komentáře určitě můžete oželit :-) No to by bylo tak asi všechno, jen chci vědět, jestli mám pokračovat nebo ne. Proto mi napište alespoň kratičký komentář, ať vidím, kolik vás Elitu čte...Vaše Maggdinka♥