Everybody should have his own world...

17. kapitola - Nečekaný host

29. července 2017 v 0:41 |  * Elita Bradavic 3 *
Posledně jsme byli svědky epické rozlučky se svobodou. Doufám, že jste si kapitolu užili, mě se moc dobře psala a musim říct, že jsem holkám i záviděla. Tahle kapitola bude zase trochu oddechová, každá nemůže být skvělá. Sam se bude povalovat s Patrickem a dozvíte se, jakou rozlučku měli kluci a v další části bude Sam pomáhat Jamesovi a Lily s přípravami svatby. Objeví se někdo, koho jsme dlouho neviděli a zase se nám to trochu zamotá ;-)

Bez dalšího vykecávání, doufám, že si kapitolu užijete. V příští už se začne konat svatba. Několik kapitol bude svatbě věnovaných, protože to chci popsat fakt detailně, navíc se tam pár věcí semele, takže by se to těžko vyšlo jen do jedný nebo dvou kapitol. Budu vděčná, za jakýkoliv komentář...Vaše Maggdinka♥Nečekaný host


Asi tak v deset ráno, sem se nasáčkovala k Patrickovi do postele. Byl úplně mrtvej, jen něco zamručel a spal dál. Když sem ale začala používat pusu na jeho velmi citlivých místech, probudil se až moc rychle.
Uvařila sem nám kafe, oba sme měli žaludek jako na vodě, takže jídlo nepřipadá v úvahu, pozdějc nám objednám pizzu, to nás spraví. Kupodivu sem ale v pohodě, blbě mi není a unavená taky nejsem, i když sme se s Katy doprdelily do postele až kolem šestý ráno. Ségra furt chrápe u mě v pokoji, hold není vytrénovaná no, nemá cvik z Bradavic. Patrick byl už doma, když sme včera přišli, ale beztak vytuhnul hned, takže mohl přijít třeba taky jen deset minut před náma.
Trochu sme se probrali a začali probírat včerejší party. Všechno sem mu podrobně vyprávěla a když sem mu začala ukazovat fotky a videa, tak sem se v jednu chvíli fakt obávala, aby se nepočůral smíchy, každou chvíli se dusil.
"No vyprávěj, sem jak na trní, co si Sirius připravil?" vyzvídala sem netrpělivě. Včerejšek byl božskej, ale musim uznat, že část mě je zklamaná, že sem nemohla bejt s klukama. S nima je vždycky prdel a věřim, že Sirius vymyslel něco epickýho.
"No začali sme u Siriuse a Remuse na bytě. Chlastali sme a hráli playstation. Asi tak po hodině se šli James a Sirius zhulit na balkón." zachechtal se.
"To mě vůbec nepřekvapuje. Ty zas byli jak papriky co?" odfrkla sem si, ty dva aby si nezhulili držky, to by byly vánoce. Lily nesnáší, když James hulí, ale toleruje mu to, když je někde se Siriusem nebo s klukama bez ní.
"No to si piš, hned jak se zhulili se to začalo zvrhávat." zasmál se Patt. "Pár pařeb sem s váma zažil, ale tohle bylo fakt něco."
"A dál? Snad ste nebyli celej večer doma." popoháněla sem ho.
"Pak sme šli na famfrpálovej zápas, přemístili sme se do Skotska." pokračoval.
"To je od Siriuse pěkný, Jimmy famfrpál miluje." pokývala sem uznale hlavou. Vim, že Sirius tak strašně zažranej do famfrpálu není, ale je hezký, že tohle pro James zařídil.
"Tam sme popíjeli máslovej ležák, ty dva sežrali snad pět velkých popcornů."
"No jo, zelenej hlad je prevít." zasmála sem se. Sama sem párkrát v životě hulila a ta žravka je nepředstavitelná.
"James se snažil přivolat si koště, protože se rozčiloval, že nikdo nemůže chytit zlatonku. Což bylo asi tak patnáct minut po začátku hry. Koště naštěstí nepřiletělo." smál se Patt. Bože, dovedu si živě představit nalitýho a zhulenýho Jimmyho, jak sedá na koště a uprostřed hry se pouští na hřiště a jde po zlatonce. Při tý představě sem se svíjela smíchy.
"Sirius měl zase halucinace, myslel, že po něm jde potlouk." vyprávěl dál. Já už měla co dělat, abych nespadla z postele. Jo, jo, Sirius a jeho halušky.
"Po zápase sme se přemístili do Prasinek, ke Třem Košťatům. Prej kvůli starejm dobrejm časům. Vim, že ste tam trávili v Bradavicích dost času, tak chtěl Sirius asi trochu nostalgie. Rosmerta v jednu chvíli vypadala, že nás zakleje a po půlnoci nás vyhnala, že prej tam s takovýma vožralýma a zhulenýma prasatama sedět nebude." pokračoval. No jo, Rosmerta byla vždycky od rány, tu sem měla vždycky ráda a vůbec jí to nemám za zlý, kdo by se chtěl párat s vožralýma a zhulenýma pobertama a spol.
"No tak sme se přemístili do Londýna a šli sme na striptýz." no už sem se bála, že by nešli, tomu by se mi nechtělo ani věřit.
"Utratili sme tam pěknej balík, hlavně co jsme nastrkali striptérkám za kalhotky." mrkl na mě po očku. Si myslí, že mě to nějak rozhodí? Kdo si myslí, že sem? Lily? Já nejsem takovej pruďas, copak mi má vadit, že se na rozlučce se svobodou šli podívat a pobavit do strip klubu?
"Sirius zaplatil Jamesovi taneček na klíně. Říkal sem si, že to ani nebudu rozhlašovat, když sem ale viděl to video s Lily, tak to asi ničemu nevadí." zasmál se a vzpomínal na video, který sem duchapřítomně natočila, Lily a toho tanečníka kterej jí udělal striptýz na pódiu.
"No, kolem třetí sme se přesunuli do klubu, kde sme hlavně chlastali, občas sme si zatancovali, ale to bylo divný, jen samy kluci. Sirius se natáhl po nějakým rozlitým pití, Remus tancoval s nějakým transvestitou a Dan si dal málem s nějakým týpkem do držky. Fakt povedená akce. Domů sem dorazil kolem pátý." dokončil vyprávění. Nechci machrovat, ale naše rozlučka zní líp, na druhou stranu je mi jasný, že ty jejich kecy a tak stáli za to, takže to určitě byla pecka.
I Patt měl nějaký fotky a videa a ukázal mi je. Málem sem si čůrla do kalhotek, když sem viděla video paranoidního Siriuse, jak po něm jde potlouk, tlemila sem se jak neurvalá z fotky Bena vystrkujícího zadek na fotícího Patta. Když sem se trochu uklidnila zase sem málem spadla z postele, když sem viděla Siriuse nataženýho na podlaze a Jamese se Siriusem a Remusem, jak se fotěj s nějakejma sochama, kterým sahaj na prsa. Nejvíc mě ale rozsekala série fotek Remyho tancujícího s dvoumetrovým nalíčeným týpkem oblečenýho v dámských šatech. Ten kluk se fakt nezdá. Po těch fotkách a videích není pochyb, že i jejich rozlučka byla výborná.
Kolem druhý sme objednali dvě pizzy po sebe i pro Katy. Ta se vyhrabal z postele, když pizzy došly. Chvíli sme seděli v obýváku, koukali na televizi a ládovali se, mastný a tučný sem potřebovala jako sůl.
Usoudila sem, že bude lepší, když Katy zůstane, byla furt ještě nejspíš nalitá, takže sem zavolala mamce a oznámila, že tady zůstane rovnou do tý svatby. Zejtra se s ní jen přemístim pro nějaký oblečení a šaty na svatbu, který má doma. Ségra šla zase spát ke mně do ložnice a já a Patt sme zalezli zpátky k němu.
Byl to moc příjemnej den, jen tak sme se tulili, udělali jednu polštářovou bitku, rozdělali si pivo, abysme se trochu zpravili a dělali trochu nemravností. Bylo super, celej den se spolu válet a bavit, mám ho fakt ráda čím dál víc, je mi s nim moc dobře.
----------------------------
V pátek sem se hned ráno vypravila k Jamesovi a Lily, slíbila sem, že jim pomůžu s přípravama, je toho dost co udělat. Patrick měl jít taky, jenže mu zavolali z práce, pracuje v realitce a musí ukázat dva domy. Slíbil ale, že za náma přijde, hned jak skončí.
"Nenávidim tě." probodla mě Lily pohledem, když mi s Jamesem otevřeli dveře.
"Zdravíčko, taky vás ráda vidim." zazubila sem se.
"Včera mi bylo tak blbě, jako snad nikdy předtím. Celej den sem prozvracela." vyčítala mi. "James se o mě celej den staral, protože on byl samozřejmě jako vždycky v pohodě."
"No vidíš jaký máš štěstí! Tvůj nastávající je chlastem ostřílenej gentleman." plácla sem jí do ruky.
"Mimochodem, jak jsem spadla z toho stolu a pak jsem kulahala? Ten kontník jsem měla vyvrknutej. Díky bohu, že jsme kouzelníci, Jimmy mi ho dal do pořádku. Jinak bych ve svůj svatební den na těch příšerně vysokých podpatkách kulhala." informovala mě.
"No vidíš, jak seš dobrá. Měla jsi v háji kotník, ale stejně jsi pařila, sem na tebe pyšná!" zazubila sem se.
Bez dalších keců sme se pak pustili do práce. Svatbu budou mít venku, je teplo a zejtra má bejt krásně, tak by byla škoda, tlačit se někde uvnitř, ještě kor, když maj Potterovi tak krásnou a velkou zahradu. Díky bohu, že umíme kouzlit, bez toho by nám to trvalo tak tejden.
Venku u domu jsme rozmístili stoly a židle, v čele byl jeden dlouhej velkej stůl, kde budou nevěsta se ženichem, rodiče a svědci sedět. Mezi velkým stolem a menšíma byl velkej plácek pro taneční parket, na straně bylo menší pódium, kde bude hrát kapela. Nad to všechno jsme vztyčili obrovskou ozdobnou plachtu, která bude chránit před sluníčkem a případným nevítaným deštěm. Krom mě tu pomáhali i všichni Pobertové a Lea, která tu zůstává už od středy.
Trošku dál od domu se bude konat obřad, vztyčili sme krásnej zdobenej oblouk, omotanej kytkama, pod kterým bude stát oddávající a ženich s nevěstou. Čelem k tomu jsme rozestavěli řady židlí, na kterým budou v průběhu obřadu sedět svatebčani. Po okrajích jsme to všechno ozdobili kytkama, aby to vypadalo trochu slavnostně.
Musim říct, že to vypadá fakt skvěle, pořád je ale dost práce, člověk by neřekl, jaký je s tim sraní, rozmístit všechny kytky na stoly, postavit dva bary, kde se bude podávat pití, umístit stůl na kterým pak bude občerstvení a tak.
K obědu sme si jen objednali jídlo, aby sme se nezdržovali s vařením a tak. Po obědě se k nám připojil Patt a my se pustili zase do práce. Museli jsme ještě postavit a zapojit velký repráky, ze kterých bude hrát hudba, zapojit lednice u barů, kluci se pohotově postarali o sudy s pivem, který se budou v průběhu večera doplňovat a zapojili pípu, aby všechno bylo připravený.
Jídlo je objednaný od nějaký kateringový firmy, to dovezou až zejtra ráno, bude toho halda, tady by se to nemělo ani kam dát a akorát by se to zkazilo. Dole ve sklepě byla samozřejmě už připravená tuna chlastu, kouzelnickýho i mudlovskýho. No není se čemu divit, když se žení jeden z Pobertů, tak se nedá čekat nic menšího.
Se vším sme byli hotový tak kolem pátý večer, dalo to fakt zabrat, ale výsledek byl výbornej, musim fakt uznat, že to bude krásná svatba.
Pak sme se usadili vevnitř v obýváku, venku je všechno připravený na svatbu, tak bysme to ještě stihli nějak zničit. I vnitřek byl trochu ozdobenej kytkama a mezi vstupníma dveřma a dveřma na zahradu byl nataženej koberec, hosti budou přicházet vnitřkem, tak to taky musí trochu vypadat.
"Tak sme konečně tady a jsme připravený pomáhat!" ozvalo se zvolání ode dveří. Všichni sme se naráz otočili, stáli tam Logan a Justin. I oni byli pozvaný na svatbu, ne že by se s Jamesem a Lily tak dobře znali, ale i tak sou to naši kámoši.
"No ahoj!" vstala sem jako první a oba je pořádně objala. "Jenom vy dva můžete přijít pomáhat, když už je všechno hotový." ušklíbla sem se. Možná se divíte, že sem s Loganem tak za dobře, ale nemám důvod se k němu chovat nějak divně. Rozešli sme se v dobrým, nic sme si neudělali a pořád sme byli kámoši, hnedka po rozchodu.
"Vy už to máte? Jé, my fakt nepřišli pozdě naschvál, ale v Americe je teďka teprve devět ráno." ospravedlňoval je Justin.
"To nevadí, hlavně, že ste tady." mávl rukou James a přinesl jim pivo, který sme i my ostatní pili. Kluci se posadili za náma.
"Tak jak vy se máte?" vyzvídal Logan. Všichni začali vyprávět, kde pracujou a tak.
"No a jak si vedeš ty, firma furt nekrachla?" otočil se pak se smíchem na mě. Věděl, než sem odjela, že budu pracovat na mamčině místě a za toho půl roku, co sem tady, sme si párkrát psali a skypovali. Řikám, že sme za dobře.
"Kupodivu furt ne, ale nemůžu říct, že bych se nesnažila." zazubila sem se. Dlouho sme si všichni povídali, Sarah a Emma sou dneska v práci, takže nemohly přijít a ostatní dorazej až zejtra na ten velkej den.
Musim říct, že to je moc fajn večer. Nechlastáme jak hovada, to si necháváme na zejtra, jen tak popíjíme zlehkla a dlabeme se chlebíčkama, který Lily připravila. Je fajn, jen tak sedět a kecat. Já seděla schoulená u Patricka, drželi sme se za ruce. Pro kluky to nebyla novinka, Loganovi sem to volala. Věděla sem, že je zvanej na svatbu, tak sem nechtěla, aby byl nějak překvapenej, až sem dorazí. Ani v nejmenším mu to ale nevadí, on je prostě veselá kopa, jeho jen tak něco nerozhodí, je věčně pozitivní.
"Pamatuješ, jak sme byli na party u Tylera Poseyho a tys Dylanovi O'Brianovi pozvracela boty?" smál se Justin. Právě sme totiž vzpomínali na můj půlroční pobyt v Americe. Jasně, že sem děckám vyprávěla historky a věděj tak zhruba, co sem dělala, ale kluci se teď pustili do vypravování mých trapných příhod a těm sem se přirozeně vyhejbala. Ne, že bych se brala nějako vážně, však mě znáte, ale když se nemusim ztrapňovat, tak to nedělám.
"Děláš si srandu?" hýkala Lily smíchy.
"No, bohužel." ušklíbla sem se. "Náhodou ale, vzal to v pohodě, boty umyl a pak sme se zbytek večera bavili. To, že sem se na něj vyzvracela, nás nakonec sblížilo."
"Jenom ty se můžeš vyzvracet herci na boty a pak se s ním skamarádit." kroutil se smíchem hlavou nevěřícně Sirius.
"No jo, to je kouzlo mojí osobnosti, mám zvláštní seznamovací metody, ale vždycky sto procentně učinný." pokrčila sem rameny. Já za to nemůžu, že i ze sebe trapnější situace dokážu vždycky vytřískat to nejlepší. Ostatní lidi by se šli hanbou zahrabat pět metrů pod zem, jenom já to dokážu obrátit ve svůj prospěch.
Dál sme povídali a vzpomínali na společný chvíle v Americe. Ostatní se každou chvíli váleli smíchy a nevěřícně zítrali.
"Koukám, že ste tam měli fakt veselo, začínám litovat, že sem se tam neodstěhoval taky." smál se Sirius.
"To všechno byla zásluha Sam, bez ní tam taková sranda nebyla a není, ona dokáže všechno svou přítomností zlepšit." ukázal na mě Justin. No teda, ještě se začnu červenat.
"Jo, to ona umí." odpověděl Sirius pomalu a podíval se na mě, trochu dýl, než by bylo zdrávo. Pak rychle uhnul pohledem, jako by si teprve teď uvědomil, že na mě tak deset sekund zíral.
"Půjdu za chvíli objednat jídlo, už je čas večeře a je nás tu docela dost, vařit a připravovat fakt nic nebudu, co říkáte na pizzu?" ozval se Jimmy. Ani sem si neuvědomila, že už je skoro osm večer a že mám hlad. Pizzu sme měli s Pattem sice včera, ale co, já bych mohla žrát pizzu dvacet čtyři hodin denně.
Zrovna sem se tulila s Patrickem a on se mě pokoušel lechtat, vsadim se, že sme vypadali dost nechutně zaláskovaně. Ozvalo se klepání na vstupní dveře, otevřely se a najednou jako kdyby se zpomalil čas. Zrovna sem seděla Pattovi na klíně a najednou mi zamrzl úsměv na ksichtě a zírala sem na nově příchozího. Vůbec bych se nedivila, kdyby se moje spodní čelist právě válela na podlaze.
"Ahoj, tak jsem dorazil." zamával Jazz a na všechny se zářivě usmál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Komentáře

1 T T | 31. července 2017 v 12:13 | Reagovat

Super kapitola, musím říct, že Jazz byl můj tajnej tip hned po přečtení názvu kapitoly. Každopádně už se těším na svatbu. :)

2 Maggdinka Maggdinka | 7. srpna 2017 v 20:06 | Reagovat

[1]: Moc díky, za komentář, znamená to pro mě fakt hodně. Co jsem začala zase trochu přidávat, žádnej jsem neměla, takže mě to moc potěšilo :-) Brzo přidám další kapitolu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama