Everybody should have his own world...

16. kapitola - Epická rozlučka 2. část

17. července 2017 v 23:07 |  * Elita Bradavic 3 *
Druhá část rozlučkové kapitoly je tady, doufám, že ta první se vám líbila, byl to teprve rozjezd, teď teprve začne to správný rodeo. To by nebyla Sam, aby z rukávu nevytáhla něco skvělýho, pařby jsou její specialita. Nebudu se dál vykecávat, přeju krásné čtení a prosím o moc o jakékoliv komentáře...Vaše Maggdinka ♥


Epická rozlučka - 2. část

"Tak jsme tady!" vykřikla jsem vítězoslavně, když jsme vlezli do baru, kterej je naší další zastávkou. Holky se rozhlídly kolem a začaly nadšeně vřeštět.
"Teda Sam, tohle je pecka!" křičela Amanda, protože tady je hluk jako prase.
"Tak tohle je to překvápko, no musim uznat, že ses fakt vytáhla." zašklebila se Emma, protože ani ona o tomhle nevěděla. V baru byly skoro samý ženský a pár gayů, protože tohle je bar, kde tančej a svlíkaj se chlapi. (Pozn. Autora: Asi znáte film Magic Mike, je to myšlený něco na podobnej způsob, tady je jedno z videí, na ukázku: https://www.youtube.com/watch?v=5xIj2iDucug).
"Sam, ale to nemůžu." zatahala mě Lily za ruku. Já jí dám, že nemůže, ať mě vůbec nesere, vůbec neví, co mi to dalo práce, sehnat tady fleka. Místa sou tady zamluvený na několik tejdnů dopředu, nakonec sem musela zavolat Loganovi a využít jeho známostí a on mi to tady domluvil.
"Co to kecáš? Máš rozlučku. Vždyť je to jen pár tančících chlapů, který se trochu svlíkaj, není to, jak kdybys Jamese podváděla. A navíc, ty si snad myslíš, že Sirius, ze všech lidí zrovna on, mu nezařídil nějakou striptérku?" rozjela sem na ní. "Jdem si sednout a chlastat, za chvíli tě ta zdrženlivost přejde." strčila sem do ní ke stolu, u kterýho už ostatní holky seděly.
Všechny sme si objednaly nějakej drink a já rovnou objednala rundu tequil, musíme se pořádně rozjet, tahle rozlučka musí bejt nezapomenutelná a pokud nám všem nebude zejtra špatně, tak to považuju za propadák. Jo jen tak na okraj, Lily na sobě celou dobu má tu korunku se závojem a šerpu nevěsty, od doby, co sme vyšly z bytu, zpívala v tom i to karaoke a tak je to dobře, aspoň je vidět a všichni hned věděj, co slavíme.
"Tak dámy, až do dna." poručila sem, olízla sem si ruku, nasypala na ní skořici, do jedný ruky vzala limetku a do druhý panáka. Holky zopakovaly můj příklad a pozvedly sklenice. Mimochodem, pijou i Jenny a Katy, sice nejsou plnoletý, ale je to moje rodina a dneska se to dá omluvit. Asi ste si všimly, že sme v Americe, kde se může pít až od jednadvaceti, no ono se občas vyplatí bejt kouzelník, protože změnit datum na občance je fakt lehký, tak praktický kouzlo sem se naučila i já a to velice ochotně.
"Musim udělat aspoň malej proslov, jakožto svědek. Na svatbě ho sice budu mít taky, ale tam musim mluvit slušně." ušklíbla sem se. Chlapi před chvílí přestali tancovat, maj přestávku a hudba hraje trochu potišejc, takže se dobře slyšíme.
"No Lilyňáku, nikdy bych nevěřila, že se najde nějakej magor kterej si tě bude chtít vzít." zářivě sem se na ní zazubila, hodila po mě nasranej, ale zároveň pobavenej pohled. "Na druhou stranu Jimmy je magor, takže mě to v jeho případě vůbec nepřekvapuje. Zažili ste toho spolu hodně, dobrý i špatný a myslim si, že já vim úplně o všem, takže jestli mě někdy nasereš, mám co vyprávět." zasmála sem se a tím sem jí taktně naznačila, že mám prostředky na vydírání.
"No nic, nebudu to protahovat, přeju vám dvěma do života jenom to nejlepší, ať se máte rádi, chcete se co nejmíň zabít a ať máte kupu krásných uřvaných dětiček. Na Jamese a Lily!" ukončila sem proslov a poslední větu sem vykřikla a pozdvihla panáka tequily.
"Na Jamese a Lily!" zopakovaly holky po mým vzoru. Hromadně sme si ťukly, olízly skořici z ruky, koply do sebe panáka a rychle se zakously do limetky.
Lily sme do sebe drinky a panáky jeden za druhým a vřískaly sme jak neurvalý, když chlapi tancovaly. Zejtra nebudem moct ani jedna mluvit, to vám povídám. Což je fuk, já jen doufám, že nás to do soboty přejde, protože na svatbě by to nebylo dobrý, hlavně pro Lily a ani pro mě moc ne.
"Sam, beru zpátky, co sem řekla za začátku. Tohle byl super nápad, sem ráda, žes tohle zařídila." zakřičela mi Lily do ucha uprostřed vystoupení, kdy si tanečníci právě ztrhli trička.
"Já ti to říkala, stačí se trochu odvázat, neřešit všechno tolik a pořádně chlastat." zařvala sem na ní zpátky. Sem ráda, že se baví. Navíc nám před chvílí donesly takovej ten maga drink s dlouhýma brčkama na účet podniku, díky tomu, že máme rozlučku se svobodou. Já věděla, že ty cetky pro Lily sou dobrej nápad! Lily už je taky dost napraná, což je jen dobře, aspoň bude sranda a ona si to pořádně užije. Ne, že by to byla nějaká sucharka, za ty roky sem si jí vycvičila, na druhou stranu se stává fakt málokdy aby slečna slušná byla fakt na drát.
"Tak dámy, pěkně se nám to tady rozjíždí, doufám, že se dobře bavíte!" týpek, pravděpodobně uvaděč, začal mluvit na pódiu do mikrofonu. Všechny sme zavřeštěly na znamení souhlasu.
"Koukám, že tu máme rozlučku se svobodou!" zahřměl ten borec a díval se k našemu stolu. Ha, cejtim nějakou akci.
"Slečna nevěsta by si rozhodně zasloužila pořádnou rozlučku, co říkáte? To si zaslouží soukromou show!" zakřičel do mikrofonu a seskočil k nám dolů. Já začala vřískat a tleskat, protože mi došlo k čemu se schyluje. Tohle se vyvíjí fakt skvěle. Hned se potvrdilo, co sem si myslela, borec přišel za Lily a natáhl k ní ruku. Ta na něj nechápavě čuměla.
"Určitě chceš, aby tvoje rozlučka byla nezapomenutelná, zasloužíš si striptýz." vysvětloval, protože Lilka očividně nechápala.
"Pane bože, to ne!" vypískla a uculovala se. Už je nalitá, já to říkala.
"Padej, no tak běž!" povzbuzovala ji Emma.
"Jo Lilyňáku, běž a užij si to!" přidala sem se a všechny sme jí začaly hecovat. Červenala se skoro až na prdeli. Nakonec ale vzala týpka za ruku a nechala se zvednout, ten ji dovedl na pódium, na který mezitim někdo připravil židli a usadil ji. Všichni začaly nadšeně tleskat a povzbuzovat. Pak začala hrát muzika a ze zákulisí přišel fajne namakanej borec. No řeknu vám, tohle Lily fakt závidim.
Týpek začal tancovat nejdřív kolem ní, rychle sem vytáhla mobil a začala všechno dokumentovat na kameru, tohle nesmí bejt nikdy zapomenuto. Lily si každou chvíli schovávala obličej v dlaních, styděla se jako panna.
"No tak Lily, odvaž se!" zavřískala sem co nejhlasitějc, aby mě slyšela. Pochybovačně se na mě podívala, ale pak se trochu uvolnila. Borec začal tancovat blíž u ní, pak si rozerval tričko a ztrhl ho ze sebe, což si vysloužilo pořádný ovace. Pak se to už jen víc a víc zvrtávalo, chvílema Lily tančil na klíně, třel se o ní. Musim říct, že se docela drží, sice na ní vidim, že je jí furt trapně, ale jinak se zdá docela v pohodě.
Muzika se rozjížděla čím dál víc, všechny ženský vřeštěly a Lily někdo podal drink, kterej do sebe rychle kopla. Pak se dokonce začala pohupovat a trochu na židli tancovala.
"Tak už shoď ty kalhoty!" zařvala Sarah. Překvapeně sem se na ní podívala a začala se tlemit, tohle bych od ní zrovna nečekala, ta už je taky jak žok.
Po chvíli byla Lily už rozjetá, kroutila se na židli do melodie a smála se na celý kolo a fakt si to užívala. Já všechno celou dobu bedlivě natáčela, fakt se těšim na její ksicht, až se na to za střízliva podívá. No jo, chlast je prevít.
Písnička se chýlila ke konci a tanečník si strhl kalhoty, zrovna když byl čelem k Lily. Všichni začali vřískat, dokonce i Lily nadšeně zavřeštěla. Sem fakt pyšná, z tý holky ještě něco bude. Týpek na sobě měl stříbrný tanga, který nedávaly moc prostoru představivosti a začal Lily dělat lap dance. Já se svíjela smíchy a měla sem co dělat, abych udržela telefon a natáčela. Když se začal pomalu zvedat z jejího klína, Lily se zachechtala a štípla ho do zadku. Je po mně! Dámy a pánové, já se asi počůrám, doslova se dusim smíchy. Emma vyprskla drink, kterej zrovna pila a zkropila při tom Jenny. Ta Evansová mě nikdy nepřestane udivovat. Tohle video si musim schovat, jednou se bude hodit na její a Jimmyho oslavu výročí.
Hudba dohrála a strhl se aplaus, všichni skandovali a tleskali jak tanečníkovi, tak Lily. Ta se celá vytlemená vrátila na místo.
"Teda Evansová, tohle bych do tebe nikdy neřekla." popíchla sem jí.
"Byla to bomba, sice sem myslela na začátku, že tě zabiju, ale fakt sem si to užila!" smála se dál a kopla do sebe panáka, kterej stál na stole.
"To sem ale nezařídila já, tohle nebylo v plánu. Za to může ten týpek s mikrofonem, můžeš jít poděkovat jemu." vysvětlovala sem. Je to pravda, já jen naplánovala tenhle bar, taneček sem nezařizovala, nikdy bych totiž nemyslela, že ona by do toho vůbec šla, natož, aby si to takhle užila. No aspoň už sem pro příští akce v obraze.
*
"Can't stop the feeling!" vřeštěly sme na všechny strany a divoce tancovaly. Z předchozího baru sme se přesunuly do klubu, je to jeden z mých nejoblíbenějších, ve kterým sem v průběhu svýho pobytu v LA trávila dost času, takže to byla na dnešek jasná volba. Je to tady vždycky rozjetý a není to tady ani moc drahý. Zrovna hráli peckózní písničku, která s váma vrtí, i když nechcete. (Pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=ru0K8uYEZWw )
Susie s Emmou, jakožto skoro příbuzný (jestli ste náhodou zapomněli Susie je Mikova ségra) panákovaly na baru a jak sem zpozorovala, bavily všechny kolem, což mě u nich vůbec nepřekvapovalo. Moje ségra se někam asi před půl hodinou ztratila a my ostatní sme divoce tancovaly. Lilka na sobě furt měla korunku se závojem a šerpu a právě tančila s nějakým týpkem, kterej jí divoce protáčel na všechny strany. Nemyslete si, že se jednalo o nějakej hříšnej tanec, prostě jen blbly a byla to prča. Musim říct, že takhle bavit sem Lily hodně dlouho neviděla a to je jen dobře, aspoň na tenhle večer nikdy nezapomene. Pokud teda nebude mít po dnešku okno, čemuž bych se vůbec nedivila, protože chlast do sebe leje jak do záchoda. Já samozřejmě každou chvíli natáčela a fotila, abysme měli všechno patřičně zdokumentovaný.
"Pojď na hajzl!" zařvala mi Lily do ucha. Takhle přesně poznáte, že je slečna slušná nalitá, takovejhle slovník za střízliva používám tak akorát já nebo Emma. Nečekala ani na odpověď, popadla mě za ruku a začala si prodírat cestu davem. Na to, že je středa, tak je tady slušně narváno, ale co byste od LA jinýho čekali, že jo.
"Z cesty, nebo vám počůrám boty." prozpěvovala Lilka nahlas, lidi nám spěšně uhejbaly, zatímco já sem měla co dělat, abych se vůbec udržela na nohou, jak sem se tlemila. Úplně sem zapomněla, jaká je s nalitou Lily prdel.
Když sme vykonaly nezbytnou potřebu a vyšly ze záchoda, abysme se vrátily, uhodil mě do očí olizující se páreček.
"Co si do háje myslíš, že děláš?" žďuchla sem do ségry, která se tady obírala s nějakým borcem.
"No užívám si ne? Pořád si nás nabádala, ať se odvážem." pokrčila rameny držkatě.
"Jo, ale ne s něčím jazykem v krku." píchla sem jí do ruky, role starší sestry mi fakt jde.
"Sam, no tak, nech jí, ať si trochu užije!" zasmála se hlasitě Lily. Nikdy v životě bych nevěřila, že přijde chvíli, kdy já budu větší moralistka než Lily a ona bude ta odvázaná. Tady se ale jedná o mojí mladší sestru.
"Vždyť jí je teprv šestnáct a je nalitá, ani neví, co dělá." obhajovala sem se.
"To říká ta pravá, co tys všechno dělala v sedmáku a v šesťáku a v páťáku. No a co teprve čtvrťák..." hlaholila. S kameným výrazem sem na ní zírala.
"No nic děcka, ste mladý, užívejte." přerušila sem jí rychle a strčila sem Katy na toho týpka, popadla sem Lily za ruku a táhla jí pryč. Ještě by tady začala vzpomínat na všechny ty roky a to je to poslední, co by tady scházelo.
"Jo Sam, tys vždycky byla dračice." řehtalo se to pako rezavý. No super, teď se protrhly stavidla a ona bude mlet o mým milostným životě.
"Tys to vždycky dokázala rozjet, kolik žes měla vůbec v Bradavicích kluků? Deset? Nebo víc?" mlela dál, protočila sem oči tak moc, že sem si málem viděla mozek.
"No ale stejně se nikdo nevyrovná Siriusovi, že jo, vy ste prostě spřízněný duše. A ten sex musel bejt taky určitě skvělej." hlaholila. Ó bože, samozřejmě, musela přijít řeč na Siria.
"Tak co, jakej byl ten sex?" zařvala a koukala na mě, očividně očekávala odpověď.
"Víš, že si za dva dny bereš jeho nejlepšího kámoše." ušklíbla sem se.
"To přece neznamená, že nemůžu vědět, jakej s nim je sex. Přece to s nim nikdy dělat nebudu, tak aspoň z doslechu si můžu udělat obrázek." uchechtávala se. No, musim uznat, že má zas recht.
"Sex skvělej, nejlepší jakej sem kdy zažila, spokojená?" houkla sem na ní, aby konečně přestala kecat.
"Já to věděla, přece jen má určitou pověst. No, stejně se zas dáte dohromady, tak to znova zažiješ." hučela.
"Víš, že sem teď s Patrikem." podívala sem se po ní trochu nasraně.
"No tak sorry, nechtěla sem se tě dotknout." bránila se, ale furt se tlemila. "Ale jen tak mezi náma, James taky není špatnej, nejlepší sex, jakej sem kdy měla!"
"Však si byla tak se třema klukama ne?" ušklíbla sem se, to nemá zas s čím tak moc porovnávat.
"Se čtyřma!" bránila se dotčeně.
"Sorry, to je jiná, hohou, slečna nemravná." dělala sem si z ní srandu. Konečně sme došly zpátky za holkama a začaly tancovat. Lily konečně sklapla, díky bohu, na světě je občas líp, když Evansová mlčí.
"Uááá! Give it to me I'm worth it!" zavřeštěla sem nadšeně a začala zpívat s písničkou a začala sem se rajcovně kroutit, tahle písnička je prostě na blbnutí a sexy tanečky jak dělaná. (Pusťte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=YBHQbu5rbdQ) Přiřítily se k nám i Emma se Susie a dokonce i Katy, která nechala svýho nabíječe kdesi v háji.
Ani nevim jak, ale Lilka se najednou ocitla na stole a všem kolem předváděla svoje sexy pohyby. Musim říct, že když je nalitá, tak tancuje fakt rajcovně a odvážně. Akorát se bojim, aby jí nebylo vidět až do krku, šaty sice nijak krátký nemá, ale při tom, co předvádí za pohyby bych se ani nedivila.
Přísahám, že sem se otočila tak na deset sekund a když sem se podívala zpátky na ní, držela najednou v ruce drink. Fakt nevim, kde ho vzala, pravděpodobně jí ho někdo podal. Při tanci pila, teda snažila se, pusou honila brčko a furt se tlemila na celý kolo.
Pak se všechno seběhlo jak ve zpomaleným filmu, Lily si zakopla o svoje vlastní nohy a aniž by tomu mohl kdokoliv zabránit, sletěla ze stolu dolů. Okamžitě sme se k ní shlukly, byl to fakt solidní držkopád. Lidi kolem koukali a čekali, co se bude dít.
"Jedem dál!" vyskočila Lily na nohy a lidi kolem jí začaly povzbuzovat. Sem na sebe pyšná, dokázala sem, aby se Evansová pořádně odvázala, nemohla bejt taková častějc v Bradavicích? Víte o kolik by to byla větší prdel?
"Seš v pohodě?" ujišťovala sem se, ta držka vypadala fakt bolestivě.
"Nic mi není." mávla rukou.
"Vždyť krvácíš!" podívala sem se na ní skepticky, krvácela jí ruka. Když spadla, měla totiž v ruce ten drink, sklenička se rozbila a pořezalo jí to dlaň, nebylo to nic hroznýho, ale stejně. Odtáhla sem jí stranou, z kabelky vytáhla hůlku a ruku jí dala do pořádku. Fakt bych nikdy nevěřila, že se naše role prohoděj, většinou sem to byla já, kdo si nějak ublížil a ne jednou a Lily mě pak ošetřovala.
"Nemáš něco s nohou?" podívala sem se na ní skepticky, když zase začala tancovat, přijde mi, že trochu kulhá.
"To nic není, trochu to bolí, ale paříme!" řehtala se. Já jí fakt žeru, tenhle přístup se mi líbí. Škoda, že leze do chomoutu, ale díky bohu, že si bere Jimmyho, protože to znamená, že i po svatbě kalby budou pokračovat.
"Mě bude zejtra tak blbě a budu tě proklínat. Teď je mi to ale úplně jedno!" řvala na celý kolo a tancovala. Rychle sem jí skočila pro drink, aby neztratila hladinku.
*
No povim vám, sem na sebe fakt pyšná. Všichni sou aspoň trochu opilý a myslim, že si to všichni fakt užily. Nebo aspoň doufám, jinak jim fláknu, fakt sem se dost vytáhla s touhle akcí, takže jestli o tom nebudou mluvit ještě za deset let, považuju to za propadák.
Ven sme vylezly skoro v pět ráno, už svítalo. Pařba sice super, ale hromadně sme se shodly, že už je čas to zabalit. Jedinej, kdo protestoval, byla Lily. Což je taky novinka.
Společně sme se za ruce přemístily do Londýna, myslim, že třeba taková Lily nebo Jenny by to samy nezvládly. V Londýně sme se rozloučily a holky se začaly přemisťovat pryč. Pětkrát sem se ujistila, že je Leona dostatečně ok a přemístí sebe i Lily k Potterovým, protože Lea u nich přes svatbu zůstává. Věřim jí, nevypadá zas tak hrozně.
Já sem chytla za ruku Katy, je mudla, takže se ani přemisťovat neumí. Usoudila sem, že jí takhle radši do Česka nebudu dopravovat, mamka sice není pruďas, ale stejně by nebyla nadšená. Bude spát u mě, však mám velkou postel a věci jí půjčim. Zajímalo by mě, jestli je Patt už doma, jestli to kluci zabalili dřív, nebo nás pokořili. Musim z něj zejtra všechno vytáhnout, zajímá mě, co si Sirius připravil, ale jak ho znám, tak to bylo epický.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po dlouhé době píšu tak se ptám, jen klikněte, kdo tu jste

Já jsem tu a chci, abys přidávala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama