Everybody should have his own world...

16. kapitola - Epická rozlučka 1. část

12. července 2017 v 23:38 |  * Elita Bradavic 3 *
Tak je tu konečně party kapitolka. Tentokrát budete svědky rozlučky se svobodou, kterou pro Lily uspořádala Sam. Sice tu budou chybět naši dva baviči James a Sirius, ale i tak jsem si jistá, že o zábavu bude postaráno v čele se Sam a Emmou. Pokusím se, aby to byla fakt sranda a užili jste si to. Přece jen, je to po několika letech moje první party kapitola, tak kdo ví, jestli jsem nevypadla ze cviku a nebude to nuda. Na druhou stranu jsem za ty roky na VŠ nasbírala zkušeností a historek až až, takže mám tunu inspirace. V příští kapitole už se bude konat ona dlouho očekávaná svatba.

V této kapitole opět přidám obrázky šatů děvčat, protože obrázků v pc mám pořád hodně, tak by byla škoda sem nic nedat. Moc prosím kdokoliv si to přečte, zanechte aspoň krátký komentář, chci vědět, jestli sem na blog vůbec někdo chodí a čte to. PS: další část přidám za pár dní. Užijte si to a za každý komentář budu vděčná...Vaše Maggdinka♥Epická rozlučka - 1. část

Po včerejším nejsuprovějším rande na světě s Patrickem konečně přišel den rozlučky. Říkám vám, že dneska to bude dost divoký. Ráda chlastám se Siriusem, s Jamesem a s ostatníma klukama, ale s holkama to samy dokážem taky pěkně rozjet.
Samozřejmě v první řadě musim vymyslet, co na sebe, musim vypadat skvěle, o tom přece žádná. Taky musim nabít mobil a fotit a natáčet. Doufám, že zdokumentuju pořádně zlitou Lilku a navíc ještě v nějaký kompromitující situaci, abych jí měla v budoucnu s čím vydírat. Muhehe.
Půl dne sem se přehrabovala v šatníku, polovinu věcí sem vyházela na postel, ale nakonec sem našla perfektní šaty. Měla sem je na sobě jednou v LA a od tý doby vůbec.
Party začne u nás. Patrick v sedm vypadne za Jamesem a spol a začnou se sem hrnout holky. Nikdo z Fénixova řádu nakonec nepřijde, krom Amandy. Sem ráda, že aspoň ona, docela sem si ji za tu dobu oblíbila, je to fajn baba a dobře paří, což u mě lidem vždycky přidá nějaký to plus k dobru.
"Wau, asi budu žárlit na všechny chlapy, který dneska potkáte. " hvízdl obdivně Patt, když sem ve svým modelu vyšla z pokoje.
"No, účelem je, aby se po mě dneska každej otáčel. Rozlučku má sice Lily, ale to přece neznamená, že půjdu v pytli od brambor. " ušklíbla sem se a provokativně sem se k němu přitiskla.
"Jestli se po tobě dneska někdo neotočí, tak je to idiot. " zacukroval a začal mě líbat na krku. Ho hou, to má bejt nějaký rozptylování.
"Nech si toho. Holky sou tady každou chvíli a ty bys měl taky vyrazit. " odstrčila sem ho něžně a zahnala tak jeho možný úmysly. Zatvářil se jak ublížený štěně, ale vůči tomu já už sem imunní, takže ať si od toho nic neslibuje.
"No dobře, dobře. " rezignoval potom, stáhl ze mě ruce a začal se pakovat k odchodu. Mezi dveřma se zastavil a dlouze mě políbil.
"Počítej ale, že až se večer vrátíme, tak z tebe ty šaty servu a můžeš si sama domyslet, co všechno s tebou budu dělat. " pošeptal mi rajcovně do ucha a zubama mi jemně stiskl ušní lalůček.
Silou vší vůle sem se odtrhla a trucovitě zírala, jak odchází. To je takovej hajzlík, řekne mi takovouhle věc, aby mě vyprovokoval a pak si jen tak odejde. Musim říct, že sváděcí hru umí hrát minimálně tak dobře, jako já. To je další z dobrejch věcí na našem vztahu, dodává nám to šťávu. Když spolu totiž bydlíme, rychle by se mohlo stát, že to mezi náma vystydne, ale pak přijdou chvíle, jako je tahle a zas je to žhavý až až.
Vrátila sem se dovnitř a snažila se zaměstnávat posledníma přípravama jídla a pití. Konečně se ozval zvonek, přišli první lidi. Kupodivu to byla Emma. Klasicky vždycky všude chodí pozdě, ale jak se jedná o party a ještě o takhle velkou, to je najednou na místě o několik minut dřív.
Postupně přišly všechny holky, pozvala sem samozřejmě i Jenny, Susie a Katy. Na svatbu jdou taky, tak proč je nepozvat i na rozlučku? Ať nás je trochu víc. Chyběla už jen nevěsta.
Pár minut po sedmý se ozval zvonek znova. Šla sem otevřít.
"Ahooj! " začala sem vřískat na celou chodbu a vrhla se na Leona, která stála hned za dveřma.
"Tak ráda tě vidim! " rozplývala se a taky mě pořádně objímala. Lily stála hned za ní a nasáčkovala se dovnitř hned za náma. Lea se poobjímala a přivítala s ostatníma. Ji sem neviděla od odjezdu z Bradavic. Ostatní se s ní ještě nějakou chvíli vídali, než odjela do Karibiku, jenže to já sem byla už v Americe.
"Promiňte, že jdem pozdě. Za to můžu já. Přišla sem k Lily dýl, než sem plánovala. " omlouvala Lea jejich pozdní příchod. Možná si myslíte, že sme si nikdy nebyly moc blízký a tolik se nebavily, ale to nic nemění na tom, že mám Leu ráda a ráda ji vidim. I když sem se odjakživa víc bavila s Emmou, Lily a Sarah, s Leou sme měly vždycky super vztahy a moc mi chyběla.
"Tak děvčata, party začíná. Na tenhle večírek hodně dlouho nezapomenete. " ušklíbla sem se a bouchla lahev šáňa, abysme ten večer začaly trochu stylově.
"Toho se právě nejvíc bojim. " podívala se na mě skepticky Lily, ale vzápětí se začala smát. No to bych prosila. Dala sem si na přípravách fakt záležet. Skoro všechno sem dělala sama, jen Emm mi pomohla s pár detaily, ale nikdo nevěděl, co se na dnešek chystá a co se bude dít. O to mi šlo. Nechci překvapit Lily, ale i ostatní. Chci jim ukázat, že Stoneová pořád ještě umí!
Začaly sme dost pozvolna, není kam spěchat. Jo, ještě bych mohla ukázat oblečení, abyste měli představu. Dokonce i Emma se oblíkla civilizovaně a to je co říct.
******************
Ukázka oblečení

******************
SamLilyEmma


Sarah


Leona


Katy


Jenny


Susie


Amanda


"Tak a teď něco pro nevěstu. My samozřejmě víme, že se vdáváš, ale za chvíli razíme ven, tak to musej vědět i všichni ostatní. " zatleskala sem nadšeně a odeběhla pro papírovou tašku, ve který sem měla pár takových těch laciných krámů.
Lily si tašku vzala a vyndala moje dárky. Jeden byla plastová korunka se závojem a druhej dárek byla šerpa s nápisem bride - nevěsta. Možná vám to přijde jak z béčkovejch hollywoodskejch filmů, ale já sem jí tohle odjakživa chtěla koupit.
"V tomhle mám chodit po Londýně? " zasmála se Lily.
"A kdo říká, že budeme v Londýně? " zamrkala sem tajemně. Holky na mě trochu nechápavě zíraly.
"No tak Evansová, odvaž se. Je to jeden z tvejch posledních večerů za svobodna. Pak už z tebe bude vdaná panička. " hecovala ji Emma.
"Dobře, vem to čert. " mávla Lily rukou a korunku i šerpu si se smíchem nasadila. Doufám, že takhle se bude odvazovat celej večer, protože to co pro ní mám přichystanýho rozhodně odvaz chtít bude. Já nebo nějaká z holek sme samozřejmě všechno pečlivě dokumentovaly do mobilu. Z toho Lilce jednou udělám poetický album za který se bude stydět.
Pořádně sme jedly, ať máme na celou noc dost energie no a samozřejmě taky popíjely. Všichni měly dobrou náladu, což je jen dobře, každou chvíli se někdo tlemil a mluvily sme dost nahlas, občas skoro vřískaly.
"Tak holky, dopijte, za chvíli razíme do víru velkoměsta. Nemá cenu bejt zavřený celej večer tady, máme toho dost před sebou, s programem sem si dala fakt záležet, takže musíme pohnout zadkama." ozvala sem se tak po dvou hodinách pití a kecání. Sice je teprve po devátý, ale máme toho fakt hodně a to nejlepší teprve přijde, tak proč bejt zavřený v Londýně na bytě.
"Hurá, jde se pařit!" zařvala Emma z plnejch plic a pořádně si lokla whisky. No pecka, to budou mít sousedi fakt radost. No ale co, ať si zkusej přijít stěžovat. Za prvý není ani deset, takže žádný rušení nočního klidu a za druhý, tohle je rozlučka se svobodou.
Kolem půl desátý sme se konečně vyprdelily a vylezly nahoru na střechu, abysme se mohly přemístit. Jen já a Emma víme, kam se teď jde, takže sme se všechny chytily za ruce. Sice bych jim mohla říct, kam se maj přemístit, ale já chci vidět Lilky ksicht, až otevře oči.
Na chvíli nás pohltil zas ten blbej pocit, trvalo to dýl, než normálně, taky se přemisťujeme daleko. Konečně to přestalo a do uší nás uhodil hluk.
"Sme tam, kde si myslim, že sme?" podívala se na mě Lily nevěřícně, když se rozhlídla kolem sebe.
"Jestli myslíš, že sme v LA, tak myslíš správně." zazubila sem se na ní.
"My sme v Americe?" vypískla Katy. Ona byla vždycky na Ameriku stejně nadržená jako já, ale nikdy tady nebyla a když sem jí vyprávěla o LA, záviděla. I ostatní holky vypadaly nadšeně. Takže jedna nula pro Stoneovou.
"Původně sme přemejšlely jen nad Londýnem, ale řikala sem si, že by to chtělo něco spešl, v Londýně teďka chodíme pořád někam, to není nic novýho pod sluncem. No a pak mě napadlo LA, nějakou dobu sem tady žila, takže už to tady znám, vim kam chodit a tak." vysvětlovala sem rychle a pak sem dodala: "Pohněte zadkama, jdeme, máme rezervačku a máme toho furt dost co stihnout.
Pár minut sem vedla naši výpravu a pak sme zapadly do jednoho malýho baru.
"Nechci rejpat nebo tak, ale tady je to nějaký moc klidný." čučela na mě Lilka spekticky. Nevěří mi snad nebo co? Myslí si, že já bych jí vzala do nějakýho nudnýho podniku na její rozlučku se svobodou?
"Zapluj ke stolu a nemel." ukázala sem na jeden stůl, kterej sme měly samozřejmě zamluvenej. "V deset tady přestane bejt klid." ušklíbla sem se. Objednaly sme si a začaly popíjet.
"Dámy a pánové vítáme vás na karaoke večeru." začal nějakej týpek mluvit do mikrofonu na takovým malým podiu hned před náma. "Čeká tu na nás speciální číslo, máme tu dnes rozlučku se svobodou a slečna nevěsta nám přijde něco zazpívat."
Lilka se na mě otočila s vražedným pohledem, začala sem se tlemit. Na tohle sem se fakt těšila.
"Jestli si myslíš, že půjdu zpívat, tak ses asi zbláznila." vyjela na mě.
"No doporučuju, abys začala pořádně pít, protože za půl hodiny máš objednaný číslo." zubila sem se. "No tak Lily, nebuď suchar, kopni do sebe pár panáků, vyber nějakou písničku a běž si to tam užít, však o nic nejde ne?" Vypadala už trochu klidnější a kopla do sebe zbytek pití a objednala si další, tak se mi to líbí.
"Víš co, abys v tom nebyla sama, já jdu teď." podívala sem se na ní rozhodně. Asi se divíte, na druhou stranu já nezpívám zas tak špatně a magor jsem na takovýhle věci dost velkej. Musim si vybrat ale nějakou dobrou vypalovačku, nic moc těžkýho a něco známýho, aby lidi zpívali se mnou.
"Už to mám." zakřenila sem se a šla za tim týpkem co to uvedl, ten to bude mít nejspíš na starost. Řekla sem mu, co chci zpívat a on nadšeně souhlasil. Vyskočila sem na pódium a čapla sem mikrofon.
"Čau, já sem Sam a sem svědek nevěsty." zamávala sem lidem v sále a ukázala na Lily. Zas tak narváno tady není, takže se neztrapnim před moc lidma. Lidi začali tleskat a povzbudivě křičet, to mi dodalo ještě víc odvahy a mrkla jsem na toho týpka, ať začne hrát. Našla sem očima monitor, na kterým běží text a písnička začala hrát. (Pusťte si to na YT: https://www.youtube.com/watch?v=OPf0YbXqDm0).
Lidi hned začali křičet, jak začala písnička hrát, tuhle zná každej na týhle planetě. Začala sem zpívat a blbnout, když už se můžu vyřádit, tak toho musim využít, že jo. Bohužel to uteklo dost rychle a písnička skončila. Všichni nadšeně tleskali a vřískali.
Pak už to šlo jak na běžícím páse, holky, i cizí lidi se nahoře na pódiu střídali a my popíjely a celou dobu se tlemily. Málem sem neudržela moč, když šla na pódium Emma a začala zpívat I'm sexy and I know it a rádoby sexy se u toho kroutila. Ta holka mě prostě nikdy nezklame.
Pak přišla Lilyina chvíle, Josh, uvaděč od kterýho sem už stihla zjistit jméno Lilku ohlásil, všichni hlasitě buráceli. Ona mu pošeptala písničku a vylezla nahoru. Už byla trochu navátá, já to na ní poznám, ale to je jedině dobře, protože jinak by asi ani zpívat nešla. Vyndala sem rychle mobil a připravila se na naráčení, tohle musim tutově zdokumentovat.
Písnička začala hrát a já hned v prvních sekundách poznala co to je a začala sem se tlemit a vřeštět. Tahle písnička je sice otravná, ale na karaoke úplně perfektní, nemůžu uvěřit, že si ji Lily vybrala. (Pustťe si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=nfWlot6h_JM)
Všichni v baru nadšeně zpívali s Lily a když dozpívala, všichni vřeštili jak pominutý.
"Tak to byla pecka." smála se Sarah a chválila Lily, když si přišla sednout zpátky.
"Nakonec sem si to fakt užila. Díky Sam, žes tohle zařídila a překecalas mě." otočila se Lily na mě.
"Pro tebe všechno Lilyňáku, já věděla, že to máš v sobě." mrkla sem na ní. Objednali sme novou rundu a zábava se rozjela nanovo. Ještě před odchodem, sem si šla střihnout ještě jednu pecku a rozezpívala sem a roztancovala celej bar. Takhle se mi to líbí, to je společnost! (Poslechněte si písničku na YT: https://www.youtube.com/watch?v=6JCLY0Rlx6Q). Pak sme se šly přesunout zas o dům dál, říkala sem, že dneska to bude dlouhá noc.
Zavedla sem holky na místní pouť, bude to sice o žaludek, sem zvědavá, kdo se pozvrací jako první, ale je to super nápad.
"Tak děvčata, kam razíme?" podívala sem se vyzývavě na holky.
"Na tu velkou horskou dráhu!" ukazovala Emma nadšeně.
"Ty seš největší připosránek, seš si jistá, že to zvládneš?" měřila sem si jí pohledem. Moc dobře si pamatuju, jak Emma reaguje na horory a další nervově vypjatý situace.
"Slibuju, že budu hodná!" dušovala se. To jí tak sežeru. Nakonec sme ale šly, ne všechny byly dost odvážný. Leona, Amanda a Susie zůstaly radši dole na pevný zemi. Sucharky. Lily se Sarah, Jenny si sedla s Katy a na mě zas samozřejmě zbyla Emma. Jestli mě poblije, tak přísahám u Brumbálovejch trenclí, že se konce rozlučky nedožije.
No jízda to teda byla divoká, holky vřískaly a Emma se na mě lepila jak o život, na druhou stranu moje šaty zůstaly čistý, takže má u mě velký plus. Když sme ale vystoupily z dráhy, začala se motat a podívala se na mě. Viděla sem na ní, jak je zelená. Najednou se jí zvednul kufr a odběhla stranou.
"Hele, překonala ses, vsázela sem se, že se pobliješ tak v půlce jízdy, seš dobrá!" poplácala sem Emmu po zádech, když se vrátila a nabídla sem jí pohotově žvejkačku.
"Chvílema sem se bála, že to vyhodim za jízdy, dokážete si představit ty ksichty lidí, co seděli za náma?" zachechtala se. Já z ní nemůžu. "No, tak jdeme pít ne?" zazubilo se to pako, který mělo dneska pro změnu palici tyrkysově modrou.
"Tohle mi připomíná, proč tě mám tak ráda." zasmála sem se. Bejt to někdo jinej než Emma, tak půjde domů, ale ona ne, ona jede dál. To je moje holka.
Chvíli sme ještě zůstali na pouti, šly na pár míň nebezpečných atrakcí jako třeba ruský kolo. Koupily sme si cukrovou vatu, ledovou tříšť a další sladký nechutnosti. Sarah byla zase ve svojí ráži, láska k sladkýmu ji doteď nepřešla. Emma si chtěla jít zastřílet, ale to sme jí pohotově zatrhly, kde kdo by přišel k úrazu, jak jí znám, ta by dokázala vystřelit oko i sobě.
"Sam, moc se ti to povedlo, fakt si to užívám." přichomýtla se ke mně Lily.
"No snad si nemyslíš, že tohle je všechno? Ne, ne, holčičko, máme toho před sebou ještě dost." upozornila sem jí. Snad by si nemyslela, že já, Sam Stoneová, bych jí vzala jen na karaoke a na pouť.
"Už sem se bála, že to neřekneš." zasmála se. No to je mi překvapení, madam je nějako rozjetá. Ale to je jen dobře, pro to, co mám nachystaný teď, je to potřeba.
"No, holky, tak se jdeme přesunout na další stanoviště, teď se to teprve pořádně rozjede!" zazubila sem se na ně ďáblesky. Ty ještě uviděj, na tuhle rozlučku se bude vzpomínat ještě dlouho. Pokud někdo z nich nebude mít zejtra kocovinu, tak to považuju za propadák. Lily Evansová se nám přece vdává jenom jednou a já jakožto její svědek bych se musela stydět, kdyby se to dneska nezvrhlo v pořádnej skandál. Muhehe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama