Everybody should have his own world...

Červen 2017

14. kapitola - Nedostatek přístěnků v Londýně

25. června 2017 v 22:58 * Elita Bradavic 3 *
Nemožné se stalo skutečností, nečekali jste to ani vy, ani já. Opravdu přidávám novou kapitolu. Je to už roky, co jsem naposledy něco uploadovala, ale zase mě to trochu popadlo. Větřím, že to pro mě bude odpočinek. Určitě nebudu přidávat několik kapitol týdně, ale čas od času snad něco přidám.

Pro začátek vám připomenu trochu třetí část elity, abyste byli v obraze, pokud jste to zapomněli (pokud vůbec nevíte, přečtěte si alespoň třetí část celou znovu, ať si to připomenete). Naši hrdinové už jsou venku ze školy, Brumbál založil Fénixův řád, konala se jedna akce proti Smrtijedům, po které Sam skončila v zajetí. Už je z toho ale venku a v zatím poslední kapitole pro ní přátelé uspořádali party po které Sam skončila v ložnici s Patrickem. Tak jak se bude vyvíjet všechno dál? Můžu jen slíbit že během následujících pár kapitol už dojde k dlouho očekávané svatbě našeho nejoblíbenějšího páru. Tahle kapitola je taková poměrně nudná, ale svatební kapitoly budou naopak svižný a zábavný. Příjemné čtení...Vaše Maggdinka♥

PS: prosím moc všechny, kdo si to přečtou, o komentáře. Chtěla bych to hlavně proto, abych věděla, kolik lidí sem třeba ještě chodí a chce číst mé povídky. Takže prosím každého, alespoň o jednoslovný komentář. Budu moc vděčná :-)