Everybody should have his own world...

13. kapitola - Party hard 2.část

14. září 2013 v 8:00 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 3 *
Druhá část k Elitě je tady, nechtěla jsem s tím moc čekat, abyste nezapomněli, co se v první části stalo, i když tam nebylo nic moc převratného. Pořád budu přidávat odkazy na YT na písničky, tak si to ke čtení pusťte a zkuste nasát atmosféru večera. Na konci se přihodí nová událost, která všechno zase zamotá. Doufám, že se vám to bude líbit a prosím, komentujte co nejvíce. Přežívejte školu a mějte se hezky...Vaše Maggdinka♥Party hard - 2.část

*******************
2.část
*******************
"Máš nás tady Londýne! " zařvala Emma z plnejch plic, když sme se po přemístění objevili v jedný nenápadný ulici přímo v centru Londýna. Tu holku žeru. Docela mě mrzí, že už toho spolu tolik nepodnikáme, dřív sme byly jedna ruka naprosto ve všem.
"Tak pojďte za mnou, dneska dělám průvodce já. " mávnul na nás James, abysme ho následovali. Sem zvědavá, co vybrali, doufám, že to bude stát za to. Ať je tam hodně lidí a hraje dobrá muzika.
Došli sme před klub, ze kterýho se ozývala hlasitá hudba. To je dobrý znamení. Čekalo tady celkem dost lidí a to je druhý dobrý znamení. Špatný ale je, že se dovnitř asi jen tak nedostanem. Už sem byla připravená použít svoje osobní kouzlo na vyhazovače, kterej stál u vchodu, aby nás tam pustil, ale Jimmy mě zarazil.
"Dobrej, máme tady rezervaci na jméno Potter. " houkl James na toho borce. Ten se podíval do papírů, který držel v ruce, pak se na nás kouknul, aby si nás nejspíš spočítal a pak ustoupil ode dveří, takže sme mohli vejít.
"Ty vado, to byl dobrej nápad zabookovat místa. " podívala sem se obdivně na Jamese. Tohle sem v LA neznala. Logana všichni všude znali, takže nás všude pouštěli automaticky a když ne, vždycky sme je nějako ukecali.
Vevnitř nás dovedli na pohodlný sedačky, který sme měli rezervovaný a okamžitě za náma přišla servírka.
"Dobrý, dokonce i obsluha. " pokýval uznale Sirius.
"Moc se neraduj, to je jen proto, že sme teď přišli. Až tady bude ještě víc lidí, budeš si muset chodit stejně na bar. Věř mi. " vyvedla sem ho z iluzí. Mám svoje zkušenosti. Tradičně, když chodím někam do klubů, piju drinky nebo různý míchaný nápoje. Dneska sem si dala rebull s vodkou, mám na to hroznou chuť. Peníze mě moc netrápěj. Žiju s Patrickem a nájem a jídlo máme napůl a nebudu lhát, v tý máminý firmě si docela vydělám. Navíc nemám za co moc utrácet, protože nikam moc nechodim. Kupuju si jenom hadry, ale to nejsou obrovský částky.
"Jdem tančit? " houkla sem na holky, aby zvedly zadky. Když už tady sme, tak přece nebudem jenom sedět na zadku a usrkávat pití. To sme mohli zůstat doma. Naštěstí se všechny bez protestů zvedly, včetně Amandy a vydaly sme se na taneční parket. Klub to byl stylovej a velkej. Lidí tady bylo při pátku hodně a to se mi líbí.
Musim říct, že tady hrajou skvělý písničky, jednu lepší než druhou. Zrovna teď hrajou další moji oblíbenou, na kterou se skvěle tančí. Člověk se u toho může odvázat a vyblbnout se. (Poslechněte si písničku na YT: http://www.youtube.com/watch?v=M97vR2V4vTs )
Postupně sme se rozjeli. Pořád někdo z nás chodil pro drinky na bar, takže sme ani na vteřinu nezůstali na suchu. Kluci potom dokonce začali nosit panáky a my se začali dostávat do nálady. To zaručeně poznám, když i Sirius, James a Remus začnou tancovat. Oni nejsou zrovna tančící typy, takže když začnou tancovat, už maj vysokou hladinku.
Chvíli sem se posadila a sledovala trojici Pobertů, jak to rozjížděj a každou chvíli sem se svíjela v záchvatu smíchu z jejich tanečních kreací. Sirius to totálně rozsekával jako vždycky. Sem ráda, že aspoň něco se na něm nezměnilo. Všimla sem si, že lidi kolem nás na nás občas docela divně koukaj. Upřímně, ani se jim moc nedivim. Kdybych já viděla bandu takovejch pošuků, asi bych taky házela divný pohledy a klepala si na čelo.
Po chvíli pauzy, kdy sem si vypila drinček a došla s Emmou na záchod, sme se zase vydali na parket. Tancování v kombinaci s alkoholem je moc dobrý, protože pohybem a fyzickou námahou se chlast jakoby vypařuje a proto dokážete vypít víc. Na to sem přišla teď za pobytu v Americe. Vydržíte pak víc a nejste opilí a není vám špatně. Takže tanec je moc důležitej.
"A little party never killed nobody! " začala sem hlasitě zpívat s další písničkou. Tuhle miluju, člověka to naplní energií a dodá chuť ještě víc pařit. (Pusťte si písničku na YT: http://www.youtube.com/watch?v=0ZgjmE6xdaw )
"Tuhle písničku nominuju na naši hymnu. " křičela sem přes hluk na ostatní, který tady zrovna tancovali se mnou. Pak sem se začala svíjet smíchy, když sem viděla Siriuse, jak to rozjel. Ten kluk se mi fakt jenom zdá. Na druhou stranu i přes to, že vypadá jak debžot, pořád je na něm něco sexy, co holky přitahuje. Rozhlídla sem se kolem a všimla sem si, že hned několik holek na něj zaujatě zírá. Ne nechápavě, nad jeho pohybama, ale spíš okouzleně. No jo, Sirius neztratil nic z toho šarmu co měl v Bradavicích, naopak, teď když se z něj stává chlap, tak je ještě přitažlivější.
Po chvíli sem se z úvah probrala a zatřepala sem hlavou, abych ty myšlenky zahnala. Bože Stoneová, nad čim to zase přemejšlíš.
"Hele nepůjdem na tequillu? " nadhodil Patrick a zamrkal na nás.
"Je ale jedinej správnej způsob, jak se tequilla pije. " podívala sem se na něj.
"To já vim, proto doufám, že se nabídneš jako dobrovolnice. " podíval se na mě. Věděl, že nikdo jinej do toho asi nepůjde. Přece jenom na body shot není každej dělanej. Kdyby to dělal s klukem, bylo by to divný a žádná z těhlech holek to neudělá. Takže je to na mě.
"Půjdem na bar? " mrknul na mě, když na mým výrazu poznal, že do toho jdu. Vydali sme se spolu na bar a ostatní šli s náma. Nemusej za náma chodit jak ocasy. Sami nic neudělaj, sou suchý, ale jakmile se děje něco zajímavýho, to hnedka musej bejt u toho.
"Prosím panáka tequilly, solničku a kus limetky. " poručil Patrick barmanovi. Než mu to všechno donesl, Patrick mi pomohl na bar. Nebyl sice moc vysoko, ale i tak. Lehla sem si a vyhrnula si tričko.
"Jdete dělat, to co si myslim? " rozesmála se Lily, když viděla, v jaký poloze to sem a co Patrick objednává.
"No co, musíme ten večer trochu rozjet ne? " pokrčil Patt rameny. Takovej přístup se mi líbí, musim říct, že Patricka mám čím dál radši. Myslela sem, že po čase bydlení s nim mě začne štvát, ale opak je pravdou, on je fakt skvělej.
"Tak jdem na to. " informoval mě Patrick, abych na to byla připravená. Tohle je náhodou sranda.
Naklonil se nade mě, odhrnul mi rukou vlasy z boku krku a olízl mi ho. Na olíznutý místo nasypal sůl. Do pusy mi vložil kus limetky tak, že čouhal ven jenom kousek. Potom vzal panáka tequilly a nalil mi ho opatrně do pupíku. Úplně sem na sobě cejtila pohledy celý party, plus možná ještě pár dalších lidí.
Když byl Patt s přípravou hotovej, pustil se do realizace. Naklonil se ke mně a olíznul mi krk se solí. Hm, tohle bylo dost příjemný, to musim uznat. Už nějakou tu dobu nemám kluka, takže mě musíte pochopit. Navíc hezky voní.
Pak přistoupil k druhý části a tou bylo vypití tequilly. Přisál se k mýmu pupíku a vysrkl panáka. Oh bože, do čeho sem se to nechala překecat, pupík je moje slabost.
Nakonec přišel k mýmu obličeji, krátce se mi podíval do očí, ušklíbl se a naklonil se k mojí puse. Začala rty lovit limetku, která tam ale byla docela zapadlá. Začala sem jí tlačit jazykem a zubama nahoru. Konečně ji měl v puse a vykousl ji. Slupku potom vyplivl na zem.
"Bravo! " vřískala Emma a hlasitě pískala na prsty. Naše realizace všechny poněkud vyhecovala, že si to najednou chtěli zkusit. Takže sme se pak všichni začali střídat na baru a dělat body shot. Já teda už ne, to jedno kolo mi stačilo.
"Tak jak si užíváš svoji svobodu? " přisedl si vedle mě Daniel. On se body shotu neúčastnil. Asi na takovýhle věci není a mimo to, jak už nám jednou řekl, má přítelkyni a tý by se asi moc nelíbilo, kdyby na večírku olizoval tequillu z jiný holky.
"Sem ráda, že sem z toho venku. Musim se přiznat, že v nějakých chvílích už sem přestávala doufat, že mě z toho dostanete. " přiznala sem.
"No, víš, že bysme se na tebe nevyprdli. Je ale fakt, že sme se všichni dost báli. Nikdo nevěděl, co s tebou je. Nevěděli sme ani, jestli seš ještě vůbec naživu. " přiznal i on.
"No, nakonec to dopadlo dobře a teď sme zase všichni tady. Sem moc ráda, že ste tohle pro mě udělali a že i ty a Ben ste dorazili. " usmála sem se a opustila sem to ponurý téma. Nebudeme si přece kazit náladu hypotézama, že už sem mohla bejt dávno mrtvá. Musim přiznat, že občas, hlavně po večerech, když usínám, nad tim přemejšlim. Asi dva dny potom, co mě od Voldemorta vysvobodili, sem si uvědomila, co všechno se mi doopravdy mohlo stát a že sem z toho všeho nakonec vyvázla v pohodě.
"Co tady sedíte jak mrtvý brouci? Tady máte další drink. " přihnala se k nám Amanda se smíchem a postavila před nás oba cuba libre.
"Jak se bavíš? " zajímalo mě. No co, sem za prvý slušná, tak se zeptám a za druhý mě nezabije, když si s Amandou aspoň na chvíli pokecám. Chci ji poznat, chci, tak se musim aspoň trochu zapojovat do nějaký konverzace.
"Jo, je to tady super. Dlouho sem už nikde nebyla, tak je to docela příjemná změna. " usmála se Amanda.
"Je super, že se nás ve Fénixově řádu sešla takováhle parta. Se spolužákama z Bradavic se už nevídám a jinak moc kamarádů nemám. Takže až se někdy zas bude něco podnikat, určitě se mi ozvěte, budu ráda. " pokračovala a usrkla svůj drink brčkem.
"No to se neboj, určitě dáme vědět. Zanedlouho pořádám pro Lily rozlučku se svobodou, takže seš zvaná. " mrkla sem na ni.
"Tak to si určitě nenchám ujít. " zasmála se Amanda a ukázala mi vztyčený palec.
"Počkej, teď mi došlo, že ani o tobě nic nevim. Co máš za práci, kde bydlíš a tak? " vyzvídala sem. Teď mi došlo, že o Amandě jako o jediný nic nevim.
"Pracuju jako asistentka ředitele pro mezinárodní kouzelnickou spolupráci na ministerstvu kouzel. Je to v podstatě docela nudný a klidný místo. " usmála se. Ona se na takovou práci hodí, je to hezká a příjemně vystupující holka, takže si ji dokážu hravě představit jak se na vysokých podpadcích v kostýmku promenáduje s papírama v ruce po ministerstvu.
"Počkej, nepracuje tam i Ben? " podíval se na ni Dan, kterej celou dobu naši konverzaci pozoroval.
"Jo, od pohledu ho znám, ale jinak sme se nijak nebavili. " přikývla.
"A bydlíš? " nadhodila sem dál.
"Bydlím v Doncasteru, takže se přemisťuju. " informovala mě.
"A máš někoho? " vyzvídala sem. Vypadám nejspíš jak nějaká stíhačka, chudák amanda si tady musí připadat jak u výslechu.
"Ne, momentálně ne. Měla sem nějakou dobu přítele, ale před pár měsíci sme se rozešli. " rozesmála se.
"Míň kecat, víc pít a bavit se! " vlítl k nám Sirius a plácnul sebou na sedačku vedle mě, až málem rozlil pití. Má štěstí, že se mu to nepovedlo, jinak bych mu asi jednu natáhla.
"Teď sem to chtěl říct. " přitakal Dan a zvedl se, aby si došel pro pití. "Chcete něco děvčata? " podíval se na nás gentlemansky.
"Já mám, díky. " usmála se Amanda.
"Pro mě prosím redbull s vodkou. " houkla sem na něj trochu neurvale a podala mu prázdnou skleničku.
"Dobrej výběr. " zašklebil se přikývl uznale. Pak odešel.
"Zrovna sem si říkala, že je čas jít na parket. " vypískla sem a vylítla na nohy, když sem uslyšela svoji další oblíbenou písničku. Skrillexe jako nijak extra nežeru, ale musim uznat, že na party se jeho písničky výborně hoděj a člověk se na tom vyblbne jako blázen. (Pusťte si písničku na YT: http://www.youtube.com/watch?v=YJVmu6yttiw )
Divoce sem to na parketě rozjelo, Sirius se ke mně připojil a netrvalo dlouho a přiběhli k nám i Sarah, Emma, Mike a Remus. Tohle se mi vážně líbí!
"Tancujete beze mě? " vřítil se do našeho hloučku Patrick a začala divoce mávat hlavou.
"Ty seš pako. " tlemila sem se.
"Já ti ukážu, jak tohle pako umí tancovat! " rozesmál se a popadl mě rukou za pas. To sem nečekala a dost sem se lekla. Pak sem ale mávla rukou a začala tancovat kolem Patricka. On mě každou chvíli popadal za pas nebo za boky a po chvíli se z toho vyklubal docela sexy tanec. Bysme mohli konkurovat i hříšnýmu tanci.
"Páni, dnešek byl fakt super, skvěle sem se bavil. Ani sem si neuvědomil, že už sou čtyři ráno, uteklo to jako voda. " hvízdl Ben, když se podíval na hodinky. V klubu bylo ještě docela dost lidí, přece jenom, je to Londýn a je páteční noc.
"To už sou čtyři? Anne mě zabije! " vylítl Dan na nohy a začal vyšilovat. Anne je nejspíš jeho přítelkyně se kterou bydlí a která asi nečekala, že se to dneska tak protáhne.
"Mizim, mějte se. " zamával nám ve spěchu a zmizel ven.
"Já taky půjdu, dneska sem byla v práci dlouho a sem už dost unavená. " zvedla se k odchodu i Sarah. Docela ji chápu, dneska v práci trčela přes dvanáct hodin kvůli uzávěrce. Pamatujete přece, že pracuje v Denním věštci.
"Půjdu s tebou. " zvedl se na nohy i Remus. I on jo? Tak to mě teda zklamal. Suchaři, ať si všichni odejdou. Řekla sem, že dneska půjdu až za světla, ale tim sem samozřejmě myslela, že i ostatní půjdou domů za světla. Ne že tady budu sedět jak trubka sama.
Nikdo jinej už ale naštěstí neodešel a zůstali sme ještě další hodinu. Kolem pátý sme konečně vyšli ven. Už začínalo svítat. Yes, až dojdu domů, už bude světlo, splnila sem svoje dnešní předsevzetí.
Všichni sme se rozloučili a já pomalu vyrazila s Patrickem domů. Tenhle klub je jenom asi pět bloků od našeho bytu, takže sme se vyprdli na přemisťování a rozhodli sme se projít. Rozhodnutí to bylo moudrý, skvěle sme si popovídali.
"Dneska to bylo fajn, tak dobrou. " usmál se Patt a zamával mi ze dveří svojí ložnice, když už sme byli doma. Zalezla sem do pokoje a dostala zvláštní nutkání. Za tohle bych si nejradši lískla. Vyšla sem do obýváku. Patrick stál ve svých dveřích.
"Taky se ti nechce spát? " ušklíbla sem se a přišla sem k němu blíž.
"Na spánek teď rozhodně nemám pomyšlení. " řekl potichu a nečekaně mě čapnul za pas a přitáhl si mě k sobě. Podíval se mi do očí, pak na pusu a jemně skousl svoje rty. Pak se mi podíval zpátky do očí, chytil můj obličej do dlaní a políbil mě. Už chápu co na něm Lilka viděla, mimo jeho vzhledu a povahy, úžasně líbal a hlavně ten nástup na to, dokonale mě to rozpálilo.

Odtrhli sme se od sebe a zírali na sebe. Oba sme nejspíš trochu přemejšleli, co se to právě stalo. Pak sme se na sebe dlouze podívali znova, on mě popadl za ruku, zatáhl mě k sobě do ložince a zabouchl za náma dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 17. září 2013 v 13:19 | Reagovat

Krásný.....konečně zase nějaká pařba :-D musim říct, že sem tak trochu čekala že se tyhle dva spustí :-D

2 K. K. | 20. září 2013 v 11:59 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá, jak tohle dopadne.... :-)

3 Vendy Vendy | 22. září 2013 v 16:44 | Reagovat

joooo elita!! a kapitola, kde se parí? magdi diky moc, hrozne jsi mi vylepsila naladu. jak zacala skola tak vubec nestiham, tak jsem si aspon dala oddech.
kapitoly skvele, ty pisnicky to zabily, vtipny hlasky (min kecat, vic pit a bavit se!), sam snad uz nebude sama..
btw ten body shot? hot as hell !!!
tesim se na dalsi

4 Lissa Lissa | 1. února 2015 v 21:14 | Reagovat

Super kapitolka a skončilo to pěkně napínavě, máš v plánu se k tomu ještě vrátit?? :-D :-) O_O  :-P

5 Tinů Tinů | 8. června 2016 v 1:30 | Reagovat

Za pár dní som všetky časti prečítala proste super !! Dávno som sa tak nepobavila, paráda. Škoda že v tom najlepšom si skončila. No čo už.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama