Everybody should have his own world...

13. kapitola - Party hard 1.část

12. září 2013 v 22:29 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 3 *
Elita Bradavic je konečně na světě. Sam už je konečně pryč od Smrtijedů a vrací se zase ke svému životu. Byla z toho všeho dost rozházená a už jí začínalo pomalu hrabat. Co ji asi tak může vrátit do starých kolejí líp než kámoši a pařba? Sam je silná holka a dokáže se ze všeho rychle oklepat, žádný trauma z toho pobytu rozhodně mít nebude. Proto se všechno vrátí zase ke svým kořenům a v dnešní kapitole budete zase svědky neobyčejné londýnské pařby. A aby to nebylo málo, děj se nám zase pořádně zamotá. Doufám, že se vám kapitola bude líbit. Musím přiznat, že Elita mi vážně chyběla. Taky musím přiznat, že tyhle prázdniny jsem se sama docela rozjela a obrážela jsem dost pařeb, takže mám aspoň inspiraci na pařby našich elitních přátel. Užijte si to a přežívejte nástup do školy. Já mám ještě dva týdny prázdnin...Vaše Maggdinka♥

PS: Minule se vám líbilo, když jsem přidávala odkazy na YouTube písničky, takže to zase zopakuju. Doufám, že se vám můj hudební výběr bude zamlouvat a že okomentujete jak kapitolu, tak i písničky ;-) (jsou to mé oblíbené, na které ráda tančím, když někde jsem, takže to neznamená, že se vám budou líbit :-D )Party hard - 1. část

Můj život se pomalu začal vracet do normálu. Bylo to dost těžký po tom, co sem strávila tři tejdny u Smrtijedů, ale já sem docela splachovací a takovýhle věci mě nemůžou poznamenat věčně.
Zase sem začala chodit do práce a věnovat se tomu, co mě baví. Po mým zajetí Brumbál objasnil mamce situaci, takže ona zařídila, aby se mnou v práci nějakej čas nepočítali. Hned jak mě vysvobodili, musela sem se přemístit za mamkou a Katy do Český Republiky, abych je ujistila, že sem naprosto v pořádku.
Jedna věc na tom zajetí byla přece jenom dobrá. Díky tomu, že sem měla hodně volnýho času, měla sem dost prostoru přemejšlet. Došla sem k tomu, že svatební šaty Lily sama navrhnu a nechám udělat. Přece jenom vim, co se jí líbí a co jí sluší. Hned jak sem se vrátila do práce, začala sem na tom pracovat, když sem měla aspoň trochu volno.
Taky sem stihla vymyslet docela ucházející rozlučku se svobodou pro Lily. Jamesovi to samozřejmě zaříděj kluci, já se musim postarat o babinec a řekněme si na rovinu, kdo je lepší ve vymejšlení a plánování pařeb než já?
Jednou sem takhle byla na návštěvě u budoucích manželů a jenom tak sme si kecali, jako dřív. Sdělila sem Lily svůj plán s jejíma šatama. Byla z toho nadšená.
"Ty pro mě vážně navrhneš šaty? " dívala se na mě vykuleně. Svatba už je za rohem a ona má pořád jenom to rajcovní prádlo na svatební noc.
"Ne, že je navrhnu, já už sem je navrhla. Chci samozřejmě slyšet tvůj názor. Potom mi řekneš míry, já zaúkoluju švadleny v práci a přijdeš na pár zkoušek, aby ti seděly. Ber to jako takovej menší představební dar. Máš to ode mě grátis. " šklebila sem se. Uvnitř sem se naprosto tetelila blahem, že je Lilka z mýho nápadu tak odvařená. Nemůžu se dočkat, až jí ten návrh ukážu. Musim říct, že sem na něj dost pyšná. Sou to vlastně moje úplně první šaty, který sem úplně sama navrhla. Vytáhla sem před ní arch papíru, na kterým můj návrh byl a poslala sem Jamese pryč. Ženich přece nesmí vidět šaty před svatbou, i když sou jenom na papíře. Přísahám bohu, že jestli se to Lilce nebude líbit, tak ji asi kopnu. Dala sem si na tom dost záležet a myslim, že se k ní perfektně hoděj.
"Vim, žes chtěla něco naprosto jednoduchýho, ale zároveň neobyčejnýho. Myslim, že tohle splňuje obě kritéria. " dodala sem a ukázala jí obrázek.
"Sam, tohle je naprostá nádhera. " vydechl zrzka a zhypnotizovaně na obrázek čuměla. Byly to dohormady tři obrázky. Jeden byl zepředu, druhej zezadu a na třetím byl detail vyšívání. Prozradim jen, že ty šaty sou krajkový a se vzorem tý krajky sem si dost vyhrála.
"Fakt se ti to líbí? " radovala sem se. Jasně, že líbí, ty šaty sou úžasný, ale i tak sem moc ráda, když vidim ten její ksicht.
"Je to vážně mistrovský dílo. Jde vidět že mě dobře znáš, něco přesně takovýho bych si sama vybrala, kdybych to viděla v obchodě. " objala mě kolem ramen a vypadala, jak kdyby měla vánoce o půl roku dřív.
"Máš vážně talent, víš to? Je to úžasný. " vysekla mi mega poklonu. Chvíli sme to ještě řešily, pak sem to schovala a zavolaly sme zpátky Jimmyho.
"Máme pro tebe překvápko. Trčela si u Smrtijedů dost dlouho, takže nás a ostatní napadlo, že by se ti hodila nějaká pořádná pařba, aby ses odreagovala a zase se do toho dostala. Přiznej to, chybělo ti to. " vysypal James jejich plán.
"No to si piš, že mi to chybělo. Půjdu moc ráda. Co a kdy podnikáme? " posadila sem se vzpřímeně jako pes, kterýmu nabízíte piškot.
"Tanhle pátek v osm u nás. " řekl stručně paroháč.
"A plán je jakej? To budeme jenom sedět tady? Neber si to špatně, já to tady miluju a všechny nejlepší pařby probíhali tady u Potterových, ale šla bych to někam rozjet. " podívala sem se na ně oba skepticky.
"Neboj, tady bude jenom rozjezd. Koupíme pár flašek, sníme nějaký jídlo. A pak se přemístíme do Londýna. Vyhlídli sme pár klubů, kam bysme se mohli podívat. Půjdou s náma i Ben, Dan a Amanda. " začala rychle Lily, aby mě vyvedla z omylu, že to bude stát za prd.
"No, to se mi líbí. Rozhodně to sní moc dobře. " ušklíbla sem se. Vytáhla sem diář a okamžitě sem si to tam poznačila. V pátek v osm u Potterových. Koukám, že to zajetí mělo víc výhod, jako například to, že pro mě uspořádaj kalbu, abych se odreagovala. Už se moc těšim, až se napiju něčeho jinýho než vody a až to roztočim na nějakou pořádnou hudbu v nějakým klubu přecpaným k prasknutí. Po těch třech tejdnech o samotě mám takovou tendenci vyhledávat místa, kde je mrtě lidí.
-------------------------------------
V pátek hned jak sem přišla z práce sem začala vymejšlet, co na sebe, abych vypadala skvěle. Zase jednou razíme do centra Londýna, tak se musim oblíct nějako sofistikovaně a zároveň sexy, aby reprezentovala. Nakonec sem vybrala poměrně jednoduchou, ale dost sexy kombinaci. Doufám, že i ostatní holky se nějako vyfiknou, aby mi nekazily reputaci. Pracuju v módní firmě, tak musím trochu vypadat.
"Páni, tobě to sekne! " vydechl obdivně Patrick, když sem vyšla namalovaná a ustrojená ze svýho pokoje.
"Díky, to doufám, protože to byl účel. " ušklíbla sem se.
"Můžem vyrazit? " podíval se na mě. Nejspíš hodnotil, jestli sem už ready, abysme mohli jít k Lily a Jamesovi. Ještě sice osm nebylo, ale než se obuju a tak, bude to tak akorát. Sem moc ráda, že přijdou i Ben, Dan a Amanda. Kluky už sem jakž takž poznat stihla, ale s Amandou sem ještě neměla šanci pokecat. Od pohledu sice působila jako taková ta typická pipina, ale něco mi říká, že bude v pohodě. Už jenom to, že se nechala upsat do Fénixova řádu něco znamená. Barbí, která se stará jenom o svůj vzhled a má v hlavě vymeteno by rozhodně svůj život v bitvách neriskovala.
Překvapivě sem se do pěti minut vyprdelila. Byt máme začarovanej proti přemisťování, pro všechny případy, kdyby náhodou Smrtijedi zjistili, kde bydlíme. Takže sme vylezli po schodech na střechu, odkud sme se společně přemístili před Potterovic pozemek. Bylo to tam taky začarovaný proti přemístění, takže sme museli dojít celou tu štreku od brány až k baráku pěšky a to vám povim, že je to docela dálka.
"No ahoj, konečně ste tady. " vítala nás nadšeně Lily ve dveřích. Byli tady už skoro všichni, chyběli akorát Dan, Sarah a Peter.
"Dan se někde asi zasekl, Sarah přijde pozdějc, maj zase uzávěrku a Peter nejde, je nemocnej. " informovala nás hnedka Lilka.
"No, to že nejde Peter mě ani moc netrápí. " ušklíbla sem se. Akorát by nám dělal svým zjevem a chováním ostudu. A to že Dan a Sarah přijdou trošku pozdějc ani nevadí, stejně se tady u Potterů chvilku zdržíme.
Zalomili sme to v obýváku, kde už zbytek party byl. Bylo tady i hodně pití a jídla, takže se to tady pěkně rozjede. Na Potterovic sídlo mám dobrý vzpomínky, tady sme spolu naše bradavická parta zažili hodně dobrejch akcí. Určitě si je pamatujete dobře, jako my.
"No nazdar, konečně. Sam, pro tebe whisky a Patricku co ty? " vylítnul Sirius na nohy hned jak sme vešli do obýváku.
"Pro mě taky jednu. " hlásil Patt. Posadili sme se vedle sebe na jeden z volnejch gaučů.
"Máte teda vymyšleno, kam se půjde? " vyzvídala sem.
"Jasný, ale to je překvápko. V Londýně moc klubů stejně neznáme, tak si aspoň rozšíříme obzory. Informovala mě Emma.
Chvíli sme jen tak seděli, popíjeli a povídali si. Všichni byli v dobrý náladě a odpočatý, takže mám pocit, že dneska to bude stát za to. Byla tady i Amanda, jak mě už předtím informovala Lily. Musim říct, že jí to dost sluší, je to fakt kočka. Uznávám, že sem jí měla za plastickou bloncu, hlavně na škole, takže doufám, že ji dneska pořádně poznám.
Po čtvrt hodině dorazil Dan a chvíli po něm i Sarah. Konečně, sme kompletní. Konečně se to může rozjet, bylo by přece neslušný začínat bez nich, takže sme slušně vyčkávali. Musim říct, že všechny holky se dost cool ohákly, aspoň budeme dělat na lidi dobrej dojem.
*********************
Ukázka oblečení

*********************

Sam


Lily


Emma


Sarah


AmandaKonečně se to trošku rozjelo, Jamese konečně trklo, že by mohl pustit nějako muziku, takže pustil televizi a dal tam MTV. Já miluju muziku a když pijete a bavíte se, tak je to skvělej podklad.
"Jé tuhle miluju! " vylítla sem okamžitě na nohy, když začali hrát moji oblíbenou písničku. Ta mi opět připomíná LA, na tu sme vždycky tancovali o sto šest. Současně se mnou vyskočila na nohy i Amanda.
"Tahle je skvělá. " rozplývala se a začala tancovat. To já už to rozjížděla na plný pecky, rozhazovala sem vlasama, rukama sem divoce máchala kolem sebe jak idiot. Je mi to ale jedno, ať si myslí kdo chce, co chce. (Pusťte si písničku na YT: http://www.youtube.com/watch?v=CfihYWRWRTQ )
"Už je zase ve svým živlu, ta už dávno zapomněla, že byla vězněná u Voldemorta. " ušklíbl se Remus a komentoval moje chování. No co, to se z toho mám pokadit, že mě drželi zavřenou a mučili mě? Už sem zas volná jako pták a chci si užívat života. To neznamená, že když bojujeme proti černokněžníkovi a Smrtijedům, že si občas nemůžeme dáchnout a trochu si užít. Občas mi hodně chyběj Bradavice, kdy všechno bylo tak jednoduchý a jediný drámo byly vztahy. Co bych dala za to, vrátit se zpátky. Na druhou stranu svůj život teď taky miluju, rozhodně si nemůžu stěžovat. Mám supr práci, která mě baví, kámoše z Bradavic i nový z řádu a všechno je fajn.
"Sam, pojď si s náma dát panáka. Doufám, že nezklameš, ostatní holky nechtěj. " volal na mě James a ukazoval flašku nějakýho bylinnýho likéru.
"To víš, že já neodmítnu. " ušklíbla sem se.
"To je moje holka. " zachechtal se Sirius a začala nalívat pití do panákových skleniček. Se mnou a Pobertama si panáka daj i Dan a Ben. Doufám, že to taky uměj pořádně rozjet, myslim, že to dneska poznáme.
"Tak na dnešek. " pozdvihl Sirius svýho panáka. Všichni sme to po něm zopakovali a hodili sme to do sebe. Trošku to v krku zapálilo, ale statečně sme to všichni vypili na ex.

"Dneska to budou dlouhá noc, dámy a pánové. Za tmy domů nejdu. " zakřičela sem. Už je červen a je teplo, tak se nemaj na co vymlouvat. Navíc, noci už sou kratší a slunce vychází dřív, takže světlo bude brzo. Cejtim v kostech, že dneska to bude opravdu stát zato.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama