Everybody should have his own world...

Duben 2013

11. kapitola - Dovolená

20. dubna 2013 v 11:31 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 3 *
Kapitola k Elitě Bradavic je konečně tu. Vím, že to trvalo dlouho a moc se za to omlouvám, ale doufám, že vám to čekání tahle kapitola vynahradí. Myslím, že se mi docela povedla a jsem s ní spokojená.

V minulé kapitole se Sam dostala do pěknýho průseru. Přemístila se se Smrtijedem k sídlu zlých hochů a to se ví, jenom tak jí nepustí domů. Jenže naše Sam všechno zvládá s humorem a ironií, takže se z toho rozhodně nesloží. Myslim, že je tam dost vtipných situací a že si Sam zamilujete ještě víc. Rozhodně to s ní její věznitelé nebudou mít lehký. Na druhou stranu to nebude mít lehký ani ona a pozná, co znamená, naštvat temnou stranu. Tak moc prosím o co nejvíc komentářů a pořádně a obsáhle zhodnoťte vše, co se vám v kapitole líbilo nebo naopak nelíbilo. Užijte si čtení a užívejte jara…Vaše Maggdinka♥


18. kapitola - První rána

14. dubna 2013 v 12:19 | Maggdinka |  *Temné časy*
Konečně je tu nová kapitola k Temným časům. Doufám, že vás to čekání moc nenaštvalo. Už jsem se několikrát omlouvala, že mé plodné období je jaksi v nedohlednu. Projeví se to i u této kapitoly. Pokud si pamatujete, minulá kapitola, kdy měli Sirius a Marlene rande, se odehrávala v září. Udělám velký skok až do konce listopadu. Protože nevím, co bych tam mezi to nasoukala.

Tahle kapitola bude taková všehochuť. Objeví se v ní každodenní problémy nás obyčejných smrtelníků, tak jak je všichni známe. Pak na scénu ale přijdou kouzla a Smrtijedi zase začnou zlobit. Konec kapitoly bude smutný, musím taky občas ukázat tu nejtemnější stránku boje proti Voldemortovi. Doufám, že se vám kapitola bude líbit a že vám aspoň trochu vynahradím to, že sem dlouho nepsala. Za každý komentář jsem vždy vděčná a čím delší, tím lepší. Doufám, že přežíváte poslední dny zimy a těšíte se stejně jako já na jaro. Letos je to vážně dlouhý, nechápu, kdo vymyslel ty keci o globálním oteplování, všechno ukazuje na to, že spíš nastává nová doba ledová. Mějte se hezky...Vaše Maggdinka♥


Fantasy 50. - Víly 5

8. dubna 2013 v 20:27 | Maggdinka |  Fantasy obrázky
Moc se omlouvám, že jsem o sobě dlouho nedala vědět a nic nepřidala. Vypadá to, že moje plodné období zase na nějakou chvíli skončilo. Občas mám fakt tvořivé chvíle a někdy jsem absolutně pasivní. Pravda je, že k Temným časům, které mají přibýt teď, nemám ani slovíčko.

Chtěla jsem pro vás aspoň před víkendem přidat nějaké obrázky, jenže jsem na to zapomněla a vzhledem k tomu, že všechny obrázky mám na ntb a ten jsem si nechala na víkend na koleji, tak jsem se k tomu dostala až teď, jak jsem přijela. Doufám, že vám to aspoň maličko vynahradí to ticho po pěšině a slibuji, že se budu snažit ze všech sil, napsat pro vás kapitolu. Když ale není múza, tak to jde ztuha. Doufám, že mě chápete, neberte to jako nějaký trest. Jde jen o nedostatek času a nedostatek inspirace...Vaše Maggdinka♥Dva nejhezčí na závěr :-)
10. kapitola - Stoneová je v háji

1. dubna 2013 v 22:34 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 3 *
Nová kapitola k Elitě je konečně tu. Omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale momentálně nemám absolutně vůbec čas a ani moc chuť psát. Každopádně, kapitola je konečně tady. V minulé kapitole jsme viděli takovou první seznamovací party Fénixova řádu, na kterou dorazil i Brumbál a převyprávěl další historku z dětství.

V této kapitole přejdeme už trošku k nějaké té akci, když už máme ten Fénixův řád. Nebojte se, nebude to ale žádné drama, bude to ve stylu Elity. Už dřív jsem řekla, že ty různé boje proti Smrtijedům budou spíše parodie a nebudou také chybět vtipné situace. Tak doufám, že se vám bojování v tomto stylu bude líbit a užijete si to. Na konci se to trochu zamotá a to by nebyla Sam, aby se zase do něčeho nenamočila. Tahle kapitola bude o dost kratší než normálně, to proto, že ji musim ukončit v ten správnej moment a nechci nic natahovat a domýšlet si vatičku kolem. Příští kapitola bude zase dlouhá. Takže čtěte s chutí a zanechte co nejvíce dlouhých komentářů. Mějte se hezky…Vaše Maggdinka♥