Everybody should have his own world...

5. kapitola - Nábor na plese - 1. část

22. února 2013 v 10:55 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 3 *
Elita Bradavic je tu. Je to plesová kapitolka. Musela sem jí rozdělit na dvě části, protože zábavu i přemlouvání lidí, ať vstoupí do řádu, by se mi pouze do jedné nevešli. Tím lépe pro vás, protože bude víc čtení. Druhou část musím ještě kousek dopsat, ale hned zítra se tu objeví. V této části přidám i ukázku šatů, které si děvčata vezmou na sebe, takže okomentujte i můj výběr.

Poberti a spol se opět ocitají v Bradavicích, tentokrát jako hosté na plese. Holky se krásně obléknou a všichni se vrhnou na plesání do milovaného hradu. Mají ale od Brumbála úkol, aby přemluvili ostatní bývalé žáky, aby se k nim přidali při maření Voldemortových plánů na ovládnutí světa. S jejich výřečností a přátelskostí to nebude ale nic těžkého. Doufám, že si kapitolu užijete, druhou část dodám zítra. Komentujte samozřejmě už tuto, čím víc, tím líp. Mějte se hezky a zítra se nezapomeňte mrknout na blog. V sobotu večer jdu taky plesat, ale během dopoledne to spatlám. Užijte si víkend...Vaše Maggdinka♥Nábor na plese - 1.část


Během čtvrtka, pátka a soboty se k nám do firmy nasáčkovalo docela hodně holek z Bradavic. Většinu z nich si pamatuju podle ksichtu. Brumbál teda dodržel slovo a poslal je pro šaty k nám, což je super, aspoň se nám trošku zvednou tržby. Půjčovný toho sice moc nehodí, ale každá Libra je dobrá ne?
"Si děláš reklamu i v Bradavicích jo? " ozval se někdo za mnou. Byla sem zrovna se svým kanclu a byla sem zády ke dveřím.
"To víš, sem vydělávající člověk, musim shánět kšefty. " ušklíbla sem se a došla sem ke dveřím, abych objala svoji sestřenku Jenny. Určitě si na ní pamatujete že jo? Je teďka v šesťáku. Přišla sem s ní i Susie, ségra Mika, která je v sedmáku, tim pádem je ten ples její.
"Tak holky, půjdem vám vybrat dokonalý šaty. " šapla sem obě podpaží a vedla sem je do našeho skladu, kde všechny šaty byly rozvěšený.
"Susie, ty musíš mít stoprocentně dlouhý šaty. Je to tvůj ples, tak si ho musíš užít. " rozjela sem. Jak se jedná o módu, tak sem k nezastavení.
"Jenn, ty si vyber podle toho, jak chceš. Dlouhý i krátký sou v tvým případě ok. " poučovala sem sestřenku.
"Co mi doporučíš? Co si berete vy s holkama? " zajímala se.
"Už sme si vybírali, šaty už máme odložený stranou. Všechny budem mít dlouhý. " informovala sem ji.
"Tak si taky vezmu dlouhý, krátký můžu nosit kdykoliv. " pokrčila rameny.
"Dobrá volba. " přikývla sem. "Tak jdeme pro dlouhý. Najdeme něco dokonalýho, že vám všechny holky ze školy budou závidět. "
"To teda nevim, dyk většina holek ze školy bude mít šaty od vás, tak co by nám měli závidět. " ušklíbla se Susie.
"Jo, ale vy ste moje VIP zákaznice, takže vám budu radit víc. Jim sem taky radila a pomáhala, ale stejně si vybraly to, co jim sedělo a líbilo se jim. A můžu říct, že žádný z těch šatů mě neuchvátily. Neříkám, tady sou všechny šaty krásný a super, ale na takovýhle příležitosti to chce něco výjimečnýho a ne vypadat, jak když jdete na vesnickej ples. Tim nechci shazovat naši firmu, jen tim chci říct, že si mohly ty holky vybrat daleko hezčí šaty. " zamotala sem se trochu v mluvení.
Skoro dvě hoďky si holky zkoušely a oblíkaly různý šaty, až sme konečně našly perfektní pro obě dvě. Susie si vybrala žlutý, což k ní perfektně sedí, protože má černý vlasy a snědou kůži, takže to na ní krásně vynikne. Jenny si zas vzala takový barevnější a hravý, což k ní a její povaze svěle sedí. Dost sem jim pomohla já a můj úsudek udělal svý, takže se musim pochválit a říct, že se na sebe fakt pyšná.

******************
Ukázka šatů:
******************

Susie šatyJenny šaty


V sobotu navečer sme se všichni sešli u Evanosvých doma, abysme se přemístili společně. Brumbál slíbil, že v Prasinkách na všechny hosty zvenčí budou čekat kočáry. To bych prosila, ještě aby po nás chtěl, abysme šli v těch šatech a kvádrech pěšky. Kor, když je navíc únor a sníh. Mít dlouhý šaty je docela nepraktický, musim si je furt držet, abych nebyla jak prase.
"Sladký domov. " vydechl Sirius nostalgicky, když sme se objevili v Prasinkách. Nasála sem ten horskej vzduch. Já mám sice ráda velkoměsta, jako sou Londýn nebo Los Angeles, ale tohle přírodní panoráma má taky něco do sebe.
Kočáry na nás čekaly, jak Brumbál slíbil, tak sme do jednoho rovnou nasedli. Nebyli sme rozhodně jediný, kdo na ples jde. Bylo tady docela dost lidí, který se taky skládali do kočárů a jeli k hradu. Je zvláštní vidět tolik kouzelníků pohromady. Ve škole vám to tak nepřijde, ale pak když ste dospělý si uvědomíte, kolik kouzelníků jenom tady v Británii je.
Když sme vystoupili před Bradavicema, musela sem se pitomě usmát. Bylo to tady zas vyzdobený, Kratiknot a McGonagallová se zas vyřádili. Slyšela sem z Velký síně hlasy. Většina studentů už byla asi na místě. Vešli sme do vstupní síně.
"Docela mi to tady i chybí. " ušklíbla se Emma, když to říká už i ona, nejmíň studijní typ, tak už to něco znamená.
"Áá, vítám vás. " přihnala se k nám McGonagallka. To je na ní moc vřelý přivítání. Vypadala už docela v pohodě, po našem odchodu už asi nemusela brát ty antidepresiva.
"Profesor Brumbál pro vás vyhradil stůl. Máte číslo sedmnáct, tak si ho najděte a běžte se posadit. Ples za chvíli začne. " oznámila nám. Tak mě napadá, že ona určitě taky bude mít prsty v tom Brumbálově protivoldemortovskýmu společenství. Je to sice možná semetrika, ale bojuje za dobro a je to dobrá čarodějka.

*******************
Ukázka šatů
*******************

Sam šatyLily šatyEmma šatySarah šaty


Jak sme vešli, jako by na nás zíraly všechny oči v síni. Nevim, jestli je to tim, že máme úžasný šaty, nebo tim, že sme byli svýho času v Bradavicích tak oblíbený, nebo tim pánským doprovodem. Protože co si budem povídat, loni odešli z Bradavic ty největší fešáci. Úplně jako bych cejtila, že si většina holek šušká o tom, jestli je Sirius volnej, nebo jestli sme zase my dva spolu.
Chvíli sme si užívali tu chvilku slávy a pak sme šli najít stůl. Byl skoro hned u učitelskýho. Máme nejspíš česný místa. Brumbál na nás od učitelkýho stolu mrkl, uvítat nás přijde nejspíš pozdějc, protože teď bude nástup sedmáků.
Násup trval jenom chvíli. Holky šly ve dvojici s klukama a k tomu hrála slavnostní hudba. Vzpomínám si na náš ples, jako by to bylo včera. Bylo to těsně po rozchodu s Jazzem a já sem byla v háji. Pak sem skončila někde v přístěnku s nějakým klukem, na kterýho si už ani nevzpomínám. Jo, to byly časy.
"Ples pro letošní absolventy je zahájen. Užijte si tyto krásné chvíle. Nyní prosím sedmáky, aby zahájili ples tancem. " promluvil Brumla krátce a posadil se. Začala hudba a sedmáci se ne moc nadšeně hrnuli na parket. Docela sem se bavila nad těma kyselejma ksichtama hlavně ze strany kluků.
"Moc vás tu vítám, moji milí. " objevil se vedle nás Brumbál hned po proslovu.
"Dobrý večer pane profesore, je to super, jako vždycky. " chválila ho Lily. Vlezdoprdelka.
"Jsem moc rád, že jste přišli. Doufám, že se budete bavit. Taky doufám, že jste nezapomněli na váš úkol. " podíval se na nás.
"S tim počítáme, pane ředitel. Doufám, že tady máte hodně chlastu, protože do lidí se nejlíp mluví, když sou trochu pod parou. " zasmál se Sirius. Jo, on s tim má bohatý zkušenosti.
"Nepochybuji, že vaše řečnické schopnosti neuspějí. " usmál se Brumbál. "Pokud vám ale mohu poradit, jděte na to trochu oklikou a opatrně. Nevybafněte na ně hned svůj úmysl, chvíli se s nimi normálně bavte. "
"Pane profesore, snad si nemyslíte, že my neumíme ukecávat a ochcávat lidi. " zasmála sem se. Takový mínění o nás snad nemá.
"Vím, že vy to zvládnete. " mrkl na mě.
"Pane profesore, jak je poznáme? Já si moc starších spolužáků nepamatuju. " nadhodil ještě James, když se Brumla chystal k odchodu.
"No jistě, to jsem vám chtěl říct. Sedí u stolu osm, devět a deset. " dodal a pak odešel. Supráč, tak si aspoň dneska naděláme nový kámoše. Noc je ještě mladá, takže bych to nejdřív viděla na nějaký to pití, pochybuju, že nám ty oběti utečou už v devět.
Kluci šli obstarat pití a my holky sme zůstaly sedět. Sme my to tady se super gentlemanama.
"Tak na náš návrat do Bradavic, i když je jen na tuhle noc. " pozdvihl James sklenici whisky. Tak na tohle si ráda připiju. Je fajn bejt zas tady. Musim uznat, že mi to fakt chybí. Práce mě sice baví a s ostatníma se vídám často, ale není to ono. Mělo svoje kouzlo, každej den se ve Velký síni sejít na jídlo, chodit na ty nudný hodiny a vyvádět nejrůznější kraviny. Dneska sme ale zase tady, takže klidně můžem kravit, jak se nám zlíbí.
"Nepůjdem si ještě trsnout, než začneme s nabírám posil? " přemlouvala sem ostatní. Lily a Sarah vstaly hnedka, kluky sme musely chvíli přemlouvat. Emma s Mikem zas byly přilepený k sobě, takže ani nevnímali okolní svět. Sice jim přeju tu jejich zamilovanost, ale v určitých chvílích mě to pěkně sere. Jak minule, když sme byli na tahu v Plan B. Skoro hned se vypařili a někde v rohu se olizovali. Nemám ráda, když tohle lidi dělaj na akcích, kor když sou to akce po tak dlouhý době.
Když sme konečně vlezli na parket, začali hrát zrovna pomalou písničku. Lily začala tančit s Jamesem, Remus čapl Sarah a na mě zbyl Sirius. Ne, že by mi to nějako vadilo.
"Hej, ruce nahoru. " okřikla sem ho, když mi zajel rukama ze zad na zadek.
"Já chci jenom podpořit bradavický drbny. " zamrkal nevinně. No, na jednu stranu není špatný udělat si z místních holek srandu, ať si myslej, že zase spolu sme. Stejně by o žádnou z nich neměl Sirius zájem.
Úplně sem cejtila, celou dobu, jak sem tančila se Siriusem, jak nás desítky očí propichujou. Hlavně teda mě, nenávistí a závistí. Nachvál sem se k němu různě tiskla, hrála si s jeho vlasama, šeptala mu něco do ucha a občas sem se podívala po okolí. Ty ksichty nasranejch puberťaček mě fakt bavili. I prvačky a druhačky pukaly závistí, jako by snad měly mít u Siriuse šanci, když jim je jedenáct nebo dvanáct a Siriusovi devatenáct. I když u něj by se člověk ničemu nedivil.
"No nic, jdem přemlouvat. " ušklíbla sem se na Siriuse a vrátili sme se ke stolu, abysme se postilnili.
"Osm, devět, deset stoly? " ujišťoval se Sirius. Přikývla sem.
"No, u devítky nikoho nevidim, ale u osmičky a desítky sedí pár lidí. Pořádně sem zaostřila a podívala se ke stolům, kam čučel Sirius.
"Beru si desítku! " zdvihla sem ruku. Je to stůl plnej kluků, teda už chlapů a jestli mě můj zrak a instinkt takhle na dálku nešálí, sou to fešáci.
"Nemyslíš, že je trochu neslušný vtrhnout tam k nim a začít jim tam vykládat, ať s náma bojujou proti Voldemortovi? " podíval se na mě Black skepticky.
"Já jim nezačnu hned vykládat o Voldemortovi. Jen tak tam vlítnout a začít si s nima povídat mi ale přijde naprosto normální. " pokrčila sem rameny.
"Jo, tobě jo. " zasmál se Sirius. "Tak bacha, ať je nevyděsíš ještě než začneš s překecáváním. " tss, co si o mě jako myslí? Já mám super osobitý kouzlo, na který musí zabrat každej chlap.
"A co ty? Zvedej prdel! " popostrčila sem ho.
"Proč bysme to měli všechno oddřít jen my dva? Ostatní si někde lítaj a právě zbyde na nás. Bylo by trochu nápadný, kdybysme najednou oba šli za cizíma lidma. Počkám, až někdo z nich půjde na bar. Zatim je tam budu vyhlížet. " vymlouval se.
"Ty seš tak obětavej. " spráskla sem ruce ironicky. Nechala sem ho, ať si de na bar nasávat a zatím sem šla za těma kořenama. Nasadila sem svoji svůdnou chůzi - vrtět bokama a zadkem a nesla sem se ke stolu číslo deset.
"Nazdárek hoši. " přišla sem k nim sebevědomě. Seděli tam u stolu tři. Všichni byli k zakousnutí. "Jak to, že váš neznám? "
"Taky se divim, že neznám tak hezkou slečnu. " zareagoval jeden z nich, vzal moji ruku a políbil ji. Och, mám co dělat, aby se mi nohy nepodlomili na těch vysokejch jehlách. "Ty chodíš do Bradavic? "
"Ne, sem mudla v přestrojení za čarodějku a vplížila sem se sem. Jasně, že sem chodila do Bradavic. " ušklíbla sem se.
"Páni, hezká a vtipná. " ozval se druhej.
"Já myslel, jestli furt chodíš nebo si skončila. " zasmál se ten líbač rukou.
"V létě sem vylezla. Teď sem tady na s pár kámošema na pozvání Brumbála. " vysvětlovala sem.
"Já sem Daniel Stark. " představil se ten první.
"Já Ben Donowan. " představil se druhej. Ten třetí se najednou zvednul a odešel, zničeho nic. Nechápavě sem čuměla.
"Omluv našeho kámoše, neví, jak se má před hezkou dámou chovat. " omlouval se za něj rychle Ben. Žádná škoda, tyhle dva sou stejně hezčí. Daniel má světlý, na ježka oholený vlasy, k tomu vousy, ale takovým tím strašně sexy způsobem. Ben má tmavý vlasy na patku a takovej klučičí rošťáčkej kukuč a potutelnej úsměv. Jestli se k nám v našem snažení přidaj, budu mít předčasně vánoce. Navíc působěj strašně sympaticky.
"Já sem Sam Stoneová. " představila sem se. "Teda, doopravdy se jmenuju Rose, ale tohle jméno nesnáším a každej mi říká podle mýho druhýho jména Samantha. Takže mi říkejte Sam, nebo mě naštvete. "
"Rozkaz! " zasalutoval ze srandy Daniel.
"Můžu se zeptat, kdy ste chodili do Bradavic? Nebo jednodušejc, kolik vám je. " přisedla sem si k nim. Okamžitě mi přistrčii skleničku.
"Chodili sme spolu do ročníku, oba do Nebelvíru. Je nám dvacet čtyři. " odpověděl za oba Daniel. Hm, starší chlapy, to je sexy. V Bradavicích je ten věk dost znát, páč prváci se asi málokdy vybavujou třeba se šesťákama. Takže se nedivim, že je neznám a ani si je nepamatuju. Teď je to s věkem ale jiný, všichni sme dospělý, i když je mezi náma pět let věkovej rozdíl. To je v tomhle věku ale nerozhodující a dost relativní.
Zakecala sem se s nima, přesně podle plánu. Zjistila sem, že svýho času byli ve škole dost oblíbený. To si dokážu představit, starší kopie Siriuse a Jamese. Oba pracujou na ministerstvu. Ben jako pracovním na mezinárodním odboru, takže se dá říct, že je něco jako diplomat a Dan na ústředně vymazávání paměti.
"Hele, kohopak to tu máme. Lily, seznam se s Danem a Benem. " křikla sem, čapla Lily za ruku a strhla ji na jednu volnou židli. Pochopila, o co mi tady jde, takže nijak neprotestovala.
"Ahoj, já sem Lily Evansová. " natáhla Lily ruku nejdřív k Benovi, pak k Danovi a obě sme se s nima pustily do řeči.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | Web | 23. února 2013 v 10:05 | Reagovat

Dokonalá kapitolka! Že by se objevili nový partneři pro Sam?

Mě se nejvíc líbí šaty pro Jennu, Lily a Srah. Ale všechny jsou krásné. Moc povedená kapitolka ;-)  ;-)

2 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 23. února 2013 v 16:24 | Reagovat

Sam je profesionální balička, no ne? XD Si to k nim nakráčí a oni jí hned líbaj ruce! XD No jo... Kdo umí, umí!
Šaty má tentokrát nejnádhernější Sam a líbily by se mi i ty Sarah, kdyby nebyly růžový. Třeba kdyby místo růžový byla taková krémová, nebo petrolejově modrá! To by byly krááásný šatičky! A úplně vidím Emmu v těch jejích! :)))
Hrozně se mi líbla ta část, kde Sirius a Sam dělali, že spolu choděj. Ty ksichty, to musela bejt vážně prdel! I prvačky a druhačky, jo? To maj teda zálusk na hodně vyšší kalibr!!! XDK de se to v těch holčičkách bere? To mi teda někdo povězte. A věta: 'I když u něj by se člověk ničemu nedivil.' to zabila!!!! :D Fakt super! Honem jdu na druhou část!

3 Alice Alice | 28. února 2013 v 9:39 | Reagovat

Ouuu, moc mě mrzí, že jsem se dostala ke čtení až dneska :-? Moc pěkná kapitola, taky jsem ráda, že se objevily na scéně nové postavy ;-) Jinak šatičky na ples jsou krásné, mě se ale nejvíce asi líbí šaty pro Emmu :-)

4 KulKiva KulKiva | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 21:30 | Reagovat

Seal armpit brings discomfort, hurts when clicking. to Carry trip doctors should not. Formation under the muscle cavity may become dangerous illness. However most often it is result frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, excessive sweating. Inflammation causes narrow blouse, alien razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small hard lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, inflammation, lump becoming warm? This is the boil that should operated on, next drink medications. initial stage cost lotions, anti-inflammatory medicines. If the process is started, the required surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama