Everybody should have his own world...

3. kapitola - Královna večírků

14. února 2013 v 12:11 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 3 *
Elitka je na světě. Minulá pařmenská kapitola se vám doufám líbila a není ještě konec. I tentokrát se bude pařit a chlastat. Kapitola začíná ve městě, kam naši hrdinové z bytu vyrazili. Povím vám, bude to nářez, protože se to pěkně rozjede. Je to v podstatě poprvé co jdou všichni takhle společně někam do klubu tancovat, ještě k tomu mezi mudly.

Doufám, že si kapitolu užijete a že mě pořádně odměníte komentáři. Pořád se opakuji - ale poslední dobou je to s komentáři docela bída. Chápu, že nemáte čas, ale rozhodně vám zabere čtení a komentování míň, než mě psaní. Takže aspoň tohle pro mě můžete udělat, když už se s tím tak pracně patlám. Užijte si čtení...Vaše Maggdinka♥Královna večírků

Do víru velkoměsta sme vyrazili pěšky. Aspoň se trochu projedeme a užijeme si tu atmosféru, kdy v pátek večer půlka Londýna chodí po ulicích z klubu do klubu. Je to super atmosféra. Na tenhle tohle sem si zvykla v Americe. Tam je běžný chodit pěšky a já sem si to zamilovala. Bylo to super, potkávat na ulicích ty lidi a vnímat to, jak každej ten večer vyrazil za zábavou, tancem a alkoholem.
"Kam zamíříme? " vyptávala se Emma. "Já nechci rejpat, ale nikdo z nás, ani ty, si v Londýně nikdy pařit nebyla, takže to tady neznáme. Nevím, jaký sou místní kluby. " ušklíbla se na mě. Si myslí, že jdu snad chlastat nepřipravená? Samozřejmě sem projela internet a poptala se i pár lidí v práci, co tady v Londýně stojí za to.
"Jdem do Plan B. " přikázala sem a tím sem Emmu dost překvapila. "Sou na to dobrý recenze a ohlasy a je to blízko. "
Vytáhla sem mobil a najela sem na navigaci. Sem moderní holka. Sice jako čarodějka sem takovýhle věci nepoužívala, ale myslim, že v týhle situaci sou přece jen lepší mudlovský vynálezy, než hnedka vytahovat hůlku.
Úspěšně sme klub našli, ale ke vší smůle byla venku fronta jak na banány. U vchodu stál vyhazovač a dveře měl zahrazený lankem.
"Tak máš nějaký jiný návrhy? " podíval se na mě James, když zaregistroval, jaká je situace.
"Proč hned jiný návrhy? Sledujte a učte se. " podívala sem se n něj vyzývavě a rozešla sem se rovnou za vyhazovačem. Ostatní zůstali postávat opodál.
"Nazdar fešáku, myslíš, že by se tam pro mě a moje kámošky našla ještě nějaký místečko? " lísala sem se k tomu nabušenýmu chlápkovi.
"Je mi líto děvčata, ale je úplně plno. " podíval se na mě.
"Řekni mi upřímně, pouštěl si tam dneska tak hezký holky, jako se my? " cukrovala sem laškovně. On si přeměřil mě i ostatní holky.
"Já bych vás tam klidně pustil, holubičky, jenže je nedostatek kluků. A já mám přikázáno dodržovat rovnováhu. " pokrčil rameny nekompromisně.
"V tom případě pro tebe mám dobrou zprávu. Vidíš támhle ty fešáku vzadu? Ty patřej k nám. Pokud umíš dobře počítat, je jich šest. My holky sme jenom čtyři. Takže získáš šest kluků. " přemlouvala sem ho. Na jeho výrazu sem poznala, že začíná povolovat.
"Tak co, dohodneme se, cukrouši? " zahýbala sem obočím.
"Dobře, mazejte dovnitř. " přikývl vyhazovač nakonec, odepnul lanko, otevřel dveře a všichni sme se tam rychle nasáčkovali.
"Teda Sam, to bylo vážně dobrý. " ušklíbla se pochvalně Sarah.
"To víš, v tý Americe sem se lecos přiučila. " pokrčila sem rameny.
"Jednodušší by bylo, kdybysme na něj prostě použili matoucí kouzlo. " breptal Sirius trochu nevrle.
"Jednodušší možná, ale ne zábavnější. " zasmála sem se, hodila kabát do šatny a vydala se vstříc ohlušující hudbě, světlům a baru, kde bylo nepřeberný množství alkoholu.
Naším prvním cílem byl samozřejmě bar. Jak jinak. Musíme trochu po tý cestě nabrat tekutiny, no ne? Jestli už sem byla před odchodem z bytu trochu v náladě, za tu cestu sem totálně vystřízlivěla.
"Půjdem se podívat po nějakým sezení, třeba budem mít štěstí. " zařval mi Sirius do ucha, protože nebylo slyšet vlastního slova. Ukázal na sebe a na Jamese.
"Klidně tancujte, ale nevzdalujte se daleko odtud, vrátíme se sem pro vás. " infomoval mě znova a pak už s Jamesem zmizeli v davu lidí. Musim uznat, že tady to fakt jede. Hrajou tady pecka muziku a já miluju, když je v klubech narváno. Má to takovou tu svoji atmosféru. Sama se divim, že sme něco takovýho nepodnikli už dřív, přemisťování z Prasinek nám přece nikdy nedělalo problém.
Poslechli sme Siriuse a drželi se u baru, to nám ale nebránilo v tom, aby sme tancovali. Já si popíjela svoje Blue lagoon a dávala sem se do pohody. Zase se cejtim jako holka, která chodí do školy a ne jako pracující žena. Zní to fakt divně co?
Asi po čtvrt hodině se Sirius vrátil, bez Jamese.
"Našli sme místa, James to tam drží, tak pojďte. " mávl na nás Sirius.
"Na co sedět? Chci tancovat a chci mít poblíž bar. " seřvala sem ho.
"Nemusíš se bát, tohle sou místa jako stvořený pro nás. Parket je hned u stolu a bar je asi tak dva metry. " uklidňoval mě. Tak to potom jo, to sem ochotná jít si sednout. Byly tam dvě sedačky a jedno křeslo. Když se smrskneme, tak se vejdem v pohodě všichni. Lily hupla na Jamese, Emma zas na Mika a já sem si sedla jen tak na opěradlo jednoho z gaučů. Stejně neplánuju dneska moc sedět.
Chvíli sem sloužila jak servírka. Ostatní si diktovali co chtěj k pití a já chodila k baru. Byla sem akční, takže mi to ani nevadilo.
Po nějaký době, když byly asi dvě hodiny ráno, sem zaregistrovala, že někam zmizel Remus a taky Mike s Emmou. Mika s Emm sem o chvíli pozdějc zahlídla v rohu, jak se vášnivě líbaj. Po Remusovi pořád ani vidu ani slechu. No, on se o sebe postará. Je taky dost možný, že se třeba nudil a vypařil se domů. Tohle občas lidi dělaj.
"Jdem tancovat! " žďuchla do mě Lily. Ona, James a Sirius byli na nohou. Snažili se vytáhnout i Sarah, jenže ta už byla nejspíš v jiným světě, tak sme ji radši nechali odpočívat na sedačce. Peter skoro spal, ale Patrick se k nám taky přidal.
Šli sme jen kousek od sedaček, abysme dobře viděli na místa, páč tam máme nějaký svoje věci a navíc, aby Sarah byla pod dozorem. Znám tyhle kluby, jaký sem občas choděj slizouni, který sou schopný obtěžovat i na mol ožralý holky, který nevěděj o světě.
"Nechápu, jak se ty holky můžou jen tak polonahý předvádět a kroutit u tyče. " vrtěla Lily hlavou a pozorovala dvě holky. Každá tancovala na jedný straně baru, u tyče. Nebyly to žádný striptérky, prostě jenom tanečnice, to je v takovýhlech klubech naprosto běžná záležitost.
"Dyk na tom nic není. " pokrčila sem rameny. "Maj za to dobrý prachy a nikdo si jich prakticky stejně nevšímá. Je jasný, že to nemůže dělat každej, ale když nejseš stydlivka a nevadí ti pozornost, tak to je pohoda. "
"Neříkej mi, že ty bys do toho šla. " podíval se na mě skepticky Sirius.
"A proč ne? Vyváděla sem daleko horší věci. Věřte mi, až vám povyprávim, co všechno sem prováděla v Americe, tak budete zírat. " ušklíbla sem se. Jo, to byly časy. Kde jaká rozjetá celebrita by mi mohla závidět.
"Sázka? " natáhl ke mně Patrick vyzývavě ruku.
"O co? " nechápala sem.
"Vsadim se, že nevylezeš na ten bar a neodtančíš to tam na jednu celou písničku. " upřesnil. Ho hou, to chlapec neví, že se vsází s ďáblem.
"No a co za to? " vyjednávala sem.
"Celej zbytek večera ti budu kupovat drinky. A potom znova další tři noci v jakýmkoliv klubu, až zase půjdem. Když vyhraju já, což znamená, že tam nepůjdeš, nebo nevydržíš celou písničku, platí to naopak. " vyjmenoval podmínky. Natáhla sem k němu bez rozmejšlení ruku a plácli sme si.
"Nemusim ale hned, že jo. " zeptala sem se. "Dám si aspoň jeden drinček a počkám si na nějakou lepší písničku. Když chci blbnout, tak musí bejt aspoň hudba na úrovni. "
"Vyčkávej jak dlouho chceš, ale dneska to musíš zmáknout. " pokrčil Patrick rameny a dal mi naprostej prostor.
"Ty seš prostě blázen. " chechtala se Lily. Nejsem blázen jen proto, že ona by to v životě neudělala. Mám prostě jen posunutej práh stydlivosti a ráda se hecuju.
Pomalu se to tam začalo vyprazdňovat, ale lidí tam bylo furt dost. Mě je to ale jedno, má mě vidět sto lidí nebo sto jedna. Na pár ksichtech už nezáleží. Zrovna když sem dopíjela drink, začala hrát čupr písnička.
"Moje chvíle nastala! " houkla sem se zdviženou rukou. James zatím běžel pro Emmu i Mika, ať si moje vystoupení nenechaj ujít.
"Pomůžete mi nahoru, pánové? " otočila sem se na Siriuse a Patricka, aby mě pomohli nahoru na bar. Nemám zrovna nejmenší podpatky a taky mám docela krátkou sukni, takže to lezení nahoru by byl daleko větší trapas, než samotnej tanec.
Kluci mě každej chytil za jednu paži a jejich mužnou silou mě vyzdvihli na bar. Tanečnice už byli skoro hodinu fuč, vypršela jim směna. Barmani čuměli, co tam lezu, lidi co byli kolem taky čuměli. (Pozn. Autora: Pusťte si k tanečku song z YT - http://www.youtube.com/watch?v=E7auzP9RhCY ).
Na nic sem nečekala a začala se hned vrtět kolem tyče. Nemyslete si, že jde o něco nemravnýho, nebo že bych dokonce dělala striptýz, prostě jenom tancuju a občas se trochu otřu o tyč. Tahle písnička skvěle vystihuju tuhle situaci.
"Joo! Di do toho! " vřískala Emma, která stála pode mnou. Celej klub na mě zíral a po chvíli začali tancovat, křičet a tleskat mi. Byl to super pocit. Podívala sem se na Patricka, kterej stál skoro hned pode mnou, svůdně a provokativně sem se na něj podívala a zády sem sjela po tyči skoro až do dřepu.
"I feel like a woman! " zařvala sem poslední větu písničky a zvedla triumfálně ruce. Všichni začali vřískat, pískat a tleskat. Jeden z barmanů mi podal panáka na účet podniku, tak sem ho do sebe kopla. Kluci mě sundali zase zpátky na zem.
"Tak to jenom zírám. Vyhrálas. " poplácal mě Patrick po zádech.
"Ty ses s ní o něco vsadil? To ti nikdo neřekl, že s ďáblem se smlouvy neuzavíraj? " zasmála se Emma.
"Popravdě, taky sem to moc nečekala. Od Sam bych čekala ledacos, ale tohle ne. V tý Americe si zdivočila ještě víc a to sem myslela, že to víc už nejde. " ušklíbla se Lily.
"Pro teď už mám tancování trochu dost. " zasmála sem se a rozešla se na místo, abych si sedla a oddychla si. "Patty, můžeš začít nosit ty drinky, pěkně jeden za druhým. Ať nemám skleničku prázdnou. " poslala se Patricka k baru.
Chvíli sme jenom tak seděli a v rámci možností si povídali, protože hudba tady byla opravdu hlasitá, takže sme na sebe museli řvát. Začala sem potřebovat na záchod, tak sem dloubala do Lilka, která se líbala s Jamesem. Za prvý nevim, kde záchody sou a za druhý, nechci se tím davem prodírat sama.
"Já tě doprotovim, jestli chceš. " nabídl se Sirius, když pochopil, o co mi jde. Přikývla sem a vydali sme se na obtížnou cestu. Šel za mnou a odstrkoval všechny lidi, který se na mě nějako tlačili. Našli sme záchody, já vešla a on zůstal čekat venku.
"No to mě poser na holý záda. " vykoktala sem ze sebe, když sem si všimla líbajícího se páru kousek od záchodků. Byla to jakási cizí holka, ale ten kluk cizí nebyl. Byl to Remus. Tak tady celou tu dobu byl! Koukám, že nejsem jediná, kdo se po odchodu z Bradavic rozjel.
"No jo, tohle je pro tebe novinka. " ušklíbl se Sirius. "Já už sem si na to zvyknul. Za toho půl roku Remus docela zdivočel. Občas přijde večer nevim odkud a přivede si nějakou holku. K ránu ji vyprovodí a tváří se jak bůh. Nikdy sem u něj neviděl žádnou dvakrát. "
"Koukám, že život s tebou se na něm pomalu začal podepisovat. " rýpla sem si.
"Divila by ses, ale on mě už předehnal. " zasmál se někdejší Bradavický casanova. Jeho nejlepší léta v balení holek sou nejspíš definitivně pryč. Začalo to už v sedmáku a pokračuje to doteď.
"Tak teď si u mě Remy udělal obrovský plus. " smála sem se, když sme si sedali k ostatním. James a Lily se od sebe na chvíli odtrhli a vyptávali se, co se děje. Když sme jim to vylíčili, nevypadali ani moc překvapeně. Koukám, že Remus a holky je tady už poměrně běžná záležitost. A Stoneový se zase nic neřekne.
"Ještě, že je pátek a máme dva dny na vzpamatování. " děkovala bohu Emma, když sme se kolem pátý ráno vymotali ven z klubu. Myslim, že sme docela všichni pěkně lízlý. Remus šel s náma, bez holky, tu nechal tam.
"Byly časy, kdy sme chlastali taky do pěti a druhej den sme vstávali do školy. " mávla sem rukou.
"Jo, jenže ve škole sis lehla na lavici a chrápala si. Nebo ses aspoň částečně tvářila, že posloucháš a vnímáš. V práci je to trochu složitější. " oponovala mi Emm.
"Že zrovna ty to tak řešíš, když pracuješ v knihkupectví na Příčný a je leden. Studenti tam touhle dobou žádný nechoděj a běžně k vám denně asi nechodí stovky lidí. " nechápala sem její problémy.
"Co vůbec děláš ty, Patricku? " otočila sem se na blonďáka. Jeho dneska vidim vlastně poprvý od svýho návratu a nikdo mi o něm novinky předtím neřekl.
"Ale pracuju ve firmě jednoho mýho známýho. Je to mudlovská práce. Ta firma je realitní kancelář a moje práce spočívá v tom, že chodim a ukazuju zájemcům domy a byty. Není to tak hrozný, docela mě to i baví. " odpověděl Patrick. Super, tak nejsem jediná, kdo má nekouzelnickou práci, aspoň něco.
Chvíli sme ještě na ulici vykecávali a pak se postupně všichni začali přemisťovat domů. Nejdřív Emma a Mike, potom Sarah, Peter ten zmizel už před hodinou, když se probudil. Nakonec se mnou a Lily zůstali jen tři Poberti a Patrick. Když už sme tam postávali asi půl hodiny, rozhodli sme se, že to rozpustíme.
Sirius a Remus se přemístili spolu, Patrick k sobě. James se přemístil se mnou a s Lily. Dole u dveří se ještě tak deset minut loučili, říkali si dokola, jak strašně se milujou a olíbávali se. Za chvíli to začne hraničit s pornem ty jo, nechápu, proč si ho Lily prostě nevezme nahoru do pokoje. Já se šla mezitím napít do kuchyně. Když se konečně rozloučili, James mi zamával a my to s Lily taky zabalily a šly spát. Celou sobotu nebudu dělat nic, to přísahám.
------------------------------
"Co to do háje je? " zabručela sem, když sem šlyšela takovej divnej zvuk. Jedním okem sem se podívala na hodiny, bylo asi devět dopoledne. Takže sem spala přibližně tři hodiny. Uvědomila sem si, že to klepání se furt ozývá a že se ozývá odněkud od okna. U mýho okna nic ale nebylo. Takže to půjde od Lilky.
Vyhrabala sem se z postele, zabušila na Lilyiny dveře a vtrhla dovnitř. Lily měla přes hlavu polštář a dělala mrtvou. Za oknem byla sova a klepala zopákem do skla. Od koho to může bejt? My normální a mladý se dorozumíváme mudlovskejma prostředkama.
Pustila sem sovu dovnitř teda sama, když to poleno se k tomu nemělo. Ta mi nastavila nohu, abych si vzala dopis a pak jen tak odletěla. Na odpověď očividně nečekala.
Podívala sem se na obálku, kde bylo moje a Lilyino jméno. V rohu bylo napsaný i kdo nám ten dopis poslal.
"Hej, vstávej. Píše nám Brumbál. " žďuchla sem do ní. Když ani to nezabralo, dloubla sem do ní loktem. To vylítla jak namydlená veverka.
"Co píše? " zabručela. Měla úplně vyřvanej hlas, z toho, jak sme na sebe při tý hlasitý muzice křičeli. Navíc má taky, zdá se mi, parádní kocovinu. Jo, vypili sme toho docela dost, to uznávám. Já sem ale kupodivu docela v pohodě, dám si kafe a sem ready.
Očima sem rychle přelítla dopis a přečetla sem si ho jen pro sebe.
"Máme se dneska v osm hodin stavit k němu do pracovny v Bradavicích. Máme se přemístit krbem rovnou k němu. " informovala sem ji stručně.
"Co může chtít? " zajímalo Lily.
"No asi to, kvůli čemu mi psal do Ameriky, že nás bude potřebovat. " pokrčila sem rameny.
"Říkalas v osm? Tak to můžu ještě spát. " mávla zrzka rukou a padla zpátky na polštář. Nejsem sice unavená, ale pár hodin spánku nemůže uškodit, takže sem se sebrala, vrátila se zpátky do pokoje a zapadla do postele taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karcoolka karcoolka | 14. února 2013 v 15:22 | Reagovat

Super písnička a super kapitola, jako vždy. Ten Remus se nějak rozjel, ale co,  užívej života dokud můžeš, přeju mu to. Tak co nejdřív další kapču. :-D

2 lolstories lolstories | Web | 15. února 2013 v 19:44 | Reagovat

Remy se nezdá :D !
Dokonalost! Tuhle povídku miluju a obdivuju tě. Kapitoly přidáváš pořád a často. Si úžasná.

Tak ti sem napíšu ohranou větu: Napiš rychle další. :-D  :-D

3 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 15. února 2013 v 20:02 | Reagovat

Teda Remusek! Já to tak trochu čekala, ale stejně...! Ten Sirius na něj má docela neblahý vliv! A Remy už ho překonal jo? Borec!!!
Ta sázka Sam a Patta neměla chybu! Hele já kdybych byla trochu opilá, tak tam asi taky nejspíš vlezu. Jak Patt čuměl! Emma má pravdu, sázka s ďáblem se nevyplácí...! XD
Jsem hrozně zvědavá, jak proběhne schůzka s Brumlou. Asi něco kolem Řádu že? No uvidím(e), uvidím(e)... :)))

Takže kapitola to byla nádherně partyová! Johóóó! Jsem nadšená! Je to fajnový zpestření, klidně by jsi sem tam mohla přimíchat čístě pařmenskou kapču! :)))
Měj se hezky!
Elis

4 Alice Alice | 16. února 2013 v 13:34 | Reagovat

Jak já miluju ty "tvoje" pařby :-D Hned mám chuť si taky někam vyrazit 8-) Jako vždy ti nemůžu nic vytknout, moc hezké :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama