Everybody should have his own world...

Elita Bradavic 3

27. ledna 2013 v 17:36 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 3 *
Jak už sem vám mnohokrát slibovala, o Elitu rozhodně ještě nepřijdete. Věřím, že stejně jako já jste si tuhle partu potřeštěnců v čele se Sam zamilovali, takže vám rozhodně "třetí díl" vadit nebude. Přece si nemůžeme nechat ujít jak Sam, Emma a další blázni budou bojovat proti Voldemortovi :-)
Je to opět jako po ukončení prvního dílu. Navážu v ději jakoby tam, kde jsem skončila, akorát budou kapitoly zase číslovány od jedničky. Pro vás se v podstatě vůbec nic nezmění.

Něco málo k ději: Podobně jako povídku Temné časy, i třetí část Elity budu psát svižněji. To znamená, že děj se bude hýbat rychleji, jelikož se bude odehrávat v rozmezí více let. Chci tam totiž postihnout vše, od potýká s Voldym, přes Lilyinu a Jimmyho svatbu + možná ještě nějakou další ;-) až po narození Harryho.
Nebojte se, že byste přišli o zábavu. Na boje atd. je tu povídka Temné časy. Elita se bude pořád odvíjet v podobném duchu jako doteď a boje s Voldym až na výjimky budou v pozadí, hlavní děj se bude opět motat kolem vztahů mezi hrdiny a kolem jejich každodenního života. A pokud se už Voldemort a Smrtijedi objeví, rozhodně to nebudou mít se Sam a spol lehké :-D Však oni mu ještě zavaří!

Doufám, že i třetí část si zamilujete a budete komentovat alespoň tak, jako doteď ;-) Těšte se co nejdříve na novou kapitolku...Vaše Maggdinka♥

Opět pro nové potencionální čtenáře: Tahle povídka je už trošku starší záležitost, takže abyste pochopili, o co jde a poznali naše hrdiny a jejich osudy, musíte si přečíst první dva "díly" povídky, které jsou hned o rubriku výš. Rozhodně budu moc ráda, když tuto povídku objeví někdo nový a bude ještě více spokojených čtenářů i komentářů :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 28. ledna 2013 v 14:45 | Reagovat

Už se těším

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama