Everybody should have his own world...

35. kapitola - Vývoj vztahů

6. ledna 2013 v 11:21 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 2 *
První Elita tohoto roku je tady. Doufám, že vám ta minulá kapitola aspoň trochu zamotala hlavinky a tahle kapitola tomu třeba ještě víc dopomůže. Sam je pořád v Americe u Logana. Jak se situace mezi nimi bude vyvíjet dál? Pořádně to mezi nimi už nějakou dobu jiskří a na konci minulé kapitoly se to konečně posunulo dál. Jak to ale bude, když se budou muset po dvou týdnech rozloučit? Upozorňuji, že tahle kapitola je malinko vulgárí. Není sprostá nebo tak něco, jenom není úplně pro každého. Objeví se tu docela hojně popsaná sexuální scéna, takže předem odrazuji od čtení všechny, kterým tyto věci vadí.

Doufám, že se vám kapitola bude líbit a užijete si jí. Já se momentálně učím o sto šest, protože mě v následujících čtyřech týdnech čeká pět zkoušek, což bude hodně hustý. Představa, že budu absolvovat "maturitu" každý semestr je strašná. Tak mi držte palce, ať to jde co nejlíp. Pořád se budu snažit najít si čas na blog a psaní. Mějte se krásně, úspěšně ukončete první pololetí ve školách a komentujte o sto šest...Vaše Maggdinka♥



Vývoj vztahů

S Loganem sme v sobotu vymetli snad pět klubů v centru LA. V jednom z nich sme potkali pár jeho spolužáků ze školy, který taky měli volno před zkouškama OVCE, takže sme se bavili s nima. Bylo to naprosto úžasný, konečně sem se zase cejtila ve svým živlu a naprosto free. Nemyslela sem na nepříjemnosti posledních pár tejdnů a bylo to moc fajn.
Můj pobyt v Americe se pomalu začal krátit. Plánovala sem odjezd na pátek, abych se o víkendu pěkně mohla ještě stavit doma a pak se vrátit v klidu do Bradavic.
Můj vztah s Loganem se ubíral zvláštním směrem. Nemůžu říct, jestli sme jen kamarádi s výhodama, nebo jestli je mezi náma něco víc. O těch výhodách nemůže bejt ale moc řeč, protože mezi náma nic víc než jenom líbání nebylo. Bylo mi s ním ale dobře a myslim, že jemu se mnou taky.
"Je škoda, že za chvíli už odjíždíš. " povzdychl si Logan, když sme spolu seděli na lehátku u bazénu. Před chvílí si přisedl ke mně a až teď sem si uvědomila, že máme navzájem propletený prsty.
"Mě se odtud taky nechce. " zakabonila sem se. Nejen kvůli tý pohodě, teplíčku a jinýmu životu, ale taky vlastně kvůli němu.
"Na druhou stranu, už je konec května. Stačí jen udělat zkoušky a pak můžeš zase přijet. " pokrčil rameny a usmál se. "Mimochodem, co plánuješ dělat po škole. Nepřemejšlela si, že bys třeba odjela z Británie? Uvědom si, že tady je víc možností, co bys mohla dělat. "
"Ty už mě zveš, abych se sem přestěhovala a bydlela u tebe? Uvědom si, co říkáš, pak by ses mě nemusel už zbavit. " zasmála sem se výhružně.
"Co když se tě nechci zbavit? " podíval se na mě vážně.
"Logane, já nevim, co bude za pár dní, natož co bude za měsíc. Mám to tady moc ráda, cejtim se tady taková uvolněnější. Na druhou stranu v Británii mám kamarády a rodinu. Nemůžu tam nechat mamku a ségru samotný, teď, když je taťka po smrti. " vylíčila sem mu situaci, tak jak ji cejtim já.
"Je to jenom návrh. " pokrčil rameny. "Jenom si myslim, že pro to chladný podnebí v Británii je tě škoda. Tady ti to svědčí daleko líp. A musíš sama přiznat, že se ti tady líbí. "
"To nepopírám. Je to tady super. " připustila sem. Dál už sme se o tom nebavili. Nasadil mi ale brouka do hlavy a já o tom teď musim furt přemejšlet.
---------------------------------
"Poslední večer tady. Přemejšlela si, co budem dělat? " vyptával se mě, když nastal čtvrtek a mě tady zbejvala poslední noc.
"Nevim, moc sem nad tim neuvažovala. " svraštila sem obočí.
"Chceš jít třeba někam pařit? Ještě aby sis užila místí kluby a noční život? I když je čtvrtek, to nevadí, tady v LA a Hollywoodu to žije pořád, nehledě na to, jakej je den. " navrhl jednu alternativu.
"Já ti nevim, ani se mi moc nechce. Nejradši bych poslední večer strávila jen s tebou. Můžem si objednat nějaký jídlo, zaplavat si v bazénu, popíjet. Jen tak do pohody prostě. " nadhodila sem já svůj nápad.
"To zní dobře, já sem pro. " přikývl a vypadalo to, že je vlastně i radši, než kdybysme šli někam do víru velkoměsta.
Jak sme se domluvili, tak sme taky udělali. Logan objednal jídlo z nějaký restaurace. Ne žádnou pizzu nebo čínu, prostě normální večeři. Sedli sme si samozřejmě venku na verandě vedle bazénu, zapálili sme si zas svíčky, takže jediný světlo který tady bylo, bylo právě od svíček a od podsvícenýho bazénu. Měli sme na sobě plavky. Já přes ně měla letní šaty a Logan měl tričko. Zatím bylo teplo, i když už se pomalu začínalo stmívat. Jedli sme a povídali si.
Bylo to moc příjemný, pořád sme se něčemu tlemili. Přijde mi, jako bych tohohle kluka znala odjakživa. Nechci, aby to vyznělo nějako blbě, ale přijde mi trochu, jako kdybych byla se Siriusem. S Loganem se taky můžu bavit o čemkoliv a hlavně máme pořád nějaký společný téma a společně se pořád něčemu tlemíme.
"Nepůjdem do toho bazénu? To je snad další bod na dnešním programu ne? " pobídl mě Logan, když sme dojedli a už pěknou chvíli sme si povídali a popíjeli drink, kterej umíchal.
"Jo, to je, ale není na to moc velká zima? " podívala sem se na něj skepticky. Kosa žádná nebyla, ale že by se mi chělo vylejzat z bazénu do zimy, to se říct nedá.
"Bazén je vyhřejvanej, voda má přes dvacet stupňů a až vylezeme, tak se rychle zabalíme do ručníků a můžem jít kdyžtak dovnitř. " nedal se odbýt. Oba sme si teda svlíkli svršky, co sme měli přes plavky a škočili do vody. Byla fakt příjemně teploučká. Jenom tak sme plavali a blbli. Já sem ho v jednu chvíli málem utopila, když sem mu skočila na hlavu.
"Sem moc rád, žes sem přijela. " připlaval ke mně a tvářil se smrtelně vážně.
"A já sem zase moc ráda, žes mě vůbec pozval. Hned je mi líp. " usmála sem se a děkovala mu.
"Sem rád, že sem ti mohl aspoň takovýmhle způsobem pomoct. " přikývl a připlaval ke mně. Chytil mě za boky a přitáhl si mě k sobě, voda mě nadnášela, takže sem momentálně byla lehká jak pírko. Když mě chytil a přitáhl mě k sobě a já cejtila jeho tělo, projel mnou takovej elektrickej výboj. Byla sem vzrušená. Ne ale takovým tim mým obvyklým způsobem, kdy skáčku na každýho kluka, kterýho uvidim a chovám se téměř jak zvíře. Tohle bylo jiný. Bylo to vzrušení z toho, že sem mu blízko.
Políbil mě. Něžně, ne nijak surově, ale přesto jako bych v jeho rtech cejtila touhu a vášeň. Omotala sem nohy kolem jeho pasu, užívala si polibek a skoro vrněla blahem, když mě jednou rukou chytil pod zadkem a druhou mi zajel do vlasů.
Uvědomila sem si, že tohle sem naposledy cejtila s Jazzem. Je neuvěřitelný, že už je to skoro půl roku, co odešel a já se od tý doby zmítala jen v ožraleckých orgiích s náhodnejma klukama. Já nejsem sice nějako romantickej typ a nedělám si iluze, že najdu prince na bílým koni, se kterým budu do konce života, ale musim uznat, že ten pocit, když někoho máte je lepší než jenom jedna noc s náhodným klukem, kterýho ani neznáte.
Pak sme si hráli na "kočku a myš". Já vždycky udělala pár temp a uplavala sem mu, on si mě zase přitáhl k sobě a políbil. Takhle sme si hráli snad půl hodiny. Bylo to vzrušující.
Pak, když mě držel, doplul se mnou ke kraji bazénu a opřel mě o stěnu. Venku z vody sem měla jenom hlavu. Přes jeho plavky sem cejtila, že tohleto oždibování poslední půl hodiny, ho nenechalo tak úplně chladným. Já sem na tom nebyla jinak. Vzedmula se ve mně vlna obrovskýho chtíče, ne ale takovýho toho pudovýho, kdy v tom má prsty jen vaše tělo a váš mozek. Bylo to tím, že se mi Logan vážně líbí.
"Sam, strašně se mi líbíš. Od první chvíle, co sem tě na Atlantidě uviděl. Pak když sem tě poznal blíž, tvoje chování a povahu, ještě se to prohloubilo. Tenkrát si byla ale se Siriusem. Když ste loni v létě s Lily přijeli a tys byla single, já sem si málem nakopal, protože sem se o nic nepokusil. Trvalo to rok, ale teď sme tady konečně spolu. " rozjel Logan svůj monolog a mluvil chvílema skoro jako kdyby byl zhulenej nebo tak něco.
"Mlč, nekaž to slovama. " umlčela sem ho polibkem. Občas lidi moc kecaj a málo konaj. Já sem teda jeden z nejukecanějších lidí, ale vim, kdy tu hubu mám zavřít a jednat. Vylezla sem z bazénu a koukala do bazénu na Logana a čekala, co udělá.
Vylezl taky a hned šel za mnou. Jednu ruku mi položil na bok, druhou obmotal kolem mýho pasu. Začal mě zase líbit. Já byla jakoby zády k domu a on mě vedle někam. Pomalu sme postupovali, já šla pozpátku, takže sem vkládala veškerou důvěru v něj. Jestli narazim do nějakýho sloupu nebo tak, tak uvidí. On mě pořád líbal, ale každou chvíli otevíral oči, aby viděl, kam jdeme.
Zastavili sme se. Pomalu mě začal jakoby naklánět domů, takže já klesala pod jeho tělem a doufala sem, že si nenabiju zadek. Dosedla sem, pravděpodobně na lehátko. On si přisedl ke mně.
Oba sme byli už dost vzrušený na to, abysme se nemuseli už nijak oblbovat a připravovat. Vzduchem nejdřív odletěl můj vrchní díl od plavek, potom i moje kalhotky. Nakonec skončili na zemi i Loganovi plavky. Položil mě opatrně zády na lehátko, podíval se na mě a pak už se ke mně přitisknul.
Trvalo to asi půl hodiny, byla to rozkoš. Takže uvolněně a dobře sem se už dlouho necejila. Jednorázový románky maj sice něco do sebe, ale tohle je nenahraditelný. Bylo to takový pomalý a strašně procítěný.
Omotal si kolem sebe ručník a na chvíli zmizel v baráku. Vrátil se s dvěma skleničkama drinku, kterej umíchal před večeří. Ten chlapec mi čte myšlenky, ne že bych potřebovala ožrat, ale mám žízeň jako vlk, sem uplně vyprahlá.
Chvíli sme seděli venku, já v županu a on v ručníku a koukali sme na sebe, skoro sme ani nepromluvili. Po nějaký chvíli sem se zvedla a šla sem do domu. Vyzývavě sem se na Logana kouka skrz skleněný dveře a dala mu tak jasný znamení. On hned vstal a šel za mnou.
Celou dobu byl pár kroků za mnou, i když sem šla nahoru do patra. Zalezla sem do dveří jeho ložnice a zůstala stát před jeho obrovskou postelí.
"Já se do tebe asi zamiloval. " usmál se na mě, přišel ke mně, políbili sme se a pak sme pomalu klesli mezi přikrývky.
*
Ráno sem se trochu zmateně rozhlížela, než sem si uvědomila, že sem v Loganově posteli, v jeho ložnici. On tam nebyl, slyšela sem ale nějakej šramot dole z kuchyně.
Chvíli sem seděla narovnaná jako svíčka, ale pak sem sebou zase plácla do pohodlných polštářů. Uvědomila sem si, že se připitoměle culim jak nějaká puberťačka. To se vlastně dá omluvit, protože technicky vzato, pořád sem puberťačka.
"Dobré ráno. " ozvalo se ode dveří a já se zvedla. Byl to samozřejmě Logan a nesl podnos se snídaní. Dokonce na něm byla i malá vázička s růží. Položil podnos nad moje nohy a přisedl si vedle mě na okraj postele.
Po snídani sem si šla sbalit a pořád sem se nějako zaměstnávala. Byla sem pořád vysmátá a uvoněná, vyhejbala sem se ale Loganovi, protože s nim nechci mluvit. Myslim, že by šlo akorát o nepříjemnej rozhovor.
"Můžeš zůstat ještě do neděle. Je teprv pátek. " ozvalo se ode dveří, ke kterejm sem byla zrovna otočená zády, takže sem se lekla jak blázen.
"Příští tejden ti začínaj OVCE a díky mě ses na učení ani nepodíval. Navíc, chci ještě strávit nějakej čas s mamkou a ségrou, než se vrátim do Bradavic a další dovolenou po Brumbálovi chtít nemůžu. " argumetovala sem. To co říkám, je pravda, zároveň se ale tak trochu
vymlouvám. Myslim, že kdybych teď neodjela, ještě by se to mohlo zvrtnout víc, než doteď a to už fakt nevim, co bych dělala.
Odjela sem hned po obědě, nevidim důvod, proč se tady zdržovat ještě o chvíli dýl. Sice se mi odtud nechce, ale co nadělám. Stála sem s kufrem na zahradě a koukala na Logana. Zíral na mě jak zraněnej pes. Už sem se chtěla přemístit, ale on ke mně přišel, vzal do dlaní můj obličej a pomalu mě políbil. Usmál se na mě a pak odstoupil. Věděla sem, že to znamená sbohem, ale ne na dlouho.
---------------------------------
Zbytek pátku a celou sobotu sem strávila doma. Mamka naštěstí nemusela kvůli ničemu do práce, takže sme si udělali hezkej den.
Do Bradavic sem se vrátila v neděli po obědě. Vůbec nic se tam nezměnilo, ale stejně mi to tam přišlo trošku jiný. Teď jak sem byla dlouho pryč, nejdřív doma a pak v Americe, bylo to v Bradavicích trochu jiný.
Celý odpoledne sem strávila se všema, byli sme venku a váleli sme se pod stromem u jezera. Moc zážitků z Ameriky sem ji nevylíčila, protože sem celou dobu byla vlastně s Loganem. Nechtělo se mi rozhodně o našich zážitcích přede všema moc mluvit.
Po večeři sem se šla projít s Lily. Chtěla sem si s ní pokecat, dlouho sme se neviděli a ona mi chyběla.
"Jak to jde? " vyzvídala sem, když sme se procházeli po nádvoří.
"Všechno je při starým. Poslední dobou to mezi mnou a Patrickem ale skřípe. " přiznala novinku.
"Cože, jakto? Proč si nic nenapsala? " vyjela sem překvapeně. Tohle je teda pro mě novinka.
"Nevim, nic se jakoby neděje. Nehádáme se, ale náš vztah trochu ochladnul. Cos byla teď skoro dva tejdny pryč, hodně času sem trávila s Pobertama. " vysvětlovala.
"Tak Evansová teď táhne s Pobertama jo? " ušklíbla sem se. Když si uvědomim, že Lily se s nima pět let téměř nebavila a teď je s nima velká kámoška, je to docela vtipný.
"Jo, Sirius si dokonce dělal srandu, že kdybys v tý Americe už zůstala, měli by za tebe aspoň náhradu. " zasmála se.
"A co James? " vyzvídala sem lišácky.
"Nic, sme už v pohodě. Bavíme se úplně normálně, řekla bych, že hodně dobře. Moc si rozumíme. " pokrčila rameny, jako bych se ptala na počasí.
"Jenom takovej dotaz. S Patrickem to skřípe proto, že mu vadí, že se bavíš s Pobertama a trávíš s nima hodně času, nebo proto, že si skvěle rozumíš se svým bývalým? " podívala sem se na ni skepticky.
"Mezi mnou a Jamesem nic není, jasný? " bránila se.
"Už to, že se spolu normálně bavíte a vtipkujete, něco znamená. " rozumovala sem.
"S Patrickem se to za chvíli uklidní. Je to naše taková první krize, ale sme spolu už několik měsíců. Někdy to přijít muselo. " mávla bezstarostně rukou.
"No a co ty, povídej o Americe. " změnila pak Lily téma. "Nevim proč, ale mám pocit, že to cos nám říkala dneska u jezera není tak úplně všechno co se tam stalo. "
"To teda ne. " připustila sem a vylíčila ji všechno, co se mezi náma stalo.
"Páni, tak to je teda hustý. " kulila oči, když sem ji všechno řekla. Kupodivu se netvářila přísně nebo naštvaně, jak bych čekala. Moje úlety ji nikdy moc nenadchly.
"Mám se teď fakt dobře, tohle sem nejspíš po tom všem potřebovala. " culila sem se uvolněně.
"Promiň, vyzní to trochu divně, ale úlet mi nepřijde jako nejlepší lék na to, že ti umřel taťka. " řekla opatrně.
"To nebyl žádnej tuctovej úlet, jako když se vožeru a zátahnu kdejakýho kluka do přístěnku. S Loganem sme byli už od začátku tak nějak spřízněný. " bránila sem svoje chování.
"No ale nechodíte spolu ne? " nadzdvihla obočí. S Loganem sme si vlastně ani nevyříkali, co a jak mezi náma je. Odjela sem bez sebemenšího slova.
"Nevim, co teď mezi náma je. " přiznala sem.
"To je možná dobře. Víš, Sirius o tobě hodně často mluvil, když si byla pryč. Vážně si mu chyběla, víc než komukoliv jinýmu z nás. " podívala se na mě vážně.
"Mezi mnou a Siriusem nic není. " zavrtěla sem hlavou. Sme sice propojený duchovně a mám ho fakt ráda, ale není mezi náma nic víc.
"No, to bys možná měla vysvětlit jemu. Protože pokud sis všimla, od loňskýho roku, co ste se rozešli, měl Sirius jenom asi tři holky, což je hodně divný. " šila do mě. Koukám, jako by se Evansová s Pobertama spřáhla. Sem ráda, že si s klukama rozumí, o to sem se snažila už od prváku, ale ty kázání o Siriusovi by si mohla nechat.
Do hradu sme se vrátili těsně před večerkou. Radši sem ji ani neřekla o Loganově nabídce, ať se po škole odstěhuju do Ameriky. Tim spíš bych jí ani nepřiznala, že o tý nabídce vážně uvažuju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 6. ledna 2013 v 11:59 | Reagovat

Tak tohle byla síla. Co se Lily, Patricka a Jamese týče to je jasný. Přece jen musí být Harry.
Já jsem holt zastáncem páru Sam/Sirius, ale něco mi řiká, že to asi nebude podle mých představ.

2 Alice Alice | 6. ledna 2013 v 13:01 | Reagovat

No teeeda :-) Fakt hodně povedený příběh, moc se mi líbí ;-) Popravdě se musím přiznat, že jsem tvůj blog našla náhodou, když jsem hledala úplně něco jiného :-D Ale jen tak dál, určitě si od tebe zase ráda něco přečtu :-) PS: Doufám, že Sam nakonec s tím Loganem zůstane 8-)

3 Lorrianne Lorrianne | 8. ledna 2013 v 20:08 | Reagovat

Logan, Logan, Logan, Logan...proste Sam/Logan, nejlíp :-D stejne kdyby zůstala v Anglii tak se ji neco nehezkyho nakonec stane... takhle by alespon Sam mela z pobertu stastnej konec :-D

4 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 9. ledna 2013 v 20:23 | Reagovat

Sam a Logan... Hmhm... OK, ale stejně bych k ní radši dala toho Siriuska. Oni dva jsou takový... Pořád spolu... A i když se můžou Sam a Logan přemisťovat, pořád to není ono... Jak nežijou ve stejný zemi, nedokážu si to moc představit. A Siriusek je evidentně zamilovanej, nevím o ničem jiným, v čem by to mohlo vězet.

Jak psala Koki, Lils a Jamie se dohromady dát musej, pokud nechceš udělat hodně "zvrhlý" fanfiction a neumožnit Harryho narození. To snad ne. Bylo by to divný, kdyby to nesedělo. Jako jasně, nějaký malý odchylky můžou bejt i fajn změna, ale pevně věřim, že to až TAKHLE nezměníš...! :)))

No prostě boží kapitola, romantika jak trám, chvílema hodně... No... Um... Vášnivé, naštěstí ne moc popisné, to bych asi nevzala. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama