Everybody should have his own world...

Fantasy 40. - Japanese style 4

13. prosince 2012 v 16:23 | Maggdinka |  Fantasy obrázky
Nová dávka fantasy obrázků je tu. Vyplňuji tím místo, aby to vypadalo, že se na blogu něco děje. Nebojte se ale, Elita Bradavic je už rozepsaná a myslím, že tak v sobotu ji dokončím. Pokochejte se proto zatím alespoň těmito obrázky.
Tentokrát jsem nedala žádné obrázky na konec, protože se mi líbí všechny, tahle kolekce se myslím do vydařila. Japonské/asijské obrázky jsou prostě boží. Doufám, že se vám líbí tak moc jako mě a pokud ve sbírce uvidíte nějaký obrázek, který vás zvlášť zaujme a bude se vám líbit, tak mi to napište do komentářů :-) Mějte se krásně...Vaše Maggdinka♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 13. prosince 2012 v 22:43 | Reagovat

U prvního se mi líbí jakým stylem je nakreslený, potom pátý, u šestého je vážně pěkná katana a u toho posledního nedokážu slovy popsat co se mi na něm líbí.

2 LilyE LilyE | 14. prosince 2012 v 19:53 | Reagovat

Všechny jsou moc hezké. nemůžu říct, který se mi líbí úplně nej, protože všecky jsou krásné. ale kdybych měla vybrat, tak se mi nejvíc líbí asi první jak je namalovaný, u čtvrtého se mi líbějí ty barvy, u pátého ten měsíc, je tam moc hezký ten detail domu,u šestého je supr katana a u těch dvou posledních se mi líbí úplně všechno, jsou takový tmavý a trošku temnější a to mám prostě moc ráda :D .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama