Everybody should have his own world...

32. kapitola - Ostrá hádka

15. prosince 2012 v 8:44 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 2 *
Nová Elita Bradavic je na světě. Měla jsem sice trošku zásek a nevěděla sem, jak přesně a co psát. Přes to sem se ale dostala a myslim, že z toho vyšla docela záživná a místy snad i vtipná kapitola.

Minule jsme viděli na konci, že se tam nečekaně objevili Logan a Justin z Ameriky. To bude pařba! Kde jsou ti dva, tam se to rozjíždí naplno. Čtěte a uvidíte, co se přihodí a jestli dojde k nějakému zvratu. Doufám, že si kapitolu užijete a že ji tak super okomentujete, jako tu předchozí (jo kde jsou ty časy, kdy jsem měla minimálně 20 komentářů) :-D. I tak jsem za každý váš komentář moc vděčná a když je pozitivní, tak je to ještě lepší. Užijte si čtení...Vaše Maggdinka♥Ostrá hádka

Čučela sem na ty dva přízraky jak vyvoraná myš. Ostatní na tom byli podobně jako já, takže sem moudře vydedukovala, že o tom taky nic nevěděli.
"Co tady děláte? " ozvala se jako první radostně Lily a hnedka se zvedla a běžela je oba objetím přivítat.
"No přišli sme za váma. Trošku zakalit a hlavně sme vás chtěli vidět. Přece se nemusíme vidět jenom o prázdninách, nebo když se školy navštěvujou. Od čeho sme kouzelníci a můžem se bezplatně přemisťovat po celý Zeměkouli. " spustil Logan. Tohle mi chybělo. Konečně někdo výřečnej jako já. Mohli taky přijet na celý prázdniny, to bych se aspoň tolik nenudila. Na Siriuska a Jamesíčka si samozřejmě nestěžuju, ale takhle by byla dvojnásobná sranda.
"Tys jim něco psal? " otočila sem se na Jimmyho. Je to jeho barák, tak předpokládám, že je sem nahnal on.
"Ne. " zavrtěl hlavou Potter.
"Sme se pozvali sami. " ušklíbl se Justin.
"Jak ste se ale dozvěděli, že sme tady a kde přesně to je? " nechápala sem. Moje hlava občas nestíhá a kor v takovýhlech situacích.
"Tak za prvý ste se o tom bavili už v březnu, jak sme za váma byli v Bradavicích a za druhý si mi psala v dopise, že sem jedete na velikonoce. " chechtal se Logan mojí skleróze. No jo, já mu vlastně asi před dvěma tejdnama psala dopis. Já zapomenu fakt na všechno, se mnou je to vážně špatný.
"Tak sme si říkali, že uděláme přepadovku a třeba vás potěšíme. " dodal Logan ke všem a zazubil se tím jeho hollywoodským úsměvem.
"Jasně, že sme rádi. " přitakal Sirius a ochotně klukům odebral flašky, který přinesli, aby se neřeklo.
"To mě ani nepřivítáš? " podíval se na mě Logan vyčítavě a rozpřáhl ruce. Uculila sem se a skočila na něj. Ten kluk má něco do sebe, myslim, že holkám se z něj prostě automaticky podlamujou kolena. Má v sobě takovej ten šarm a sex-appeal. Podobně jako náš Sirius Black. No, každá škola musí mít svýho casanovu Blacka. V LA to zastupuje Logan. Jak vzhledem, tak chováním a vtipem.
"Tak se de pít, ne? " rozsekla to Emma a kluci si konečně odložili bundy a usadili se mezi nás. Hnedka samozřejmě vyfasovali něco k pití, to by bylo jinak neslušný pohostinství.
"Jak se vede v Bradavicích? " vyzvídal Justin a čekal od nás nějaký novinky. Koukám, že si ten náš zaprděnej hrad docela zamilovali. Kdo ne. Já na něj sice taky každou chvíli nadávám, že je to tam boží.
"Dobrý, ale nic moc se neděje. " reagoval jako první Remus.
"Jak nic moc? " osopila sem se na něj. "Musíme se jim přece pochlubit naším předvelikonočním žertíkem, kterej má z velký části na svědomí tady Patrick. "
Všechno sme jim to převyprávěli. Tak nějak sme se střídali a skákali si do řeči. Timhle stylem se dost divim, že nám vůbec rozuměli a pochopili to. Když sme dopovídali, oba se mohli smíchy zbláznit.
"Hej, pokud byste neměli námitky, provedeme to i u nás ve škole. Chtělo by to tam konečně taky takovýhle pozdvižení. Samozřejmě, že se budeme na každým kroku chlubit, že to máme od vás. Dodržujem přece autorský práva. " žadonil Logan.
"Jasně, budu rád, když moje dílo poputuje na jinej kontinent. " přikývl se smíchem Patrick, protože se všichni kvůli odpovědi otočili na něj. Sice sme se na tom podíleli všichni, ale bez něj a jeho super nápadu by to vůbec nevzniklo. Takže jestli do toho má někdo kecat, tak je to právě on.
"No koukám, že se rozhodně nenudíte. " smál se Justin. Pak sme se chvíli bavili o Americe. Vyprávěli nám, jak u nich už je třicet stupňů. My tady furt hnijem v deseti a to sme ještě rádi. Občas když vysvitne slunko, tak je i patnáct.
Potom sme začali pořádně chlastat a bavit se. Dokonce sme rozehráli i partičku pokeru. Před pár lety mě to Poberti naučili a od tý doby sem přeborník. Většinou fakt vyhrávám. Teď ale jak vidim, v Loganovi mám velkou konkurenci. Ten to určitě jezdí hrát do Las Vegas, to má potom výhodu.
"Ty hajzle, jak to děláš?! " vřískla sem a skočila po Loganovi. Rozdrtil mě ve hře a to nemám ráda. To pako mě začalo lechtat, takže já se tam svíjela a vřískala sem smíchy. Všichni na nás koukali jak na jantary. Nechápu, proč ty nechápavý výrazy. U mě na takovýhle věci přece musej bejt zvyklý a naopak je pořád očekávat. Mě občas rupne v bedně - kor když mám v sobě trochu alkoholu - a to je pak čoro moro.
"Běžte si to vyříkat někam jinam jo, vy hrdličky. " zabručela Emma na naši adresu.
"To říká ta pravá. Protáčíš tady oči ale sama se furt s Mikem oblizuješ a oblejzáš. " odsekla sem trochu naštvaně. Ať mě nepokouší. Tohle mě tady štvalo celý velikonoce u ní a u Lily, já se jednou válim po Loganovi a hnedka mi to někdo vyčítá.
"Víš co, jdeme kouřit. " podívala sem se na Logana a aniž by stihnul něco říct a nebo nedej bože protestovat, chytla sem ho za ruku a vytáhla ho na ten mega velkej Jimmyho balkón.
"Nějaká vostrá na ně, ne? " zasmál se a vzal si ode mě jedno cígo, který sem mu nabídla. Na velikonoce k Potterovejm sem si koupila svoji celou krabičku. Člověk ví, že na takovýhlech akcích a v těhlech situacích je vlastní zásoba potřeba. Nemůžu přece pořád somrovat jenom od Siriuse. V Bradavicích je to něco jinýho, to si od něj vezmu tak dvě až tři za měsíc. Tady vykouřím celou krabku za pár dní.
"Oni sou na mě zlý, to ne já. " bránila sem se a postěžovala si mu, jak na mě každej kašle a že sem chudáček sama opuštěná. Občas nějakej ten soucit neuškodí.
"Však se můžeš kdykoliv přemístit za mnou. " usmál se na mě, až se mi málem podlomili kolena. Ten kluk je v určitých situacích fakt k sežrání.
Na balkóně sme se upíchli asi na půl hodiny. Zakecali sme se a úplně sme zapomněli na čas. Mezitím sme si každej dali další dvě cíga.
Když sme se vrátili dovnitř, k velkýmu naštvání (ale ne překvapení) sem zjistila, že Lily a Patrick a Emma s Mikem se zase někam vypařili. To je fakt super. My se domluvíme na společnej večer, dokonce přijede i návštěva až z Ameriky a oni si odejdou. To je vážně ale už hnus!
Zbytek, co zůstal, jenom chlastal. Akorát Justin se rozjel a tancoval podivný kreace v obýváku, i když ostatní seděli. Vypadalo to dost komicky, jak tam tak poskakoval a házel rukama opuštěnej. Musela sem se prostě smát.
"Nemůžu tě v tom nechat samotnýho. " křikla sem na něj a přidala se k němu, takže sme teď byli na "tanečním parketě" dva.
"To je správný. " přitakal Justin a dál poslouchal hudbu a prožíval každej pohyb. Nevim jestli mi to jenom tak přijde, nebo to je pravda, ale jeho tanec je strašně směšnej. Většinou mi tancující kluci přijdou sexy, ale tohle má do rajcovnosti hodně daleko. Logan se k nám bohužel nepřidal, sednul si k Pobertům na pohovku. Suchar.
"Hustý! " radoval se Justin nadšeně, když začala hrát písnička z Pomády. Kam Jimmy na tyhle songy chodí, to fakt nechápu. Justin mě vesele chytil a začal se mnou házet a různě mě protáčet. Já sem v životě netancovala žádnej tanec v páru (kromě ploužáků), takže sem na tohle totální dřevo. Nevim co mám dělat a kam s rukama a s nohama. Všichni z nás očividně měli velikou prdel, protože se tlemili jak pominutý. Já se jim ani nedivim, my sme museli vypadat jak nějaký hadrový panáci, hlavně teda já.
Když šla písnička do velkýho finále, Justin si mě přitáhl k sobě, chytil mě za ruku a jakoby mě od sebe odmrštil tim stylem, že sem se točila. Bohužel sme si ani jeden nevšimli, že stojíme dost blízko u dveří na balkón.
Možná vám je už jasný co nastalo. Já sem se Justinovi vyklouzla, páč sme měli oba zpocený ruce a prolítla sem přímo skleněnejma dveřma. Ještě sem o něco zakopla, ztratila rovnováhu a natáhla se jak široká, tak dlouhá na balkóně.
Všichni se úplně nehorázně tlemili, ale rychle mi běželi na pomoc. No, aspoň že tak. Divim se, že mě nenechaj se tam válet. Z jedný strany ke mně přiskočil Sirius a z druhý Logan. Každýmu sem podala jednu ruku a oni mě vytáhli na nohy.
"Promiň Jimmy. " omlouvala sem se, když mě kluci vedli dovnitř, jako by se báli, že sem z porcelánu.
"V pohodě, jedno kouzlo a dveře sou zas jak nový. " mávl James bezstarostně rukou. Však to je pravda, od čeho sme kouzelníci, než abysme uklízeli bordel, kterej naděláme.
"Teda, ty vypadáš. " prohlížel si mě Sirius starostlivě. To už mi ale Logan začal tahat střepy ze všech možnejch částí těla a hojit je hůlkou.
"Ještě hlava. " ukázala sem si na čelo, který mi krvácelo. Logan se ke mně naklonil, namířil mi na hlavu hůlku a mumlal zaklínadlo. Přitom měl obličej jenom pár cenťáků od mýho a zíral mi do očí. Ani jednou neuhnul pohledem ani nemrkl. Byla sem z toho docela mimo.
"Už seš zase jako nová. " usmál se, když už byl se svojí ošetřovatelskou prací hotovej.
"Díky, seš poklad. " usmála sem se na něj vděčně. Rozhlídla sem se. Po Siriusovi nebylo ani vidu ani slechu.
Justin za mnou ještě hodinu chodil a strašně se mi omlouval. Chudák si to vyčítal. Neví ale, že já přitahuju maléry a takovýhle naschvály, takže to jeho vina vůbec není. To je prostě moje karma, nebo něco podobnýho.
*
Něco po půlnoci se ukázali zase Lily s Patrickem. Vypařili se jenom na chvíli, asi aby si spolu zadováděli a zase se vrátili. Aspoň že tak. Jakmile sem je viděla, hned sem do nich začala lít chlast, protože se mi ani trochu nelíbilo, že sou oba střízlivý. Střízlivý nebereme!
Sirius se už neukázal od toho mýho incidentu se sklem. Nevim, jestli se naštval, nebo co se stalo. Každopádně je někde v háji.
Kolem třetí ráno sem se vypařila s Loganem. Celou dobu sme se spolu bavili, hihňali a pořád se nějak pošťuchovali. Čim víc sem ho sledovala, tim větší sem dostávala chuť, dát mu pořádnýho hudlana. Byl prostě k sežrání.
Neobtěžovali sme se jít ani o patro výš do mýho pokoje, zalezli sme jen do Jimmyho koupelny. Když se někdo bude dobývat na záchod, má smůlu. Musí jinam.
"Tak zase spolu. " ušklíbl se Logan.
"Tentokrát si to budu snad pamatovat. " zasmála sem se, když sem si vzpomněla, jaký sem tenkrát po plese měla okno a na nic si nevzpomínala. Připlácl mě ke zdi tak rychle a nečekaně, až to ve mně hrklo. Bylo to rajcovní. Pak mě začal vášnivě líbat. Bože to je taková slast, po tom prochlastaným plese sem vůbec nevěděla, jak líbá pěkně, i když bych o tom ani na minutu nepochybovala.
Najednou se ale rozlítly dveře, protože sme očividně zapomněli zamknout. Poplašeně sem se odtrhla od Logana a zírala na Siriuse, kterej se zasekl mezi futrama a čuměl na nás. Najednou úplně zrudnul, otočil se, prásknul dveřma a odešel.
"Omluv mě. " ukázala sem na Logana a vyřítila se z koupelny za Siriusem. Zalezl do Jimmyho pokoje, viděla sem, jak bouchly dveře.
"Sory, měla sem zamknout. " spustila sem, když sem za sebou zavřela dveře. Stál u okna a čuměl ven. Viděla sem na něm, jak zhluboka dejchá, jako kdyby se nějako ovládal a přemáhal.
"Já nejsem tvoje chůva a nebudu věčně hlídat co a kde s kym děláš, když seš nasračku. " otočil se, až sem se lekla.
"To po tobě nikdo nechce. " nechápala sem.
"Ne? " vyštěkl. "To tys mě prosila, ať nedovolim, abys chodila za každým klukem jenom proto, že seš v prdeli z Jazze. Já na tohle nebudu pořád koukat. Je mi jedno, co děláš se svým životem a že si to potom vyčítáš. Mohla bys mít už rozum. " Nebyla sem schopná slova. Takhle na mě Sirius snad nikdy hnusnej nebyl, ani potom, co sme se rozešli.
"Dobře, promiň. Příkaz, abys mě hlídal, rušim. " podívala sem se na něj.
"Jen se na chvíli otočim nebo odejdu a ty se zas s někým cicmáš. " nedal se a jel do mě dál.
"To říká ten pravej! To tys strávil šest let ve škole tím, žes ojížděl každej tejden jinou holku. Mě tady něco vyčítej. " spustila sem na něj taky. Tohle si teda líbit nenechám. Dělá, jak kdyby byl svatej. Kdyby něco takovýho řikal třeba Remus, tak neřeknu ani bé, ale od Siriuse Blacka to vážně sedí.
"Jo dřív sem to dělal, ale teď už nedělám. Dostal sem rozum, znáš tu věc vůbec? To lidi v našem věku už mívaj. " odsekl podrážděně a odvrátil se ode mě.
"Není to tak úplně jak si myslíš. " řekla sem už mírně. Chápu proč je naštvanej. Nemám přece právo po někom chtít, aby mi stál furt za zadkem a kontroloval moje činy. To mám dělat já sama.
"A jak to teda je? Náhodou ste se potkali v koupelně, tys zakopla a spadla mu na pusu? " zašklebil se ironicky. Ha, ha, moc vtipný.
"Mě se Logan líbí. " vyhrkla sem rychle, protože sem už viděla, jak se nadechuje, aby mě zase zpéroval. Čučel na mě a úplně mu zklaplo.
"Cože? " vykoktal ze sebe.
"Jo. Neříkám, že to co dělám neříděj moje pudy. Pravda ale je, že Logan je moc hezkej kluk, líbí se mi a je fajn. Není to jenom tělesný. " koukala sem na něj.
"Poprvý od rozchodu s Jazzem se cejtim zase dobře a někdo se mi líbí. S tebou je mi fajn, seš skvělej kamarád a nikdy v životě bych tě za nikoho nevyměnila. Jenže Logan se mi líbí. " pokračovala sem, když on mlčel.
"Aha, tak když je to tak, dělej si co chceš, mě už je to jedno. " pokrčil rameny. Mluvil dost potichu a vypadal nějak zkroušeně. Bylo mi ho líto. Přece jenom, je to můj bejvalej a takovýhle věci asi neposlouchá snadno.
"Víš Sam, jenom bys občas mohla brát ohledy na ostatní. Nemyslet pořád jenom na sebe. " dodal a chystal se k odchodu.
"Co má zas tohle znamenat? " vyjela sem.
"Má to znamenat to, že se občas chováš jako sobecká kráva, který nezáleží na nikom jiným, než na sobě. Lidi kolem tebe maj taky city, tak si nemysli, že seš ublížená a dotčená jenom ty. " odsekl. Zírala sem na něj. Před chvílí smutnej a teď hnusnej. Co to s nim je?
"Víš co, di do háje! " zařvala sem za nim, když už vyšel na chodbu.
"Nápodobně. " otočil se přes rameno a ukázal na mě vztyčenej prostředníček. To mi málem vyrazilo dech. Teď sem pěkně v háji, nechápu, jak se tohle najednou stalo. Celou dobu sme se tak super bavili, těch posledních pár dní a teď tohle. Došla sem pro Logana, ale vrátili sme se zpátky za ostatníma, protože teď už sem neměla náladu na nějaký muchlování. To mi tak ještě scházelo, rozhádat se se Siriusem. Takhle sem si teda velikonoční prázdniny nepředstavovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leonie Leonie | 15. prosince 2012 v 9:02 | Reagovat

Já jsem tušila, že se zrovna ti dva pohádají, ale myslela jsem, že to bude kvůli tomu, jak se s Loganem vyspala v Bradavicích. TOhle by mě nenapadlo :D No a taky jsem doufala, že si do vlasů vjedou Sirius a Logan, to by mohla být docela sranda.

2 Koki Koki | 15. prosince 2012 v 13:57 | Reagovat

Začíná tam bejt dusno. Jí asi pořád nedochází, že jí Sirius chce. Nebo jí to dochází a nechce si to připustit.
Já jsem teda zastánce páru Sam/Sirius. I když na Loganovi něco je.

3 Vendy Vendy | 15. prosince 2012 v 19:36 | Reagovat

achjo, já jsem se tak těšila, že sam a logan.. no že dojde k nějakému průlomu a ono nic, akorát ten sirius jak tam vletěl.. :( kdyby došlo na rvačku, tak aspoň doufám, že logan vyhraje, sirius má být prostě chápající kamarád, ne se do sam zase zamilovat :( co už..

4 LilyE LilyE | Web | 16. prosince 2012 v 23:42 | Reagovat

Chjo, chudák Sam. nejak jí furt nedochází, že ji má Sirius rád! A to je zlý. Ale něco takovýho by mě nikdy nenapadlo, je to super kapča. :D Jsem moc ráda, že Sirius ji má rád a chce ji, páč si myslím,, že se k sobě hodí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama