Everybody should have his own world...

Info k povídce

28. listopadu 2012 v 11:36 | Maggdinka |  *Temné časy*
Tak, je to tu. Přináším info k nové povídce. Nemám tušení, kdy začnu psát, ale informace a obrázky postav dodám už teď. Doufám, že se vám povídka bude líbit a že budete pilně komentovat. Taky doufám, že neztratí nic na akci apod., protože povídek už jsem napsala hodně. Takže snad i tato se vám bude líbit. Dost kecání, přečtěte si stručně, co vás v povídce čeká, což už stejně všichni tušíte.


Název: Temné časy (což vystihuje období, ve kterém se děj odehrává)
Doba děje: 1978 - 1981…tedy období, kdy Poberti a spol opustili Bradavice, až po smrt Jamese a Lily. Vzhledem k tomu, že děj se bude odehrávat v rozmezí asi tří let, kapitoly budou mít rychlejší spád. To znamená, že jedna kapitola se bude odehrávat třeba v lednu a další až v únoru. Budou tam větší časové skoky.
Místo děje: Londýn, Godrikův Důl, Bradavice, různé části Británie.
Žánr: Akční, drama, napínavé, romantické
Hlavní postavy: James Potter, Lily Evansová/Potterová, Sirius Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew, Albus Brumbál, Lord Voldemort, profesorský sbor, Smrtijedi (především Bellatrix, Severus Snape a Lucius Malfoy), členové původního fénixova řádu - např. Alice a Frank Longbottomovy, Elfias Dóže, Dorcas Loučková, Marlene McKinnonová, Fabián a Gideon Prewettovy, Ballador Bright, Dean Macrogan atd. (všechna tyto jména jsem našla na internetu, pod článkem členové původního Fénixova řádu) možná nebudu používat všechna jména, protože je nemám zažité a možná si občas i nějaké jméno úplně vymyslím)
Upozornění: Asi žádná, jenom se tam budou vyskytovat občas nějaké trochu drastičtější scény, ale nic hrozného.
Stručný děj: Poberti a Lily opustili bezpečí Bradavic. Ve skutečném světě začnou poznávat zlo a utrpení, způsobené Lordem Voldemortem, který je na vrcholu své moci. Vznikne tak Fénixův řád, který bude bojovat proti Temnému pánovi a jeho přívržencům. Sledujte osudy hrdinů, bitvy, bolest a slzy, ale také světlé chvilky a štěstí.
Pozn. Autora: Povídek na toto téma jsem nikde moc neviděla (když už, tak spíše jednorázovky). Proto si myslím, že by to mohlo mít úspěch a navíc mám hodně volnosti, protože o tomto tématu a této době nevíme od JKR moc, proto dává velký prostor fantazii.


Tak, toto je něco málo k povídce. Doufám, že se vám bude líbit a budete ji rádi číst a komentovat. Někdy příště přidám již tradičně obrázky některých hlavních představitelů. Není to důležité, ale mě to baví :-D Mějte se krásně…Vaše Maggdinka♥
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LilyE LilyE | Web | 28. listopadu 2012 v 20:22 | Reagovat

Waw, dost zajímavý :D Těším se až přidáš ty hlavní postavy. Jsem ráda, že má někdo odvahu psát na tohle téma, protože je to trošku složitější. Ale je to dobrá výzva. :D

2 Maeve Maeve | 29. listopadu 2012 v 10:59 | Reagovat

To zní dost dobře:)Máš úplnou pravdu - tyhle témata bývají častější jen jako jednorázovky, protože je těší psát o lidech mimo bezpečí Bradavic. Už se těšim, ale hlavně aby to moc nezastínilo Elitu, protože to je prostě All-time povídka ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama