Everybody should have his own world...

Listopad 2012

Nápad na novou povídku

2. listopadu 2012 v 13:38 | Maggdinka |  Keci kolem blogu
Ahojte lidi, tak mě zase jednou cosi osvítilo a napadla mě nová povídka. Hodí se to skvěle, jelikož Weird People končí. Včera jsem zveřejnila poslední kapču a během příštího týdne se objeví epilog. Elitu Bradavic rozhodně v brzké době neskončím (přemýšlím totiž, že udělám i třetí "knihu", kdy už nebudou v Bradavicích).

Věc se má tak - žádné detailní info vám v tuto chvíli nepodám, protože to nemám vůbec promyšlené. Mám jenom téma a dobu. Odehrávalo by se to v době Pobertů, ale ne jak jsme zvyklí ve škole, ale mimo školu. To znamená, že se bude jednat už o dospělácký svět a o dobu, kdy jsou Lily, Poberti a ostatní ve Fénixově řádu. Povídek na toto téma na netu moc není (jestli vůbec nějaké), takže myslím, že to je celkem dobrý nápad. Boj s Voldemortem bude častý, Fénixův řád bude podnikat různé akce, takže tato povídka bude akční, napínavá a občas možná trochu krutá. Elitu Bradavic máme na zasmání a blbnutí, tak je potřeba nějaké vážnější a bojovnější téma.

Vůbec nevím, kdy bych to začala psát. Možná začnu už za týden, možná až za měsíc a možná ještě déle. To sama nevím, ale včas vás poinformuji.

Co říkáte na toto téma? Chcete takovou povídku? Pokud byste měli i vy nějaké zajímavé nápady, tak sem s nimi, vřele je uvítám :-) Moje fantazie není bezedná, takže pomoc se mi hodí...Tak se prosím yjádřete, jestli byste o tuto povídku na toto téma stáli, abych začala kdyžtak hlouběji přemýšlet a tvořit. Mějte se krásně...Vaše Maggdinka♥

40.kapitola - Normal People

1. listopadu 2012 v 21:38 | Maggdinka |  *Weird people*
Na úvod jenom - vím, že teďka by měla být kapitola k Elitě Bradavic, takže se omlouvám těm, kdo se na ni těšili. Bohužel v Elitě mám teďka trochu zásek, takže je určitě lepší přidat Weird People, než nic :-)

Noví a posední Weird People jsou na scéně. Toto je poslední kapitola, přibude už jenom Epilog, který ale bude kratší, než obvyklé kapitoly. V minulé kapitole jsme se dozvěděli, že Claire umřela a byla jí věnována poslední večeře na rozloučenou. V téhle kapitole budeme mít co dočinění se schopnostmi. Možná vám už některým došlo, co se bude dít.

Doufám, že se vám celá povídka líbila, že jste ji rádi četli a že jste se u ní odreagovali. Jako všechny povídky, i tuhle opouštím se slzou v oku (symbolicky řečeno). Je to skvělý pocit, že za dobu existence blogu je toto již má několikátá úspěšně dopsaná povídka. Doufám, že se vám bude líbit i tato kapitola. Rozhodně si počkejte i na závěrečný epilog. Myslím, že nic dalšího dodávat, nemá cenu. Užijte si čtení a komentujte...Vaše Maggdinka♥