Everybody should have his own world...

26.kapitola - Srdceryvné loučení

21. října 2012 v 11:12 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 2 *
Jak jsem prorokovala, o víkendu jsem se nudila, takže jsem stihla Elitu Bradavic poměrně rychle. Takže mi stavte slvobrány :-D Doufám, že bude stát aspoň za to a že sem ji neodflákla. V minulé kapitole jsme byli svědky rozloučení Američanů s Bradavicemi na závěrečné party. Pařba se velice vydařila a všichni se dobře bavili. Teď už nás čeká jenom (možná trochu smutné a nostalgické) loučení. Na začátku budete mít ještě kousek konce plesu a uvidíte, jestli Sirius dodrží to, co slíbil Sam. Dokonce se konečně dozvíte to, o co tu žadoníte - s kým se Sam na plese vyspala. Bude to možná pro mnohé překvapení. Doufám, že si kapitolu užijete, možná se i trochu zasmějete a hlavně se odreagujete a aspoň během čtení na chvíli utečete od reality do světa fantazie. Mějte se krásně a užívejte si...Vaše Maggdinka♥Srdceryvné loučení

"Oppa Gangham style! " notovala sem hlasitě v téměř prázdný velký síni a snažila se napodobit ten novej populární tanec. Tahle písnička teď frčí jak blázen a je strašně bombastická. Přesně se hodí pro takový magory a pařmeny jako sem já.
"Nechceš si jít na chvíli odpočinout? " zařval na mě Sirius, abych ho slyšela přes muziku. Taky musí furt prudit. Člověk tancuje a baví se a on to akorát kazí.
"Rozkaz, šéfe. " zahihňala sem se a kecla si na židli vedle něj. Po chvíli sem si všimla, že sedim s nohama roztaženýma do praku, takže mi jde vidět asi až do krku. Ladně sem přehodila teda radši nohu přes nohu. No, o Siriuse se nebojim, neviděl by nic, co na mě už dřív neviděl.
"Co sem sereš ten džus? Já chci drink! " sprdla sem ho a odstrčila sem dýňovej džus, kterej ke mně strkal, až se sklenice převrhla a celý se to vylilo na podlahu.
"Zásoby ingrediencí na drinky už došly, beruško. " usmál se sladce.
"Tak whisky! " poručila sem, jak kdyby byl můj pikolík.
"Už nebudeš chlastat. " ohradil se a káravě na mě koukal.
"Dobře, tati. " zašklebila sem se ironicky a přitáhla si k sobě poloprázdnou sklenici whisky, kterou tady někdo nechal. Sem hold prase. Sirius na mě znechuceně koukal, když sem to do sebe klopila. Bůh ví, kdo z toho předtím pil. Ale na to sere bílej tesák.
Věřte tomu nebo ne, zůstali sme tady už jenom já a Sirius. Je pět ráno a ostatní nás zradili. Buď šli chrápat, protože byli moc unavený nebo fest vožralý, nebo se rozutekli do všemožných koutů se svejma partnerama (v Leonině případě zase s náhodou známostí). Dokonce i Američani zradili a to i včetně Logana a Justina. Tim u mě dost klesli chlapci. Těšila sem se na pořádnou rozlučku ve velkým stylu a oni se ve čtyři ráno vypařej jako by se nechumelilo. Myslela sem, že maj na víc.
"Co říkáš, nezalomíme to taky? " otočil se na mě Sirius. Vypadalo to, že už tady moc netoužil bejt a zůstával tady celou dobu jenom kvůli mně.
"Proč, já se bavim. " protestovala. Když sem ožralá, tak se bavim i sama se sebou.
"Dyk už tady nikdo není. Barmani a číšníci pomalu začínaj uklízet. Těch pár lidí co tady je spí buď na stole nebo pod stolem. Zábava už lepší nebude, věř mi. " nadával.
"Tak si tady počkáme rovnou na snídani. " vykřikla sem bezvadnej nápad, kterej mě právě napadl. V takovým stavu mám vždycky super nápady.
"Ne, ty se musíš hlavně chvíli vyspat. Zejtra Američani odjížděj, tak snad nechceš propásnout rozloučení. " hučel do mě dál.
"No dobře, tímhle si mě přesvědčil. " zabručela sem a neochotně vstala. Sundala sem si boty, protože v těch podpatkách bys nevyšla ani dva schody. Motala sem se ke schodišti a Sirius mě pečlivě sledoval, aby mohl zakročit, kdybych náhodou házela hubu nebo tak něco. No řekněte, není to gentleman?
"Seš fakt kámoš, žes se mnou zůstal až dokonce a žes mě ochránil před tim, abych balila kluky. Před několika hodinama už sem se zas mohla válet někde s tím Američanem. " podívala sem se na něj vděčně a zavěsila se do něj, aby se mi líp šlo a aby se mi s nim líp povídalo.
"Přece sem ti to slíbil. Slíbil sem, že tě nenechám udělat další blbost s nějakým klukem a taky sem ti slíbil, že tě dovedu do tvojí postele. Takže mi nezbejvalo nic jinýho, než to s tebou táhnout až do pěti. " usmál se.
"Jiný lidi by se na mě a na slib vyprdli. Ty ale ne. Seš prostě skvělej. " objala sem ho.
"Víš, že já bych se na tebe nikdy nevysral. " opětoval moje objetí. Dál sme se motali chodbou, vedl mě až k mýmu pokoji. Lépe řečeno, on se motal jenom kvůli tomu, že sem do něj byla zavěšená a motala sem se já.
Když sme došli k našemu obrazu ryby, on řekl heslo. Vždycky, když se nám změní, hned mu ho řeknu. Pro všechny případy, že bych ho zapomněla. Navíc, kluci sou u nás vždycky vítaný, stejně jako my u nich.
Holky už chrápaly, byly tady všechny. I Lily a Emma, který se předtím vypařily se svejma klukama. Práskla sem sebou na postel, normálně v šatech. Boty, který sem nesla celou dobu v ruce sem mrdla na zem někam pod postel.
"Měla by ses svlíknout, ať si ty šaty nezničíš. " komandoval mě Sirius. Poslechla sem ho a začala se svlíkat přímo před nim. No co, mám na sobě ještě podprdu a kalhotky a stejně už mě dřív vídal dost často nahou, tak o nic nejde. Já nepatřim zrovna k lidem, který se styděj.
Zalezla sem si ve spodnim prádle pod deku. Dopoledne se loučíme s Američanama v jedenáct, takže mě čeká minimálně pět hodin spánku. Což je ideální.
"Siriusi, seš fakt super. Já tě miluju. " zabrblala sem už v polospánku. Nemyslela sem to miluju tě jakože doopravdy. Bylo to kamarádský. Ale ještě než sem usnula, všimla sem si, jak na mě zírá. Povzdychl si a zavrtěl hlavou. Když sem usínala, vim, že u mě ještě seděl. V lehkým spánku, kdy sem ještě vnímala, sem jenom zaregistrovala, že vstal z mojí postele, na který seděl, prošel obrazem a šel spát.
------------------------------
Ráno, nebo spíš dopoledne, když sem se probudila, jako bych měla střepy v hlavě. Předchozí večer sem míchala chlast jako blázen a navíc sem málo spala.
"Kolik je? " zabručela sem jenom, abych zkusila, jestli mi někdo odpoví. Podle šramotu, když sem se probudila ale soudim, že většina holek už je vzhůru.
"Bude půl jedenáctý. " dostalo se mi odpovědi od Sarah.
"Do háje! " vylítla sem jako namydlená veverka a vzápětí se chytila za hlavu. Rychlý a prudký pohyby po ránu mi nedělaj dobře, kor po prokalený noci. Rychle sem se zabarikádovala v koupelně a začala se dávat do kupy. Při rozloučení s Američanama musim vypadat aspoň trochu k světu. Nemám zájem, aby jejich poslední vzpomínka na mě byla, jak mám kocovinu a sem celá oteklá a neupravená.
"Dělej Sam, už jdeme. " zabušila na mě Lilka. Dala do toho takovou ránu, že sem se málem leknutím posadila na prdel. Zkontrolovala sem se naposledy v zrcadle, vypadám docela k světu a vyběhla sem ven. Plazili sme se dolů na pozemky, protože tam se s nima loučíme. Koukám, že nejenom já sem unavená jak prase. Ostatní taky zrovna nepřekypujou energií. Až na Lily. Vztah s Patrickem na ní má fakt nějakej zázračnej vliv. Po včerejší noci bych ale typovala, že tyhle zázračný účinky vyvolal nejspíš dobrej sex. Hergot, mě to chybí a já blbec prosim Siriuse, ať mě hlídá.
Konečně sme došli ven. Byli tady už skoro všichni. Myslim, když tak pozoruju výrazy ostatních, že se čekalo už jenom na nás. Poberti sou tady už všichni taky a sou docela i čilý. To už sou ty roky praxe v nespaní.
"Tak, koukám, že už jsme tu všichni. Nyní se můžeme rozloučit s našimi přáteli z Ameriky. Myslím, že jsme prožili hezké i poučné chvíle. " začal promlouvat Brumbál. Všichni byli zticha, ale myslim, že mu nikdo moc velkou pozornost nevěnovat.
"Hlavní je, že jsme navázali přátelství, která je třeba udržovat. Proto pevně doufám, že zůstanete navzájem v kontaktu a uchováte tak přátelské pouto. " usmíval se říďa optimisticky na všechny strany. To je prostě celej on.
"To si pište. V létě obsadíme půl LA. " zařehtala se Emma. Chvíli bylo ticho, pak se ale všichni rozesmáli. Zase jí jednou vylítlo z huby to, co nahlas říct určitě nechtěla. Ale aspoň ostatní pobavila a řekla tvrdou realitu nahlas. Však už sme s Loganem a Justinem domluvený, že o prázdninách obsadíme Justinův dům. Tentokrát ne jenom já a Lily, ale všichni. Bude aspoň větší sranda. Na druhou stranu, moc dobře si nedovedu představit Emmu na filmový premiéře, nebo na party u Blake mezi samejma celebritama. Ta bude dělat ještě větší ostudu, než sem dělala já.
Brumbál se odmlčel a tim nám dal znamení, že se můžeme začít srdceryvně loučit, objímat, slibovat si věčný přátelství a bulet.
"Bylo to tady vážně úžasný. Moc sem si to užila. " přistoupila ke mně Blake.
"Jo, to sem si včera všimla. " ušklíbla sem se a tim sem jí připomněla moment, kdy byla fest zhulená z toho, co jí dali James a Sirius.
"Bude se mi po vás moc stejskat. Ste super, mám vás ráda. " objala mě přátelky. Já zas tak citlivej člověk nejsem, ale když tohle řekla a objala mě, musela sem zatlačit slzu, která se drala ven mejma ne moc často používanejma slznejma kanálkama.
"Až přijedete, udělám pro vás zase nějakou party. Tak s tím počítejte. Seženu co nejvíc slavnejch a známejch lidí, ať máte radost. " usmívala se Blake a mrkla.
"Ty seš prostě skvělá. " objala sem ji ještě pevnějc. Postupně sme se takhle loučili všichni. Ostatní z Bradavic už tam jenom postávali, protože se znali jenom s pár Amíkama, to zas my sme to celý brzdili, protože nás byl dohromady celej regiment.
"Odjíždíme! " křikl na Američany jejich ředitel. Rychle sem se podívala na Logana, on na mě. K sobě sme se ještě nedostali.
"Měj se, Sam. " usmál se a vřele mě objal.
"Ty taky. " přikývla sem. "Za včerejšek máš u mě vroubek, za to, žes to vzdal tak brzo a šel spát. "
"Dobře, slibuju, že to napravim. " zazubil se tím jeho hollywoodským úsměvem.
"Třeba se uvidíme dřív, než o prázdninách. " doufala sem.
"No to doufám! Počítám s tim. " ujistil mě. "I kdyby jenom na víkend, tak co. Přemístění je zadarmo a taky rychlý. "
"Dobře, ozvu se ti někdy na skypu a domluvíme se. " slibovala sem a znova ho objala. Všichni Amíci se už šikovali do řad, aby se mohli přemístit pryč.
"Mimochodem, pamatuješ, na čem sme se domluvili. " podívala sem se mu do očí. Nic neříkal. "Nikomu to nevykecej, je to naše tajemství. "
"Neboj, přece sem to slíbil. Sice bych se tim rád někomu pochlubil, ale když trváš na tom, že to bude tajemství, tak na mě se můžeš spolehnout. " ujistil mě. Pomalu vykročil k ostatním.
"Hele. " křikla sem ještě na něj a doběhla ho. "Já vim, že to to ráno bylo dost divný a takový napjatý. Bylo to tak trochu trapný a chovali sme se k sobě dost odměřeně a nesměle. Ale doufám, že to mezi náma nic nezměnilo. Pořád kámoši, že jo? "
"To si piš. " usmál se a ještě mě naposledy objal. Teďka nás sledovala půlka lidí, vypadalo to asi jako scéna z nějakýho hollywoodskýho dojáku, ale mě to bylo fuk. Já sem ráda, že je mezi mnou a Loganem všechno v pohodě.
Pustila sem ho, připojil se k ostatním. Já sem se vrátila zase za těma mejma. Všichni sme na sebe snad minutu zuřivě mávali, pořvávali a dokonce si (ze srandy) posílali vzdušný polibky. Pak jejich ředitel zavelel a všichni se naráz přemístili pryč. Najednou bylo ticho a prázdno.
"Zmizeli před pár sekundama a už mi to přijde na hovno. " zabručela Emma. Sdílim stejný pocity jako ona. Kdyby sme se tak mohli vídat častějc. Nebo, kdyby se naše dvě školy sloučili, to by bylo vůbec nejlepší.
"Já nevim jak vy, ale já se jdu vyspat a pak zas budu žít ten nudnej a stereotypní život. " houkla sem na ostatní a vydala se zpátky k hradu.
"Nejhorší na tom všem je, že v pondělí nám zase začíná škola a učení. " řekl James otráveně nahlas to, na co nikdo z nás nechtěl ani pomyslet.
-------------------------------
Znuděně sem ležela na lavici a vůbec nevěnovala pozornost tomu, co profesor Kratiknot vykládá. Já mám Kouzelný formule docela i ráda, není tam pořád debilní teorie, ale hodně praxe. Dneska je to ale jeden z případů, kdy nám ten zakrslej učitel vykládá nový kouzlo. Takže opruz.
Nalevo ode mě sedí Emma. Má před sebou zrcádko a prohlíží se v něm. Nemyslete si, že se z ní stala nějaká sebestředná barbína, ona si jenom zkouší nový kreace a kombinace, vlasů, očí, nosu, pusy a tak. Tohle dělá při hodinách často, když se nudí a učitelé si na to už zvykli. Oni sou vlastně dost rádi a neprotestujou, protože Emma je aspoň zabavená a neruší.
Napravo sedí Lily. První čtvrt hodinu se pokoušela psát zápis, pak už to jenom předstírala a občas si napsala nějakou větu a teď už se na to vyprdla úplně. Jestli i Lily přestane věnovat pozornost hodinám, tak všem učitelům nejspíš přeskočí. Ona, Remus a pár dalších sou totiž poslední lidi, co si něco píšou a učej se.
"Tebe ten Patrick nějako kazí ne? Už je z tebe zlá holka, která si ani nepíše zápisky. " ušklíbla sem se na ní. Ani sem se moc nesnažila šeptat, mluvila sem polohlasně. Každej už si zvyknul.
"Nekazí, právě naopak. Od tý doby co sem s ním, vím, že sou důležitější a zábavnější věci, než učení. Musíme si přece trochu užívat. " pokrčila rameny, jako by se nechumelilo. Ona byla úplně v klidu a říkala to s takovou grácií, za to mě spadla držka skoro až na lavici.
"A s Jamesem si takový pocity neměla? Nechci do tebe rejpat, jenom mi to přijde divný. James je snad nejbezstarostnější člověk, kterýho znám. " nechápala sem.
"Jo, já vim. S nim sem taky byla uvolněnější a v pohodě, ale teď je to jinačí. Nevim proč. " usmála se. Pořád říkám, že musim Patrickovi za Lilyinu proměnu poděkovat, ale nikdy sem se do toho zatím ještě nedokopala. Možná to ale přece jenom udělám, protože tomuhle týpkovi, kterýho skoro neznáme se podařilo nemožný - proměnil naši ledovou královnu v pohodářku. Lily se dokázala odvázat už dřív, ale to musela bejt buď ožralá nebo nějak jinak nabuzená. Rozhodně se nikdy nestalo, že by takhle prděla na školu. Ten kluk si zaslouží metál.
"Co ty, stejská se ti po Američanech? " mrkla na mě. Co má zase tahle otázka znamenat? To nebude jenom tak, jak ji znám.
"To víš, že jo. Sou super a je s nima prdel. " přikývla sem.
"Hlavně po Loganovi co. " ušklíbla se šibalsky. Já věděla, že to nebude jenom tak.
"Co tim chceš naznačit? " nadzdvihla sem obočí a čekala, co z ní zase vyleze.
"Vůbec nic. Já jenom, že bylo docela dojemný, jak ste se při tom loučení několikrát objímali a pomalu ste se nemohli pustit. " bránila se nevinně, ale já na ní viděla, že si tohle až moc užívá.
"Jestli sis nevšimla, tak sem se objímala dlouho i s Blake, ale to hned neznamená, že jí miluju. Logan je dobrej kámoš. Ty ho máš taky ráda a nic ti neřikám. " odsekla sem.
"Ježiši, v klidu. Relaxuj. " zdvihla ruce. To ona říká mě? Tak tohle už je vážně vrchol. Ona, která vždycky všechno řeší mi teď říká, ať se uklidnim.
"Já jenom, že to mezi váma jiskří. " dodala po chvíli ticha. "Už tenkrát na Atlantidě, jak sme se s nima poznali. Jenže tos měla Siriuse a nic nemohlo bejt. Potom v létě sem čekala, že si spolu začnete a ono nic. Tos mě překvapila. "
"Zato tys měla v Americe krušný léto. " zašklebila sem se ironicky a narazila tím na její aféru s Chacem a následný rozchod s Jamesem.
"Hele, já to nemyslim zle, tak furt nevyjížděj. " sprdla mě ublíženě. "Já myslela, že po tý noci mezi váma třeba něco bude. "
"A co bys čekala? Že spolu začneme chodit, budem se navštěvovat o víkendech a budem další šťastnej páreček? Já nevim, co tě tak překvapuje, že ta noc nic neznamenala. Dyk mě znáš. Bezvýznamnejch známostí sem už pár měla. " obhajovala sem se.
"Hele, já vim, že ti Jazz ublížil. I když už se na všechny strany tváříš, že seš v pohodě a že už ani nevíš, kdo Jazz je, tak vim, že to s tebou pořád je. Před několika měsíci sem se rozešla s Jamesem, takže tyhle pocity znám. Tim, že budeš ale chrápat s klukama jenom nezávazně si ale nepomůžeš. " brblala.
"Ty už seš jak Sirius. " zabručela sem už krajně podrážděně.
"Pointa toho, co sem chtěla říct je, že nemůžeš zanevřít na vztahy a chození kvůli jednomu nevydařenýmu pokusu. Logan je super kluk. " dořekla svoje moudro.
"Jenže my sme jenom kámoši. Ta noc nic neznamenala. Byli sme oba ožralý, já si z toho nic ani nepamatovala a už o tom ani nebudeme mluvit. Konec, tečka. " ukončila sem náš rozhovor na tohle téma.
"No dobře, říkej si co chceš. Já jenom, že si pamatuju na loňskej ples, kdes taky s někým skončila úplně nezávazně v posteli a druhej den si nic nepamatovala. Pokud si ale dobře vzpomínám, pak ste si skočili kolem krku a začali spolu chodit. A trvalo to několik měsíců. A kdybys nebyla debil, mohlo to trvat doteď. " dořekla ještě, aby měla poslední slovo. Pak už sme mlčeli a já zase pokračovala v ležení na lavici. V jednu chvíli sem sama sebe přistihla, že ležim a snad minutu zírám na Siriuse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 21. října 2012 v 15:08 | Reagovat

Já už nevim jak chválit. Absolutně perfektní. Tak to nakonec přece jen byl Logan.
Hlášky jako vždy byly jedinečný. :D
A hned začátek skvělý. Na to že na Hip-Hop a Rap si vážně nepotrpim tak Gangham style je písnička, kterou žeru. :-D

2 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 22. října 2012 v 16:13 | Reagovat

Hlášky božíííí!!!!!
Fakt dokonalá kapitola!!! Jenom mi je líto, že už Amíci odjeli...! Bylo to takový jiný... Nestereotipní... Ale Bradavice snad ani stereotipní (Áááááá! Hrozný slovov!!!) bejt nemůžou! Na to je to tam moc božííí, dokonalý, hustodémonsky krutopřísný a.... Ááááách! Prostě Bradavice!!! Hm... Fakt škoda, že odjeli...! Sniff sniff...! Asi budu mít depku...! OK kecám, ale nejsem od ní daleko! XD
A to, že se Sam vyspala s Loganem jsem ani nečekala... Vrtalo mi hlavou, kdo by to moh bejt a Logan mě samozřejmě taky napad, ale ten jejich ranní rozhovor byl takovej... No... Takovej... Nesamologanovitej...!!! (To je hrůzný slovo co?!) Jestli rozumíš.... Ne jako mezi Sam a Loganem... Ale je to lepší, než kdyby skončila s nějakym... Debilem!
A líbí se mi uvolněná Lily!!! Úplně vidím to její ,,Relaxuj!"!!!! XXXDDD :-D Výraz, pohyby, hlas! Všechno!!!
Moc kecám...!!! Prostě jsem chtěla jenom říct, že je to dokonalá kapitola (ale jaksi se mi to protáhlo... XD)!!!!!!!!!!

3 Lola Nicoleen Lola Nicoleen | E-mail | Web | 22. října 2012 v 18:56 | Reagovat

Paráda! Opět jsi mě maximálně pobavila :D Logan mě napadl jako první, ale jejich ranní rozhovor mi přišel takovej strašně odcizenej nebo jak to mám napsat. Snad chápeš :) Jinak vůbec se mi nelíbí jak se vyvíjí vztah Lily a Patricka, protože miluju Jamese!

[1]: Vidíš a já zase Gangnam style nesnáším :D Příjde mi to jako prvotřídní stupidita, ale chytlavý to je, to zase naříkám :D

4 Koki Koki | 22. října 2012 v 21:54 | Reagovat

[3]: Máš pravdu. Je to stupidita. Ale právě, že je to chytlavý. Oni u nás kluci pořád něco pouští o přestávku, takže už si člověk zvykne. Navíc někdy pouští takový příšernosti, že tohle je oproti tomu vážně skvělý. :D

5 Vendy Vendy | 27. října 2012 v 12:57 | Reagovat

Cože?? to byl logan?? ty jo, tak to mě dost překvapilo, protože ten ranní rozhovor vůbec tak nevyzněl. jinak amíci mi budou chybět, lily je úžasná, doufám že se sam dá dohromady s loganem.. sirius je na můj vkus už moc vlezlej a moc se stará, ale to vůbec není špatný, to ze mě jen mluví závist :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama