Everybody should have his own world...

25.kapitola - Rozloučení ve velkém stylu

14. října 2012 v 17:03 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 2 *
Po Weird People - jak už jsme zvyklí - je na řadě Elita Bradavic. S politováním vám oznamuji, že toto je poslední kapitola, která zachycuje návštěvu našich Amerických přátel. V té další se už jenom mihnou při odjezdu. Takže doufám, že jejich návštěva se uzavře ve velkém stylu a že si to užijete co nejvíc. Čeká nás závěrečná party, takže o zábavu, chlast a možná nějaké další zvraty překvapení bude postaráno. Na nějakou chvíli se zase (s většinou) američanů rozlučte, s nějakými se snad ještě setkáme (samozřejmě minimálně Logan a Justin, ti dva už neodmyslitelně patří k Elitě Bradavic, zrovna tak jako třeba Sam, Emma nebo Jazz).

Užijte si čtení a doufám, že mě odměníte pořádnou dávkou a délkou komentářů. Předminulá plesová kapitola byla komentována hojně a pěkně, ta minulá už nebyla zase tak početná. Doufám, že když je zase pařba, bude komentářů více. Samozřejmě komentujte i ukázku a výběr šatů, které se v článku objeví. Každý máme jiný vkus, ale pokud se vám nějaké budou líbit, tak budu jedině ráda. Krásné dny a nemrzněte...Vaše Maggdinka♥Rozloučení ve velkém stylu

"Ach jo, zítra odjíždíme. Mě se tak nechce. " povzdychla si Blake, když sme se všechny společně připravovali na závěrečnou party, kterou sme taky zorganizovaly já a Lilka. Doufám, že to bude stát za to.
"Tak hele, dnešní večer si užijeme, tak nemel o odjezdu. " sprdla sem ji okamžitě. Žádný negativní emoce nebrat! Dneska ne a vůbec před jakoukoliv pařbou. Na to já sem sakra háklivá.
"Jo, nesmíme si to nechat zkazit. Však neumíráme, jenom se nějakou dobu neuvidíme. " přidala se ke mně Emma.
"Jo, to já vim. Jenom mi tady bylo tak hezky. A zase se vrátit k natáčení, do toho blázince, na každým rohu potkávat paparazzi, jak si fotěj, co děláš a co máš na sobě. Buďte rádi, že ste ještě ve škole. Vám to teď přijde trapný, ale uvidíte, že až budete pracovat, tak vám škola bude chybět. " stěžovala si Blake.
"To já vim. Škola jako učení je sice opruz, ale nejradši bych tady ještě zůstala. Však my víme, jak si to ve škole dokážem užívat. " sdělila sem svůj názor. Já bych byla ve škole ještě klidně sto let. Na nějakou práci se můžu vyprdnout. Ale mít práci jako Blake, tak bych si nestěžovala. Hlavně tolik pozornosti - kterou já mám ráda, jak víte - ranec peněž, kupa hadrů a milion dalších výhod, co tyhle celebrity maj.
"Ty šaty dělala zase tvoje mamka? " zajímala se Blake, když sme se všechny ohákly.
"Jo, to je její práce. " přikývla sem pyšně. Mamka je hold šikovná, po ní nejspíš nebudu.
"Tak jí vyřiď, že má u mě velikej obdiv. Kdybyste se náhodou někdy chtěli s rodinou stěhovat do Ameriky, tak by se tam určitě uchytila. Její věci by šly na dračku. " rozumovala Blake. Pardáda, to mamce navrhnu. Třeba našim rupne v bedně, daj na moji radu a prosbu a fakt se tam odstěhujem, až se tady s tim zatuchlým hradem rozloučim.
Přestaly sme kecat a vydaly se dolů na pařbu. Taky už máme nejvyšší čas. Kluci tam na nás budou už čekat a nejspíš už teď pěkně nadávaj a držkujou.
*******************
Ukázka šatů
*******************

Sam šaty


Emma šaty


Lily šaty


Sarah šaty


Leona šaty


Blake šaty

"Můžu bejt tvůj doprovod, pro dnešní večer? Doprovody sice nejsou povinný, ale víš jak. " ušklíbl se na mě Sirius a dotíral.
"Ty můžeš bejt můj doprovod vždycky. " usmála sem se a zavěsila se do něj.
"Ty musíš bejt vždycky něco extra a vyčnívat, co? " zhodnotil dlouhým pohledem můj outfit. No co, ty šaty sou možná kapánek výrazný, ale mě to vyhovuje. Jen ať se lidi podívaj.
"Tak znáš mě, ne? " mrkla sem.
"Jo, to teda znám. " přikývl a usmál se. Sirius mě má rád takovou, jaká sem. Vim, že by na mě neměnil ani sebemenší maličkost a to mám na něm tak ráda. Nikoho nediskriminuje, kvůli tomu, jak vypadá, nebo jakej je. Prostě se ke všem chová stejně, teda kromě Zmijozeláků. Já sem teda Zmijozelák-výjimka.
"Myslim, že si rovnou zajdu pro něco k pití. " nasměrovala sem Siriuse k baru, kde číšníci nalejvali pití. S Lily sme tuhle party vymejšleli, takže je tady i pár barmanů, který budou míchat drinky a koktejly.
"Začnu asi mojitem. " prohodila sem.
"Tim se teda moc nerozjedeš. " ušklíbl se Sirius.
"To by ses divil. Drinky sou docela haluzný. Neznamená, že když v tom je sodovka, kola nebo džus, že to je šťávička. Naopak, já sem po drinkách většinou pěkně veselá. " ušklíbla sem se. Hoši prostě neznaj kouzlo a tajemství míchanejch nápojů.
"No prosim, pij si co chceš, ale já zůstanu u starý dobrý whisky. " pokrčil Sirius rameny a šli sme si oba pro svoje pití. Ve svým mojitu sem měla dvě barevný brčka a dokonce paraplíčko. To se sice do mojita a podobných nápojů moc nedává, ale budiž.
"Jé, já chci taky! " ukázala na mě Emma hrozivě, když sme si se Siriusem přisedli k ostatním ke stolu.
"No tak si pro to asi dojdi, ne? Nebo čekáš, že ti svojí sklenici přenechám? " odbyla sem ji. Ona vylítla jak namydlená veverka a honem si běžela pro drink.
Emma se přiřítila za nějakých deset minut zpátky i s drinkem. Byla nadšená jako dítě o vánocích. Některým lidem ke štěstí stačí hold maličkost, jako třeba mě a Emmě.
"Plánujete dneska něco spešl? " vyzvídal Logan.
"Co bys jako chtěl, abysme plánovali? Naplánovali sme tuhle party, tak se snad budeme bavit, budem chlastat a tancovat, ne? O tom to je. " sprdla sem ho. Člověk se s přípravama tak patlá a pak ho lidi ani nedoceněj. Je teda fakt, že mě to plánování bavilo, nebyl to žádnej trest. Ale i tak, čekala bych, že to aspoň ostatní oceněj.
"O půlnoci vás všechny čeká překvapení. " prozradila Lily. No jo, na to naše slavný překvapení sem málem zapomněla! Vymyslela sem ho já a teď už ani nevim, že sme něco takovýho plánovali.
"Jaký překvapení? " vyzvídala Sarah. Podobně jako já, nemá moc v lásce tajemství.
"Uvidíte. " ušklíbla sem se provokativně a nic sme s Lily neprozradili. Přece je to překvapení, tak jim to nevykecáme hned o půl osmý večer.
Jak večer ubíhal, všimla sem si, že James dost často pokukuje po Lily a Patrickovi. Oba totiž seděli s náma a každou chvíli se k sobě nakláněli, něco si šeptali a smáli se. Vypadali fakt šťastně. To se samozřejmě Jimmymu moc nelíbilo. Dost ale oceňuju, že se drží a je klidnej, že nedělá žádnej rozruch. Doufám, že na týhle party žádný problémy ani dramata nebudou. A musim sama sebe hlídat, abych neskončila zase s kocovinou a s někým v posteli.
"Siriusi, slib mi, že mě dneska odvedeš do pokoje a uložíš mě do postele. Dohlídneš na to, abych nevyváděla nějaký kraviny. " naklonila sem se ke svýmu doprovodu.
"Ale copak, minule ti vadilo, že tě hlídám. Byla jsi napruzená a teď mě dokonce prosíš, ať tě hlídám a krotim? " ušklíbl se. No jo, musí mi to dát pořádně sebrat. Na tom plese sem na něj pěkně vyjela, protože mě štvalo, že mě tak hlídá. Tentokrát se mi to jeho hlídání hodí.
"Dobře, slibuju. Budu tě celou dobu hlídat a dohlídnu na to, abys skončila ve svý posteli a sama. " přikývl nakonec.
"Díky, Siriusku, seš fakt zlato. " usmála sem se sladce.
"Hej, Sam, pojď s náma tancovat. " drapla po mě Blake, která proběhla kolem. Ostatní holky byly už na parketu a trsaly.
"Jen běž. Já to bez tebe chvíli přežiju. " zasmál se Sirius, když sem se na něj tázavě podívala. Ne, že bych kdoví jak potřebovala svolení, ale přišlo mi blbý ho tady jenom tak nechat.
"Nechoď ale moc daleko, ať na tebe vidim, jestli nevyvádíš nějakou hovadinu. Protože by to zejtra bylo všechno na mě, že sem tě nepohlídal. " křikl za mnou ještě, když sme s Blake mířily za holkama.
"No, to si piš. " zařvala sem přes muziku a zašklebila se provokativně.
S holkama sme pařily nejmíň půl hodiny v kuse. Byl blok rychlejch a energickejch písniček, takže sme poskakovaly a vytvářely prapodivný kreace. Už sem docela zadejchaná, na takovýhle věci sem nejspíš už trochu stará.
"Já lehnu. " postěžovala sem si, když dohrála snad miliontá písnička.
"Sem pro chvíli sezení a chlastání. " vydechla Emma.
"Naprosto mi čteš myšlenky. " přikývla sem. My dvě se naprosto dokonale doplňujeme. Já vypiju na ex snad tři drinky a budu chvíli sedět. Nemám zase nejnižší boty, mám pořádný jehly, takže mi umíraj nohy.
*
"Jé ahoj, ty seš tady novej? " škytla sem a laškovně zamrkala na nějakýho novýho kořena.
"Ne, já sem z Ameriky. " vysvětloval a koukal na mě poněkud skepticky. Možná pochyboval o mým zdraví. To se mi ale stává často.
"Tim líp. " zazubila sem se a svůdě se k němu nahnula. Začali sme spolu flirtovat a když sme se po deseti minutách trochu líp poznali, chytnul mě za zadek.
"Hele mladej, vystydni. " zjevil se odněkud Sirius a nasraně serval jeho ruku z mýho zadku.
"Tak sory kámo, já nevěděl, že je to tvoje buchta. " pokrčil rameny můj novej objev. Sirius na něj nabručeně zíral celou dobu, dokud mu nezmizel z očí. No paráda a je v háji.
"Tak co, provedl sem to pěkně ne? " chvástal se Sirius. Nasraně sem se otočila na podpatku a šla pryč od něj.
"To to teda jo. Zase mi diriguješ život. " odsekla sem naštvaně.
"Tak hele. " chytil mě za zápěstí a otočil k sobě. "Teď seš zase vožralá, takže nevíš co mluvíš. Já sem ti slíbil, že za každých okolností dojdeš do postele sama a to taky dodržim. Je mi totiž jasný, že kdybych tě nechal něco províst, zejtra bys mi to vyčítala. Takže si tady na mě klidně řvi, jak ti kazim zábavu, ale já tě chci jenom ušetřit zbytečnýho studu a výčitek. " čučela sem na něj jak na marťana.
"Jo dobře, vzpomínám si, o co sem tě prosila. Díky, žes to udělal. Já jenom v tomhle trochu přiopilým stavu se těžko ovládám a otáčim se za každým klukem. Vždycky když sem opilá, tak si uvědomim jak hrozně sama se cejtim, tak si to chci prostě něčim vynahradit. " omlouvala sem se mu a vysvětlovala mu svoje chování. Ne, že bych zrovna jemu musela něco vysvětlovat.
"To že tě opustil Jazz, nezmizí tak, že budeš spát s každým vošoustem na potkání. To nezmizí jenom tak, věř mi. Musí to nějako přejít samo. S těma klukama ti je sice v noci fajn, ale ráno je to určitě ještě horší. " začal do mě hustit.
"Jo, to je pravda. " připustila sem. "Jenže já nevim, jak sem mám s takovýma situacema vyrovnávat. Jazze sem měla fakt ráda a on si jenom tak odešel. Nevim, co s tim mám dělat, aby to už přešlo a tolik to nebolelo. "
"Moc ti neporadim. Když ses se mnou rozešla ty, tak to taky bolelo a bolí to pořád. Takže ti nedokážu říct, jak dlouho bude trvat, než zapomeneš na Jazze. " podíval se na zem. Občas zapomínám, že sem se Siriusem vlastně chodila. Teď už sme zase kámoši, takže je to skoro jako by sme spolu nikdy nebyli. V takových situacích jako je tahle si na to vždycky ale moc dobře vzpomenu a je mi dost trapně, protože si uvědomim, jak sem asi Siriusovi ublížila. Navíc, ne že bych si moc věřila, ale myslim si, že ke mně pořád něco cejtí.
"Díky, žes mě z toho dostal Siriusi. Slibuju, že dneska už se pokusim krotit, ale pokud se mi to nepodaří, doufám, že budeš zase někde blízko, abys mě od nějakýho toho dalšího kluka odtáhnul. " usmála sem se na něj a chytila ho vděčně za ruku. Takovýho kámoše, jako je on, nenajdete každej den.
"Neboj, od jakýhokoliv kluka tě kdykoliv odtáhnu, a rád. " ušklíbl se. Společně sme si šli radši zase sednout ke stolu. Cestou sme se ještě stavili pro nějaký pití, abysme nebyli na suchu.
*
"Ježiši, běžte se olizovat někam jinam. " zabručela sem na Mika a Emmu.
"Co máš za problém? " odsekla Emma trochu naštvaně, protože musela svoji pusu a jazyk odlepit od Mika, aby mi mohla odpovědět.
"Nemám žádnej problém, jenom byste mohli mít trochu soucitu s náma nezadanejma. Navíc, já myslela, že tohle ti vždycky vadilo. Tohle olizování na veřejnosti si nikdy neměla ráda. " pokrčila sem rameny.
"Jo, to je pravda, protože sem nevěděla, že olizování na veřejnosti má něco do sebe. " zařehtala se Emma.
"Jo, to je fakt. Závidim. " přimotala se do hovoru i Sarah.
"Jo, olizujte se, jak je libo. Budeme vám to teda přát. " mávla sem rukou a nechala je, ať si dělaj, co chtěj. Je to pro mě dost těžký, kor když mě Sirius před chvílí od jednoho hezkýho kluka odtáhnul. Mohla sem se taky teď s někým olizovat. Ne, nebudu nadávat, sama sem mu řekla, ať na mě dává dneska pozor.
"Víš co, půjdeme si zatancovat. " houkl na mě Logan. James se Siriusem před chvílí někam zmizeli, ani zas někde hulej trávu.
"Ale jo, proč ne. " pokrčila sem rameny. Vstala sem a šla s Loganem a Justinem na parket. Sarah klusala za náma, protože sedět s hrdličkama se jí taky moc nechtělo. Zrovna hráli super songy, který se mi líběj, takže sme pořádně trsali a pařili.
"Nazdar děcka! " přimotala se k nám Blake. Hned v závěsu za ní kráčeli vytlemený James a Sirius.
"Tys trochu víc pila. " konstatoval se smíchem Logan a sledoval Blake, jak začíná na parketu vytvářet podivný kreace.
"Ani ne. " pokrčila Blake rameny a sledovala světla reflektorů, jak kdyby byly z jinýho světa.
"To nebude pitím. Je zhulená, jak šakal. " opravila sem ho. Tyhle stavy znám. Ne z vlastní zkušenosti, protože já nehulim, ale vídám léta Jamese a Siriuse, takže tohle už moc dobře znám.
"Hulili sme a Blake za náma přišla, tak sme ji nabídli. " pokrčil rameny James.
"Řeknu vám, já moc nehulim, ale tohle byl teda matroš. " hihňala se Blake a svíjela se ve huleneckým záchvatu smíchu.
"Vy ste magoři, proč ji něco takovýho dáváte. Bejt tady paparazzi, tak je z toho skandál jako prase. " bouchla sem Siriuse pěstí do ramene.
"Jo, jenže paparazzi tady nejsou, tak relaxuj. " mávl Sirius rukou a pohladil mě po vlasech. Smetla sem jeho ruku, nemám ráda, když mi někdo takhle sahá na hlavu.
"Jo, tohle je poslední den, kdy sem bez fotografů a bez celýho toho blázince. Tak si to musim ještě trochu užít. Zejtra se vrátim do Hollywoodu a zane zase frmol. " podívala se na mě Blake.
"No dobře, chápu tě. " přikývla sem shovívavě.
"Taky si užívej, Sam. V Bradavicích nám zbejvá posledních pár měsíců. A dneska je poslední večer, kdy sou tady Američani. Musíme se rozloučit ve velkým stylu. " pobízel mě James.
"Jo, máš pravdu. Tak skočte pro nějaký panáky. " vřískla sem.
"Tak se mi líbíš! " ukázal na mě Sirius divoce prstem a on i James odklusali k baru pro nějaký pití. Za chvíli už sme si připíjeli na každou kravinu a dostávali se do pořádný nálady.
"Koukám, že se loučíte ve velkém stylu. " přifařil se k nám odněkud najednou Brumbál a úsměvem pozoroval, jak se tlemíme a tancujem.
"To víte, pane profesore, s Američanama sme se pořádně skamarádili, tak se musíme pořádně i rozloučit. " houkla sem na ředitele.
"To je dobře. Taková přátelství jsou důležitá a musíte spolu pořád udržovat kontakt. " usmíval se Brumbál. To je tak pozitivní člověk, až je to někdy divný. Vždycky na všem vidí jenom to dobrý a i kdyby mu někdo před nosem kopal třeba hrob, pořád by se usmíval a vesele tlachal. Rozloučil se s náma a zase odešel.
"Mě se po vás bude tak stejskat. " fňukla Emma a objala Mary-Ann kolem ramen.
"To nám taky. " přikývl Justin.
"O prázninách nás máte zase u vás. " ujistila sem je.
"Jo a tentokrát nás všechny, takže připravte postele. " přidal se ke mně Sirius.
"To se neboj, Justinův dům je velkej jako palác. Na ně se nehrabe ani Potterovic sídlo. " mávla sem rukou a omluvně se podívala na Jamese. Jejich barák je samozřejmě taky skvělej. Zbytek večera sme se bavili, chlastali a tančili. Myslim, že naše rozloučení se vydařilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 14. října 2012 v 19:03 | Reagovat

Zase jsem se výborně pobavila. Při namydlený veverce jsem si hned představila veverku z Karcoolky. A další skvělý hlášky jako: Je zhulená jak šakal atd. :D A Brumbála prostě žeru. Takovýho ředitele chci taky.
Ale už by mě docela zajímalo s kým se to vlastně Sam vyspala na minulý párty. :-P
A šaty bych okomentovala, ale jaksi není co komentovat.

2 Maggdinka Maggdinka | Web | 14. října 2012 v 19:16 | Reagovat

Moc se omlouvám, kapitolu mám už pár dní rozepsanou, tak jsem na šaty úplně zapomněla :-D Chyba už je ale napravena, tak teď už můžete hodnotit a komentovat ;-)

3 Koki Koki | 14. října 2012 v 20:29 | Reagovat

Tak šaty: Saminy jsou pěkné, ale nevzala bych si le. Lilyiny se mi vážně líbí. Taky se mi líbí šaty Sarah. A u šatů Blake bych akorát vyměnila barvu. :-)

4 Barussiiik Barussiiik | Web | 15. října 2012 v 16:40 | Reagovat

Skvělý šaty, skvělá kapitola, skvělý všechno!!!!!! :-D

5 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 16. října 2012 v 18:55 | Reagovat

Nej šaty má Emma a pak Blake!
Jinak rozloučení božíííí!!! Škoda, že v týhle kapitole nebylo to překvapení! Jsem napnutá jak Hagridovy kšandy!!!! Honem další prosííím!!! A tayk mi pořád vrtá hlavou, s kým ta Sam skončila při minulý párty!

6 Lola Nicoleen Lola Nicoleen | E-mail | Web | 16. října 2012 v 20:07 | Reagovat

Wow, Emma má jiný šaty než černý! To je snad poprvé. Emma mě šokuje :-) Jinak kapitola je jak jinak než parádní.  Nejvíc mě rozsekala zhulená Blake. James a Sirius prostě zkazí každýho v jejich okolí a to je proč je všichni tak milujeme :D

7 Vendy Vendy | 17. října 2012 v 21:35 | Reagovat

v

8 Vendy Vendy | 17. října 2012 v 21:35 | Reagovat

[7]: hernajs, celý se to smazalo. takže, 1)šaty jsou naprosto skvělý, ty Blake prostě chci. 2) párty super, sirius - ochranář? krása, chci taky takovýho kámoše. 3)myslela jsem, že bude nějaká Sam a Logan chvilka.. ti dva se mi k sobě prostě hodí.. no, nevadí. 4)už chceme vědět, s kým se Sam vyspala. dej nám aspoň nějakou nápovědu v příštích 2 kapitolách :) 5)Blake je božíí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama