Everybody should have his own world...

Nový notebook

15. září 2012 v 11:12 | Maggdinka |  Keci kolem blogu
Konečně je to tu, dostala jsem notebook. Doteď jsem všechno dělala na mém stolním PC, který už má nějaká léta za sebou a občas není úplně nejrychlejší a nejvýkonější. Notebook mi byl slíben za maturitu, ale ke koupi sme se dostali až teď, když nastupuju na VŠ.
Ani nevím, proč vám tu o tom píšu, asi proto, že mám radost. Samozřejmě na VŠ se v dnešní době bez NTB neobejdete a já bych se bez něj na koleji na pokoji už vůbec neobešla. Pro vás to znamená jenom informaci, že většinu článků budu psát na něm. Občas tam možná budou překlepy (víc než normálně), tak se neděste. Je to tím, že jsem zvyklá na normální klásevnici a ne na tak plochá tlačítka. Dobré na tom je i to, že baterie vydrží min. 5 hodin, takže si budu moct psaním na blog zkracovat tří hodinové dojíždění vlakem každý týden. Proto doufám, že můj nástup na VŠ nijak extra blog neovlivní a že budu přidávat dost článků. Jediný problém je, že tam nemám nainstalovanou sadu Microsoft office a to znamená, že tam není ani Word, ve kterém články píšu. Ale během týdne, než odjedu do Opavy se to vyladí, takže o nic vlastně nepřijdete.
To je tak vše, chtěla jsem se o to s vámi jenom podělit. Kapitola k Elitě Bradavic přibyde zítra nebo v pondělí. Dneska opět přijíždí kamarádka z Budapeště, takže nevím, v jakém rozpoložení budu zítra, abych psala. Na druhou stranu, byla vyhlášena prohibice, takže tvrdej chlastat nemůžeme :-D Mějte se hezky a užije si víkend...Vaše Maggdinka♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 15. září 2012 v 16:07 | Reagovat

Taky si užij víkend i notebook. Už se těším na kapitoly na něm napsané. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama