Everybody should have his own world...

23.kapitola - Ples plný překvapení - 2.část

26. září 2012 v 21:59 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 2 *
Druhá část mi trvala dýl, než sem předpokládala, ale nesmíte se zlobit, jsem vytížená studentka. Navíc tady na kolejích se pořád něco děje, takže mám pořád co dělat. Nicméně jsem na vás nezapomněla a zpatlala sem pro vás druhou část kapitoly, která se vám tak líbila. S komentáři jste mě moc potěšili, tak doufám, že to zopakujete i tentokrát :-) Hurá do čtení...Vaše Maggdinka♥Ples plný překvapení - 2.část

James čučel na Chace a nebyl schopný ničeho. Nemohl nic říct, dokonce ani nic udělat. Chace - trochu už v podnapilým stavu - si uvědomil, že tady něco neklape. Zmátl ho Jamesův nechápavý pohled.
"Ehm, neřekl sem něco špatně? " odkašlal si Chace nervózně a čuměl na Jamese. Vypadal hrozivě. Nevypadal ani naštvaně, ani nic jinýho, ale to mlčení a ten pohled byl horší, než kdyby mu dal pořádně do držky.
"Ne, řekl si všechno dobře. " probral se James ze svýho mlčení. "Seš první kdo mi to řekl, takže já ti děkuju. "
"Vážně? " nadzdvihl Chace zmateně obočí. James se ale otočil a odcházel pryč. Crawford na něj zmateně zíral a kopnul do sebe dalšího panáka.
James kráčel po Velké síni a rozhlížel se kolem. Konečně mu padli do oka ti, které hledal. Uviděl rezavou kštici a hned vedle blonďatou. Tak blonďatá sem nebyla kupodivu já, ale Patrick.
"Jamesi. " usmála se nervózně Lily, ale dala najevo přátelství. James k nim přišel, zrudnul, napřáhl se a ubalil ránu pěstí Patrickovi rovnou do nosu.
"Co blbneš? " vykřikla Lily naštvaně a překvapeně a rychle se sehnula ke svýmu boyfriendovi, kterej se po tý šlupce sesunul na zem. James měl docela páru, kor když se naštval.
"V jeden večer se dozvim, že chodíš s timhle borečkem a navíc, že ten s kým ses v Americe vyspala je Chace. Když to na mě vybalil, připadal sem si jako úplnej kretén. " odsekával James. Dával si záležet, aby neřval. Nechtěl dělat scény před ostatníma, i když byl momentálně naštvanej, Lily takhle ztrapňovat nechtěl.
"Co se to tady děje? " přihrnula sem se k nim. Všimla sem si jejich podivnýho spolku ve chvíli, kdy dal zrovna James Patrickovi ránu.
"Ty na mě ani nemluv. Tys to věděla. Všechno si to určitě věděla. S Lily pořád něco pečete a ste v jednom kuse spolu. " vyštěkl na mě. Já sem přijdu, nevim o co jde, ale automaticky dostanu zjebáno. Proč mám pocit, že se mi tohle stává často?
"Nechápu tě. " zírala sem na něj.
"Chace mi právě prozradil, že to on se v Americe vyspal s Lily. " vysvětlil. Svitlo mi. Sama sem byla zvědavá, kdy tohle praskne.
"Ano to chápu, nechápu ale, proč právě teď nemlátíš Chace, ale Patricka. " mluvila sem na něj jak na tříletý dítě. James zrudnul, tenhle tón úplně nesnášel a já sem ho kvůli tomu strašně ráda používala.
"Chace nemlátim za prvý proto, že je to minulost a za druhý, je to host Bradavic a slavnej herec. Tohohle vošousta můžu mlátit jak chci, protože je to nula a navíc mě taky dneska nasral. " hlaholil James rozvášněně.
"Tak hele, nasranej bys měl bejt především hlavně na mě. Takže mi taky klidně jednu ubal. " šermovala Lily rukama. "Patrick vůbec za nic nemůže. Prostě sme se seznámili, zajiskřilo to mezi náma a tak sme spolu. Sme spolu šťastný. A my dva sme se rozešli už před půl rokem, tak tobě to může bejt putna. Ty ses ke mně po rozchodu nechoval moc hezky, co se holek týče. Nevim, co by mělo bejt špatnýho na tom, že já někoho mám. " mlela a mlela. Lily ta když se rozjede, tak je k nezastavení. Ona je mistr proslovů a sprďanů. Když na vás začne řvát a použije ještě ten svůj "já sem hrozně zlá" výraz, tak si proti ní připadáte úplně maličký.
"Brouku, běž si k baru a dej si na ten nos nějakej led. Máš to fakt hrozný. " otočila sem se na Patricka, kterej se vzpamatoval a už zase stál.
"A ty pojď sem mnou! " ukázala sem prstem hrozivě na Jamese. Poslušně jako beránek za mnou prošel dveřma do Vstupní síně a pak dál na nádvoří. Šla s náma i Lily. Musíme si to všechno vyřídit pěkně o samotě bez čumilů a zvědavejch uší.
"Tak hele, proč pořád řešíš starý záležitosti? " otočila sem se na Jamese, když sme stáli venku. Byl březen, takže venku to nebyl žádnej med, ale chvíli to vydržim.
"Chápu, že tě to naštvalo. Musel si bejt šokovanej, když to Chace řekl, ale i tak. Nemůžeš pořád tyhle věci řešit. Už spolu nejsme a tečka. Tys to tak chtěl. I když sem u dělala chybu, tak tys byl ten, kdo náš vztah ukončil. Takže teď se sebe nedělej největšího mučedníka a chudinku. " spustila zase Lilka. Nedala mě ani Jamesovi prostor k mluvení. Huba jí zase jela.
"Prostě ste mi o tom mohli říct, jasný? Připadal sem si jak debil, když to na mě Chace vybalil a já neměl páru, o čem to mluví. " díval se na nás na obě.
"K čemu by to bylo? Akorát bys byl naštvanej, kdybych ti řekla jméno a hned, jak by přijeli bys mu dal po hubě. " mávala Lily vztekle rukama. Takhle zuřivou a vášnivou sem ji už dlouho neviděla.
"Mohli ste mi to aspoň říct, než přijeli. Mohlo vás napadnout, že se to provalí. " zíral na nás vyčítavě.
"My sme nevěděly, že on a Blake přijedou. Logan ani nikdo jinej nám nic neřekli. Bylo to překvapení. Když sme je uviděli, čuměli sme. " bránila sem sebe i Lily. Tohle je fakt pravda, o Chacově a Blake příjezdu sme neměli ani páru.
"To je jedno, tak ste mi to měli říct, když přijeli." pokrčil James rameny. "A vůbec, to s tim Patrickem byl taky pěknej podraz. Čuměl sem jak péro z gauče. " otočil se pak na Lily.
"A co čekáš? Že za tebou jenom tak přijdu a řeknu, ahoj Jamesi, mám kluka? " podívala se na něj ta ďábelská zrzka nechápavě. "Takhle by ses to dozvěděl dřív nebo později. "
"Jo, jenže pak sem jedinej, kdo zase nic neví a čumim na všechny novinky jako idiot. " zvýšil Potter hlas. Hej, ten kluk mě začíná štvát.
"Nedělej ze sebe chudáka, nejseš jedinej. Nevěděl to vůbec nikdo, jenom Sam. " odbyla ho Lily nelítostně.
"Jo a to jenom proto, že sem je náhodou spolu viděla. Neřekla mi to sama od sebe. " vložila sem se do toho rychle, protože Evansová se už zase nadechovala, aby něco řekla.
"Stejně tak by mi to mohli vyčítat i ostatní, nikdo to totiž nevěděl a všichni byli překvapený stejně jako ty. Jenom proto, že seš můj bejvalej, nebudu se k tobě chovat speciálně. " hučela Lilka.
"No dobře, dobře. " napřáhl James ruce v obranném gestu. "Nechal sem se trochu unýst, bylo toho na mě prostě moc. " Že by tohle byla omluva?
"To je v pořádku. " usmála se na něj Lily, už uklidněná a mírná jako beránek. "Příště ale trochu přemejšlej než začneš jednat. A přestaň pořád řešit náš vztah. Je to minulost, oba si už můžeme dělat, co se nám zlíbí. Nemůžeš na mě vyjíždět, nebo blbě čumět pokaždý, když mě uvidíš s klukem nebo tak něco. "
"Dobrá už nebudu náš bývalý i současný vztah řešit. " připustil James. "Možná ho ale tolik řešim proto, že mi na tobě prostě záleželo a měl sem tě rád. " dodal a otočil se. Pak už odešel dovnitř a my dvě sme tam zůstaly stát samy. Všimli ste si, že tentokrát sem mimořádně převážně mlčela? To se jen tak nestává.
"No, vzal to docela dobře, ne? " podívala sem se na Lilku.
"Jo, to je fakt. " připustila.
"Odnesl to jenom Patrickův nos. James mě fakt překvapil. Už to asi není takovej nervák, jako zamlada. Teď už seš volná jako ptáček, nemáš žádný tajemství a můžeš si dělat co chceš. " připomněla sem ji.
"Máš recht. Začnu si pořádně užívat. " usmála se a společně sme se vydaly do hradu. Byla totiž vážně kosa a já furt ještě Emmě nesplnila slib, že si s ní zatančim na stole. Naleju do sebe nějakej chlast a půjdu za ní. Sliby se maj přece plnit.
*
No hej, nevěřili byste, jak se to rozjelo. Kolem půlnoci sme začali dělat děsnej bordel. Největšíma aktérama sme byli samozřejmě my. Kdyby nás někdo předčil, tak bych se cejtila fakt zahanbeně.
Svůj slib sem dodržela a připojila sem se k Emmě při tanci na stole. Byla to fakt prča. Možná se to nezdá, ale v těch dlouhých šatech se takhle tancuje docela blbě. Pak už sem na to prděla a šaty si držela, takže mi zespoda muselo bejt vidět nejspíš až do krku. Dokonce se k nám i na jeden taneček přidala Blake. Docela sem čuměla. Vim, že je v pohodě a že se dokáže rozjet, ale nečekala sem, že takhle před lidma. Očividně si fakt užívá, že jí tady neotravujou žádný paparazzi.
"Lákáš nějaký samce? " houkl na mě Sirius, nahoru na stůl. Ten už je taky nametenej jak doga.
"Co to meleš? " nechápala sem.
"No, že se tady tak předvádíš a rozhaluješ. " pokrčil rameny. "Aspoň, žes nešla naostro. " dodal. Počkat, takže mě jdou fakt vidět kalhotky? No paráda, teď si zas bude mít celá škola tejden o čem povídat. No co, já sem na to zvylká. O mě se docela často mluví, hlavně v souvislosti s klukama a s mojí trochu neurvalou a odvážnou povahou.
"Co ty se o mě furt staráš, vyfič. " odpálkovala sem trochu krutě Siriuse. No dobře, bylo to ode mě vážně hnusný, ale už mě trošku štve, jak mě pořád hlídá a kontroluje. Vim, že to myslí dobře, ale přece mě zná. Já sem živel a když se paří a chlastá, tak to platí dvojnásob.
Když sme se s Emmou dostatečně vyboučily, opustily sme naše stanoviště na stole a šly sme se radši napít. Došly nám totiž zásoby a na suchu bejt přece nemůžeme. Cestou sme potkaly Leonu, jak se líbá s nějakým klukem. Pokud vim, tak ten borec chodí snad do páťáku. Leona dost poklesla. I když je fakt, že skoro se všema sedmákama a šesťákama už něco měla, tak se musí přesunout níž. Bradavice sou pro naši Leonku už prostě malý teritórium. Musí si rozšířit loviště. To se jí bude určitě dobře dařit, až v červnu vypadneme nadobro z Bradavic.
"Není támhleto náhodou James? " ukázala Emma prstem kamsi do dáli. Opravdu to byl náš Potter. Olizoval se s nějakou holkou. Bože, to dělá určitě na truc kvůli tomu, co se stalo před chvílí s Chacem, Patrickem a Lily. Emmě sem to neřekla a nikomu to ani říkat nebudu. Tahle aféra je jenom mezi mnou, Lily a Jamesem. Myslim, že už nikdo jinej nemusí vědět, že ten, s kým Lily podvedla o prázninách Jamese, je Chace.
"No co, může se přece muckat s kým chce. S Lily spolu už dávno nejsou. Navíc, Lily se pohnula dál, vždyť vidíš, že teď je s Patrickem Hanniganem. " odpověděla sem Emmě prostě a dál to radši moc nerozváděla. Třeba se James vážně pohne dál, nebude řešit Lily a nebude ani střídat jednu holku vedle druhý. Měl sice období, kdy pořád randil, ale to bylo jenom z trucu po rozchodu. Teď to třeba bude něco jinýho.
Nechli sme Jamese Jamesem a šly si pro to pití. Nebudu tady přece řešit každýho, kdo se s někym líbá, vzhledem k tomu, že za poslední dvě minuty sme takovejch párů zahlídly asi dvacet.
"Tak co si dáme tentokrát? " podívala se na mě Emma. Proč se na mě každej otáčí v otázkách chlastu? Sem snad nějakej expert?
"No měli sme už whisky, medovinu, nějaký to víno a vodku. Teď bych si dala třeba Gin. " navrhla sem. Mě míchání alkoholu vůbec nedělá problém, můj žaludek vydrží všechno. Za ty roky už sem se tak obrnila, že mi není blbě a kocoviny taky nemívám. Jenom výjimečně. Navíc, je to už několik let zpátky, co sem naposledy po prokalený noci zvracela. A vůbec mi to nechybí.
Emma obědnala to, co sem řekla a šly sme si na chvíly taky sednou. Člověk taky musí občas odpočívat a ne pořád bejt akční.
Pak už sme jenom chlastali, kecali a tlemili se. Pamatuju si, že tam za náma přišla Lilka s Patrickem a já sem se s ním hned zkamarádila. Musim říct, že taky docela chlastat umí a to na něm oceňuju. Když už Lily a Emma zvolnily a tolik nepily, on se mnou pořád držel krok a panákoval. Pak už jenom okno a nic si nepamatuju.
--------------------------------
Zavrtěla sem se a zaregistrovala, že ležim ve velice měkký posteli. Svoji postel v pokoji poznám a o rozhodně nebyla ona. Přepadla mě hrůza. Že by se opakovalo deja vu? Takhle sem s jedním klukem v posteli dopadla po loňským plese v šesťáku, jestli si pamatujete. Ten kluk byl Sirius.
Místnost kolem sem nepoznávala, takže sem nejspíš byla v Komnatě nejvyšší potřeby. Buď vedle mě leží někdo, kdo ví, kde ta komnata je a k čemu slouží, nebo sem toho někoho sem v mojí ožralosti dotáhla já.
Často se mi nestává, že se nechci pohnout, ale teď sem se vážně bála, co vedle sebe uvidim. Při mým štěstí a karmě to bude Peter, nebo někdo podobně odpornej.
"Dobrý ráno. Nad čim dumáš? " ozvalo se. Málem sem slítla z postele, jak sem se lekla. Myslela sem, že ten někdo spí. Podle hlasu sem poznala o koho jde. Pomalu sem se otočila, abych se ujistila, že se moje uši nemýlý a opravdu, byl to on.
Byli sme sice oba přikrytý, ale nejsem tak blbá, aby mi nebylo jasný, že sme nahý. A to znamená, že sme dělali přesně to, co bych znova dělat neměla. Ještě včera sem říkala, že rozhodně nemám v plánu skončit s někým v posteli, jenže jak ste si jistě už stačili všimnout, moje plány dost často troskotaj.
"Ehm, seš v pohodě? " ozval se znova, protože sem zarytě mlčela a čuměla na něj.
"No, když uvážim, co sme v noci nejspíš dělali a já si to ani nepamatuju, tak v pohodě ještě docela sem. " vysypala sem ze sebe.
"Ty si nic nepamatuješ? " podíval se na mě. Teď sem ho asi zklamala.
"Sory, fakt mám okno. Líbilo se mi to aspoň? " ušklíbla sem se. Že mě ani v takovýhle situaci nepřejde humor, to je strašný.
"No, podle tvejch reakcí se ti to moc líbilo. A tys byla taky dobrá. " usmál se spokojeně. Tak to sem ráda, že sem posloužila. Ještě abych nebyla dobrá a on nadával, to bych mu musela na místě dokázat, že se plete a to teď rozhodně nechci.
"Tak tohle sem rozhodně nechtěla. " plácla sem sebou zpátky na polštář a rukama sem si zoufale zakryla oči.
"To teda pěkně děkuju. " zabručel uraženě.
"Neber si to nijak osobně, ale tohle by mě ani ve snu nenapadlo. " zamručela sem.
"Stane se hodně věcí, co tě ani ve snu nenapadnou. " dodal. Jo to je fakt, to se mi stává až podezřele moc často. Já sem prostě mistr překvapení.
"Hele, tohle zůstane jenom mezi náma jasný? " znova sem se napřímila a naléhavě na něj čuměla.
"Pro mě za mě. Přece nebudu chodit po chodbě a vyřvávat na všechny strany, co sme tady spolu v noci dělali. " pokrčil rameny. Paráda, aspoň že je taktní. To hodně kluků po náhodný noci nebejvá.
"Otoč se, du se oblíknout. " strčila sem do něj.
"Prosimtě, co novýho bych viděl? Nahá ses mi už ukázala. " zasmál se. To je strašně vtipný teda. Tady nejspíš končí všechen takt. Po chvíli se ale fakt otočil. Já sem se zvedla a rychle na sebe navlíkla plesový šaty. Na druhý straně místosti sem našla boty, ale neobula sem se. Ty podpatky sou tak vysoký, že už do nich nohy rvát nemůžu. Upadly by mi.
"Nevíš, kolik je hodin? " otočila sem se na něj ještě.
"Osm. " podíval se na hodinky. No, to ještě de, doufám, že zas nějakej aktivista tady nebude pochodovat po chodbách. Nepotřebuju, aby mě takhle někdo ráno viděl. Za prvý, vypadám jak vyblitej květák a navíc mám na sobě furt ty šaty, takže každýmu by bylo jasný, že ze svojí postele nejdu.
"Drž jazyk za zuby, jasný? " připomněla sem mu ještě. Nečekala sem, co řekne, ani sem se nerozloučila a rychle sem se vypařila. Rychle sem kráčela do pokoje. Holky měly snad tak pernou noc, že budou tvrdě chrápat. Nepotřebuju nějaký vyptávání, nebo vyčítavý pohledy.
"Co ty tady děláš? " ozvalo se napravo ode mě a málem sem se leknutím počůrala. Tyhle překvapení mi nedělaj po ránu dobře. Byla to Lily. Měla na sobě taky šaty, což znamenalo, že dnešní noc strávila nejspíš s Patrickem.
"To, že já se tady plížim a mám šaty má dost důvodů, například to, že chodím s Patrickem. Ale co tady děláš ty, to mi budeš muset vysvětlit. " spustila a založila si ruce v bok. Je trochu zvláštní, že na sebe s Lily navzájem pořád narážíme a známe všechny tajemství a všechen hnul.
"Moc si toho nepamatuju. Ale poslouchej. " rezignovala sem. Řeknu jí to, stejně by do mě pořád hučela, dokud bych nečekla pravdu. Navíc, vim, že jí můžu věřit. Sice bude nejspíš nasraná a bude dělat strašně přísnou, ale nebude mě odsuzovat a nikomu to neřekne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Szurmina Szurmina | 27. září 2012 v 11:35 | Reagovat

James teda prekvapil a to hodne. Tohle jsem vazne necekala :) je fajn, ze dal Lily volnost, ale ja je stejne vdim spolu a ne jinak :) co se tyce Sam, nedivim se, ze Siriuse poslala do haje, taky by mi uz lezl na nervy. A ten konec, no, dalo se to cekat :D :D

2 karcoolka karcoolka | 27. září 2012 v 16:05 | Reagovat

Zase napínavej konec, myslim, ale že Sirius neni ten s kým skončila Sam v posteli, ani nikdo z party,možná někdo z Ameriky, teda je to můj názor.Tak se budu muset nechat překvapit. Jinak, super dobrá kapitolka, ten James se rozjel, čekala bych, že dá přes hubu fakt Chaceovi. Těším se na další :-D  :-D  :-D

3 Koki Koki | 27. září 2012 v 18:13 | Reagovat

Já tipuju, že se vyspala s Chasem. Jinak jako vždy skvělé.

4 Vendy Vendy | 27. září 2012 v 22:21 | Reagovat

tak ten konec.. mě vůbec nikdo nenapadá! Sirius, Chace, Remus a snad ani Peter(:-D) to nebudou, Logan by se choval jinak, s Patrickem byla Lily.. možná někdo ze zmijozelu.. má někdo nějaké návrhy?
P.S.: magdi, buď na nás hodná a napiš další kapitolu co nejdřív :) ale každopádně přeju hodně úspěchů při studiu :)

5 Lola Nicoleen Lola Nicoleen | E-mail | Web | 28. září 2012 v 15:03 | Reagovat

Téda, myslela jsem, že James bude více vyvádět. Asi nám chlapec vážně dospívá :D Nicméně jsem se na nějaký větší výstup těšila a hlavně jsem předpokládala, že přes papulu dostane taky Chace, no nic :) A můj tip na Samina nočního společníka? Ze začátku jsem si myslela, že to je Sirius. Teď jsem přesvědčená, že on to není. V úvahu by připadal Logan nebo Justin, ale taky si myslím, že v těchto případech by se scéna odehrávala trošičku jinak. Takže že by to byl Chace? Opravdu nevím...

6 Leonie Leonie | 29. září 2012 v 8:54 | Reagovat

Se Sam na konci chlastal nejvíc Patrick, ale to by byl diametrálně odlišný rozhovor. Já jsem byla přesvědčená o Loganovi, ale teď po těch komentářích mám brouka v hlavě, jestli by to vážně nemohl být i Chace. No a u něj se divím, ž emu James nedal přes hubu, ale pokud se opravdu se Sam vyspal on, doufám že to Sirius napraví :D

7 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 29. září 2012 v 13:43 | Reagovat

A to nám děláš jako proč? Teď jsem všichni napnutý jak kšandy, protože nevíme s kým se Sam vyspala!!! Zrada, zrada a ještě jednou zrada!!! A Jimmy nám vážně dospěl... Vzal to fakt vklidu... Teda aspoň oprtoi tomu, co jsem čeklala... No už se těšim na další kapitolu!!!! :-D

8 Barussiiik Barussiiik | 30. září 2012 v 11:20 | Reagovat

Moc mě zajímá, s kým se Sam vyspala. Rychle piš a hodně štěstí ve škole. :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama