Everybody should have his own world...

23.kapitola - Ples plný překvapení - 1.část

23. září 2012 v 23:47 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 2 *
Je tu Elita Bradavic, na kterou jste se tolik těšili. Tuhle kapitolu vám posílám už z koleje, dnes jsem se ubytovala. Tak si toho važte, je to moje první vysooškolská kapitola. Moc dospělé inteligence se v ní ale nedočkáte :-D Však znáte Elitu. Nastává ples, na kterém se semele hromada věcí. Bude to drámo, i sranda, prostě všechno dohromady. Kapitola bude rozdělená na dvě části, protože je zase dlouhá a do jednoho článku se nevejde. Tím líp pro vás, že jo. Nemá cenu nic jiného dodávat. Všimla jsem si, že komentářů je poslední dobou míň, jak k Elitě, tak k Weird People. Trošku mě to mrzí, i kvůli vám, co komentujete, protože pak nemám takovou motivaci ke psaní. Když vidím, že moje povídky čte hodně lidí, mám hned větší chuť psát a čas si vždycky najdu. Takže se zkuste polepšit :-) K plesové kapitole patří i ukázky šatů, tak samozřejmě také očekávám komentáře, jaké se vám líbí nejvíc a jaké byste si popřípadě vybrali vy sami. Doufám, že se vám kapitola bude líbit a že vás nezklame…Vaše Maggdinka♥
PS: Druhá část bude nejspíš pozítří nebo ve středu. Uvidím, jak to budu stíhat s novou školou a tak. Nevím, co mě v následujících dnech čeká, tak na druhou část, prosím, trpělivě čekejte.Ples plný překvapení - 1.část

Huhů, dneska ples. Všichni sme natěšený a už sme taky připravený. Nemusim snad zdůrazňovat, že mamka opět nezklamala a udělala pro nás naprostý skvosty. Musim ale říct, že závistivě koukám na Blake. Její šaty jsou prostě dokonalý. Co by se taky dalo čekat od hollywoodský hvězdy, ta asi v pytli od brambor nepřijde.
*****************
Ukázka šatů
*****************

Sam šaty


Lily šaty


Emma šaty


Sarah šaty


Leona šaty


Blake šaty


"Seš připravená? " dohonila sem Lilku na schodech. Už sme kráčeli dolů. Jak jistě všichni víte, dneska má Lily oficiálně první rande s Patrickem. Sem zvědavá na ty překvapený ksichty ostatních. Je to dobrej pocit, že já sem jediná, kdo o nich ví. Asi už ste zaregistrovali, že vždycky, když se něco stane, nějaký drámo, tak já sem vždycky u toho. Zvláštní. Asi karma nebo co.
"Na tohle se asi připravit nedá. " vydechla Lily nervózně. Dneska jí to seklo snad víc, než kdy dřív.
"No co, znáš to. Všichni budou překvapený, zaskočený, možná uražený, žes to neřekla dřív, ale pak ti pogratulujou a půjdou si po svých. " mávla sem rukou, abych ji uklidnila.
"Jo, to já vim. Počítám s tim, že mě holky budou vraždit za to, že sem jim to neřekla. V tomhle ohledu si dělám větší starost ale o Jamese. " řekla to, co vim i já.
"Neboj, já budu poblíž a kdyžtak ho zkrotim. " ušklíbla sem se. Já vim totiž, jak na kluky. Dokážu bejt totiž pěkně vostrá a hustá. Jamese a Siriuse krotim už několik let v jednom kuse.
"Díky Sam, seš fakt kámoška. " usmála se zrzka vděčně.
"Když bude mít i tak plnou hubu keců, připomenu mu, že to on se rozešel s tebou. Na moje narozeniny se s tebou vychrápal a pak tě nechal. Na Siriusovi narozeniny sme ho načapaly, jak se líbá s Leonou. Myslim, že toho na něj máme dost. " pokrčila sem nevinně rameny. Některý lidi tomu možná říkaj vydírání a podobně, já tomu říkám dobrý donucovací a krotící prostředky.
"Tak kdo bude gentleman a odvede mě jako správnou dámu do sálu? " zařvala sem na celou vstupní síň, když sme došli dolů. Samozřejmě, že to bylo mířený na naše kluky, ale otočilo se po nás plno dalších.
"Samozřejmě, že já. Akorát dáma neřve tak jako ty. " ušklíbl se Sirius a dloubl si do mě. On musí mít vždycky nějaký vtipný připomínky.
"Já se hlásím taky. " přiskočil ke mně rychle Logan.
"No fajn, mám dvě ruce, takže v tom nevidim problém. " přikývla sem nadšeně. Po očku sem se podívala po Lily. Patrick čekal trochu stranou od ostatních, ona se k němu probojovala a pozdravili se. Patrick jí dal pusu na tvář a něco ji pošeptal do ucha. Lilka se zaculila a začala se červenat. Vsadim se, že jí právě pochválil, jak moc jí to sekne. Podívala sem se na Jamese. Ničeho si nevšiml. Vybavoval se se Sarah a Emmou. Rozhodně by bylo lepší, kdyby to zaregistroval teď, aby mu případně dal do držky už tady a ne až ve Velký síni.
"Jdeme? " pobídl mě Sirius a vytrhl mě ze zamyšlení. On i Logan mi nabídli rámě a já se do nich zavěsila.
"Je fajn, vstupovat do sálu s dvěma nejhezčíma klukama. " zašklebila sem se na oba.
"Ještě fajnovější je, vstupovat do sálu s nejhezčí holkou jakou znám. " usmál se na mě Logan sladce. Radši sem se rychle odvrátila.
"Ty na sebe musíš vždycky poutat pozornost, co? " zasmál se Sirius. Narážel tím na moje výrazný a blýskavý šaty. Za ty roky už poznám, na co svoje narážky směřuje, i když to nevysloví přímo.
"Však mě znáš. " pokrčila sem rozverně rameny. Nepopírám, že mi nevadí bejt středem pozornosti. Na to si tak nápadný, hlučný a komunikativní lidi musej prostě zvyknout. Společně sme zabrali snad čtyři stoly kousek od sebe, protože i s Američanama nás bylo jak psů.
"Není to Patrick Hannigan s Lily? " zakoktala Leona a ukazovala do dálky. Koukám, že sou tady všichni strašný blesci.
"Neříkej, že si s nim taky něco měla. " ušklíbla se Emma.
"Ne, ale chtěla sem. Stál by za hřích. Z nějakýho neznámýho důvodu na mě ale nikdy nezabral. " pokrčila Leona rameny, jakoby nic.
"Asi ho nezajímaj namyšlený barbíny. " ušklíbla sem se ironicky. Jeden bod pro Stoneovou.
"No dovol? " nafoukla se Lea.
"Vždyť víš, že sem to tak nemyslela. " uklidňovala sem jí. Občas do sebe takhle rejpeme. Navzájem si říkáme, že ani jedna není schopná citů, vleze do postele s každým a takový věci. To je taková hra mezi mnou a Leonou. Občas docela sranda.
"No, není žádnej div, že jí pozval. O nic nejde. " zhodnotila situaci mezi Lily a Patrickem Emma. Bože, to sou tady všichni tak strašně natvrdlí, že si nevšimnou, že to není jenom nějaký jednorázový rande, ale že spolu choděj?
"No, mě přijde, že se k sobě maj trochu víc, než jako na prvním rande. " vložila se do toho Sarah. Bingo! Aspoň nějakej chytrej člověk.
"Už asi tři měsíce spolu choděj! " vyhrkla sem. Nevydržela sem to. Kromě holek tu s náma byl jenom Sirius, Logan a dalších pár Amíků. Před Jamesem bych to takhle naplno nezařvala. Zrovna se ztratil pro pití.
"Cože? " vyhrkla Leona.
"Slyšíte dobře. Choděj spolu a celou dobu to tajili. Já sem na to přišla úplnou náhodou na absolventským plese. " vyzvonila sem.
"Proč to tajej? " nechápala Emma.
"Že to říkáš zrovna ty. " ušklíbla sem se a sjela sem jí i Mika pohledem. Sice tady dneska byli spolu, ale zrovna jako pár se k sobě před náma neměli. Emma zmlkla a chápavě přikývla.
"To kvůli Jamesovi co? " docvaklo Siriusovi.
"Jo, z velký části kvůli němu. " přitakal sem.
"On si ale zatím ničeho nevšimnul. " konstatoval Logan, kterej sice skoro netušil, o co jde, ale dost rychle se do toho zasvětil. Dobrý vědět, že aspoň někomu to tady pálí.
"Ale až si toho všimne, tak to bude pořádnej hukot. " ušklíbl se Sirius. Jde vidět, že na něj máme oba podobnej názor. Oba víme, že nějako vylítne.
"Třeba se udrží. " ozval se Peter potichu. Všichni sme se hlasitě rozesmáli, jako by řekl nejlepší vtip na světě. On se potěšeně usmíval, protože myslel, že nás skvěle pobavil. Místo toho se akorát ztrapnil.
"Červíčku, sdílíš s Jamesem už sedm let pokoj. Udržel se snad někdy, když přišla nějaká svízelná situace? " rýpl si do Petera dokonce i Remus. To už je vážně co říct.
"Slyšel sem svoje jméno? " ozval se za náma James a nesl tři flašky whisky. Za ním kráčel Chace a dalších pár Amíků a nesli sklenice.
"Jo, bavíme se o tom, jakej seš v tom kvádru elegán. " ušklíbla se Emma. Ta vždycky ví, jak všechno zakecat. To mám na ní ráda. Když potřebuju výmluvu nebo nějakou kamufláž, du vždycky automaticky za ní.
"Jdeš právě včas, vyhlašuju totiž čas na přípitek. " houkl na Jimmyho Sirius. My těch přípitků poslední dobou máme nějak moc. Ale když je na co připíjet, tak přece o nic nejde ne?
Samozřejmě sme si připili už asi po stý na naše přátelství s Američanama, vylili sme si srdíčka, jak sme rádi, že se máme a potom sme šli tancovat. Těch hroznejch songů jako je valčík, polka a tak naštěstí moc nehráli a když se pak rozjeli pořádný rychlý rockový pecky, tak sme šli hodit kyčlí.
"Co to je támhleto? " zahučel James a ukazoval kamsi ke dveřím. Stáli tam Lily a Patrick a James si jich konečně všil. Ty dva totiž byli někde v háji celou dobu, takže nebyli k vidění. Až teď vylezli. Bůh ví, co spolu dělali. Jak znám Lilku, tak určitě nic slušnýho. Ona si hraje na andílka, ale je to pěkná dračice.
"No Lily s doprovodem, nevidíš? " řekla sem jakoby mimochodem. "Přece nemůžeš chtít, aby tak hezká holka zůstala na ocet. Ty ses na ní vysral, tak tady to teď máš. Vyfouknul ti ji nějakej blonďák. " hustila sem do něj milion keců. Já sem zastánce rčení, nejlepší obrana je útok. Musim do něj všechno nahustit ještě než vůbec otevře klapačku, protože pak se to spustí. S tim já už mám zkušenosti.
"No co, já sem v pohodě. " pokrčil James rameny a tancoval dál. Všichni sme na něj ohromeně čuměli. Čekali sme, že Patricka zmlátí, nebo udělá Lily hlasitou scénu, nebo bude aspoň tady před náma nadávat. A on nic. Tak tohle mi hlava nebere, fakt, že ne.
Ples se pomalu posouval dál. Všichni si to fakt užívali. Dokonce i profesoři trsali. Zdálo se mi, že sem na parketě viděla i McGonagallku, ale pravděpodobnější je, že nám dal někdo něco do pití a já mám teď halušky.
"Sam, pojď sem ke mně! " řvala na mě Emma přes celou velkou síň a i když hrála hudba a byl hluk, zřetelně sem ji slyšela. Samozřejmě už zase byla na stole a tančila - šaty nešaty.
"Myslim, že dneska si to odpustim. " ušklíbla sem se na nic, když sem k ní přišla. Nasadila na mě zase ten její smutnej psí pohled. Za tohle ji nenávidim.
"No dobře, naleju do sebe ještě pár panáků a za chvíli sem u tebe. " povolila sem. Tomu jejímu prosebnýmu pohledu se prostě nedá odolat. To je taky výstapvní manipulátorka. Na mě ale ještě nemá. Ani ona, ani nikdo jinej. Já když chci, tak si kolem prstu omotám úplně každýho.
"Tebe sem zrovna hledal! " vybafnul na mě Sirius, když sem se ploužila k baru pro pití, abych slib danej Emmě splnila.
"Co sem zase proveda? " nechápala sem. Člověk je hodnej jako beránek, nic nedělá, pořádně ani nechlastá, ale vždycky se najde nějaká špína.
"Přijde na to. " zkoumal mě Sirius. Co na mě chce vykoukat?
"Tak hele, mám důležitý poselství a ty mě tady zdržuješ. " odbyla sem ho a šla sem dál. On mě ale dohonil a kráčel vedle mě.
"Já jenom dávám pozor, abys nevyvedla podobnou kravinu, jako na plese v lednu. " vylezlo z něj konečně, o co mu celou dobu šlo. Patrně má na mysli to, jak sem se uprostřed plesu zdejchla a rozdala si to s klukem, kterýho už si ani nepamatuju.
"Neboj, nic takovýho dneska v plánu nemám. " mávla sem rukou.
"Ty nemáš v plánu nikdy nic, ale pokaždý se něco semele. " ušklíblo se to pako vlasatý. Tak hele, já za to nemůžu, to se mi stává samo od sebe.
"Vůbec, co se staráš? Tobě může bejt úplně šumák, co a kde s kým dělám. " sprdla sem ho. Přece mě nebude hlídat a peskovat jako malou holku, jenom proto, že se v osmnácti podle většiny definic chovám jako děvka.
"Já to dělám kvůli tobě, protože vim, jak se potom cejtíš provinile a trapně. " pokrčil rameny. To je mi ale dobrák.
"Já ale žádný výčitky nebo tak něco nikdy nemám. " pokrčila sem rameny. Samozřejmě, že sem schopná milovat a takový ty věci, ale když se jedná o nezávazný románky, kde city nehrajou žádnou roli, sem taky pro.
Už sme se o tom dál nebavili a šli sme si oba pro pití. Na mě přece pořád čeká Emma. Je zvláštní, že momentálně nemám vůbec páru, kde sou ostatní. Dokonce ani Američani a to bysme je měli hlídat.
*
"Pojď, jdeme ještě na panáka. " houkl James na Chace. Už pořádnou chvíli tam popíjeli. Na baru si poručili další pití a kopli to do sebe.
"Seš dobrej kluk. " zahlaholil James opile. Už toho v sobě měl dost. Svůj vztek, protože Lily chodí s Patrickem utápěl v pití. Musel se dost krotit, aby tomu blonďáčkovi nezmaloval ciferník.
"Sem rád, že se mnou normálně vycházíš a že se se mnou bavíš. " poplácal Chace Jamese po zádech.
"Jako proč? Protože seš slavnej? Nejsem nějakej debil. Neposeru se z toho, že někdo hraje v seriálu. Nemyslim to blbě, chci tim říct, že taky seš jenom normální člověk a ještě k tomu kouzelník. " mávl Jimmy rukou.
"Tak díky. " ušklíbl se Chace. "Ale takhle sem to nemyslel. Je mi líto, že ste se po prázdninách s Lily rozešli. Kvůli mě. "
James se začal dusit whisky, kterou do sebe právě klopil. Teklo mu to i nosem. Vyjeveně na Chace koukal a nevěřil svým uším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Szurmina Szurmina | 24. září 2012 v 15:55 | Reagovat

Tak predne, saty bych brala od Sarah i Lily :) ted ke kapitolce. Ta scena, jak se Sam zavesila do Siriuse i Logana, mi silne pripomela jistou scenu z Vampire Diaries ;) kapitla se mi velmi libila, jsem velice zvedava, co ted James udela, i kdyz jiste tuseni mam :D :D

2 karcoolka karcoolka | 24. září 2012 v 15:56 | Reagovat

Ježiši, v tom nejnapínavějším to musíš ukončit. Teď budu pořád přemejšlet nad tím, jak tohle všechno dopadne a ani nebudu dělat nic jinýho, což není zrovna nejlepší vzhledem k tomu, že mám dneska jízdy v autoškole. Pokud se vybourám je to na tobě. Co nejdřív pokráčko, ať můžu klidně spát.
Jinak se mi líbí šaty Sam, Lily a Blake. :-D :-D :-D  :-D  :-D  :-D

3 Maeve Maeve | 24. září 2012 v 16:01 | Reagovat

Jooo! Na tenhle moment sem čekala! Ale proč to ukončovat v tom nejnapínavějším?
Šaty Lily se mi strašně líbili, střih i barva! :) jinak kapitola skvělá!!

[1]: Přesně, úplně sem to viděla. Obě krásný blištivý šaty a krásný kluky po ruce. :D Jako z Vampire Diaries, ale tohle je prostě Sirius, takže kam se hrabou upíři :D

4 Lola Nicoleen Lola Nicoleen | E-mail | Web | 24. září 2012 v 16:25 | Reagovat

Skvělá kapitola, chvílemi mě opravdu pobavila. Šaty se mi moc líbí. Utnutí v tu nejnapínavější chvíli radši ani nekomentuju, protože na tyto naschváli jsem od spousty autorek prostě zvyklá :) Je to hrozný zlozvyk :D Jsem zvědavá na Jamesovu reakci, protože cítím průser a to pořádnej! Chace by měl zdrhat :)

[1]: I já jsem si tu scénu hned vybavila

5 Koki Koki | 24. září 2012 v 17:54 | Reagovat

To se nedělá takhle to utnout. Už jsem čekala, kdy se to provalí. James mu určitě rozbije hubu. NEbo mu jich minimálně pár vrazí než ho ostatní zastaví.
Jinak kapitola vtipná jako vždy. Ani nemá cenu vypisovat co se mi líbilo, protože by se to sem nevešlo.
Líbí se mi šaty, které měli Lily, Emma Sarah a Sam.

6 Barussiiik Barussiiik | Web | 24. září 2012 v 18:43 | Reagovat

Tak tohle stálo za to.  Jsem zvědavá na Jamesovu reakci v další kapitole. Mimochodem se na ni těšim. Jo, a ty šaty. Moc se mi líbily ty od Lily.

7 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 24. září 2012 v 20:24 | Reagovat

Lily má nejkránější šaty!!! Siri je starostlivej! Na první Jimmyho reakci sem čuměla jak péro z gauče!!! A na konci... Já věděla, že to přijde! To bude hukot!!! Už honem potřebuju další kapitolu! Utnout to v nejnapínavější chvíli! Tststs! Že se nestidíš! :DDD

8 Vendy Vendy | 24. září 2012 v 21:37 | Reagovat

come on!! aspoň jsi ještě moha napsat, že mu jednu vrazil.. takhle to utnout.. každopádně v další části by byla parádní nějaké Sam a Logan scéna, pořádná líbačka nejlíp :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama