Everybody should have his own world...

4.kapitola - Malý vodní incident

21. června 2012 v 9:00 | Maggdinka |  * Elita Bradavic 2 *
Po dvou akčních částech Weird People je tu opět oddychová Elita Bradavic. I když tuhle povídku píšu už dlouho, pořád mám docela nápady a pořád mě baví. Je totiž taková ze života a občas v ní můžeme najít i sebe a své kamarády :-) K Elitě nemá smysl něco psát a dodávat, to vy už znáte, jak to se Sam a ostatními chodí. Samozřejmě, moc prosím o komentáře jako vždycky. Minule to bylo dost slabý, takže doufám, že tentokrát budete lepší. Ta délka minulých komentářů, mě ale potěšila :-) Takhle by to bylo nejideálnější - hodně komentářů a všechny dlouhé :-) Užijte si čtení, doufám, že si u Elity odpočinete, popřípadě trochu pobavíte…Vaše Maggdinka♥Malý vodní incident

"Hm, miluju to tvoje tělo. " vyplázla sem jazyk a kochala se tím krásným pohledem. Jazz vedle mě ležel úplně nahej. Znám sice hodně kluků s pěkným tělem i halama, jenže on má prostě takový to tělo dospělýho chlapa, protože je starší, než ty naše bradavický střeva.
"Děláš, jak kdybych byl kulturista nebo model spodního prádla. " ušklíbl se, ale bylo na něm vidět, že mu můj kompliment zalichotil.
"No kulturista možná ne, ale modela spodního prádla bys mohl dělat z fleku. " přejela sem mu rukou po tom jeho sexy břiše. Abyste tomu rozuměli, opět sme se uchýlili k naší dohodě "přátelé s výhodama".
"Netušej holky něco? Copak jim není divný, že seš ve čtyři ráno, v úterý pryč? " zajímalo Jazze.
"Já furt někde courám, takže jim není divný, když jdu jen tak v deset z pokoje. Navíc, vždycky když se vrátim, tak už chrápou. I kdyby se vyptávali, můžu jim říct, že sem byla někde s nějakým klukem z Bradavic. To by mi sežraly. " mávla sem rukou. Však tak chytrý zas nejsou a navíc, co jim je po tom, co kde a s kým já dělám. Byla to už moje a Jazzova třetí noc tady v Bradavicích. Byl skoro konec září a tady se nic nedělo. Čim sem starší, tím mi přijde víc, že v Bradavicích je nuda.
"Doufám ale, že trvá to, na čem sme se dohodli. " ujišťoval se Jazz.
"Jako, že sme jen kámoši, ale spíme spolu? " zeptala sem se na plnou hubu. On to tak zaobalil, aby to nemusel říct, ale já s mluvenim narovinu problémy nemám.
"Jo. " přitakal a čekal na mou odpověď.
"Neboj. Jestli tě zajímá, jestli do tebe náhodou nejsem zabouchnutá, tak toho se neboj. Nic po tobě nechci a ty po mě taky ne. Prostě si jen užíváme pěkný noci. " usmála sem se na něj pozitivně. Neřikám to jen tak, je to pravda. O prázdninách sem možná uvažovala, že bych s nim chtěla chodit, Jazz je prima kluk. Jenže jak je to teďka, s tim sem naprosto spokojená. Žádný závazky, prostě jen užívání a zábava.
"Půjdeš si s náma zaplavat? " zeptala sem se po chvíli ticha.
"Vy jdete plavat? "
"No, teď mě to napadlo. Ostatní o tom ještě nevěděj, ale určitě budou souhlasit, jak je znám. " mávla sem bezstarostně rukou. Aby nešli plavat, to by byl svátek. Je konec září a to znamená pár posledních teplých a slunečných dní. Takže se toho musí využít.
"Já bych ale na pozemky Bradavic vůbec neměl chodit. " ušklíbl se Jazz.
"Neboj, se mezi náma ztratíš. Zas o tolik starší nejseš. A navíc, koho to zajímá, kdo tady je. Kdybysme narazili na nějakýho učitele, ty tě znaj, takže no problem. " ujišťovala sem ho. Koho by zajímalo, že je tady jeden kluk navíc.
"Jo, klidně půjdu. " pokrčil rameny. "A kdy? "
"Třeba hned zejtra. Končíme školu ve tři, tak třeba ve čtyři? " navrhla sem.
"Jo, zejtra je všední den, tak u Košťat nebude narváno. Rosmerta to tam zvládne sama. " přikývl souhlasně. "Budem si ale muset dávat bacha, aby někdo nezačal něco tušit. "
"I kdyby začali, tak co. Koho to zajímá. " ušklíbla sem se lhostejně. Všichni mi můžou políbit, víte co.
"V tom případě myslim, že nebude vadit, když se ještě trochu zdržíme. " usmál se sladce a objevily se ty jeho dolíčky ve tvářích, který tak miluju. Vrhnul se na mě a začal mě vášnivě líbat. Myslim, že dneska se moc nevyspim.
-----------------------------
Když sem druhej den předložila můj nápad, že se půjdem koupat k jezeru, slavila sem úspěch. Však já sem taky chytrá a inteligentní osoba, že jo.
Ve škole sme to už nemohli skoro vydržet, dneska bylo fakt hrozný vedro a my se nemohli dočkat, až budem ve vodě, nebo chytat bronz na břehu. I v hradě, kde je vždycky mínus padesát stupňů, je dneska vedro.
"Půjde s náma i Jazz, jestli to nevadí. " nadhodila sem u oběda. Čekaly nás ještě dvě hodiny kouzelných formulí a bylinkářství. V tom skleníku se dneska asi všichni upečem.
"Ty ses s nim domlouvala nebo co? " vyzvídala Lily. Doufám, že to zas nezačne rozpitvávat, jak má ve zvyku. Je to pěknej rejpal.
"Jo, včera sem se za nim zas stavovala u Košťat a napadlo mě to. " pokrčila sem ledabyle rameny.
"No jasně, ať klidně jde. " přikyvovala Emma horečně. Ona měla Jazze taky moc ráda, takže byla nadšená.
"Hele a co kdybysme řekli i Jenny, Susie a Mikovi? " navrhla Sarah.
"Holka, ty nebudeš zas tak blbá! " ukázala sem na ní překvapeně. "Já sem pro, to je skvělej nápad. " Od nástupu do sedmáku sme s nima prohodili akorát pár slov, ale nic sme zatím společně nepodnikli.
Hned sem se vyřítila od stolu, abych naše ostatní kámoše pozvala. Nejdřív sem letěla k mrzimorskýmu stolu za Jenny a pak k havraspárskýmu za Susie a Mikem. Všichni tři s radostí souhlasili. Paráda! Dneska bude zas sranda.
*
Přesně ve čtyři sme se sešli všichni ve Vstupní síni. Měla sem na sobě jen plavky a mini kraťásky. Na co bych se měla oblíkat, když to ze sebe stejně za pár minut shodim. Měla sem čupr nový plavky z Ameriky. Samozřejmě sme tam pořádně nakupovali, já tam utratila jmění a moje sbírka plavek momentálně čítala asi tak pět párů. Tady v Bradavicích s nima těžko udělám parádu, ale doufám, že do Ameriky nebo i jinam se ještě dostanu.
Samozřejmě sme šli všichni a to znamená i Lily a James. Ty se spolu ale nebavili. James jí okázale ignoroval a dělal, že tam vůbec žádná zrzka není, zatímco Lilka po něm furt nadějně pokukovala, jestli jí nevěnuje nějakej pohled nebo úsměv. Ale jenom utřela.
Hned u jezera sem se okamžitě vysvlíkla a odhalila tak svoje celý tělo. Ne, že by ty kraťásky co sem měla na sobě, něco zakrejvaly.
"Za Středozem! " zařvala sem a skočila ukázkovou šipku do vody.
"Za Narnii! " přidala se i Emma a skočila za mnou. Ani nevim, proč sem to zařvala já a ani nevim, proč ona. Už nám asi dočista hrabe. Emma se vynořila asi metr ode mě a zubila se od ucha k uchu.
"Ehm, nechci rejpat, ale nezapomněla ses svíknout? " rozřehtala sem se. Emma vedle mě ve vodě plavala v tílku a kraťasech. Nechala se tak strhnout mým pokřikem a skokem, že zapomněla, že má na sobě furt oblečení.
"Do háje! " zaklela, ale vzápětí se rozchechtala nad vlastní blbostí. "Aspoň, že sem si zula boty. " ostatní na ní nevěřícně koukali. Ta holka prostě ani v sedmáku nepřestane překvapovat.
Když se Emma svlíkla a položila oblečení na trávu, aby jí uschlo, naskákali za náma do vody i ostatní. Bylo přes třicet stupňů a voda byla krásně osvěžující. Nebyla teplá ani studená, prostě akorát.
"Taková je Emma pořád? " ušklíbl se Jazz, když ke mně doplaval. Jde vidět, že s Emmou ještě neměl čest v celý její kráse.
"To si piš. " mrkla sem se smíchem. "Emma nás pobaví, za každejch okolností. I když sama občas nechce. "
Pak sme hráli kohoutí zápasy. To mě vždycky bavilo a taky šlo. Dokážu bejt pěkně krutá a agresivní. Já seděla na Jazzovi, proti Emmě, která byla na Siriusovi, Leoně na Jamesovi, Susie na Remusovi a Sarah na Mikeovi. Emma šla pořád po Sarah, protože byla naštvaná, že právě ona sedí Mikeovi na ramenou. Lily seděla na břehu a koukala na nás. Nejsem moc citlivej člověk, ale bylo mi jí fakt líto. Párkrát si skočila do vody nějaký salta (loni jsem říkala, že dřív skákala závodně do vody), ale jinak se válela na břehu a opalovala se. Poslední dobou s ní nebyla žádná sranda. Zato James se strašně bavil a furt se chechtal.
"No tak, Lilyňáku, tváříš se jak prasklá šprcka. Pojď si trochu užít! " přilítla sem k zrzce a celou jí pocákala. "V Americe sis to taky užívala. "
"Jo a jak to užívání dopadlo. " ušklíbla se ironicky. Ten úlet s Chacem sem zrovna na mysli neměla.
"Wau, on se topí! " vykřikla sem. Peter se zamotal do nějakýho rákosu a plácal kolem sebe rukama. "Dělej, jdem se dívat! " ušklíbla sem se škodolibě. Pokusila sem se jí vytáhnout na nohy, ale marně. Seděla na tom ručníku jak přikovaná.
"Tak hele, už mě sereš. Třeba se James ještě umoudří. " založila sem si ruce v bok a naštvaně na ní koukala. "A i kdyby ne, tak se z toho nezblázníš. Prvních pět let v Bradavicích si ho nemohla ani cítit a dokázalas bez něj žít. Tak to dokážeš zase. "
"Jo, jenže tenkrát sem ho nemilovala. " odsekla.
"Já tě chápu. Ale nesmíš přestat žít a užívat si. Když budeš trochu akčnější a budeš se smát, tak ho aspoň nasereš, když už nic jinýho. Uvidí, že ti je bez něj dobře. Proč si myslíš, že tady blbne a tlemí se? Protože tě chce naštvat a potrestat. Když mu ale ukážeš, že ti to je jedno a sama se bavíš, tak přestane. " dělala sem jí proslov. Nechápu, proč ho dělám vždycky jen jí. Ještě nikomu sem v životě tak do duše nepromlouvala. Když má ta holka problémy nebo je smutná, tak má na mě akorát špatnej vliv.
"Hele, Lilčo. " žďuchla sem do ní rozverně. "Vykouzli nám nějakou skluzavku. Seš jedinej člověk, kterej to umí. Ale půjdeš taky jezdit. " nahodila sem svůj nejprosebnější a nejuhrančivější výraz.
"Klidně vám jí vykouzlim, ale nepůjdu na ní. " mávla rukou lhostejně.
"Tak to teda ne! Vykouzlíš ji a půjdeš se klouzat taky. Sjedeš jednou a nebudeš moct přestat, uvidíš, že tě depka opustí. " vytáhla sem jí vší silou na nohy. Páni, bych si nemyslela, že mám takový bicáky.
Lily se do toho pustila a zamlela nějaký příšerně složitý kouzlo, který já bych nezvládla ani za padesát let. U jezera se objevila skluzavka, asi tři metry dlouhá, komplet i se schůdkama a tekoucí vodou. Všichni nadšeně zařvali a už se tam narvali.
"Ještě, že umíš tak dobře přeměňování. " ušklíbla sem se vděčně na zrzku. Stejně by mě zajímalo, kde se naučila vykouzlit zrovna skluzavku. Ne, že bych dávala při hodinách přeměňování pozor, ale mám pocit, že to nás tam asi McGonagallka neučila.
Ani nevim, jak dlouho sme blbli a jezdili. Bylo furt teplo, ale už mohlo bejt k večeři. Nikdo si ale ani nevzpomněl, že by měl hlad. Kdyžtak si zajdem něco čornout do kuchyně, žádnej problém. Skřítci už sou zvyklí, že občas nestíháme nějaký jídlo, takže nám tam nechávaj zbytky, co se nesežerou ve Velký síni.
Najednou se všechno semlelo v jedný sekundě. Stála sem na břehu a čučela na ostatní, jak klouzaj do vody. Každou chvíli sem se tlemila, protože ty placáky, nadávky a výrazy byli prostě k popukání.
Pak jela Lily. Nějako jí to na tý skluzavce vyhodilo do strany a ona spadla do vody kousek od břehu. Takovej placák a taková rána! Myslela sem, že je snad po ní.
"Sou tam kameny! " vykřikl Sirius. To už se k Lily brodil Jazz a vylovil jí. Na čele měla tržnou ránu a byla trochu mimo. James na ní strnule koukal, ale nic neřekl, ani neudělal. To je mezek tvrdohlavej. Lily se tady málem zabije a on nepohne zadkem.
"Měli bysme jí vzít radši na ošetřovnu. " zavelel Jazz zkušeně.
"Jdu s tebou. " připojila sem se k němu, když si Lily vzal do náruče a nesl jí do hradu. Všichni sme byli jen tak v plavkách, ale co.
*
"Zas za to můžeš ty! " ušklíbla se Lily. Ne nijak naštvaně, ale ironicky. Seděla na ošetřovně a já tu byla s ní. Jazz nám šel dolů k jezeru pro věci. Madame Pomfreyová jí dala nějakou břečku proti závratím a bolení hlavy. Prej je to možná i mírnější otřes mozku, ale Lilka se z toho vyhrabe.
"Jo, vlastně, já za to můžu. To já tě donutila vykouzlit tu skluzavku a jít jezdit s náma. " smála sem se. "To mám za to, že sem si zas jednou všímala ostatních. Chtěla sem jenom, abys přišla na jiný myšlenky. "
"Tak tohle přání se ti povedlo! Díky rozsekaný hlavě teď nemám žádný myšlenky. " křenila se ta rezavá věc s fáčem na hlavě.
"Budeš tam mít bouli jak kráva. " smála sem se jí škodolibě.
"To je fakt vtipný. " vyplázla na mě jazyk. Dobrý, dokáže na mě držkovat, tak to je znamení, že se jí nic nestalo. Kdyby neměla blbý poznámky a gesta na mě, to bych se o její zdraví vážně bála.
"Ne, fakt se ti omlouvám. " řekla sem pokorně.
"Prosimtě, nic se mi nestalo. Nemůžeš za to, že sem blbě sjela, teda pokud si na mě nevyslala nějaký kouzlo. " ušklíbla se Lily. Bylo to upřímný, takže na mě naštvaná není. Lily bych si proti sobě poštvat nechtěla.
"Jamese málem trefilo, když si spadla. " řekla sem a povzbudivě na ní mrkla.
"Ale neudělal nic. " usmála se smutně.
"Hele, víš, že já mám Jimmyho ráda. Ale narovinu ti říkám, prď na něj. Když si tě nechce všímat, dokonce ani, když si rozrazíš hlavu, tak ho pošli do háje. Seš pěkná holka, z fleku bys mohla mít na každým prstě deset kluků. S Jimmym se k sobě sice perfektně hodíte a mám vás oba ráda, ale občas to prostě nevyjde. " začala sem do ní opět hučet. Mlčela.
"Podívej na mě a na Siriuse. Taky sme vypadali jako perfektní pár a skvěle sme si vždycky rozuměli, ale prostě to mezi náma nevyšlo. " utěšovala sem jí dál.
"Jo, jenže ty ses se Siriusem rozešla docela v dobrým, a proto, že vám to moc neklapalo. Kdežto za můj rozchod s Jamesem může jeden pitomej úlet. Poprvý v životě sem pila a neovládala se a takhle to dopadlo. " zabručela nevrle a poškrábala se na hlavě.
"Jo, ale svět se kvůli jednomu pokaženýmu vztahu nezboří a ty se z toho nesložíš. Je to pár tejdnů co ste se rozešli, dej tomu čas a bude to v cajku. " mávla sem bezstarostně rukou.
"Půjdem. Mám hlad jako vlk. " seskočila z postele.
"Doufám, že sebou někde cestou nesekneš, já tě sbírat a tahat nebudu. " zašklebila sem se a obě sme vyšly z ošetřovny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fuensanta Fuensanta | Web | 21. června 2012 v 9:12 | Reagovat

pekny blog ;-)

2 Koki Koki | 21. června 2012 v 15:13 | Reagovat

Dost dobrý. Sam nikdy nezklame. A to samý Emma. Prej za Středozem a Narnii. A ještě když tam skočila oblíbená. Myslim, že teď by mohla bejt situace Lily x James zajímavá. Hlavně jestli se na něj Lily fakt vykašle.

3 Elis Elis | Web | 21. června 2012 v 16:35 | Reagovat

Já být Sam nebo Lily, James by byl mrtvej, minimálně přetáhnutej pánví. Jak já na něj nadávám! Co si to jako dovoluje?? Vždyť ji stejnak pořád miluje, tak by aspoň mohl Jazzovi pomoct. Jinak, líbí se mi, jak to zamotáváš :D Kamarád, taky rád. :D Jinak, dej tam sépii ať sežere... Luciuse :DD By byla sranda :D Super kapča!!

4 Elis Elis | Web | 21. června 2012 v 19:34 | Reagovat

Hezký vzhled :)))

5 keks keks | 24. června 2012 v 8:13 | Reagovat

Další super kapitola, co nejdřív další :-)

6 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 24. června 2012 v 15:53 | Reagovat

Tak Emma mě zase dostala! Ještě teď se telmím jako blbá! A James je pitomeček pitomá!!!! Jako fakt!!!! A taky by mě zajímalo, co by udělal, kdyby se na něj Lily vykašlala! Ale i přes to se pak musej dát dohromady! Jinak to nejde!!!! Jo a kdyby sepíe sežrala Luciuse... To by byla srandáááá!!!!!!!! To se musí uskutečnit!!!!!! A moc pěknej dess!!!!!! ZA STŘEDOZEM A NARNII!!!!!!!! :-P  :-P

7 Barussiiik Barussiiik | Web | 27. června 2012 v 14:05 | Reagovat

Nádhera.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama