Everybody should have his own world...

51.kapitola - Prsa na zádech, aneb velbloud

17. dubna 2012 v 12:00 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Teď už máme ve škole relativně pohodu, protože už v pondělí dostaneme vysvědčení. Pak máme měsíc až do ústních vlastně svaťák. Tentokrát vám přináším kapitolu k Elitě Bradavic. Je to pokračování té předchozí, takže pokud jste jí nečetli, nemuseli byste být chvíli moc v obraze. Logan a Justin zavedli holky na pařbu, ze které se vyklubal večírek hollywoodské mládeže. Potkali zde mnoho známých tváří. Překvapí je ještě někdo? A nevyvedou nějaký trapas? Sam už se podezřele dlouho nepodařilo nic vyvést, vydrží jí jo? Omlouvám se předem za to, co se v kapitole stane, nejspíš mě budete chtít zabít :-D Ale má to význam pro vývoj dalšího dějte. Uvidíte, když budete číst :-) Nezbývá mi nic než popřát, ať se vám kapitola líbí a hezky čte. Prosím jako vždycky o komentáře, ale to už vám ani nemusím připomínat :-) Užijte si to…Vaše MaggdinkaPrsa na zádech, aneb velbloud

Trvalo nám s Lilkou dost dlouho, než sme se rozkoukaly a vzpamatovaly. Z výtlemu z Justina Biebera sme se vzpamatovávaly hodně dlouho.
Blake nám všem namíchala koktejly podle gusta. Já sem si dala jako vždycky Cuba Libre. Mám ráda hodně jinejch drinků, ale tohle je prostě klasika, to nezklame.
"To je přímo tvůj dům, nebo tvých rodičů? " zajímala se Lily u Blake, aby řeč nestála.
"No, v podstatě mých rodičů. Jenže oni většinu roku žijou v New Yorku v bytě, takže tenhle dům je volnej. Já tady taky moc nebejvám, Gossip Girl natáčíme taky v New York city. " vysvětlovala Blake a vedla nás ven na verandu.
"Taky bych brala takovej víkendovej baráček na pořádání mejdanů. " zasmála sem se. Možná v mým hlase bylo trochu závisti, ale oprávněně.
"Půjdeme k bazénu. Všichni tam seděj, seznámim vás. " pobídla nás Blake k chůzi. Nějako mi ztěžkly nohy, ty jo. Nejen že tam budou všichni z Gossip Girl, ale bůh ví, kdo další.
Abych to shrnula a u každýho se nerozplývala půl hodiny, vyjmenuju vám, koho všechno sem tady stihla zaregistrovat. Byla tady Miley Cyrus, Zack Efron, James Franco a pak tři zástupci z Twilight ságy Ashley Greene, Nikki Reed a Taylor Lautner. Zbytek sem moc neznala nebo mě nezajímali. Každopádně tohle byla fakt hvězdná party. Myslim, že my čtyři sme jediný, kdo je obyčejnej a koho nikdo nezná.
"Lidi, chci vám představit moje dva kamarády Logana a Justina. A tohle sou jejich kámošky z Británie, Sam a Lily. " představila nás nahlas Blake. Ty jo, dokonce si zapamatovala i naše jména, já snad omdlim! Všichni nás strašně mile zdravili a usmívali se. Já sem fakt asi v nebi. Vždycky sem si myslela, že přijdu spíš do pekla, ale dnešek nasvědčoval tomu, že nejsem asi zas až tak zkažená a hrozná, jak sem si myslela.
"Jak ste se sem z Británie dostali? " zajímal se James Franco. Pár filmů sem s nim viděla, ale takhle na vlastní oči je ještě hezčí a roztomilejší. "Chci jako říct, jak ste se seznámili tady s klukama? " dodal na vysvětlenou.
"Vlastně přes školu. " ujala se slova Lily, protože já sem nebyla vůbec schopná otevřít hubu. To se mi často nestává, obvykle sem já první, kdo mluví, ale teď sem byla naprosto paf.
"Jo, naše školy pořádali takovou soutěž mezi studentama ve vědomostech a tak. Bylo tam hodně různejch škol, z Evropy a Severní Ameriky. My sme si se Sam, Lily a jejich spolužákama hned padli do oka. Spojujou nás pařby a chlast. " smál se Logan a vypravoval. Jemu očividně nevadilo být středem pozornosti.
"Tak to je hezký, že přes školu navážete takový kontakty a vídáte se i dál. " usmála se Ashley Greene.
"Jo, je to super. Hlavně pro nás, že můžem vypadnout na chvíli od nás z Anglie sem do Kalifornie, kde je vedro, oceán a plno mejdanů. " vypravila sem ze sebe konečně.
"Ty seš, Sam viď? " zajímala se Leighton Meester, která tu byla se zbytkem zástupců Gossip Girl taky.
"Jo. " přikývla sem. Ježiši, co sem zas udělala? Jednou otevřu hubu a už sem udělala určitě nějakej trapas.
"Máš super šaty. " pochválila Leighton dílo mojí maminy. Až přijedu domů, zlíbám jí od hlavy až k patě.
"Díky, moc. Vyřídím autorce. " usmála sem se zdvořile. "Tyhle navrhovala a dělala moje mamka. V Londýně má salon, kde navrhuje a šije šaty. Je fakt moc dobrá, ale bohužel, ne moc známá. "
"Páni, tak to máš super, že máš takovouhle mamku. " vyhrkla Blake uznale. "Taky bych chtěla mít originální šaty, který nikdo nemá a ještě k tomu zadarmo, kdy se mi zachce. "
"Jak se ta firma jmenuje? Najdu si jí na internetu a třeba i něco objednám. " zajímala se Leighton.
"B&F Fashion. " oznámila sem hrdě. Ty jo, až tohle mamce řeknu, že se o její šaty zajímali celebrity a že možná budou mít díky mě skvělý zakázky, ta mě bude milovat, ještě víc než doteď.
"Já nevim jak vy, ale viděla bych to na bazén. " vykřikla Blake. "Voda už je vyhřátá. "
Nejdřiv se mi do toho moc nechtělo. Představa, že budu před těmahle slavnýma hvězdama, s dokonalýma postavami, lítat jen v plavkách, mě trochu děsila. Na druhou stranu, nemám se za co stydět, já mám bezchybnou postavu, takže sem se nenechala dlouho přemlouvat. Lily taky ne, ta je vychrtlá dost, ta je za vodou.
Blake nás zavedla do jednoho z pokojů, kde se můžem převlíct a nechat šaty. Netrvalo to moc dlouho, a když sme vyšli zpátky na zahradu, všichni už byli převlečený a někdo už byl dokonce v bazéně. Bazén byl obrovskej, takže sme se nemuseli bát, že na někoho nevyjde.
"Nepůjdem si pro další drink, než tam vlezem? " otočila sem se na Lily, protože skleničky nás obou už byly prázdný.
"Jasně. " přikývla Lily. Ta se nezdá, ale taky moc ráda chlastá. Sice dělá, že ne, ale já jí moc dobře znám, přede mnou to neschová.
"Tak vy ste ty dvě z Bradavic. " ozval se za náma klučičí hlas. Trochu polekaně sme se otočili. Před náma stál Chace Crawford. Uf! Oddechla sem si. Už sem se bála, že sme někde něco prokecly a někdo nás zaslechl. Chace je ale taky kouzelník a chodil na Atlantidu. Blake to říkala.
"Páni. " hvízdl obdivně, když sme se otočily a viděl nás jen v plavkách. "Už chápu, proč se Logan s Justinem ze všech škol skamarádili právě s váma. " rozesmál se. Začala sem se červenat.
"Jo, my sme ty dvě z Bradavic. " přikývla Lily, když sem se já zas nezmohla na jediný slovo.
"Ty jo, to je asi nejstarší a nejslavnější škola. Někdy bych se tam rád podíval. Škoda, že za nás ještě žádný takovýhle soutěže nebyly. " konverzoval Chace. Nejdřív sem myslela, že si s náma povídá jen ze slušnosti, ale očividně ho to fakt bralo.
"No, žádná sláva. Rozpadlej hrad, jezero, Zapovězenej les, pár hor. Nic zvláštního. " mávla sem rukou nad vidinou Bradavic. Nechápu, co na tom všichni ty Amíci viděj tak lákavýho. Oni maj tři mrakodrapy na ostrově. Maj tam oceán a bary. Co viděj na zatuchlým hradě?
"Možná ne, ale stejně bych se tam rád podíval. " pokrčil Chace rameny.
"Třeba bys mohl. My s naším ředitelem vycházíme dobře, tak by se to třeba nějak dalo zařídit. " usmála se Lily zdvořile. Už vim, co si teď myslí. Že mám nevymáchanou hubu a sem drzá.
"Jo, Brumbál je super. " přitakala sem, abych potvrdila její průpovídku.
"Jasně, Albuse Brumbála zná každej. Jen spíš jako váženýho kouzelníka. " přikývl Chace Crawford, aby nám dal najevo, že ví, o kom mluvíme.
"Nejen to, on je strašně hodnej a je s nim děsná sranda. Je možná i trochu potrhlej, ale to myslím samozřejmě v dobrým. " popisovala sem našeho milovanýho ředitele.
"Nepůjdete do bazénu? " kývl Chace směrem ven.
"Jo, chystáme se, jen sme si došly pro drinky, abysme nebyly na suchu. " vysvětlovala sem s další skleničkou Cuba Libre v ruce.
"Jo tak, tak to samozřejmě chápu. " rozesmál se Chace a sám si vzal lahev piva.
Společně všichni tři sme šli k bazénu. Za mnou a Lily v plavkách se dost lidí otáčelo. Doufám, že v dobrým slova smyslu, ne že se zděsili, co je to tady za zrůdy. Chace byl ještě oblečenej. Lépe řečeno, měl na sobě tričko a plavky v podobě kraťasů.
"Je fajn, že ste se takhle přes kluky dostaly na dovolenou do Ameriky ne? " usmál se Chace, aby řeč nestála.
"Uáá! " zavřískala sem a pak už sem letěla vzduchem. Nějakej magor běžel kolem, narazil do mě takovou prdu. Já sme narazila do Chace, chytila sem se ho a oba sme letěli přímo do bazénu. Když sme se vynořili, všichni se chechtali. Sem ráda, že sem zase středem pozornosti a že se mi zas každej tlemí. Na to já sem vlastně ale už zvyklá.
"Není vám nic? " zajímala se Blake, která rychle přiběhla. Oba sme tam hodili parádního placáka, takže se bála, že sme si něco udělali.
"V pohodě. " smál se Chace, vylezl z bazénu, galantně mi podal ruku a vytáhl mě ven. Ještě že sem měla plavky, kdybych měla ty máminy šaty, tak se neznám. Chace na tom byl hůř, ten měl pořád tričko, ale to mu za chvíli uschne.
"Ty vogo, to byla prda, že mi to snad zamáčklo prsa na záda. " vydechla sem a tím sem způsobila další výbuch smíchu. "No super, bude ze mě velbloud. " dodala sem a smích ještě posílil.
"Máš prsa tam, kde maj bejt. " ujišťovala mě Lily, která se skoro válela na zemi.
"Sam, ty zas pálíš hlášky. " chechtal se Logan mýmu výroku s velbloudem. Hlavně, že se všichni dobře bavěj. To, že mám úplně rudý břicho a stehna od toho placáku, to už nikoho netrápí.
Nikdo ani nezaregistroval, kdo to do nás vrazil. Každopádně se ten někdo ani nepřišel omluvit a neptal se, jestli sme v pořádku.
"Do háje, navíc sem si vylila drink! " to už je vrchol všeho. To, že sem mokrá mi nevadí, stejně sem chtěla jít do bazénu, to, že sem rudá jak rajče z toho placáka, to by mi taky tolik nevadilo, ale že se mi vylil alkohol, to už je opravdu moc i na mě!
"Nezoufej, hned ti skočim pro další. " nabídl se Justin a odeběhl do domu k baru. Ještě, že mám takhle obětavý a hodný kamarády. Po chvíli byl už zpátky s novým drinkem. Ještě že ho mám.
Po chvíli se na ten incident s bazénem úplně zapomnělo a normálně sme se bavili a pili sme. Pak sem se osmělila a šla se vykoupat. Teď budu mít chvíli k bazénům a obecně k vodě možná menší odpor.
Ani nevim kdy, ale najednou se mi ztratila Lily. Prostě sem byla v bazénu, blbla s Justinem a Loganem, a když sem se pak rozhlídla kolem, ona nikde. Asi si šla někam jen pro pití, nebo se zas zakecala s nějakou celebritou.
"Řeknu vám, že uchlastat se k smrti je nejlepší způsob, jak hopnout do futrálu. " rozhihňala sem se. Bylo už docela pozdě a já začínala bejt docela opilá. Házela sem do sebe jeden drink na druhým. Teď sem sležela na lehátku, zabalená v županu, kterej mi půjčila Blake a bavila sem ostatní svýma opileckýma kecama.
"Sam, ty seš vážně číslo. " smál se Ed Westwick, kterýho já znám jako Chucka z Gossip Girl. "S tebou je radost pařit, ty rozesměješ i mrtvýho. "
"Ó díky za kompliment. " chechtala sem se jak blbá. Najednou sem uslyšela divný zvuky, něco jako bručení. Už sem asi hodně ožralá. Začala sem se zmateně rozhlížet.
"Klídek, to je jenom Justin Bieber. Zase si hraje na letadlo. " mávla rukou Blake. "On jak je mladej, tak nezvládá moc alkohol. " Myslela sem si, že si dělá prdel, ale vážně sem viděla Justina Biebera, jak běhá kolem bazénu s rozpřaženýma rukama a vydává zvuky jako letadlo. Okamžitě sem lehla smíchy, byl to tak strašnej výtlem, že se se mnou převrátilo lehátko a já skončila na zemi. Je stejně starej jako já, ale koukám, že zkušenosti s alkoholem má rozhodně menší.
"Hele, slyšela sem, že v Hollywoodu frčí nová dieta. " nadhodila sem a potutelně sem se křenila.
"Ajéje, to zas bude nějaká kravina. " povzdychl si se smíchem Logan. Neznáme se moc dlouho, ale už mě má chlapec prokouknutou.
"Potvrďte mi to nebo ne, ale prej existuje nová dieta. Třešně zapíjený Gutalaxem. " řekla sem co nejvážněji sem dokázala a ze všech sil sem se snažila, abych nevyprskla smíchy. Ostatní kolem mě vyprskli. Jen pro upřesnění, kdybyste to nevěděli. Gutalax je projímadlo a třešně sou občas dost účinný přírodní projímadlo.
"Tak o tom sem teda neslyšela. " smála se Miley Cyrus. "Ale rozhodně to pár svým kolegyním doporučím, budou mít z tohohle novýho nápadu radost. " dodala se smíchem.
"Teda kluci, je fakt dobře, že ste je sem přivedli. " chválil Logana s Justinem Robert Pattinson, kterej tu s náma seděl taky.
"Jo, Sam je rozená bavička. " přikývla se smíchem Ashley Greene.
"Dělat ze sebe veřejně blbce mi vážně nedělá problém. Už od malička, asi to mám v genech. " zašklebila sem se. Vypadá to, že sem udělala na všechny dobrej dojem. Na každým mejdanu musí bejt nějakej dvorní šašek ne? Většinou to bejvám já, to je taková moje nejmenovaná hodnost.
"Kde je vůbec Lily? " rozhlížel se Justin.
"Tak to nemám vůbec páru. " pokrčila sem zmateně rameny. Lilka se furt neobjevila. Až mi přijde do rány, pořádně jí sprdnu.
*
Někdy kolem druhý ráno se objevila konečně Lily. Podle mě nebyla ani moc opilá, ale vypadala, jako kdyby jí uletěly včely.
"No kdes byla prosimtě. " vyhrkla sem vyčítavě, když ke mně přišla. Ne, že bych se tady nudila nebo tak něco. Já se dokážu s každým skamarádit dost rychle a ani společnost cizích lidí mi nedělá potíže.
"Pojď se mnou. " zabreptala, že sem jí skoro neslyšela. Popadla mě za ruku a táhla mě dovnitř do domu. Vpadly sme do koupelny a ona za náma zamkla.
"Co ti je, že se tváříš jak pako? " nechápala sem. Lilku znám už dost dlouho, ale takhle sem jí snad ještě nikdy neviděla.
"Já sem se vyspala s Chacem. " vyhrkla. Oněměla sem. Cože to řekla? Rány boží, co sem komu udělala.
"Co to meleš? " vysypala sem ze sebe.
"Byla sem docela připitá, povídali sme si a pak sme se najednou ocitli nahoře v nějakým pokoji a pak už to šlo rychle. " popisovala stručně.
"Chceš mi tady jako říct, že si podvedla Jamese? " zvýšila sem trochu výhružně hlas. Lily přikývla. To je taková koza! Jimmy je hned po Siriusovi můj kámoš číslo jedna. Pak sem si uvědomila, že výčitky sou asi zbytečný, Lilka z toho byla očividně zničená. Musim jí nějak utěšit a něco vymyslet.
"Hele, neřiká se mi to snadno. Víš, že mám Jamese fakt ráda. Ale co se stalo v Americe, zůstane v Americe. Nic mu neříkej a já mu taky nic neřeknu. Nemá cenu, abyste se kvůli tomuhle zkratu třeba rozešli. " radila sem jí.
"Já nevim, jestli to dokážu. " vzdychla Lily utrápeně.
"Na to si měla myslet dřív. Buď budem obě mlčet a nikdo se nic nedozví, nebo mu to řekneš a akorát mu tím ublížíš. " mluvila sem jí do duše. Řikáte si, že mě se to mluví, když sem podváděla Remuse se Siriusem. Já sem asi jinej kalibr než Lily, já moc silnou morálku nemám.
"Zkusim to. " zabručela Lily a zoufale se svezla na podlahu koupelny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adussaaa Adussaaa | 17. dubna 2012 v 16:30 | Reagovat

"Klídek, to je jenom Justin Bieber. Zase si hraje na letadlo. "
Tak z tohohle jsem chytla dost velkej výtlem. No a vlastně skoro ze všeho :D  :D
Ne doufám, že se Lilka neprokecne nebo se nerozejde s Jamesem. To bych asi nepřežila :-)

2 Koki Koki | 17. dubna 2012 v 16:51 | Reagovat

Skoro celou kapitolu jsem se smála. Ale ten konec. Já to čekala. Proč sakra?! Nechci aby se rozešli, ale na jejim místě bych to nedokázala neříct. Na takovýhle věci jsem spíš jako Lily než Sam.

3 Vendy Vendy | 17. dubna 2012 v 16:53 | Reagovat

OMG!!!  tohle je snad ta nejlepší kalba, kterou jsi mohla vymyslet, Magdi!! GG miluju a vlastně všechny herce, co jsi zmínila, žeru, ale takhle to podat.. Paráda

4 May May | Web | 17. dubna 2012 v 19:36 | Reagovat

Nejlepší s tým Bieberem. Stále ještě se válím po podlaze.. :-D a Gutalax mě taky dostal

5 hplovehp hplovehp | Web | 18. dubna 2012 v 21:16 | Reagovat

Co si budu uchovávat v paměti až do "hupsnutí do futrálu"? Představu JB jak si hraje na letadlo! :D To mě rozsekalo na drobno. ;D

6 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 22. dubna 2012 v 21:39 | Reagovat

Týjo a Ashley Green?! Tu bych taky chtěla potkat!!!! Zbožňuju Alice! A taky ještě Jacksona Rathebonea!! Úúúúúú! Jasper je božíííí! A Jackson navíc vypadá jako Sirius!!! Prostě speciální dvoj balení!!! 2 v 1!
A Bieber hrající si na letadlo?! Dobrý no...!!!!
Ale jak se jen tak vybavujou s celebritama... Přijde mi to takyvý nereálný a trochu strojený....
A ikdyž je Lily opilá... Jimmyho by podvádět neměla! Vždyť on je tak dokonalej!!!! Ale omlouvá jí chlast.

7 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 23. dubna 2012 v 8:44 | Reagovat

Včera jsem nad touhle povídkou přemýšlela (já vždycky před spaním myslím na Poberty, Lily, HP, povídky atd. a tentokrát měla ta tvoje tu čest být hlavním bodem programu) a uvědomila jsem si, že oni se s těmahle celebritama vidět vlastně nemohli..... Jó teď vypadám jako rejpal, ale já si to nemohla odpustit. Prostě doba Pobertů a Lily byla dřív než byl nějakej Bieber atd. na světe. Ale chápu, že na tohle ses úplně neupínala. Já taky některé věci v mých povídkách přehlížím... Jen jsem to sem chtěla napsat. Doufám že nepůsobím jako moc velkej rejpal... :-x  :-x  :-x

8 Maggdinka Maggdinka | Web | 23. dubna 2012 v 13:19 | Reagovat

[7]: Možná jsem to tu už dřív psala (nebo možná ani nepsala, už fakt nevím), ale Elita je zasazená do současnosti...mnoho věcí v povídce tomu napovídá, např Jimmy by doma neměl plazmu, počítač s internetem atd. kdyby se to odehrávalo v těch 60.-70.letech. To jen tak pro upřesnění, že se nejedná o nedorozumění z mojí strany, samozřejmě vím, že by se potkat nemohli...ale Elita je stilizovaná do současnosti :-)

9 Leonie Leonie | 24. dubna 2012 v 19:53 | Reagovat

Představa Justina Biebra hrajícího si na letadlo :-D  :-D Asi nejsi jeho vášnivá fanynka že?? :-D Zajímalo by mě co se stane, až mu "dojde benzín" nad bazénem :-D

10 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 4. května 2012 v 15:18 | Reagovat

[8]: Aha! Hm tak to jo! Možná jsi to psala, ale nepamatuju si to... Díky za vysvětlení! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama