Everybody should have his own world...

50.kapitola - Mezi hvězdama

10. dubna 2012 v 18:01 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Je úterý a slibovaná kapitola k Elitě Bradavic je tu :-) Tahle je jubilejní padesátá. Nemůžu uvěřit, že už jsem toho napsala tolik. Holky jsou pořád v Americe a už mají po velké filmové premiéře, kde potkaly svoje oblíbence. Co dalšího se bude dít? Jejich pobyt v LA se krátí rychlostí blesku a blíží se odjezd do Bradavic. V téhle kapitole je čeká další party a ne jen s tak nějakými lidmi. Uvidíte, koho holky opět poznají ;-) Doufám, že se vám kapitola bude líbit, užijete si jí a třeba se i trochu pobavíte. Ráda bavím lidi a jsem ráda, když je rozesměju. Prosím jako vždy o jakékoliv komentáře…Vaše Maggdinka♥
PS: Nebojte se, tohle není všechno. Zbytek děje se dozvíte v další kapitole. Nebudete o zážitky Lily a Sam ošizený.Mezi hvězdama

"Ha, takovejch podpisů. " chlubila sem se několika cáry papíru, co mi podepsali celebrity na včerejší velký premiéře. Z after party sme se vrátili někdy kolem pátý, takže sme vyspávali a teď si dáváme odpolední snídani. Venku je zas strašný vedro, takže sedíme na terase ve stínu.
"To se ti musí nechat, umíš dobře dolejzat. " ušklíbl se Logan rejpavě. Ať mě nechá bejt, jen závidí. Jeho poznámku sem přešla beze slov, jen sem na něj vyplázla jazyk.
"Vezmu si Johnnyho. " řekla sem po chvíli odhodlaně.
"Víš, že mu je kolem padesáti, má manželku a děti? " rozesmál se Justin. Možná jim přijdu naivní, ale Johnny Depp je krásnej chlap.
"No a co. To mi vůbec nevadí. Budu se jmenovat Johnny Deppová. " prohlásila sem. Všichni se mi začali tlemit. Nechápu, co je tady k smíchu.
"To těžko. Jmenovala by ses Rose Deppová. " poučovala mě Lilka. Všichni okamžitě ztichli. Já se na Lily podívala tím pohledem, kterej používám jenom, když mi někdo řekne jménem. O to horší to je, když ty lidi neznaj moje pravý jméno.
"Proč Rose? Snad Sam, ne. " nechápal Logan. Teď si myslí, že přeskočilo jak mě, tak i Lily.
"Moje pravý první jméno je Rose. Samantha je moje druhý jméno. Jenže já Rose nesnášim, takže mi všichni řikaj Sam. Tohle jméno používaj jen moje rodiče a občas tady slečna šťouravá. " vysvětlovala sem a svojí poslední narážku sem směřovala samozřejmě na Lilku.
"Páni, tak to je fakt překvápko. " vydechl Justin.
"Neberte si to osobně, ona se takhle představuje každýmu. " ozvala se Lea a chránila mě, aby se kluci nenaštvali. Po premiéře tady přespala a dneska se zas vrací večer zpátky do Karibiku za svojí rodinou. Mám pocit, že tam má zas nějakýho kořena. Nějakýho opálenýho, urostlýho ostrovana. To je Leoně podobný.
"Já sem tak unavenej, že bych brečel. " zívl Logan. Je fakt, že sme toho moc nenaspali. Přišli sme v pět a vstávali někdy po poledni.
"Nejseš vůbec vycvičenej. To my v Bradavicích sme zvyklí. " ušklíbla sem se.
"Jo, pamatujete na loňský první září? " vzpomínala Leona.
"Myslíš, jak sme dostali ten náš společnej pokoj, kluci se k nám nakvartýrovali a spali sme asi tak tři hodiny? " připomínala si Lily.
"Jo a hned druhej den sme měli první den školy. " dodala sem se smíchem.
"Už se těšim na letošní první září. " usmála se Lea natěšeně. To sme dvě, já už se taky vlastně nemůžu dočkat, až budem v Bradavicích. Na konci roku, když sem se rozešla se Siriusem, to tam bylo dost hektický a k nevydržení. Jenže přes prázdniny se všechno urovnalo a jedem do Bradavic zas s čistým štítem.
"Někdy bych chtěl Bradavice vidět. " nadhodil Justin.
"O moc nepřicházíš. Je to polorozpadlej hrad, žádný mrakodrapy jak u vás. " mávla sem rukou. Bradavice mám ráda, ale ten hrad je děsnej. Já mám ráda moderní stavby.
"To je fuk. Mě jde o to, poznat tam ty lidi a podívat se, jak to u vás chodí. " pokrčil Justin rameny. Nevim, jestli by oni z Ameriky rozdejchali ty naše prochladlý chodby, duchy a Zmijozeláky.
"Můžem to zkusit s Brumbálem domluvit. Já myslim, že by mohl být pro. " navrhla Lily.
"Jo, to je dobrej nápad. My budem první, kdo se z naší školy přihlásí, pokud to vyjde. " přikyvoval nadšeně Logan. Ha, to ještě nevěděj, na co se těšej.
---------------------------------
V sobotu večer Lea odjela, takže sme zůstali zase ve čtyřech. Bylo to fajn, jen tak sme se povalovali u bazénu, popíjeli drinky. Občas sme zašli na pláž. Kluci nás dokonce vzali na vodní skútry. Nejdřiv sme jezdili s nima a potom sme si každá vzali svůj. Byla to fakt sranda. Jednou mě teda vyhodila velká vlna, takže sem myslela, že je po mně a sežere mě nějakej žralok, ale žádný drama se nekonalo.
"Máme pro vás překvápko. " zařval Logan, když se oba s Justinem vřítili k nám do domu. Tohle je barák Justinový rodiny, ale kdybysme tady s Lily lítaly nahý? Aspoň klepat by mohli.
"Já pro vás tajemství. Některý lidi klepaj, než vtrhnou do domu. " založila sem si ruce na prsou a smála se.
"Co máte za překvápko? " zajímala se Lily.
"Když vám to řeknem, tak to nebude překvápko. " odmítal Justin prozradit jejich pecku. Oba byli nějaký nadšený, to mi napovídá, že to bude zas nějaká velkolepá chlastačka.
"Jo, hoďte se prostě do gala. Vemte nějaký sexy šaty, namalujte se, obujte vysoký boty a večer razíme pryč. " úkoloval nás Logan.
"To jdem někam do města? " chtěla sem vědět víc. Já nemám ráda překvapení. Když nevim, kam jdem, nevim, jak se mám oháknout.
"Do města nejdem. Půjdem k někomu do domu a bude tam hodně lidí. Některý z nich možná znáte, i když ne osobně. " mlžil Logan tajemně a potutelně se usmíval. Ó jé, jeho škleb mi říká, že tady jde o něco velkýho.
"Hele, vám to sluší vždycky. Prostě si jen vemte nějaký party oblečení a bude to ok. " dodal Justin. Nic víc už nám neřekli.
"Počkejte a v kolik jdem? " zarazila je Lily, když už byli na odchodu. Jo, bylo by fajn vědět, kolik času máme na přípravy.
"V devět to oficiálně začíná, tak buďte před devátou připravený. " informoval nás Logan. Zděšeně sem se podívala na hodinky. Je skoro šest!
"To ste nemohli přijít dřív?! " zděšením sem si málem trhala vlasy. Jak se máme do háje za tak krátkou chvíli připravit?
"Tři hodiny sou dost. " bránil se Justin.
"Jde vidět, že nejseš holka. Tři hodiny sou málo. " poučovala ho Lily.
"Radši už běžte a nezdržujte. Už tak sme ve skluzu. " vystrkala sem je trochu hrubě ze dveří. Logan málem hodil držku o práh.
"Máme ještě vůbec nějaký šaty? " otočila se na mě zděšeně Lily, když kluci zmizeli.
"Jo, poslední. " přikývla sem. Doufám, že už žádná akce nebude, protože bysme neměli co na sebe. Za tři dny ale odjíždíme, tak snad to bude v pohodě.
*
Pořádně sme spěchaly, ale o půl devátý sme nakonec byly připravený. S klukama sme se jako vždycky sešli v hale hlavního domu.
"Je tenhle vzhled uspokojující na akci, na kterou jdem? " zajímala sem se a předvedla sem se klukům jako modelka.
"Víc než dostačující. Budete zářit. Ostatně jako vždycky. " přikývl uznale Logan. No, my záříme bez ohledu na to, jaký máme oblečení. Nás si každej všimne hned už podle vystupování. To my z Bradavic máme dost uspokojivý.
"Sam, máš dost stylový šaty. " ušklíbl se Justin. Doufám, že to myslel v dobrým slova smyslu. Ty šaty sou dost výrazný a trochu extravagantní, ale aspoň mě nikdo nepřehlídne a to mi de. Lily má trošku uťáplejší model, ale ona není tak odvážná jako já.
*****************
Ukázka šatů
*****************

Sam šaty

Lily šaty


"Ještě sme vám zapomněli říct, že byste si měli vzít plavky. Mohly by se vám hodit. " vzpomněl si Logan na takovou nepodstatnou informaci, o který se nám zapomněli zmínit.
"To je docela podstatná věc. " ušklíbla sem se ironicky a běžela sem tak rychle, jak mi moje vysoký podpatky dovolily, k nám do domu pro moje a Lilyiny plavky.
"Pořád nám nechcete říct, kam to jdeme? " vyzvídala mezitím Lily. Doufala, že beze mě bude úspěšnější, ale marně.
"To je překvápko. Za pár minut uvidíte, tak vydržte. Ale bude se vám to líbit. " odbyl jí Justin se škodolibým úšklebkem. Obě nás dost zarazilo, že po nás chtěj i plavky. Myslely sme, že se de pařit o koupání nepadlo ani slovo.
"Můžeme jít? " ujišťoval se Justin, když sem přišla i s plavkama. Kouzlem sem trochu zvětšila svojí mini kabelku, aby se mi tam ty plavky vešly. Přece je nepotáhnu jak debil v ruce. Před domem sme se chytili za ruce a přemístili se pryč.
Do uší mě okamžitě uhodil zvuk oceánu. Vlny byly dneska docela divoký a velký. Byli sme někde hodně blízko vodě, to poznám dokonce i já.
"Kde to sme? " zajímala se Lily, když sme se objevili za nějakým křovím a vyšli na ulici. Byl tady klid a ticho a všude kolem byly nádherný domy a vily, tak jako všude tady v LA.
"Sme pořád v Malibu, jen asi dva kilometry od našeho baráku. " vysvětloval Justin. Tim se vysvětluje, proč sou tady všude kolem domy, který stojej tak desetkrát víc než náš v Anglii.
Ušli sme pár metrů, až sme se zastavili u velkých vchodových vrat. Očividně k nim patřil obrovskej pozemek, protože sme ani neviděli dům. Logan zazvonil na zvonek s mluvítkem a čekal, až to někdo zvedne.
"Ahoj Blake, tady Logan. Sme tady. " ohlásil nás Logan nějakýho holce, který to zvedla. Ozval se bzučák a vrata se pomalu začaly otevírat. Vešli sme dovnitř, vyšlapali kopec a přímo před náma se objevil velkej bazén a za ním obrovskej, nádhernej dům.
***************
Ukázka domu
***************

"Do háje, vy si tady žijete. " ulevila sem si trochu závistivě. Už vim, jak bude vypadat jednou můj barák. Musim si tenhle dobře zapamatovat. Očividně to tady fakt žilo, všude bylo plno lidí. Odhadovala bych tak padesát. Hrála hlasitá hudba a už z dálky sem viděla, že jde o velkej mejdan. Na pařby já mám čuch. Naproti nám šla nějaká blondýna. Kluky očividně znala a podle mýho odhadu to byla asi hostitelka. Když byla skoro u nás, poznala sem jí a vykulila sem oči. Nemohla sem ani mluvit.
"Ahoj Logane, ahoj Justine. " pozdravila je blondýna zvesela a přátelsky je objala.
"Ahoj Blake, koukám, že na tvůj mejdan zas dorazili snad všichni. " chválil jí Logan. "Holky, tohle je Blake Lively. " představil nám jí Logan. Zbytečně.
"Já vim, kdo to je. " odsekla sem. Blake je herečka a hraje Serenu v seriálu Gossip Girl, kterej, když sem doma, sleduju. Do háje, proč nám ty exoti neřekli, že jdem na nějakej hollywoodskej večírek? Byli sme sice už na premiéře filmu, kde sem viděla i Johnnyho Deppa, ale na to sem byla aspoň připravená.
"Ty seš Serena z Gossip Girl, že jo. " ozvala se Lily a vyslovila to, co já si myslela.
"Jo, to jsem já. Proč ste tak překvapený? " usmála se Blake.
"Protože tyhle dvě paka nám neřekli, kam jdeme. Řekli jen, ať se hodíme do gala, že jdem někam pařit. " sprdla sem ty dva káravým pohledem.
"To jim je podobný. " zasmála se Blake. Vypadá to, že kluky dobře zná.
"Takže vy ste ty dvě holky z Bradavic, o kterých mi kluci říkali. " konstatovala Blake.
"Jo, já sem Sam a tohle je Lily. " představila sem sebe i zrzku.
"Jakto, že víš o Bradavicích? " divila se Lily. No jo, tohle mi nějak uniklo.
"Já sem totiž taky čarodějka. Před lety sem chodila na Atlantidu a kluky znám. Sice sme se na škole nesetkali, protože já sem o dost starší, ale tak nějak sme se seznámili. " vysvětlovala Blake. Nestačila sem zírat.
"Jakto, že to nevim? " nechápala sem.
"No, když vám to neřekli oni dva, tak to asi nevíte. Na Twitteru ani Facebooku nemám vystavený, že sem čarodějka a umim kouzlit. " zasmála se Blake. Teď vypadám jak totální blbka. Je jasný, že i když je slavná herečka, tohle do světa vytrubovat nebude a ani nesmí.
"Tak to je hustý. " vydechla sem. "Nikdy by mě nenapadlo, že vlastně kdokoliv ze slavných lidí může bejt taky kouzelník. Je tady ještě někdo takovej? " zajímala sem se. Tohle je fakt pecka.
"Jo, ještě Chace Crawford. Ten chodil o dva roky výš než já. Toho taky asi znáte a představovat vám ho nemusim. " přikývla Blake.
"On je tady taky? " vypískla Lily trochu přehnaně. Zas celej večer budem vypadat jak přiblbý fanynky.
"Jo, on a ještě Leighton Meester, Ed Westwick a Jessica Szohr. " přitakala Blake s úsměvem. Teda, tady se sešly skoro všechny hlavní postavy z Gossip Girl. Leighton hraje Blair, Ed hraje Chucka a Jessica Vanessu. Já snad umřu štěstím. Až tohle budem vyprávět ve škole, všichni nás závistí zabijou.
"Je tady ale daleko víc známejch lidí, co? " ušklíbl se Logan a mrkl na Blake. Hoši, já budu mít infarkt, to sem zvědavá, kdo všechno tady je.
"No, tak nebudem tady stát na kraji jak trubky a půjdem k ostatním ne? " ozval se Justin. Procházeli sme davem a já koukala, kde uvidim koho slavnýho. U bazénu sme viděli celou Gossip Girl crew. Blake nás vedla do domu, abysme si vzali nějaký drinky a nebyli tady jen tak na prázdno.
"Ježiši, támhle je Robert Pattinson! " vyjekla sem a málem sem omdlela. Ne, že bych z něj byla úplně hotová, jako některý holky, ale je to kus chlapa a hlavně je slavnej. Do háje, já z tý Ameriky nikam nejedu. V Británii je to tak nudný, oproti tomuhle.
"Kde? " zajímala se Lily a rozhlížela se po Robertovi. Ne moc nenápadně sem ukázala prstem přímo na Pattinsona, kterej seděl kousek od nás na gauči. Rozpačitě se usmál a zamával nám. Logan a Justin se našima reakcema očividně bavili.
"Ty vole, ještě tady chybí Justin Bieber. To už bych opravdu lehla. " rozesmála sem se. Justina já zrovna nemusim, vždycky si z něj s holkama dělám prdel.
"Tak to chci vidět, co budeš dělat, protože stojí přímo támhle. " rozchechtal se Logan a ukázal k oknu. Fakt tam stál! Obě s Lily sme se příšerně rozesmály. Justin Bieber na nás zmateně koukal a byl asi trochu dotčenej, protože sme zírali přímo na něj a skoro se váleli smíchy.
"Tak to mě poser princ Charles. " rozchechtala sem se jak blázen a nemohla sem přestat. Ještě v sobě nemám žádnej alkohol a už sem jak sjetá. Dneska to bude šílený.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 10. dubna 2012 v 19:11 | Reagovat

Tak to mě poser princ Charles! :D Tohle a JB mě odrovnalo.
Nejlepší, že mi ve škole máme zeměpisáře, který se jménuje Bieber. Samozřejěm okamžitě schytal přezdívku Justin. :D

2 Koki Koki | 10. dubna 2012 v 22:07 | Reagovat

Héééj já chcípám smíchy. Nejdřív ty reakce, ale hlavně ten konec s Bieberem. Toho fakticky nemusim takže mě to naprosto odrovnalo. :D
To chce pokračování. :-P

3 Lola Emily Nicoleen Lola Emily Nicoleen | 10. dubna 2012 v 22:48 | Reagovat

Jé, zbožňuju Gossip Girl. Můj absolutně nejoblíbenější seriál (teda ještě pár dalších by se našlo). A Leighton je úplně nejlepší. A ten konec to totálně zabil!

4 Adussaaa Adussaaa | 11. dubna 2012 v 7:29 | Reagovat

No tak z toho nemůžu. :D  :D Skvělá kapitola. :D  :D Jo a pěkný výběr šatů a toho domu :-)

5 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 22. dubna 2012 v 21:29 | Reagovat

[1]: Cožéééé? Hej tak to hodně drsný!!!

Jo jinak dokonalá kapitola! Já GG nesleduju, ale jinak mě to fakt dostalo!
A ,,Já sem tak unavenej, že bych brečel!" No prostě boží! Nemá chybu!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama