Everybody should have his own world...

49.kapitola - Velká premiéra

28. března 2012 v 19:38 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Konečně přidávám kapitolu k Elitě Bradavic. Moc se omlouvám, že to nebylo ani v pondělí, ani v úterý, ale jednodenní zpoždění není tak hrozné :-) Ráda bych popisovala zážitky z Ameriky víc, ale už se chci pohnout v ději a poslat naši partu zpátky do Bradavic, takže to urychlím. Americe věnuji tak dvě - tři následující kapitoly. V téhle budete svědky filmové premiéry v LA, na kterou se Sam a Lily moc těší. Doufám, že se vám to bude líbit a že se vám opět bude líbit můj výběr šatů pro děvčata, tentokrát si jich užijete fakt hodně :-) Takže si kapitolu moc užijte a jako vždy budu vděčná za každý váš komentář…Vaše Maggdinka♥
PS: Název filmu i obsazení v kapitole je vymyšlené. Název jsem si vymyslela a režiséra a herce obsadila podle své oblíbenosti :-) Takže vás na to upozorňuju, abyste ten film náhodou nehledali.Velká premiéra

Čas v LA letěl rychlostí světla. Pěkně mě to štve, už sme tady tejden a za další tejden se vracíme domů. Musim ale uznat, že si to tady fakt užíváme. S klukama je strašná sranda, koupáníčko super a nemyslíme na nic, co nás čeká v Anglii. Prostě pohoda voda. Ve středu sem se na chvíli přemístila domů, abych vyzvedla od mamky ty šaty na premiéru a na after party po ní. Když sme je s Lily v našem Malibu bejváku rozbalily, nestačily sme zírat. Mamka se vážně vyšvihla, snad ještě víc, než kdy jindy. Tyhle šaty považuju za vrchol jejího díla.
"Tak co holky, jak se těšíte na velkou premiéru? " vyptával se Logan. Bylo pět odpoledne a my venku před "naším" baráčkem pro hosty grilovaly. Větší pohodičku si ani nedovedu představit. Premiéra startovala ve devět, takže sme měli ještě dost času, vysprchovat se, smejt ze sebe ten smrad a připravit se.
"Ani mi nemluv, já se toho večera snad nedočkám! " vydechla sem vzrušeně. Bože, já uvidim takovejch hvězd na vlastní oči! Nesmim si zapomenout vzít nějakou tužku a papír, chci podpisy.
"Jo, já sem na tom stejně. " usmála se Lily natěšeně. "Takovejch hvězd co tam uvidíme. "
"Jo a všichni na nás budou koukat a fotit si nás. Budem středem pozornosti a to je super. " doplnila sem jí. Možná ste si toho ještě nestačili všimnout, ale já sem ráda středem pozornosti.
"Jo, to teda budem. " přikývl Justin.
"Vaši tam budou? " zajímala se Lily. Otázku směřovala na Logana.
"No jasně, že budou. Oni na filmu pracovali a ten vstup nám zajistili oni, takže tam bejt musej. Sejdem se s nima až na místě. " přisvědčil Logan. No, to byla od Lilky docela blbá otázka, to je jasný, že tam pan a paní Hollywoodovi budou. Takovou sem jim dala přezdívku, jelikož pracujou v Hollywoodu, tak se nedivte. Já vim, že se Logan jmenuje jinak.
*
Kolem sedmý sme zabalili grilování a pustili sme se do příprav. Premiéra začíná oficiálně v devět a film tak kolem půl desátý. Každopádně už kolem půl devátý musíme bejt ready.
Umyli sme se a začali sme s přípravama. Řeknu vám, že takhle sem se snad ještě s ničím nepiplala. Kam se na to hrabe ples v Bradavicích, nebo ten, co byl na Atlantidě. Tohle není žádná sranda, budou nás tam fotit do časopisů a novin a uvidí nás stovky lidí. Musíme přece trochu reprezentovat.
O půl devátý sme byly připravený vyrazit a sešli sme se s klukama v hale. Nemá cenu tady vůbec popisovat, jak nás vychvalovali až do nebes. Oběma spadla čelist, když nás uviděli. Aby taky ne, však sme kočky!
********************
Ukázka šatů
********************
Sam šaty

Lily šaty

"Tak můžem vyrazit? " ujišťoval se Logan.
"Že se ptáš! " vyhrkla sem nadšeně. "Ale nemůžu zaručit, že tam sebou někde neseknu, až uvidim všechny ty celebrity. " dodala sem s úšklebkem.
"Aby tam neseklo spíš ostatní z vás, jak vám to sluší. " zamrkal Justin laškovně. Musim s nim souhlasit, sme hezký.
"No, ozkoušely sme si to na vás dvou a zatím dobrý. " reagovala Lily a usmála. Ho hou, brzdi Evansová vim, že sme v Americe, ale v Británii máš Jamese. Vyšli sme před dům, já se chytla Logana a Lily Justina a s hlasitým prásknutím sme se přemístili. Hned sem poznala, že sme v centru města. Všude bylo světlo, ruch, křik, hudba a záblesky foťáků. Objevili sme se v nějaký postranní uličce.
"Ahoj Kevine, sou tady už naši? " pozdravil Logan černocha velikýho jako hora. Justin nám vysvětlil, že Kevin je vyhazovač, kterej chrání tuhle uličku před zraky mudlů, protože se sem dostaví i dost kouzelníků. V LA je snad největší koncentrace kouzelníků v celý Americe, takže se není čemu divit, že je všechno s mudlovským světem tak provázaný.
"Jo, oba sem je před chvílí viděl u červenýho koberce. " přikývl Kevin a ukázal na místo, kde před pár minutami viděl Huntzbergerovi.
"Počkej, já myslela, že jdem nějakým postraním vchodem pro návštěvníky filmu. Doufám, že nepůjdem po červeným koberci. " spustila Lily na Logana, když sme se blížili k davu rozjančených lidí.
"Jasně, že půjdem. Máme VIP vstupenky, normální diváci maj normální premiérový vstupenky. " přikývl Logan. Všimla sem si, že Lilyin obličej začal dosahovat barev jejích šatů. Doufám, že to nevyhodí přímo v uličce slávy, ani vám nemusim říkat, jakej by to byl trapas.
"Klid, Lilyňáku. Usmívej se, mávej na všechny strany, koukej po celebritách a všechno bude fajn. " pustila sem se do uklidňování. Zas to zůstane na mě. Přitom já takový věci jako utěšování nemám ráda a nikdy mi ani nešly.
"Hele, ještě musíme najít Leonu. " vzpomněla sem si. Asi si vzpomínáte, jak sme se před odjezdem s Leonardou - jak jí ráda říkám - domlouvaly, že přijede na premiéru, protože tráví prázdniny u tety v Karibiku. Máme si tady někde dát spicha. Doufám, že bude mít nějaký výrazný šaty, abysme jí nepřehlídli.
Prodírali sme se obrovským davem lidí a rozhlíželi se po Loganových rodičích, nebo po Leoně. Takovejch lidí na tak malým prostoru sem snad ještě neviděla. Kousek od červenýho koberce byla fronta lidí, který očividně čekali na vstup do kina. Měli lístky na premiéru. Ha, ale po koberci půjdu já a ne oni!
Leona samozřejmě nezklamala. Na to, že tady byly stovky lidí, všimli sme si jí celkem snadno. V těch šatech to nebylo zas tak těžký.
***************
Ukázka šatů
***************
Leony šaty

"Kluci, tohle je naše Leonka, o který sme vám už říkaly. " ujala sem se představování, když sme k ní došli. Logan i Justin měli oči navrch hlavy, jako všichni kluci, který poprvý viděli Leu.
"Holky nám o tobě něco říkaly a zmínily se, i že seš kus, ale tohle bych fakt nečekal. " vydechl Logan, omráčel Leony mexickým šarmem. Když jí oba poskládali dostatek poklon, který je napadaly, začali sme zas hledat Loganovi rodiče. Bez nich se totiž nedostanem ani dovnitř, ani na červenej koberec.
"Páni, ty vaši kluci sou fakt kořeni. Už chápu, proč ste sem chtěly tak moc jet. " ušklíbla se Lea a šeptala, abysme jí slyšely jen já a Lily.
"Ona je s nima hlavně strašná sranda. " dodala Lily, aby Leoně objasnila, že ona sem kvůli žádnejm klukům rozhodně nepřijela.
"Hele, až uvidíš ten jejich bejvák a ten, v jakým momentálně bydlíme my, tak se zblázníš. Vsadim se, že nic takovýho si v životě neviděla. " připravovala sem Leonu na šok, kterej sme zažily při příjezdu my. Ona u nás totiž tuhle noc bude spát a odjede nějak během zejtřka, s klukama už to máme domluvený.
"No hurá, tady ste. " slyšeli sme Logana. Očividně našel rodiče. "Vás najít v tom davu dá docela práci. Řekli sme si, že se snad sejdem na nějakým dobře viditelným místě, nejlíp hned tam u Kevina ne? " sprdnul svoje rodiče Logan. Koukám, že ten kluk je drzej úplně na všechny.
"Teď sme se tam chystali. Ještě nás sháněl Tim, takže sme za ním museli. " odsekl Loganův táta. Hm, fešák. Není bůh ví jak mladej je mu už přes čtyřicet, ale má v sobě takový to charisma a šarm. Nedivim se, že je tak úspěšnej, takovýhle chlapi sou vždycky úspěšný.
"No tak pánové, hlavně se zas nehádejte. " zarazila oba svoje muže paní Huntzbergerová. "Já jsem Natalie a tohle je Charles. " otočila se potom na nás a představila nám sebe i manžela.
"Rády vás poznáváme. " podala sem si s ní ruku. Vypadala mile. Byla možná o deset let mladší než její manžel, ale takhle to v týhle branži chodí. "Já jsem Sam, tohle je Lily a tohle Leona. " představila sem nás tři.
"No holky, moc vám to sekne. Máte moc hezký šaty, jen bacha, abyste svojí krásou nezastínili herečky, moc velkou radost by neměly. " usmál se Charles Huntzberger mile.
"Tady máte VIP vstupenky, hlídejte si je, bez nich vás nikam nepustěj. " podala nám Natalie křiklavě oranžový kartičky s mega nápisem VIP. "My musíme běžet, uvidíme se na after party. Užijte si to. " V tu ránu byli oba ti tam. Natalie měla moc hezký šaty, pravděpodobně z dílny Gucci nebo tak něco.
Začaly se sjíždět limuzíny s hvězdama. Přes ty davy sem nikoho neviděla, jen sem slyšela potlesk a vřískání. Logan ani Justin nám neřekli, kdo tady bude, abysme byly překvapený. Já už sem jak na trní.
"Jdem na to. " řekl Logan. Na nějakých premiérách už asi byl, takže věděl, jak to chodí. Nejdřív musejí projít ty nejdůležitější a až pak jdou ostatní. Logan nabídl mě a Leoně svoje rámě. Lily se zavěsila do Justina. Bylo by totiž docela trapný, kdybysme šli po jednom.
Vkročili sme na koberec a já si připadala jak ve snu. Ze všech stran na nás mířili foťáku, všude se blejskalo, ozývaly se chvály na naše šaty a všichni se dívali jen na nás. Tohle bych si dala líbit furt. Jde vidět, že já se zrodila pro předvádění a nějakou cestu herečky nebo zpěvačky. Kdo ví, uvidíme za pár let, ha!
"Pane bože, pane bože! " lapala sem po dechu, když sme se blížili ke vstupu do budovy.
"Co blbneš? " nechápala Lily, která šla jen pár kroků za mnou. Němě sem ukázala dopředu. Už sme konečně viděli, kdo ve filmu hrál a kdo všechno se dostavil. Mě zajímalo jen pár lidí.
"Ty jo, vy ste Johnny Depp. " přišla sem ke svýmu idolovi, když sme přešli rudý koberec. Posledních pár metrů sem Logana a Leu táhla rychle.
"Jo to sem. " usmál se Johnny tak, jak to umí jen on. Já asi omdlim! Abyste věděli, Johnny je můj nejoblíbenější herec. Já ho prostě miluju!
"Já vás miluju, vy ste prostě nejlepší. " chválila sem ho a měla sem co dělat, abych neslintala. Sice sem se před nim tady právě ztrapňovala, ale to mi bylo fuk.
"Tak díky. Vždycky mě potěší podpora a chvála fanoušků. " smál se Johnny rozpačitě. Byl ze mě možná víc na větvi, než já z něj. Jenže trochu jiným způsobem. Lidi sou ze mě často rozpačitý.
Někdo na něj začal řvát, ať jde do sálu. Musej se nejspíš usadit dřív, než se tam začnou hrnout ostatní.
"Hele na after party si vás najdu. Chci autogram. " upozornila sem ho ještě, když odcházel.
"Budu si to pamatovat. " usmál se mile a byl ten tam.
"Páni, já se picnu. " rozplývala sem se před ostatníma. "A támhle je Tim Burton a Helena Bonham Carter. Proč ste nám to neřekli? Líp bych se připravila. " měla sem oči na šťopkách a sprdla sem kluky.
"Aspoň ste překvapený. " ušklíbl se Justin.
"No, to teda sme. " přikývla rozčarovaně Leona. Po pěti minutách sme všichni vkročili do sálu. Filmy Tima Burtona, kde hraje Johnny a Helena, sou prostě nejlepší.
*
After party se konala v podzemních prostorách pod kinem. Bylo tady spousta lidí, k vidění ty nejkrásnější šaty, jaký si dokážete představit a hromada alkoholu. Nikdo se nezajímal o to, jestli nám je "amerických" dvacet jedna let, prostě sme pili.
"Kde ste nechaly šaty? " čučel na nás Logan nechápavě, když sme přišli ze šaten a byly sme převlíklý.
"Vnitřní zvětšovací kouzlo. " vysvětlovala Lily a ukázala na svojí malou kabelku.
"Je fajn, bejt kouzelník co? " ušklíbla se Leona. Kluci z ní málem omdleli.
"Jo, jinak, moc vám to sluší, jako vždycky. " pochválil nás Justin. No proto, já už se lekla, že to nikdo neřekne.
"To je fakt, tvoje mamka se zas předvedla. " přikyvoval Logan souhlasně a chválil dílo mojí maminky.
******************
Ukázka šatů
******************
Sam šaty

Lily šaty

Leony šaty

Po chvíli sem uviděla Tima Burtona s jeho chotí Helenou Bonham Carter. Okamžitě sem se chopila příležitosti a šla za nima. Možná sem trochu vtíravá, ale co. Kdy se mi zas poštěstí bejt v jedný místnosti s takovejma celebritama.
"Pane Burtone. Miluju a obdivuju vaše filmy a tenhle se vám obzvlášť povedl. " začala sem, když sem se k nim přisrala.
"Díky, moc si vážím vaší chvály. " usmál se Tim vděčně.
"Paní Heleno. " otočila sem se na jeho manželku. "Podle mě ste nejlepší herečka na světě, nemaj na vás ani ty mladý husy. Ste prostě prďácká! "
"No teda, takovouhle poklonu jsem ještě neslyšela. Díky moc, tím jste mě potěšila. " rozesmála se Helena. Chvíli sem se s nima zakecala. Není možný, že si právě povídám s mým nejoblíbenějším párem showbussinesu! Ostatní mě jen nechápavě pozorovali.
"Moc ráda jsem vás poznala. " rozloučila sem se s nima širokým úsměvem. "Jdu ještě najít Johnnyho, slíbil mi podpis. "
Říkám vám, tohle bude dlouhá a bláznivá noc. Určitě jedna z nejlepších v mým životě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 28. března 2012 v 20:45 | Reagovat

Tak tahlekapitola mě fakt dostala. To Samino vykecávání s celebritama prostě nejde. Holt Helena je skvělá. To musí dát slušnou práci zahrát takovýho magora jako je Belatrix.
A šaty taky pěkný. Na premiéru Saminy a na after party Leoniny. :-)

2 Barussiiik Barussiiik | Web | 28. března 2012 v 21:48 | Reagovat

Nádhera. Samý celebrity,.... prostě super. Sam se má a Lily s Leonou taky. Jinak krásný výběr šatů.

3 hplovehp hplovehp | Web | 29. března 2012 v 15:17 | Reagovat

[1]: Máme evidentně podobný vkus na šaty! Já bych si vybrala přesně ty samý. :D

Jinak - Já chci taky Johnyho! Mega mazeeec. :D

4 Lily Lily | 31. března 2012 v 13:19 | Reagovat

Veľmi pekné :-) a inak také šaty... tie modré čo mala Sam, mala moja sestra na maturite xD ale inak naozaj pekné .-)

5 Vendy Vendy | 1. dubna 2012 v 9:25 | Reagovat

hezký výber šatů:)

6 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 22. dubna 2012 v 21:21 | Reagovat

Zaprvé: Lilyiny šaty jsou dokonalý!
Zadruhé: Já chci potkat Johnnyho, Tima a hlavně HELENU!!!!!!!!!!!!! Božééééééé!!! Závidim, závidim, závidim!!!!!!!!!!!!!!! Já se zblázním!!! Sam se s nima jen tak v klídku a pohodně baví!?!? Kdybych jednoho z nich potkala já, omdlela bych a pak se odporoučela směr Bohnice!!!! Áááááááááááá!!!!!!!!! Já jsem blázen!!!! OMH, OMH, OMH (tzn. Oh My Helena/ Harry!)!!!!!!!!! O_O  O_O  O_O  O_O  O_O :D  :D ???  ??? :-P  :-P 8-)  8-) :-D  :-D :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama