Everybody should have his own world...

45.kapitola - Stará parta

1. ledna 2012 v 22:59 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Páni, přemohla sem se, dokopala se ke psaní a dneska tu máte 1.1.2012 novou kapitolu k Elitě Bradavic. Měla sem fakt co dělat, přece jen vidíte, v kolik jí taky přidávám. Tak doufám, že se vám první kapitola v tomto roce bude líbit.
Možná si už ani nepamatujete, jak to skončilo, jelikož poslední kapitola tady byla v listopadu. U Sam doma se objevil zubožený Sirius a Sam si šla promluvit s váženou paní Blackovou, která jeho zranění měla na svědomí. Jazz, který byl u Sam na návštěvě odešel, takže tam teď zůstal sám jen náš bývalý pár. Jak se to bude vyvíjet dál? Co se stane? Jak budou probíhat prázdniny? To všechno se dočtete teď a tady :-) Moc vás všechny prosím o komentáře a doufám, že se vám kapitola bude líbit…Vaše Maggdinka♥Stará parta

Na noc sem Siriuse uložila do pokoje pro hosty. Když sem byla na milý konverzaci s jeho maminkou, Jazz se zatím postaral o většinu jeho zranění. Dost mu tam toho ale zbylo, což napovídalo, že to bylo způsobený černou magií. To vyléčit nejde.
Spal až do devíti. Vůbec se mu nedivim. Já chrápu taky dost a bejt ještě zmydlená od vlastní matky, nevylezu ven nikdy.
"No ty vado, nevěděl sem, že umíš vařit. " vykulil obdivně oči, když slezl dolů do kuchyně. Zahrála sem si na super hodnou ex a udělala mu toasty a smažený vajíčka se slaninou.
"No, je fakt, že když sem řikala, že spálim i vodu na čaj, tak sem trochu přeháněla. Ale tohle není žádný vaření. Normálního jídla by ses ode mě vážně nedočkal. " zašklebila sem se a postavila před něj na stůl kotel silný kávy.
"Děkuju ti, dobrá vílo, kafe mi fakt bodne. " usmál se vděčně a hnedka si pořádně usrknul. Bylo mi ho fakt líto. Vždycky sem ho znala jako silnýho kluka, kterej si ničeho nebojí. Však to je taky nejmenovanej král všech pobertů. Jenže jak tam tak seděl se Šrámka v obličeji, vzbuzoval lítost. To mu samo neřeknu, akorát by byl dotčenej. Takže sem se tvářila jakoby nic.
"Ty nebudeš jíst? " podíval se na mě překvapeně, když viděl, že furt stojim nad nim a zírám, jak se cpe.
"Ne, já už sem jedla. Vstávala sem už v osm, tak sem toho dost stihla. " mávla sem rukou.
"Doufám, že sem ti nějak nezkazil plány. " řekl po chvíli ticha provinile. Už je to tady, za chvíli se určitě začne vyptávat na Jazze. Před chvílí sme se rozešli, tak mu nechci vykládat o románku, kterej ani sama neumim definovat. Je to fakt škoda, dřív sme byli super kámoši a já mu říkala vždycky všechno. Dokonce mi i s klukama radil. Doufám, že to v sedmáku vypilujem a všechno zas bude jako dřív.
"Co to meleš? Vůbec ne. " zasmála sem se, aby vypadalo, že sem v cajku. "Vlastně se docela nudim. Naši jeli tábořit a na to já moc nejsem, takže sem zůstala tady. Všichni měli nějakej program, tak sem požádala o společnost Jazze. " nevim, co mu to tady vykládám. On se na Jazze neptal. Sem blbá. Na druhou stranu se s touhle odpovědí třeba smíří a nebude dál vyzvídat.
"Tak to je dobře. Nerad bych byl přítěží. " přikývl. Očividně mu moje odpověď stačila, protože pak se už pustil do snídaně a neřekl ani slovo.
"Já nevim jak ty, ale já mám chuť na slunění, vodu a pořádnej kotel mojita. " zatleskala sem nadšeně ze svýho vlastního nápadu.
"No, vlastně proč ne. " pokrčil Sirius rameny a usmál se. "Asi to potřebuju. Relax a alkohol mi teď asi nejvíc prospějou. "
"Tak se mi to líbí. " šklebila sem se od ucha k uchu. "Du na sebe navlíknout plavky a něco ti tady najdu do bazénu. Pak udělám to mojito. " informovala sem ho a vystřelila sem po schodech nahoru.
Za půl hodiny už sme se váleli u bazénu na zahradě. Bylo sice teprve deset dopoledne, ale bylo vedro jako blázen. Slunce už pálilo o sto šest.
"To je pohodička. Nedokážu si představit nic lepšího. " usmíval se Sirius blaženě. Vypadalo to, že je fakt spokojenej. Aby taky ne, daleko od tý fúrie musí bejt spokojenej každej. Půjčila sem mu tátovi trenky, který používal jako kraťasy, i když byli z koupacího materiálu. Na oči sem mu půjčila svoje pilotky a sama sem si vzala svoje obří mušáky.
Leželi sme vedle sebe na lehátkách, mezi náma stál jen stolek s konvicí mojita a našima skleničkama. Najednou sem si všimla, že si mě prohlíží. Ty brejle byly trochu průhledný, takže mi neušlo, že sjíždí pohledem celý mý tělo. Uvědomila sem si, že naposled mě v plavkách viděl asi v Los Angeles. Přepadl mě blbej pocit, kterej sem ještě nikdy vůči bejvalýmu neměla. Výčitky a lítost.
"Jdu do vody. " oznámil po chvíli. "Sem už vyuzenej jak makrela. Nechápu, jak tohle válení na slunci můžeš vydržet celej den. " no jo brouku, nebejt tohohle pečení, nemělo by moje tělo, který tak obdivuješ takovejhle bronz. Vstal a skočil do bazénu ladnou šipku. Divim se, že to takhle riskuje. Celý tělo rozlámaný a on si skáče, jako by se nic nedělo.
Zálibně sem si prohlížela jeho super břišní svaly a vzpomínala na to, jak sem na nich spávala. Teď byly celý od modřin a poznamenány černou magií. Doufám, že se to zahojí, protože bych tý ježibabě nikdy neodpustila, že svět připravila o tak skvělou podívanou na Siriovo bezchybný břicho.
"Ty na mě zíráš? " vytrhl mě z úvah Siriusův hlas. Až teď sem si uvědomila, že na něj celou dobu čumim s otevřenou hubou.
"Ne, nezírám. " bránila sem se a dělala sem jakoby nic.
"Ale jo, zíráš. " smál se a začal na mě cákat vodu. Jak malej Jarda fakt. Neshodila sem ho do toho bazénu jen z lítosti, protože dneska si může dělat cokoliv. Kromě jednoho se mnou ovšem.
"Siriusi, chtěla bych něco vědět. " začala sem a usrkla sem si už druhý várky mojita.
"Ptej se na cokoliv. " pobídl mě zvědavě.
"Proč si přišel zrovna ke mně. " vyhrkla sem. "Chci říct, myslela bych, že první kdo tě napadne, bude James, vždyť k Potterovým si před rodičema zdrhal už několikrát. " očividně sem ho docela zaskočila. Doteď sme se normálně bavili a Stoneová to jako vždycky musí zkazit. No jo, taková sem já.
"Já nevim. " pokrčil Sirius rameny. Obvykle nevěřim lidem, co říkaj, já nevim, ale jemu sem bůh ví, proč uvěřila. "Byl sem už docela v pytli. Měl sem co dělat, abych soustředil vůbec energii na přemístění a neomdlel a první osoba, která se mi objevila v mojí zubožený mysli, si byla ty. " chvíli sme oba nic neříkali. Bylo mi teď docela trapně, nadávala sem si za to, že sem se vůbec zeptala. Teď mám výčitky svědomí, že sem ho pustila k vodě a že mě evidentně ještě miluje, i když třeba jen podvědomě.
"Sem ráda, že je to mezi náma zas dobrý. " prolomila sem ticho. Podíval se na mě. Máloco myslim upřímně, ale tohle fakt jo. I on to poznal.
"Jo, já taky. " usmál se. "Měl sem prostě zraněný ego tak se nezlob, že sem se choval jak kretén a ignoroval tě. "
"Já to chápu. " ujistila sem ho vážně. "Bála sem se, že sem to mezi náma nadobro pohnojila. A upřímně řečeno, asi bych si nikdy neodpustila, kdybych o tebe přišla. Jako o kamaráda. "
"Jo, jako o kamaráda. " zopakoval pomalu Sirius. Radši sem se od něj odvrátila a pořádně srkla z mojita, protože pocit viny se zas dostavil. Svině.
---------------------------------
Další tejden prázdnin sem byla u Emmy. Co vám budu povídat, každej den sme byly v lihu, takže si z našich společných prázdnin moc nepamatuju. Sirius ode mě odešel k Jamesovi, než se naši vrátili. Bylo to docela příjemný, byli z nás zas kámoši a jeho zášť vůči mně byla už pryč.
Na konec července sme byli domluvený na prázdniny u Potterů. Na to sem se moc těšila, páč tam zas budem pohromadě celá parta a bude to jako za starejch časů. Ještě že mi Sirius odpustil, aspoň tam nebude žádný dusno. Když ostatní uviděj, že se spolu normálně bavíme, třeba mi už všichni přestanou vyčítat, že sem se s nim rozešla.
"Ahooj! " pištěla Lily a běžela mi naproti. Právě sem se doplahočila k sídlu Potterových s obří taškou. Jejich pozemek je začarovanej proti přenášení, takže sem se musela přemístit před jejich bránu a James mi pomocí zvonku otevřel. Že já se radši nepřemístila letaxem.
Ta příšera rezavá na mě skočila, jako by mě neviděla rok. Málem sem hodila hubu, protože sem ztratila rovnováhu.
"No ahoj. " zašklebila sem se. "To je radosti. "
"Ne, že bych si nestěžovala, s Jamesem si léto užíváme. Ale bez vás už tady byla docela nuda. " culila se od ucha k uchu.
"To mi bylo úplně jasný. Však sem tady, abych tě zachránila. " mrkla sem. Lilku moc ráda vidim. Ona do mě sice dost hučela kvůli Siriusovi, ale jak de vidět, za ten měsíc se uklidnila a zapomněla na to.
"Nechci si stěžovat. Když přišel Sirius, tak to trochu oživil. Jenže znáš ho a Jamese, občas sem byla trochu odstrčená na okraj. " zasvěcovala mě a vedla mě k domu. Nesla se, jako by jí to tady už patřilo. Jako budoucí paní Potterová. Což ona bude, protože já nepochybuju o tom, že jestli má s někym skončit, tak je to jedině náš Jimmy.
"Sirius nám řikal o tom incidentu s jeho matkou. Jak se k tobě přemístil, starala ses o něj a mimo jiný i jak si šla za obávanou paní Blackovou a dala jí kapky. " povídala Lily. Bylo mi úplně jasný, že chce podrobnosti. Tak sem jí všechno o rozhovoru s tou bábou vyklopila.
"Takže jak sem pochopila, ste se Siriusem zas v pohodě. " ujišťovala se, když se dovyprávěla.
"Jestli v pohodě znamená kámoši, tak jo. " přikývla sem. "Sem moc ráda. Ty moc dobře víš, jak sem Siriuse měla vždycky ráda a byli sme nejlepší kámoši. Po tom rozchodu sem si myslela, že spolu v životě už nepromluvíme. "
"Tak to je dobře. Vim, jak ho máš ráda a taky vim, že by tě zničilo, kdybys neměla takovýho kumpána v kravinách a chlastu jako Siriuse. " usmála se Lily. To je zlatá holka, vážně mě má přečtenou od začátku do konce.
"Nazdar Sam! " vítal mě James s otevřenou náručí. On i Lilka sou nějako moc přátelský. Krátce a přátelsky sme se objali.
"Ahoj Remy. " pozdravila sem s úsměvem svýho bejvalýho, kterej tu byl už taky. Chvíli sem váhala, ale když sem viděla, že se usmívá, taky sem ho objala. Bylo to snad naše první objetí od rozchodu. Ty prázdniny vážně dělaj divy. Chvíli se s nima nevidim a je všechno zase jako dřív, v naprostým pořádku.
Za Remusem sem zpozorovala Siriuse. Chvíli sme na sebe jen tak pitomě zírali. Ostatní koukali ze mě na něj a sledovali, jaká je mezi náma situace a co se v příštích sekundách stane.
"No nazdar, záchranářko. " zašklebil se Sirius a letmo mě objal.
"Aspoň někdo mě tady nevítá, jako kdyby sme se neviděli rok. " ušklíbla sem se.
"Však sme se taky viděli před dvouma tejdnama. " dloubl mě Sirius do žeber. Ostatní na nás čuměli jak z jara. Asi to vypadalo dost nahraně, jako bysme chtěli za každou cenu dokázat, že je mezi náma všechno zas dobrý a na rozchod už nemyslíme. Ať se jim to zdá, jak chce, já vim, že to svoje vtipkování a pošťuchování myslíme oba upřímně. Není to žádný divadélko, aby ostatní dali pokoj.
"No Jimmy, kde máš rodiče? " otočila sem se pak na pána domu.
"Sou teď na dva tejdny v Itálii u mamčiných rodičů. Takže máme celej tejden barák pro sebe a je možný pobyt v klidu prodloužit. " líčil Jimmy vzrušeně. De na něm vidět, jak se už nemohl dočkat, až se tady zas všichni sejdem a zapaříme.
"Jo, není problém. Stačí říct a já si tady pobyt o pár dní klidně prodloužim. " pokrčila sem rameny rozverně. "Mimochodem, holky už tady sou? " trklo mě ještě.
"Ne, ty seš náš první host. " informovala mě Lily.
"Jo, vyber si zatím pokoj. Předpokládám, že budeš chtít bejt asi s Emmou. Ale kdybyste chtěly bejt všechny pohromadě holky, tak není problém. Teda kromě Lily, ta má trvalou rezervaci v mojí ložnici. " drmolil James, že sem ho skoro nestíhala. On občas mluví strašně rychle, když se moc rozjede. Přitiskl si k sobě Lilku, objal jí kolem pasu a políbil na spánek. Musim uznat, že je to docela roztomilý. Sou spolu takovou dobu a přitom sou pořád zamilovaný a chovaj se k sobě jako na začátku vztahu.
"Jo Lily, v posledních dnech sem se styku s Loganem. Jen počítačově. Ale domlouváme něco na prázdniny, že bysme je v LA navštívili. " vzpomněla sem si na moje poslední prochatovaný dny s naším kámošem z Ameriky. Když sme odtamtud na jaře odjížděli, dostali sme pozvání na prázdniny a já ho rozhodně hodlám využít, i kdybych tam měla jet sama.
"Jasný, všechno mi potom povíš. " přikývla Lily nadšeně. Vypadá to, že sama přece jen nebudu muset jet. I Lily, představa jak se válí v Malibu, dost bere.
"Jimmy, můžeš si pak půjčit tvůj komp? Abych mohla Logana zkontaktovat. " otočila sem se na Pottera mladšího, momentálně jedinýho v tomhle obřím sídle.
"Jasňačka, pak mi to jen připomeň. " usmál se James vstřícně. On je tak strašně hodnej, mazel můj.
Šla sem se ubytovat. Vzala sem nějakej pokoj, zatím sama. Až přijede Emma, nastěhuju jí k sobě. Je to dost zvláštní pocit, bejt zase tady. O vánocích se ložnici sdílela s Remusem, o velikonocích se Siriusem a teď s Emmou. No, mohla sem dopadnout hůř. Vážně sem se začínala bát, abych tady tentokrát neskončila třeba s Peterem.
Emma, Sarah i Leona dorazily během odpoledne. Emma se ke mně okamžitě ubytovala. Tohle taky nebylo zas tak srdceryvný vítání, protože sem s ní právě byla. Kdežto se Sarah i Leou sem se přivítala pořádně. Už se mi po nich fakt stejskalo.
Sem moc ráda, že sem tady a že je zase všechno při starým. Pořádně si to tady užijeme a budeme pařit. Na starý šrámy a křivdy snad všichni zapomenem. Doufám, že to vyjde a od Potterových pojedu na zbytek prázdnin do slunnýho Los Angeles.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 2. ledna 2012 v 10:27 | Reagovat

Skvělá kapitola. Na tuhle povídku už jsem se hrozně těšila.To její přemejšlení s kym sdílela nebo bude zdílet ložnici mě fakt dostalo. :-D

2 hplovehp hplovehp | Web | 2. ledna 2012 v 13:58 | Reagovat

Hezká kapitolka. Nejvíc mě dostaly Saminy starosti, jestli náhodou nebude příště v ložnici s Peterem. :-D  :-P

3 barussiiik barussiiik | Web | 2. ledna 2012 v 16:22 | Reagovat

Moc hezká kapitola. Hodně jsem se na ni těšila a stálo to za to. ;-)Stačně se mi líbilo, jak Sam přemýšlela, ským byla v ložnici.

Ps: Podívej se ke mě na blog. Teprve to rozjíždím, ale snad se ti bude líbit.

4 TheEliska007 TheEliska007 | Web | 2. ledna 2012 v 16:31 | Reagovat

Nádherná pvídka! Taky bych chtěla takový prázdnny!!! :-D

5 Vendy Vendy | 2. ledna 2012 v 18:54 | Reagovat

aleluja, konečně kapitola k elitě.. už jsme se těšila, ale jsem docela zklamaná, zas se nic pořádnýho neděje, jen z toho kouká další románek Sam a Siriuse...

6 Koki Koki | 3. ledna 2012 v 14:24 | Reagovat

[5]: Ten by spousta z nás bralo. Ale nejspíš zatim nic nebude.

7 hplovehp hplovehp | Web | 4. ledna 2012 v 17:09 | Reagovat

[6]: CO bralo, já po něm přímo toužím. Jsem asi trochu přelétavá, co chvíle fandím jinému páru. Ale za to může Maggdinka. Vždycky to popíše tak, že mě to strhne.
Ale je něco na tom, že by to chtělo nějaký nový děj, ne jen přelétání Sam od jednoho kluka ke druhému.
A Maggdinko, opovaž se udělat byť jen náznak páru mezi Loganem a Sam. Protože bych byla definitivně rozčtvrcená. Remus, Sirius, Jazz a Logan. Takže, pokud mě nechceš mít na svědomí, vyvaruj se toho! ;-)  8-)

8 Elis Elis | 4. ledna 2012 v 20:41 | Reagovat

Hezká kapča! Moc se mi líbila.

[5]: Zásadně nesouhlasím! :D

[7]: zásadně souhlasím! xD

9 Roxen Black Roxen Black | Web | 4. ledna 2012 v 21:23 | Reagovat

[7]: Jasně může za to Maggdinka :D :D
ale chápu mám to podobný :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama