Everybody should have his own world...

42.kapitola - Svině největší

26. září 2011 v 20:48 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Omlouvám se, že jsem kapitolu nedodala včera, ale byla jsem (a pořád ještě jsem) totálně hotová. Můj boyfriend mě zmohl :-) Moc mě potěšilo, jak jste si všichni zamilovali pár Sam a Sirius, ale doufám, že si uvědomujete, že kvůli vaší petici je nedám zase dohromady, protože by se mi tím zpřeházel všechen děj, kterej mám v hlavě. Mám to vymyšlený už dost dopředu, a kdybych je dala zpátky dohromady, tak bych musela vymejšlet nový věci a upřímně, ztratilo by to děj, protože nevim, co dalšího bych tam vymýšlela :-) Já ale věřím, že i tak Elitu nezavrhnete a budete jí číst :-) Nic víc ani dodávat nemusím, k ději nic říkat nebudu. Přeju hezký počtení a prosím o komentáře…Vaše Maggdinka♥Svině největší

"Tak už vylez. Seš tady zavřenej už dva dny. " pobízel James Siriuse. Ten si jenom přehodil peřinu přes hlavu a neobtěžoval se ani s odpovědí. Od toho rozchodu se mnou byl dost zničenej.
"No tak, musíš aspoň jíst, co ti mám přinýst k snídani? " vyzvídal James, když se Sirius ke vstávání neměl.
"Whisky. " zabručel Sirius.
"Ne, tu si měl k večeři. " zavrtěl Jimmy nesouhlasně hlavou.
"Dobře. Tak si dám zbytky. " odsekl Sirius, zalovil pod postelí a vytáhl flašku whisky, kterou tam včera dal. James jen zoufale protočil oči. V tu chvíli byl asi odhodlanej mě zabít.
*
"Dělá mi starosti. Už pár dní vůbec nevylezl z pokoje. Jídlo mu nosim já nebo Remus a pořád jen chlastá. Už dvakrát sem byl v Prasinkách pro whisky, protože mu došla. Ten rozchod se Sam ho vážně vzal. " stěžoval si James Lilce. No, to si vybral tu pravou. Jak se jedná o kritizování mě, nemohl si vybrat lepšího adepta než jeho sladkou zrzavou polovičku. Šli spolu zrovna ke klukům do pokoje.
"Ahoj Siriusi. Nikdy dřív bych nevěřila, že tohle řeknu, ale fakt tě lituju. " posadila se vedle něj Lily na postel, když s Jamesem přišli do pokoje.
"Díky, Evansová. " ušklíbl se Sirius ironicky.
"Ne, já to myslim fakt upřímně. " poplácala ho Lily s úsměvem po rameni.
"Já vim, Lily. Sory, že sem ti řekl Evansová. " pousmál se na ní Sirius.
"To byl nápad, přitáhnout tě sem. To je poprvý za několik dní, co se na někoho usmál. " jásal James nadšeně a děkoval Lily.
"Siriusi, já si se Sam promluvim. Nevim, co jí to zas přelítlo přes nos. Ale neboj, já to napravim. Ona se k tobě vrátí. " uklidňovala Lily Siriuse.
"Lily, díky, ale to nemusíš. Sam se rozhodla sama. A možná má i pravdu. Náš vztah byl hodně tělesnej. Sice to bylo dobrý, ale pro společný soužití to nestačí. " brzdil jí Sirius. Asi moc nestál o to, mě ještě někdy vidět.
"No dobře, ale kdyby sis to rozmyslel, tak stačí říct. " přikývla Lily.
"Tichošlape, za chvíli už si ani nevzpomeneš, žes se Sam chodil. Teď odjedem na prázdniny, nějakou dobu jí neuvidíš a až se sem v září vrátíme, tak budete zas kámoši a ty budeš lítat za holkama jako dřív. " utěšoval ho James rozverně. Se Siriovou přelítavostí u holek nikdy nesouhlasil, ale potřeboval ho nějako povzbudit.
"Tak to ne Jimmy, na holky teďka kašlu. " přerušil kamaráda Sirius vážně. Lily a James vykulili oči. Nikdo by nikdy nevěřil, že zrovna tuhle větu vysloví Sirius Black a ještě k tomu nahlas.
"Teda, koukám, že ta Stoneová s tebou fakt pořádně zamávala. " vydechla Lily.
"Nic, my jdem na chvíli ven. Asi už si zapomněl, jak to tam vypadá. Ale dneska je fakt hezky. " zvedl se James s postele a informoval Siriuse. Když ten nic neříkal, James popadl Lily za ruku a oba z pokoje odešli.
"Teda, nevěřila bych, že tohle někdy řeknu, ale musíme Siriusovi najít holku. " podívala se Lily vážně na svýho kluka.
"Teď si mě fakt překvapila. " ušklíbl se James. "Ale souhlasim s tebou. Sirius asi nemá moc náladu, někoho nabalovat. "
"Já si myslim, že až se pořádně rozkřikne, že se Sirius a Sam rozešli, bude holky muset ještě odhánět. " zasmála se Lily. Mluvili z ní zkušenosti. Sirius měl permanentně v patách fanynky, až když začal chodit se mnou, trochu jejich počet klesl.
"Jenže to chce nějakou sehnat co nejdřív. A toho bysme se měli ujmout my. " rozhodl James rázně.
"Zeptám se Leony. " navrhla Lily.
"Cože? Ty bys jen tak předhodila svojí kámošku Siriusovi na jednu noc? " vykulil James překvapeně oči. Tohle by od Lily vážně nečekal.
"Prosim tě, ty seš asi docela naivní co? " zašklebila se Lily. "Ty už spolu měli úlet tolikrát, že to ani nespočítám. Lea teď nikoho nemá, takže když jí řeknu, že je to pro Siriusovo dobro, určitě si dá říct. "
"Lily, ty seš ďábel. " zašeptal James, políbil zrzku na tvář a společně se vydali ven, kde bylo dneska opravdu pěkně.
---------------------------------
Řeknu vám, poslední dobou je mi fakt hrozně. Siriuse sem neviděla už několik dní. Od Jimmyho vim, že od našeho rozchodu nevylezl z pokoje a je pořád v lihu. To mu nemůžu zazlívat, protože i já bych se s radostí vožrala.
"Já tě fakt nechápu. Máš nejhezčího kluka na škole a tobě to je furt málo. " hučela do mě Emma, když sme se šli projít ven. No, projít není správný slovo, já sem si šla zakouřit. Ještě, že mám vždycky u sebe nějakou tu krabičku. Už o mě víte, že si občas dám a když sem ve stresu, tak kouřim víc.
"O tom to ale vůbec není. Sirius je krásnej kluk a moc dobře si rozumíme, jenže ten vztah byl o ničem. " poučovala sem jí. Tý taky člověk něco řekne a ona to zas celý překroutí.
"Tak sory, ale tys nikdy nebyla typ, kterej by byl na vážný vztahy. Mám ti připomenout, že první tvůj vážnej vztah byl teprve před půl rokem Remus? " propalovala mě skepticky pohledem. Dneska měla úplně azurový oči, takže mi přišlo, jako by do mě viděla.
"Právě proto. " odsekla sem. "Dřív by mi bylo u prdele, že spolu chodíme jen kvůli tělesným věcem, jenže když sem zažila už vážnější vztah, tak mi to nestačí. "
"Ty seš fakt debil, víš to? " zavrtěla Emma nechápavě hlavou a sedla si na pařez. Došli sme totiž až do Zapovězenýho lesa. Konečně sem si zapálila. Jakmile sem vyfoukla první oblak dýmu, hned sem si vzpomněla na Siriuska. Jak jsem ho vždycky peskovala, ať nekouří.
"Řikej si, co chceš, ale je to jen moje věc. " vyplázla sem na ní jazyk.
"To je. Jen to prostě asi nikdy nepochopim. Vy dva se k sobě perfektně hodíte. Takovou tu zamilovanost ste si prožili na začátku, teďka ste byli ve fázi sexu. Kdybys vydržela ještě chvíli, přešlo by to v něco vážnějšího, jako to maj James a Lily. " kázala mi. Dost zuřivě při tom gestikulovala, až sem se chvílema bála, že mi vypíchne oko, nebo si vykloubí rameno. "Jenže ty ne! Ty musíš zdrhnout. Hustíš tady do mě, jak chceš vážnej vztah, jenže když už seš s někym konečně pár měsíců, lekneš se a zdrhneš. "
"To vůbec není pravda. " bránila sem se dotčeně. S timhle ať na mě holčička vůbec nechodí. Kdo se tady bojí?
"Ale jo, je. Dokonce ani Sirius se toho nebál tolik jako ty. A to je vážně co říct, vzhledem k tomu, žes byla jeho první holka, se kterou byl na víc než na jednom rande. " skočila mi do řeči. Důra jedna. Už mě unavuje, jak mi každej káže, co mám dělat a jak se bojim vztahů a kdo ví co ještě. Nemůžu za to, že jednou narazim na zakomplexovanýho vlkodlaka a podruhý na kluka, se kterym sem od rána do večera v posteli.
"Vůbec, seru na vás. Dneska půjdu do Prasečáku. " prskla sem. "A sama! " vyštěkla sem, když Emma otevřela pusu, aby mi něco řekla.
"Třeba až se vožereš, dojde ti, žes udělala kravinu, protože bez chlastu ti to asi normálně nemyslí. " zabručela. Jo aha, většina lidí myslí jasně střízlivě, ale já, jen když sem vožralá.
"Půjdu ke Košťatům a aspoň si pokecám s Jazzem, potřebuju odtud na chvíli vypadnout a pokecat si taky s někym, kdo se pořád nezastává Siriuse a ze mě nedělá tu největší svini na světě. " oznámila sem jí svoje rozhodnutí. Tady na ten hrad můžu zvysoka hodit bobek. Už aby byly prázdniny a já si ode všeho odpočinula.
*
Jak sem odpoledne oznámila Emmě, večer sem fakt šla do Prasinek. Vzala sem to tajnou chodbou do Medovýho ráje. Sice je všední den, ale my se už neučíme, takže mi to je fuk. Vlastně by mi to bylo fuk, i kdyby sme se učili. Mám tak mizernou náladu, že si fakt musim dát panáka.
"Hele, to sou k nám hosti! " zařval od výčepu Jazz, jen co mě uviděl. "Kdes nechala zbytek tlupy? " ušklíbl se překvapeně, když si všiml, že se mnou nikdo další nepřišel.
"Ale zbytek tlupy mě poslední dobou pěkně štve. " postěžovala sem si a zalomila to na baru, abych si mohla s Jazzem kecat. Ten na nic nečekal a nalil mi whisky. Ten kluk snad umí číst myšlenky.
"Ale copak? " vyzvídal Jazz, když si všiml, že se netvářim moc vesele.
"Všichni mě štvou. Mám už asi ponorku. Deset měsíců v kuse furt s těma samejma lidma je prostě moc. Už se těšim, až vypadnu na prázdniny. " vyklopila sem svoje pocity. O rozchodu se Siriusem pomlčim, nemusim to vykládat každýmu na potkání.
"Neboj, o prázdninách si odpočineš a pak se budeš těšit na sedmák. " mávl rukou Jazz optimisticky.
"Moc narváno tady dneska nemáte. " rozhlídla sem se po téměř prázdný hospodě.
"To víš, je pracovní den. Lidi jdou ráno do práce a studenti z Bradavic sem nechoděj ve všední dny, na rozdíl od tebe. " objasňoval mi to.
"Hele nedržkuj, už máme po závěrečkách. Teď máme volno a za deset dní odjíždíme pryč, takže pohodex. " uklidňovala sem ho. Ještě mě má naštvat on. Můžu si dělat co chci a kdy chci.
"Vždyť v pohodě. Já sem rád, že sis na mě vzpomněla a stavila se tady. " usmál se na, aby si mě udobřil. No s tím jeho úsměvem to jde snadno. "Aspoň mi to tady rychlejc uteče dneska, když se mám s kym bavit. "
"Jo, taky by mě to tady asi moc nebavilo, když ti přijde za večer třeba jen deset lidí. " přikývla sem souhlasně. Tohle je job na prd. Když je nával, tak číšník nestíhá a když je zas mrtvo, tak se nudí.
"A jak to vypadá v létě? Přijedete zase k Potterovým? " vyzvídal, když mi dolil další skleničku. Během deseti minut sem v sobě měla už tři. Dneska to do sebe leju jak do záchoda. Když je hold blbá nálada, tak to jde rychle.
"Pravděpodobně jo. " přikývla sem. "To bych si přece nemohla nechat ujít. Jen nevim, jak to všechno stihnu. Pojedu asi s našima navštívit prarodiče do Český republiky, pak plánuju zajet k Emmě a ještě sme pozvaný do Ameriky. "
"Páni, to máš docela nabitej program. " hvízdl obdivně. "Dokonce Amerika jo? "
"No jistě, však sme se tam taky skamarádili se dvěma klukama, který bydlej v Los Angeles a maj barák v Malibu. " chlubila sem se.
"No jo, to se tak někdo má. "
"To víš, musíš bejt společenskej a umět si hledat kámoše. " pokrčila sem nevinně rameny. Můžu já za to, že se vždycky rychle s každým seznámim a ještě mám to štěstí, že je zazobanej? Nehledě teď na Logana a Justina, připomenu vám například Jamese nebo Siriuse.
"Hele, vyklop to. Co se stalo? " dorážel na mě Jazz, když viděl, že do sebe klopim na ex už šestou skleničku whisky.
"Ale nic. " snažila sem se ho odbýt, jenže to moc nezabralo.
"Nekecej, sedíš tady jak největší zoufalec a tváříš se jak neštěstí. " nedal se jen tak zmást. Ten kluk mě občas vážně štve.
"Rozešla sem se se Siriusem, stačí? " vyštěkla sem na něj trochu popuzeně. Já na něj nechci bejt hnusná, ale když on je tak dotěrnej.
"Cože? Jakto? " vykulil překvapeně oči a čučel na mě jak na blázna. Bože, musí se ptát každej na důvody. Už mě to nebaví vysvětlovat. Důvody totiž takhle nahlas zněj blbě, ale já sama vim moc dobře, proč sem se s nim rozešla.
"Prostě to neklapalo, jasný? " zakecávala sem to.
"To mi teda neřikej, když sem vás viděl buď tady, nebo o velikonocích u Potterů, byli ste jak dokonalej pár. " založil si ruce na prsou. Naštvaně sem si od něj vzala další skleničku a kopla jí do sebe.
"Ne, je to tvoje věc, já ti do toho kecat nebudu. " usmál se povzbudivě. To je první člověk, od kterýho tohle slyšim. Všichni ostatní by nás furt dávali dohromady a mě nadávaj, jak sem blbá. "Seš pěkná holka, ty si někoho najdeš hned. "
"Ou, díky za důvěru. " ušklíbla sem se, ale byla sem vděčná. Zajít sem byl vážně super nápad, Jazz je prostě dospělej a rozumnej a chápe, že takový věci jako rozchody se stávaj a nekončí tim svět.
"A jak znám Siriuse, ten se za chvíli už bude rozhlížet po holkách, takže za chvíli to mezi váma bude zas v pohodě a budete kámoši, jako dřív. " dodal ještě. Já ho fakt miluju, on dokáže fakt podržet.
"Hele, já padám. " zvedla sem se, když se dopila osmou skleničku a byla sem už trochu pod vlivem. "Moc díky za pokec a za podporu. " dodala sem s úsměvem.
"Vůbec nemáš zač. Klidně se tady ještě stav, když máš teď volno a odjíždíte až za deset dní. Budu rád, aspoň mi to tady rychlejc uteče. " dodal na rozloučenou a mával mi, když sem vycházela z hospody na ulici.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | 26. září 2011 v 21:19 | Reagovat

Hezká kapča...Chápu, ale doufám i tak že se daj dohromady :D

2 Lilka Lilka | 27. září 2011 v 14:28 | Reagovat

Kráásná kapitolka ;-) ... mě je to vcelku jedno ale tky doufám že se zas daj dohromady ... no jen piš dáál at mám co číst ;-) :-D

3 Hermelinka111 Hermelinka111 | 27. září 2011 v 17:24 | Reagovat

Opravdu skvělá kapitola. Doufám, že za pár Sam- Sirius vymyslíš dostatečnou náhradu :-D  :-D

4 hplovehp hplovehp | Web | 27. září 2011 v 17:34 | Reagovat

Lilly perlí. Jiank jasný, chápu, v zájmu děje se musí udělat i nějaká ta nepopulární rozhodnutí. Jen doufám, že tady v téhle povídce bude až kýčovitej happy end. Stačili Potterovi. Ještě te´d se mi chce brečet.

5 Koki Koki | 27. září 2011 v 17:36 | Reagovat

Skvělá kapitola. Mě je to taky fuk. Naopak by bylo divný kdyby se tak rychle zase dali najednou dohromady. Po ňáký delší době by to šlo.

6 Maeve Maeve | Web | 27. září 2011 v 21:35 | Reagovat

Jo, musím uznat že divný by to bylo. Achjo, když já už jsem je měla představené zase dohromady.. Ách!
Snad jen mohu doufat v novou kapitolu, abych se dozvěděla ten tvůj plán dopředu. Nemůžu se totiž nějak dočkat. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama