Everybody should have his own world...

41.kapitola - Hodně blbej den

20. září 2011 v 17:19 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Další Elita Bradavic je konečně tady, podařilo se mi to zpatlat ještě dneska :-) Našim hrdinům se pomalu ale jistě krátí šestý ročník a nebude trvat dlouho a pojedou domů na prázdniny. Je tu otázka, stane se něco v téhle kapitole? Nebo to bude jen oddychová nuda? No, musíte si to přečíst, abyste získali odpověď. Tak si kapitolu užijte a užívejte, že mám zatím pořád dost času na psaní. Dlouho to tak už nebude. Prosím o komentáře…Vaše Maggdinka♥
PS: Myslím, že za tuhle kapitolu mě moc rádi mít nebudete, ale je to nutný pro rozvoj dalšího děje.Hodně blbej den

Nemůžu uvěřit, že už je červen. No fakt. Už je to nějakej pátek, co sme přijeli z Ameriky. Hned druhej večer po našem příjezdu Brumbál ohlásil naše výsledky v soutěži a dodal, že do finálový desítky ve všech předmětech se dostalo nejvíc bradavickejch studentů. To sem ani nevěděla.
Asi vás vůbec nepřekvapí, že se tady vůbec nic nezměnilo. Všichni se akorát šprtali na závěrečný zkoušky a já už se mrtě těšim na prázdniny. Nějakou dobu pobudu doma s našima, pak plánujem aspoň na tejden zajet k Potterovým no a v srpnu, pokud to vyjde, mě čeká slunný Malibu. Už sme se s Lily dohodly, že tam pojedem určitě. Kluci se na to zrovna moc netvářej. Ale co, ať mi políběj šos, já pojedu do Ameriky i bez nich a ráda.
"Ty vole, už pozejtří začínaj zkoušky. Proč to vůbec musíme dělat? Nestačej jen NKÚ a OVCE? " stěžovala si Emma. Jednou takhle večer sme seděli ve společence a snažili se učit. Slovo snažili je dost podstatný, protože sme se neučili.
Už pěknou chvíli pozoruju Jamese a Lily. Nechápu, jak můžou bejt furt po takový době tak zamilovaný. Sou spolu už půl roku, ale pořád je mezi nima takový to počáteční kouzlo.
Seděj spolu v jednom křesle, Lilka Jimmymu sedí na klíně. Každou chvíli si něco šeptaj a culej se. James si pořád hraje s jejíma vlasama a Lily ho každou chvíli něžně líbá na ucho, na tvář, nebo na nos.
Podívala sem se na Siriuse. Seděl v křesle vedle mě a za celou tu dobu mě ani nechytil za ruku nebo mě nepohladil. Já si sice na takový ty romantický věci nepotrpim, ale je hezký, když vám váš kluk občas nějakým jednoduchým gestem ukáže, že vás má rád.
"Jo, to máš pravdu Emm. Nechápu, na co nám ty zkoušky sou. " vytrhl mě ze zamyšlení Siriusův hlas. Upřeně sem se na něj podívala. Stejně je pořád krásnej. Ta jeho elegance a sexappeal. No a ten jeho sexy, sametovej a uklidňující hlas. Nechápu, proč se vůbec zaobírám tim, jestli z našeho vztahu vyprchal cit. Vždyť když se na něj kouknu, chce se mi na něj pořád skočit, stejně jako když sme spolu začali chodit.
----------------------------
"Ach jo, ať už sou ty zkoušky u konce. To je taková nuda. " stěžovala si Sarah.
"To mi povídej, já sem málem při tom testu z lektvarů usnul. " zašklebil se James. Myslim, že nás je víc, jelikož lektvary tak moc milujeme.
"Souhlasim, ať už je po všem. Ať se můžem věnovat zábavě a jít se pořádně vožrat. Musíme jít ještě aspoň jednou do Prasinek, než odjedeme. " přidala sem do diskuze svůj názor.
"No to si piš! " přitakal James. "Nemůžeme jen tak odjet na prázdniny, aniž bysme ještě zašli ke Třem košťatům. "
"Hele, berme to pozitivně. V pátek máme poslední zkoušku, takže můžem hned večer jít. No anebo v sobotu. Odjíždíme až příští pátek a učit se už nebudem, takže tam můžem bejt nasazený pořád. " zasmála se Lily. Ta holka se v tý Americe nějak rozjela ne? Od tý doby by furt chlastala a něco podnikala. Jediný, kdo tady furt dřív navrhoval chlastačky, jsme byli já, Emma, James nebo Sirius.
"Dobře, bereme tě za slovo. " objal James Lily rozverně za chůze. Zase mi pohled sklouznul na ně. Kdykoliv je poslední dobou vidim, vždycky mám divnej pocit. Od tý doby, co sme se vrátili z Los Angeles, můj vztah se Siriusem začínal bejt dost stereotypní.
"Jo, ale až po zkouškách. " ušklíbla se na něj Lily a vyplázla na něj jazyk. To je tak krásný jak se ty dva pořád škádlej. Myslim, že oni dva se nerozejdou a zůstanou spolu už nadosmrti.
Sirius ke mně zezadu přišel a objal mě rukama kolem pasu. Okamžitě mnou projelo příjemný zamrazení. Tohle by mohl dělat častějc.
"Nezdejchneme se někam? " pošeptal mi do ucha. Z jeho dechu se mi na chvíli zastavilo srdce. On mě dokázal rozpálit kdykoliv a kdekoliv.
"Komnata nejvyšší potřeby? " otočila sem se na něj tázavě. Popadl mě za ruku a táhnul pryč, aniž by odpověděl. Ostatní se ani neptali, kam jdeme, bylo jim to jasný. Poslední dobou už si asi zvykli, že se každou chvíli spolu někam ztrácíme.
*
Leželi sme nahý v posteli, já měla hlavu na Siriusově hrudi a spokojeně odpočívala. On mě držel rukou kolem ramen. Tyhle chvíle "po" mám fakt ráda.
"Hele, řekni mi něco. " převalila sem se na bok, opřela se o předloktí a zírala na něj.
"O co jde? " kývnul zvědavě.
"Myslíš, že v našem vztahu o něco de? " vybalila sem na něj.
"Co tě to zase napadlo, prosim tě? " vykulil oči překvapeně.
"No, víš. Je docela těžký pořád porovnávat nás dva a Lily s Jamesem. Oni se k sobě chovaj úplně jinak. Maj mezi sebou takový to duchovno, kdežto my dva sme každou chvíli akorát v posteli. " vysvětlovala sem. Tohle téma není zrovna příjemný, ale prostě už si o tom musíme promluvit.
"Tak hele, my dva sme úplně jiný, než James a Lily. Oni dva sou větší romantici, my máme zas rádi akci a dobrodružství. Oni se k sobě furt lísaj, my zas vymejšlíme kraviny. " argumentoval. Taky už se narovnal, takže sme teď leželi přímo naproti sobě a koukali si do očí.
"Já vim, že sme jiný než oni. Víš, že já nejsem žádná romantička, ale stejně. Neber to špatně, ale občas mi chybí nějaký to projevení zamilovanosti. A teď tim nemyslim sex. Prostě jen pohlazení, šeptání do ucha a podobný blbosti. Já si z toho sice furt dělám srandu, ale musim uznat, že to vztah potřebuje. Chvílema si poslední dobou přijdu, jako bysme byli zase kamarádi, akorát s výhodama. " pustila sem se do něj. Když už to do něj nahustit, tak pořádně, aby si z toho taky něco odnesl.
"Nevěděl sem, že tohle chceš. " vydechl Sirius.
"Jasně, to je moje chyba. Měla sem ti to říct dřív. " mávla sem rukou. "Mimochodem, umíš vůbec bejt romantickej? Když si s žádnou holkou předtim vážně nechodil? " rejpla sem si.
"No dovol? Myslíš, že bych tolik holek bez romantickejch gest a řečí sbalil? " rozesmál se rozverně.
"Jo takhle to vždycky bylo. A já myslela, že za to může tvoje pověst postelovýho boha. " přetáhla sem ho po hlavě polštářem se smíchem.
"No, to samozřejmě taky. " zamrkal Sirius a začal mě dusit dekou. Pak na mě skočil a začal mě lechtat. Já se šíleně řehtala a měla sem co dělat, abych se nepočůrala. To by byl vážně trapas.
"Sam, slibuju, že se pokusim bejt trochu pozornější a sentimentálnější. Trochu se inspiruju u Jamese, ten je na tohle machr. " přísahal po naší menší bitce slavnostně.
"Dobře, beru tě za slovo. Já sem tě tim vůbec nechtěla nijak urazit, nebo tak něco. " ujišťovala sem se, že ho to nějak nevzalo.
"Ne, máš pravdu. Náš vztah chce asi fakt nějakou vzpruhu. Můžeme se začít chovat jako zamilovaný blázni, mě to problém nedělá. " pokrčil ledabyle rameny.
"Zas to neber tak vážně, když to začnem praktikovat, třeba přijdu na to, že to je hovadina a nebaví mě to a zas se vrátíme k normálnu. Prostě jen chci vidět, co na tom je. Aspoň si uděláme experiment, jestli je náš vztah založenej jen na fyzický přitažlivosti nebo i na duševní. " uklidňovala sem ho. Já vždycky chci mít to, co nemůžu, takže bych se vůbec nedivila, kdyby mě to za chvíli přestalo bavit.
"Teď bych tu romantiku ale odsunul na druhou kolej. " ušklíbl se lišácky a vrhl se na mě.
---------------------------
"Sam, poslední dobou seš taková zakřiknutá a to u tebe rozhodně není v pořádku. " dělala mi Lilka psychoanalýzu. Seděly sme samy dvě na nádvoří, šly sme se projít. Zejtra je poslední zkouškovej den, takže pak už budem mít veget.
"To se ti jen zdá, Lilku. " ujistila sem jí.
"To teda nezdá. Děje se něco? Mezi tebou a Siriusem? " dorážela na mě. Páni, je fakt dobrá. Abyste tomu rozuměli, je to pár dní od našeho rozhovoru se Siriusem. Jenže se vůbec nic nezměnilo. Sice slíbil, že se pokusí bejt trochu pozornější a romantičtější, ale on to asi neumí.
"No jo, prostě mě štve, že vy s Jamesem ste ten dokonalej pár, kdežto já a Sirius sme ty dva, co se zbláznili a dali se spolu dohromady. " vyklopila sem.
"To si jen myslíš, že sme dokonalej pár. " ušklíbla se Lily. To určitě, to ať povídá někomu jinýmu. Z toho jejich vrkání mi je občas zle. "A aby se dva lidi dali dohromady, občas se musej zbláznit. " dodala.
"Jo, jenže mezi mnou a Siriusem je to dost tělesný. Vždyť ty víš nejlíp ze všech, jak to mezi náma začalo. Je mezi náma přitažlivost a vášeň, ale taková ta duchovní láska asi chybí. " vysvětlovala sem jí.
"Hele, já si myslim, že jenom přeháníš. Vždyť ty a Sirius k sobě dokonale pasujete. " mávla rukou. "Mimo to, nevěděla sem, že zrovna ty seš typ, kterej potřebuje romantický šeptání do ucha a procházky při měsíčku. "
"To zas ne, jenže neuškodí, když občas ve vztahu proběhne nějaká duchovní chvíle. " pokrčila sem rameny. "To ty s Jamesem zažíváš ne? "
"Jo, to jo. James je strašně pozornej a milej. " usmála se Lily zasněně. Přesně o tomhle mluvim. Když mluví o Jamesovi, zamilovaně se culí. To já se Siriusem teda nezažívám.
"Hele, dělej, co musíš a co uznáš za vhodný. Ale určitě by sis měla se Siriusem promluvit a nějak to vyřešit. " ukončila Lily náš rozhovor, protože spěchala na rande s Jimmy.
"Tak ho sem prosím pošli, když už deš do Nebelvíru. " křikla sem na ní ještě, když odcházela. Kývnutím mi dala najevo, že rozuměla.
*
"Ahoj. " ozval se vedle mě Siriusův hlas. "Hoří snad? " ušklíbl si a přisedl si ke mně. Bylo to asi deset minut od doby, co odešla Lily. Za tu krátkou dobu sem si už dokázala rozmyslet co udělám, celou svojí budoucnost.
"Siriusi, nemá cenu, abych chodila kolem horký kaše. " začala sem ztěžka. Tohle bude jedna z nejtěžších věcí v životě, kterou vyslovim.
"Ty mě děsíš. " vydechl Sirius. "Pokud si někoho zabila, tak spolu vymyslíme, kde ho zakopeme. " usmál se. Po týhle větě se mi v krku udělal knedlík, takže sem nemohla promluvit.
"Samy, proč brečíš? " vykulil Sirius oči a prstem mi otřel tvář. V životě sem brečela jen párkrát. Určitě si vzpomínáte, jak sem byla hotová z toho rozchodu s Remus na plese. Jenže to sem pláč přisuzovala ožralosti. Tentokrát sem byla dokonale střízlivá.
"Já, chtěla sem se s tebou rozejít. Jenže ty si sem pak nakráčíš v celý svý kráse a s klidnym hlasem mi řekneš, že mi pomůžeš pohřbít mrtvolu. " vysypala sem ze sebe. Nic tak hezkýho mi ještě nikdo nikdy neřekl.
"Rozejít? " vyjekl překvapeně a čuměl na mě.
"Teď je to pro mě ještě těžší, protože vim, že ty bys pro mě udělal první, poslední. Já tě mám fakt strašně ráda, jenže takhle už dál nemůžu. " vysvětlovala sem. Podle toho, jak na mě nechápavě koukal, sem mu toho moc nevysvětlila.
"Uklidni se. " chytil mě za ruku. "Vysvětli mi, proč bysme se měli rozcházet? "
"Copak tobě to není jasný? Víš stejně dobře jako já, že v našem vztahu kromě fyzický přitažlivosti nic není. Na začátku možná, jenže to vyprchalo. Teď už sme spolu jen kvůli sexu. " hustila sem do něj.
"Sam, to vůbec není pravda. " bránil se Sirius. "Seš prostě jen rozrušená. Vyspíš se z toho a zejtra už bude fajn. "
"Ne nebude! " okřikla sem ho. "Už od tý doby co sme se vrátili z LA to jde všechno do kopru. Víš to moc dobře, jen si to nechceš přiznat. "
"Sam, já přísahám, že tě mám rád. Nechci o tebe přijít. " zašeptal. Ježiš, takhle mi to moc neulehčuje. Za chvíli na mě nasadí ten svůj psí pohled a z mýho rozhodnutí nic nebude.
"Já tě mám taky ráda. " podívala sem se na něj. Tohle myslim fakt upřímně. "Jenže už mě unavuje všude kolem vídat ty dokonalý párečky. Asi si prostě nedokážem navzájem projevovat lásku. Já vůbec nepochybuju o tom, že mě máš rád, jenom si nejsem jistá, jestli umíš rozeznávat mezi přátelstvím a pravdou láskou. " pokračovala sem rychle, abych si to ještě nerozmyslela.
"Nechci, aby to takhle skončilo. Samy, já sem se změnil. Už mě nezajímaj žádný holky a známosti na jednu noc. " koukal na mě zoufale. Ať toho nechá!
"To si myslíš teď, ale za tejden už budeš randit. " usmála sem se, abych to trochu odlehčila. Jenže on se spíš akorát nasral.
"Takhle neodejdeš! " zařval na mě, až sem se lekla. "To prostě nezkusíme nic udělat? Zbaběle od toho zdrhnem? To seš celá ty, pořád před něčim utíkáš. Jakmile seš s někym dýl než pár měsíců, je to prostě konec. " ublíženě sem na něj zírala. To vůbec není pravda!
"Polib mě. " vyhrkla sem.
"Cože? " nechápal.
"No nečum na mě a polib mě. " postavila sem se. Chvíli na mě koukal, jako by se bál, že mi přeskočilo, ale pak se postavil přede mě a začal mě líbat.
"Promiň Siriusi, ale za svým názorem si stojim. " odvrátila sem se od něj, když sme se od sebe odtrhli. "Žádný mrazení. Žádný lechtání v břiše. Prostě jen chtíč. "
"Počkej, tohle přece nemůžeš. " křikl za mnou, když sem šla do hradu. "Jen tak mi poblázníš hlavu a naučíš mě, co je to vztah a co je to milovat. Pak mě tady bez jakýhokoliv důvodu necháš? "
"Tohle sou prostě vztahy, Siri. " pokrčila sem omluvně rameny. "Neměl bys bejt naštvanej, že sem tě naučila milovat a ukázala ti, že existujou i příjemnější věci než jen známosti na jednu noc. "
"Právě proto, žes mě naučila milovat tě nenávidim! " zařval. Zklamaně sem se otočila k hradu a nechala ho na nádvoří. Pěkně se mě to dotklo, jenže vim, že takhle to bude asi pro všechny nejlepší.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | 20. září 2011 v 18:56 | Reagovat

No-to..Teda-Jakože..NE!!! To néé...Prosím vrať to! Siri a Sam se k sobě hoděj a prosím.. A´t to má aspoň happy end, páč jinak tě zaškrtim. Uf..Nádech, výdech... TY SI SE ZBLÍZNILA! To- ty...! Já brečím chápeš to! Ne-ne ne! Prosím...

2 Koki Koki | 20. září 2011 v 19:24 | Reagovat

No to je fakt úžasný. Do těď jim to spolu tak klapalo a ty pak napíšeš že už mezi nima všechno vyprchalo. Ale chápu to. Taky bych asi nechtěla zůstávat ve vztahu zůstala jen přitažlivost i když ukončit by to bylo těžky. Ale mrzí mě to. Je fakt škoda že se rozešli. Vážně by bylo super kdyby byl nakonec happy end.

3 hplovehp hplovehp | Web | 20. září 2011 v 21:08 | Reagovat

TY...VOLE! Úvodem jsi to vystihla. Za tuhle kapitolu tě nemám vůbec ráda. Chudák Siirus. Teďka bych Sam nejradši zkopala do kulatý krychličky. Jo jasný, jen tělesná přitažlivost.. Jéžišmarjá, jsem si nemyslela, že je Sam taková. Bože můj. Opovaž se udělat ještě nějakej podobnej zvrat. Vlastnoručně bych tě uškrtila.

4 hplovehp hplovehp | Web | 20. září 2011 v 21:09 | Reagovat

Mimochodem, zakládám petici, aby se k sobě Sam a Sirius vrátili.
První podpis: hplovehp

5 hplovehp hplovehp | Web | 20. září 2011 v 21:09 | Reagovat

P.S. : Tohle asi nejsou ty krásné komentáře, o které si vždycky píšeš. :-)

6 maggdinka maggdinka | Web | 20. září 2011 v 21:32 | Reagovat

V pohodě, já věděla, že mě zaškrtíte :-D nebojte se, tohle ani zdaleka není konec. Naše hrdiny čekaj ještě celý prázdniny a celej sedmák, takže o zvraty, vztahy a různý happy endy nebude nouze :-)

7 Maeve Maeve | Web | 20. září 2011 v 22:21 | Reagovat

Uf, po přečtení tvého komenty mi spadl kámen ze srdce. Happy endy. To je tak krásný souvětí... JAK SE TO MOHLO STÁT? Sam a Sirius? Vždyt jsou spolu dokonalí!

[4]: Přidávám se :D Druhý podpis: Maeve

8 Roxana von Zmijozel Roxana von Zmijozel | 21. září 2011 v 15:10 | Reagovat

he...he...hej!

[4]: Já se taky přidávám!
Třetí podpis: Roxana von Zmijozel

Ale předtím ještě...

[6]: Že se Sirius pomstí že jo? tohle přece nemůže zůstat bez odpltay! on se prostě musí pomstít... :-D

9 Vendy Vendy | 21. září 2011 v 17:29 | Reagovat

nenene... špatnej konec byl u potterových, to nám nemůžeš udělat... přidávám se k petici+ prosim prosim ať se sirius pomstí a jsou pak spolu:D

10 Katie Katie | 21. září 2011 v 19:44 | Reagovat

Podpis: Katie Sendersonová

11 Lilka Lilka | 21. září 2011 v 20:55 | Reagovat

Jo souhlasíím to nemůžeš udělat rozdělit sam a siriuse !! ale doufám teda že se  k sobě vrátí !! :D
a taky se přidávám k petici
podpis: Lilka

12 Koki Koki | 21. září 2011 v 21:04 | Reagovat

Já samo taky. Chtělo by to aby se k sobě nakonec vrátili.
Podpis: Koki

13 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 22. dubna 2012 v 20:23 | Reagovat

Doufám že se k sobě vrátí! Já jsem do Siriuse (toho mladýho a knižního) naprosto beznadějně zabouchnutá a nesnesu, když v nějaký povídce trpí!!!! Hold to je ochranitelskej pud mýho miláčka!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama