Everybody should have his own world...

40. kapitola - Goodbye LA!

14. září 2011 v 13:00 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Po Weird people je na řadě zase naše stará známá Elita Bradavic. Pobyt v Los Angeles se už chýlí ke konci. Jak to všechno dopadne? Uloví někdo z našich hrdinů pro Bradavice medaili v soutěži? No a jak dopadne závěrečná party, kdy mají naši přátelé slíbenou chlastačku s profesorem? To všechno se dočtete. Tahle kapitola je jubilejní čtyřicátá a bude na dvě části. Příští kapitola už se totiž bude zase odehrávat v Bradavicích. Tak čtěte a dozvíte se, jak se všechno bude vyvíjet a co všechno se stane. Užijte si čtení a jako vždycky moc prosím o komentáře…Vaše Maggdinka♥
PS: Druhou část dodám hned zítra, nejdéle v pátek. Takže nebudete muset dlouho čekat ;-)Goodbye LA!

Povim vám, že nám tady zbejvá ještě pár dní, ale už taky se mi začíná stejskat. Nejen po tom krásným teple a sluníčku, ale taky po těch lidech. Je na prd, že Logana a Justina už možná nikdy neuvidíme.
Celej tejden sme soutěžili jak mourovatý. Už sem docela omlácená, protože teď, když už sou ty slabší z kola venku, není to žádnej med. Musim říct, že to na moc dobrý umístění nevidim, protože skoro každej se mnou akorát vytřel podlahu. Ale mě to neštve, hlavní je, že sem se dostala do finále.
"Slečna Stoneová a pan Logan Atwood. " zavolal komisař moje a Loganovou jméno. No teda, to sem v háji. Dneska je pátek, poslední den soutěže. Nevypadá to moc valně, ale co, aspoň že je sranda. Zato Jimmy a Sirius si vedou moc dobře.
"Nebudu tě šetřit. " ušklíbl se Logan, když sme se postavili naproti sobě do bojový pozice.
"To já tebe taky ne. " mrkla sem na něj. Začali sme bojovat. Logan byl vážně rychlej, skoro sem ho nestíhala. Párkrát sem ho sice srazila na kolena, jenže to se vůbec nedá porovnat s tim, kolikrát sem se válela na zemi já. Byla to na druhou stranu ale sranda. Kluci mě povzbuzovali a Willis, kterej tam byl taky, mi radil, co udělat.
"Bylas skvělá. " pochválil mě Sirius, když bylo po všem.
"No, ne tak skvělá jako Logan. " ušklíbla sem se.
"No a? Už to, že ses dostala do finále svědčí o tom, že to vážně umíš. Navíc, do nejlepší desítky se probojovaly jen tři holky a ty seš jedna z nich. " poplácal mě James po zádech. Po chvíli zavolali jeho jméno.
"Tak jim to ukaž Jimmy. Ukaž, jak se to správně dělá. Ty to nandáš všem! " hecovala sem ho rozjařeně, když šel na plac. Řeknu vám, to byla ale podívaná. Chvílema se mi zdálo, že má James úplně rozmazaný ruce, jak rychle čaroval. Je vážně skvělej. Bylo to poměrně nerozhodně, protože kluk proti kterýmu stál byl fakt dobrej, ale James ho nakonec stejně dostal. Jaký překvapení!
----------------------------
V sobotu sme se celej den váleli na pláži a nedělali sme vůbec nic. Prostě sme si jen užívali oceánu a slunce. Je to smutný, už zejtra odtud odjíždíme! Ale na dnešní večer se těšim jak malá.
"Taky se vám odtud tak nechce? " zamručela Lily, když sme se smažili na sluníčku.
"Ani mi nemluv. " přitakal James a my ostatní sme jim dávali za pravdu.
"Těšim se na dnešek. Willis to umí určitě pořádně rozjet. Je mladej, takže určitě umí chlastat. " vyslovil Sirius nahlas to, na co sme se těšili všichni.
"Jo, bude to odvaz. " ušklíbla sem se.
"Nejdem do vody? " nadhodil Remus. "Už hodinu tady jen tak ležíme a já už se pomalu roztejkám. Ten chlapec má recht. Já sice vydržim ležet na pláži celý hodiny a přitom si dát jenom sprchu. Do moře nemusim, ale dneska je fakt děsnej hic.
Všichni sme naběhli do moře a užívali si slaný vody. Každou chvíli mě někdo topil. To není fér, proč dou jen po mě? Možná proto, že věděj, jak nesnášim slanou vodu.
"Moony, nenabaluj tam zas ty holky! " popichoval ho Sirius. Remus se zase kousek od nás vybavoval se dvěma holkama. Ten hoch se vážně nezdá. Vždycky takovej zakřiklej a i když sme spolu chodili, kolikrát sem ho musela dokopat do hovoru a tady si chodí za jednou neznámou holkou za druhou.
"Mlč Tichošlape! " utrhl se na něj Remus a dál věnoval svojí pozornost holkám. Kdybych měla spočítat, s kolika holkama už se tady bavil, minimálně deset by jich bylo. A ještě dvě najednou! Remy je fakt zvíře.
"No tak Sam, nečum tam a vlez mi na záda. " křikl na mě Sirius.
"Jak to se mnou mluvíš? " vyprskla sem podrážděně. Ten blížící se odjezd mojí náladě moc nesvědčí.
"Uklidni se. Jdem hrát kohoutí zápasy, tak mi musíš vylízt na záda. " zachechtal se Sirius, když mu došlo, že sem jeho poznámku blbě pochopila. Já sem se roztlemila taky, občas mi to prostě pálí pomalejc.
Takhle ve vodě sme se máchali ještě dvě hodiny a pak sme se pořádně sušili na pláži. Jenom tak sme se bavili, hráli řachavýho Petra a tlemili se. Začala sem na sobě za těch několik dní pozorovat, že nabírám vážně dost bronzu, takže až přijedu do Bradavic, budu proti všem úplně černá. Protože sou zavřený pořád v tom plesnivým hradě a zrovna v okolí Bradavic kvůli horám nebejvá takhle v květnu úplně vedro.
"Sem fakt zvědavá, jak to dneska dopadne. " nadhodila sem.
"Co? Ta chlastačka s Willisem nebo vyhlášení soutěže? " uchechtl se James.
"No, vlastně obojí. " pokrčila sem rameny. "Ale teď sem myslela to vyhlášení. Jamie, ty to máš v kapse. Jestli ty nedostaneš medaili tak už nic na světě nedává smysl. "
"Prosimtě, James bude první, to je jasný. Dyk porazil teď ve finále úplně všechny. " mávl Sirius bezstarostně rukou.
Z pláže sme se vykopali až před večeří, akorát abysme se převlíkli a trochu zkulturnili. Vůbec nechápu, proč musíme večeřet, když v osm začíná ta party, to bysme vydrželi.
*
"Hm, náš poslední večer tady. Poslední příležitost, jak všem vyrazit svým zjevem a šatama dech. " povzdechla sem si melancholicky.
"To se neboj, dneska si na sobě dám záležet. " ujišťovala mě Lily. Zrovna sme se na pokoji připravovaly. Sice ta party začíná až za hodinu, ale času na přípravu není nikdy dost.
Obě sme se nalíčili a učesaly si vlasy. Lily si jen vrchní pramínky sepnula do sponky, ale já sem si udělala vysokej drdol na temeni hlavy a ofinu sepla nahoru. Myslim, že výslednej dojem nás obou byl moc dobrej.
Chvíli před osmou nás vyzvedli kluci. Jako vždycky, vůbec nešetřili chválou na naši krásu. To se tak hezky poslouchá a nikdy se to neomrzí.
******************
Ukázka šatů
******************

Sam šatyLily šatyKdyž sme přišli do společenskýho sálu, všude už bylo plno lidí. Naštěstí bylo ještě pár stolů u zdí volnejch, takže sme si sehnali místo v pohodě. Kluci došli pro pití. Tentokrát sem si dala Mojito. To je můj druhej nejoblíbenější drink, hned po Cuba libre, což už vám asi došlo.
"Zdravím vás všechny. " ozval se místní ředitel pomocí kouzlem zesílenýho hlasu. "Naše soutěžní dva týdny se chýlí ke konci. Bylo to opravdu dobrodružství. Všichni jste dokázali, že jste ve svém oboru opravdu zdatní a umíte to. Snad jste si našli i nové kamarády mezi studenty ostatních škol a celé dva týdny si tady v Atlantidě užili. "
"Já se asi rozbrečim. " popotáhla sem smutně. Nerada odjíždim odněkud, kde se mám skvěle. Moc už se sice těšim na holky, jenže tady to prostě byly super prázdniny. Ta soutěž byla vlastně docela sranda a o těch pařbách ani nemluvě. Nikdy nezapomenu na naši Los angeleskou noc, takhle dlouho sem se totiž už nepobavila.
"Nebudu vás zdržovat od zábavy, jen jsem chtěl říct, že výsledky soutěže se dozvíte za hodinu. Vyhlásí je opět pan hlavní porotce. " dodal ještě místní říďa a pakoval se pryč.
"Až za hodinu? To nevydržim. " vyprskla Lilka zoufale. Ona byla hrozná, co se týká výsledků. Vždycky musela co nejdřív zjistit, jak dopadla.
"No a? Neřeš to, prosimtě. " mírnila sem jí. Já sem taky zvědavá na výsledky, ale nepodělám se z toho. Chápu, že kdybych očekávala medaili, tak bych se taky celá třásla, jenže já vim, že sem nedopadla moc valně.
"Uvolněte stůl. " houkl na nás někdo z davu. "Sem tady, jak sem slíbil. " u našeho stolu se objevil profesor Willis s tácem s šesti skleničkama Ohnivý whisky.
"Teda pane profesor, už sme začínali pochybovat, jestli ste si z nás jen nestřílel. " pokáral ho James s úšklebkem. Ten je ale drzej.
"To se vůbec nemusíte bát, já svoje slovo dodržuju. " nafoukl se Willis. Byl dotčenej, že sme si vůbec dovolili pochybovat.
"No to je dobře, protože tohle byla jediná věc, na kterou sem se těšila. " ušklíbla sem se.
"Copak, tebe nezajímaj výsledky? " divil se Willis.
"Ale pane profesor, řekněme si na rovinu, že já moc velký šance na dobrý umístění nemám. Hlavní je, že sem se dostala do finále. " mrkla sem na něj.
"To je taky pravda. Už tak si dokázala, že obranu fakt umíš. Ne, že bys musela něco dokazovat zrovna mě, já tě učim, takže vim, že seš dobrá. Stejně sem ale moc zvědavej, jak dopadnete. " podíval se na nás významně.
"Vy nic nevíte? " vyzvídal Sirius.
"Ne, výsledky si pro sebe přísně střeží jen komise. Dokonce ani Brumbál nic neví, už sem se ho dneska ptal. " zasmál se Willis.
"No, podle mě to má James v kapse. " vyslovila sem svůj názor.
"To si myslim taky. " usmál se Willis na svýho nejoblíbenějšího žáka. No jo, Jimmy je jeho mazánek. Jen to nemusí dávat tak okatě najevo, protože sme pak my ostatní pěkně dotčený.
"No nic, vykecáváme tady a whisky nám ve skleničkách stojí. " ozval se Sirius už trochu netrpělivě. No jo, ten aby se zas nepřihlásil k alkoholu. Je asi docela nesvůj, když je takhle dlouho střízlivej.
"No jo, jasně. " plácnul se Willis do čela a všem nám rozdal skleničky. "Tak na vás, na naši chloubu Bradavic! " pozdvihl svojí skleničku a připil. Všichni sme si ťukli, popřáli si zdraví a kopli do sebe celou whisky na ex. Dokonce i Willis. Je sice mladej, ale stejně mi to vyrazilo dech. Myslela sem, že starší lidi už jen tak usrkávaj.
"Já nic nechci namítat pane učitel, ale rozhodně by to chtělo další. " pokývala sem vážně hlavou. Jeden panák nic není, navíc neřekl, že si s náma jednou připije, ale že si s náma bude připíjet.
"No to rozhodně chtělo, ale nechci, abyste si šli pro ocenění pod parou. " zasmál se Willis.
"Tak to nás vůbec neznáte, pane profesor. My toho vydržíme dost. " mávl rukou Sirius. Svatá pravda. Willis si nás přeměřil pohledem, a když mu došlo, s kým má tu čest, usoudil, že nás další panák nevožere a odešel na bar.
Za pár minut byl Willis zpátky s celou lahví whisky.
"Takhle se mi to líbí! " zařval Sirius, když ho uviděl přicházet.
"Seš nějakej trochu drzej, chlapečku. " plácla sem ho po předloktí. Občas fakt horší než vopice.
"No, tak nebudu pořád lítat sem a tam ne? " pokrčil Willis rameny a nalil nám všem další skleničku.
"Tady ste! " ozvalo se kousek od nás. Byl to Logan a s ním přišel samozřejmě i Justin.
"No, trestej nás za to, že tady je hodně lidí a nedá se tady nikdo najít. " křikla sem na něj rozjařeně. Dneska mám dobrou náladu a nenechám si ji ničim zkazit. Zakázala sem si myslet na náš zítřejší odjezd.
"Tak jak se cejtíte před vyhlášením? " přitáhl si Logan odněkud židli a přisedl si k nám. Asi vůbec nezaregistroval, že tady s náma sedí profesor. Pravda je, že Willis mezi nás vzhledem zapadal, protože je dost mladej.
"No co, žádný tlaky. Hlavně že sme se dostali do finále a užili si tady srandu ne? Na umístění už nezáleží. " ozvala se Lilka. To říká ta pravá! V duchu sem se musela vážně smát. Ona vždycky musí bejt ze všech nejlepší a teď tady říká, že jí to je fuk. Všimla sem si, že i ostatní na ní čuměli dost pochybovačně.
"Logane, já si myslim, že ty se určitě umístíš. Ty seš taky machr. " prorokovala sem. Justin, se kterým sem bojoval skoro hned na začátku soutěže se do finále nedostal.
"Jo, ale první bude James. " poplácal Logan našeho šikulu po zádech. Chudák James už se z těch našich pochval červenal. Každou chvíli mu někdo řikal, že vyhraje. Byla by docela sranda, kdyby ne. Jenže to se nestane, nejsem zas tak blbá, abych nezpozorovala při tý soutěži, že Jimmy je ze všech nejlepší.
"Prosím o pozornost. " ozval se zase místní ředitel, kouzlem zesíleným hlasem. Všichni v sále najednou zmlkli. Bylo přesně devět a už nás to čekalo. "Předávám slovo panu předsedovi z komise, aby ohlásil výsledky, na které už určitě všichni netrpělivě čekáte. " pak ustoupil a na jeho místo se postavil postarší chlap.
"Prosím, abyste byli ticho a poslouchali. " začal. To je teda fakt milý uvítání. Něco jako dobrý večer ho doma nenaučili?
"Výsledky budu oznamovat podle jednotlivých disciplín. Jako první vždy ohlásím člověka na desátém místě a jako posledního absolutního vítěze. " dodal na vysvětlenou. Všichni sme na něj napjatě čuměli a ani nemukli. Neočekávám sice žádnej supr výsledek, ale stejně sem strašně zvědavá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Galathea Freya Galathea Freya | Web | 14. září 2011 v 14:33 | Reagovat

Opět se projevil tvůj skvělý vkus na šaty, ty Saminy jsou fakt úúúžasnýýý :D Ty Liliny jsou taky krasny ale prece jen moje barva prefere je modra :D
Jinak skvělá kapča, už aby brzy byla další, jsem zvědavá na umístění Rema a Sam :D

2 Koki Koki | 14. září 2011 v 14:34 | Reagovat

TO MI NEDĚLEJ! JÁ CHCI VĚDĚT VÝSLEDKY. I když jsem si jistá že James bude první. Už aby tu byla druhá část.

3 Lumoloid Lumoloid | Web | 14. září 2011 v 16:52 | Reagovat

TY JSI SE ÚPLNĚ ZBLÁZNILA! Já jsem napjatá jak kšandy na to jejich umístění a ono nic! Koukej dopsat další kapitolu nebo, nebo, nebo... nebo tě začnu škrtit přes inťas síťovým kabelem! Ale jako vždy povedené, oboje šaty hezký, ikdyž tentokrát jsem se do žádných nezamilovala.

4 Katie Katie | 14. září 2011 v 18:58 | Reagovat

Super kapča ;). Nenapínej nás a přidej kapču :D Fakt vkus ty šaty a celkově všechno je super :)

5 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 22. dubna 2012 v 19:52 | Reagovat

Není ta herečka co na sobě ma Lilyiny šaty Rosalie ze Stmívání? S blond vlasama vypadá jinak, ale je to ona ne? A jakto, že nejsou výsledky v týhle kapitole?! No nic, jdu na další!

6 Maggdinka Maggdinka | Web | 23. dubna 2012 v 13:04 | Reagovat

[5]: Jo, je to Rosalie ze Stmívání...herečka se jmenuje Nikki Reed a ve skutečnosti má tmavé vlasy, blong má jen v Twilight sáze

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama