Everybody should have his own world...

39.kapitola - Úspěšnost Bradavic

10. září 2011 v 10:00 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Po krátké odmlce je tu opět nová kapitola k Elitě Bradavic, na kterou ste se doufám všichni těšili :-) Dozvíte se podrobnosti z rána o tý předchozí prochlastaný noci a navíc se bude konat ples, kde se dozvíme, jestli naši hrdinové postoupí do finále v soutěži, mezi deset nejlepších. No, doufejme, že jo, aby si mohli zachlastat s profesorem Willisem :-) BTW čeká vás další ukázka šatů, protože hrdiny čeká ples, takže si tý módy užijete dost :-) Nic víc není třeba dodávat, hlavně si to užijte a prosím, komentujte…Vaše Maggdinka♥Úspěšnost Bradavic

Když sem se ráno vzbudila, myslela sem, že se už mrtvá. Pak sem ale otevřela oči a zaregistrovala, že sem v posteli na naší ubytovně na Atlantidě. Zajímalo by mě, jak sme se sem včera dostali. Po přibližně desátým panáku tequilly sem přestala vnímat a ukládat si události do paměťový části mozku.
Lily vedle mě zabručela a překulila se na druhej bok. Ta taky vypadala. Ani nechci vidět sebe, myslim, že dneska se zrcadlu budu vyhejbat.
"Vstávej. " houkla sem na ní dost nahlas, takže sebou trhla. Chápu, že můj hlásek není po ránu zrovna příjemnej.
"Já nikam nejdu. Až pojedem zpátky do Bradavic, vzbuď mě. " zahuhlala Lily a připlácla si polštář na hlavu.
"To určitě. Víš, kolik dobrodružství nás ještě čeká? Dneska je ten ples, kde se dozvíme výsledky a pak i závěrečná party, kde doufám budem chlastat s Willisem. " překecávala sem jí a čile sem vyskočila z postele.
"Přísahám, že nejmíň do prázdnin nebudu pít! " dušovala se Lily.
"Ty seš vtipná. " zařehtala sem se. "Nevim, co tak vyvádíš. Už hodněkrát sme chlastali několik dní v kuse. Co třeba u Jamese na vánoce? Myslela sem, že máš silnější žaludek. " tlemila sem se. Nechápu ji, vždyť sme toho tolik nevypili. Moc si toho sice nepamatuju, ale blbě mi není a to je rozhodně pozitivní.
"To sem si do včerejška myslela taky, dokud sem nevypila deset panáků tequilly. Dokonce i víc, po desíti sem to přestala počítat. " ušklíbla se Lily. "Máš tušení, jak sme se sem dostali? "
"Jo holka, tak to by mě taky zajímalo. " pokrčila sem rameny a šla sem si dát sprchu. Když sem vylezla, na mojí posteli seděl Sirius. Byl už oblečenej a vypadal docela ve formě. Včerejší noc ho asi moc nerozsekala.
"Dobrý ráno, kotě. " přivítal mě Sirius polibkem.
"Jak pro koho. " zabručela Lily, která ještě pořád byla zalezlá v posteli.
"Evansová, zas tak blbě na tom ještě nebudeš. " zasmál se Sirius.
"Mám otázku. " ozvala sem se. "Jak sme se sem do háje vůbec dostali? "
"Ty si zas nic nepamatuješ? " zíral na mě Sirius nevěřícně. No co, nejsem žádnej Copperfield. "Já mám ze včerejší noci taky pár výpadků, ale jinak docela cajk. "
"No, tak tady nemachruj, že umíš chlastat víc než my a odpověz na otázku. " sprdla sem ho. Člověk mluví o voze a on o koze.
"Normálně ne? Z Avalonu sme se přemístili na pláž a odtud pak letaxem na ostrov. Pak sme vás s Jamesem dotáhli na ubytovnu. " objasňoval nám Sirius noc.
"My sme se sami přemisťovali? " vyhrkla Lily a začala se prohlížet. Bylo mi jasný, že hledá nějaký odštěpy. Je docela nebezpečný se přemisťovat, když ste namol.
"Neboj, ty ses přemisťovala s Jamesem a Sam se mnou. " uklidňoval ji Sirius. "Logan musel přemístit Remuse. " dodal se smíchem.
"Jo, na Remyho si pamatuju, ten včera válel. Zažila sem už ledacos, ale takhle ožralýho Remuse ještě ne. Jde vidět, že LA má na něj dobrej vliv.
"No, tys šla sama a docela i rovně, Lily, ty ses trochu opírala o Jamese, ale Remuse sme doslova táhli. Jak byl zezačátku hyperaktivní, tak potom vykydnul. Na druhou stranu aspoň tady na ostrově neřval. " vyprávěl nám Sirius, v jakým stavu sme byli.
"Já mám děsně zalehlý uši. " stěžovala si Lilka.
"To sme dvě. " zabručela sem. Byli sme v šesti klubech a všude byla hudba na plný koule. Avalon to samozřejmě zabil nejvíc.
"No, měl bych jít vykopat Jamese z postele a zkontrolovat Remuse. " zvedl se Sirius k odchodu.
"Proč? " nechápala Lily, proč musí jít kontrolovat Remuse.
"Protože je pravděpodobně ještě vožralej. No, vyčítat mu to moc nemůžu, protože sme přitáhli v pět ráno a spali sme jen čtyři hodiny, ale stejně. " ušklíbl se Sirius na vysvětlenou.
"Proč si ale myslíš, že je vožralej? " vyhrkla sem. Podle Lilyina výrazu sem poznala, že ji zajímá to samý.
"Protože když sem přišel do koupelny, holil zrcadlo. " zachechtal se můj boyfriend. Lily okamžitě začala vřískat smíchy a zavrtala se do peřiny, aby se utlumila. Já sem se skutálela z postele na zem a tlemila se tak, že sem myslela, že mi rupnou plíce.
"No nic, tak se uklidněte a uvidíme se na obědě, protože snídani sme prošvihli. " rozloučil se s náma Sirius pobaveně, protože na nás byl asi dost vtipnej pohled a odešel pryč.
---------------------------
Celej zbytek dne sme se jen tak povalovali na pláži. Když už mám jen tak ležet, tak aspoň na slunci, ať nachytám bronz a každej mi v Bradavicích závidí. Remus nevypadal moc zdravě, myslela bych si, že ho čeká úplněk, kdybych nevěděla, že je až za dva tejdny. Úplněk já sleduju. Přece jen sem chodila s vlkodlakem a teď chodim se psem, kterej ho při úplňku krotí a drží na uzdě.
V šest sme povečeřeli. Brumbál na nás pobaveně koukal, když zaregistroval, že tam všichni sedíme jak vyvržený vorvani.
Po večeři nás čekaly přípravy na ples. Ne, že by se mi nechtělo, ale dneska opravdu nebudu moc pít. Pár skleniček whisky a nasrat. Žaludek si budu šetřit na závěrečnou party s Willisem.
I když sme s Lily byly strašně unavený, na přípravě sme si nechaly jako vždycky záležet. Make-up schová kruhy pod očima a správný šaty nám dodaj šťávu. Vim, že se opakuju, ale tentokrát se mamka s těma šatama vážně vytáhla. Oboje byli jako sen. Já jako blondýna vyfasovala modrou barvu a Lily jako zrzka zelenou.
********************
Ukázka šatů
********************

Sam šaty


Lily šaty


Tentokrát sme se dohodli, že se s klukama sejdeme rovnou ve vstupní hale, protože oni tam šli ještě před začátkem, aby zabrali dobrý místa. Takže z ubytovny do školy sme šly s Lily samy. Budily sme velkej rozruch. Nechci nás nijak shazovat, ale myslim, že za to mohly nejspíš ty úchvatný šaty.
"No Lily, tobě to teda sluší. " uvítal James svojí holku polibkem na tvář a prohlížel si ji.
"Kde je Sirius? " zajímala sem se, protože svýho muže sem nikde neviděla.
"Zašel už objednat pití, ať na to nemusíme čekat dlouho. " vysvětloval Remus.
"Co, Remy, už seš v pohodě? " ušklíbla sem se na svýho ex škodolibě.
"Víš ty, že už jo? Dneska to ale rozhodně nehodlám přehánět. " usmál se. No, vypadal už trochu zdravějc než celej den.
"Páni, kdo si a co si udělala s mojí holkou? " ozvalo se od výtahu. Stál tam Sirius a zíral na mě, jako by mě ještě nikdy neviděl.
"Předpokládám, že to měl bejt kompliment. Takže děkuju. " usmála sem se.
"Tvoje mamka se s šatama tentokrát vážně vytáhla, víc než jindy. " chválil Sirius umění mojí milované maminky. "Moc ti to sluší. "
"Proč to říkáš tak překvapeně? Mě to přece sluší vždycky. " zahihňala sem se. Mě prostě baví se s ním takhle pošťuchovat.
"Můžeme, dámo? " nabídl mi Sirius rámě. No řeknu vám, když chce, tak dokáže bejt i gentleman.
"Remy, připoj se, ať nejdeš sám. " nabídla sem mu mojí druhou ruku. Šla sem do sálu plnýho lidí mezi dvěma krásnejma chlapama. Co víc si přát. Klukům to v těch kvádrech taky moc slušelo, to se musí nechat. Vypadali najednou tak elegantně.
Je mi blbý se pořád opakovat, ale hned jak sme vešli do společenskýho sálu, veškerá pozornost se stočila na nás. Myslim, že hlavní zásluhu měly ty šaty a taky kluci, protože dneska vypadali líp, než kdy jindy.
Kluci nás dovedli ke stolu, kterej předtím zabrali. Bylo na něm už pití, který Sirius objednával. Trefil se mi do gusta, protože mi objednal Cuba libre. Bod pro něj.
Rovnou sme si sedli, protože zahájení mělo začít přibližně za pět minut. Ředitel místní školy bude mít asi krátkej proslov. Já se hlavně třesu na výsledky, jenže ty ohlásej určitě dýl. Takže musim do tý doby zůstat střízlivá. I když, dneska se opít nehodlám, ta včerejší tequilla přece jen udělala v mým těle neplechu.
"Super, takže výsledky soutěže a kdo postoupí do finále se dozvíme až za dvě hodiny. " nadávala Lily po proslovu ředitele Atlantidy. Oznámil nám, že výsledky vyhlásí vedoucí komise v deset hodin. Takže se do tý doby musíme nějak zabavit.
"Dvě hodiny není tak moc. Uteče to rychle. " klidnil ji James. To sou moje slova.
"Tak aby nám to rychlejc uteklo, smím prosit? " uklonil se přede mnou Sirius a vztáhl ke mně ruku. Zašklebila sem se. To je fakt šašek, teď mi připomíná Jacka z Titanicu. Když sem mu dala ruku, políbil mi jí, jako pravej gentleman. Ty vogo, já snad ještě začnu svůj dřívější úsudek o Siriusovi přehodnocovat. Kdo by tohle byl do něj řekl.
Tančili sme spolu docela dlouho. Naštěstí nehráli žádný společenský tance, protože ty já neumim a skoro furt hráli jen samý ploužáky, takže sem se mohla k Siriuskovi tisknout dle libosti a neskákat při tom při nějakým valčíku jak debil.
Kolem nás kroužili James s Lily a vypadali fakt zamilovaně. Když si uvědomim, že ty dva sou spolu už skoro půl roku, divim se, že se pořád chovaj jako většina párů první měsíc vztahu. Ještě víc sem byla udivená, když sem si uvědomila, že to vlastně není tak dávno, co Lily nemohla James ani cejtit.
"Ty vado, jak je možný, že je mi takový vedro, když sme tančili jen ploužáky? " vydechla sem unaveně, když sem dosedla na zadek. Na ex sem vypila zbytek Cuby, kterou sem měla. Sirius mi hned galantně doběhl pro další.
"Kde je Remus? " nadhodila Lily, když se s Jamesem vrátili z parketu.
"Když sem byl na baru, zahlídl sem ho tancovat s nějakou holkou. " oznámil Sirius a zahýbal obočím.
"Cože? " vykulila sem oči. Remus nikdy nebyl typ, kterej jenom tak tancoval s neznámýma holkama. Měl ten svůj vlkodlačí komplex méněcennosti, kterej mu bránil jakkoliv se s někym sblížit. Sama o tom něco vim, pokoušela sem se ho uhánět dlouho. I potom, co sme si spolu začali, pořád se ode mě odtahoval. Nakonec sme se přece kvůli tomu i rozešli.
"No jo, Remus to tady rozjíždí ve velkým. Amerika s ním dělá divy. Nejdřiv na tý pláži, potom včera v těch barech a dneska tancuje s holkama. " zachechtal se James.
"To je teda fakt. " přisvědčil Sirius.
"Lily, co to s tebou je? Dneska vůbec nepiješ. " sprdla sem zrzku. Co si to vůbec dovoluje? Nepít na plese!
"Sory, ale po tý tequille mi není pořád zrovna nejlíp. " ušklíbla se Lilka. Za celou tu hodiny co sme tady vypili jen jednu skleničku Cuba libre.
"Hele Evansová, nedůvěřuju velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže tejden nepít. " dloubnul Sirius do Lily a hlasitě se rozchechtal, takže se po nás otočila půlka sálu.
"Seš pako. " zasmála sem se a sedla mu na klín. Takhle se mi sedí nejlíp.
Těsně před desátou ztichla muzika, což bylo znamení, že za chvíli přijde vyhlášení, kdo postoupil a kdo ne. Nikdy sem se nepovažovala za nějakýho šprta, kterýho zajímaj výsledky, ale tady šlo o proslavení Bradavic a taky o chlastačku s Willisem.
Přesně v deset vyšel na pódium chlápek, pravděpodobně z ministerstva. Byl to vedoucí komise. Začal číst jména. Bral to podle škol. Vždycky řekl jméno školy a jména studentů, který se dostali do finále.
"Nyní jsou na řadě finalisté Bradavic. " řekl ten chlap, když dořekl finalisty za Itálii. Všichni sme zpozorněli a napjatě poslouchali. Pořád sem ještě seděla na Siriusovi, kterej mě teď pevně chytil kolem pasu a já mu drtila ruce. Jestli tohle vyjde, tak se snad počůrám radostí.
"Na úvod chci říct, že Bradavice jsou velice úspěšné, mají nejvíce finalistů. " prodlužoval to. No páni, Bradavice se vytáhly. Kdo by to byl řekl, že nás tam tak dobře učej. "Za šestý ročník se do finále dostávají Snape, Woodsová, Lupin, Potter, Meyer, Evansová, Black a Stoneová. " hned jak to dočetl celej náš stůl propukl v ohlušující jásot. Já se asi počůrám radostí! Věřili byste tomu? Dostali sme se všichni. Na druhou stranu nevim, proč se tak divim. Pokud sem o někom z nás mohla pochybovat, byla sem to jen já. Ostatní to měli jasný. Kdo z Bradavic ze sedmáku se dostal do finále, to už sme neslyšeli, protože sme si mezi sebou nadšeně gratulovali.
"No teda, moc vám gratuluju, všem! " objevil se u našeho stolu Willis. "Musim říct, že ste mě všichni mile překvapili. Ne, že bych o vás pochyboval, ale je to pro Bradavice skvělej úspěch. "
"No, za to vděčíme vám, pane profesor. " hlásil Sirius rozjařeně.
"No, tak to vypadá, že budu muset dodržet svůj slib, kterej sem vám dal. Na závěrečný party si spolu pořádně připijeme. " smál se Willis nadšeně a plácnul si se mnou. "A zvu i vás dva, Remusi a Lily. Sice tady nereprezentujete obranu, ale taky ste se do finále dostali a v mých hodinách taky patříte k nejlepším. Jenže někdo šikovnej se musel obětovat a jít na jinej předmět. " dodal. Páni, tak to bude ještě lepší. Bude chlastat se všema pěti. Už teď si začnu připravovat žaludek.
"Brumbál za váma určitě taky přijde. Je z toho úplně vedle. " dořekl ještě Willis, když se s náma rozloučil a pak už odešel. Ty vado, teď už mi je fakt jedno, kolikátá budu. I když budu desátá, bude to mega úspěch. Pro mě teda rozhodně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 10. září 2011 v 10:15 | Reagovat

Super kapitola jako vždy. Skvělý hlášky, Remusovo chování, holení zrcadla. A hlavně že jsou všichni ve finále. Podle mě to minimálně Jimmy vyhraje.

2 hplovehp hplovehp | Web | 10. září 2011 v 10:19 | Reagovat

Bože, mě se něco stane... Holil zrcadlo... úžasný...božský.. já vážně nemůžu! A šaty taky nádherný, tentokrát se mi ovšem víc líbily ty, co měla Sam.

3 Koki Koki | 10. září 2011 v 11:27 | Reagovat

[2]: Mě taky. Ty šaty co měla Sam jsou úžasný.

4 Maeve Maeve | Web | 10. září 2011 v 20:46 | Reagovat

Remus holící  zrdcadlo... mám krásnou představu :D No jak jinak než naprosto dokonalý a skvělý!

5 Galathea Freya Galathea Freya | Web | 12. září 2011 v 19:11 | Reagovat

Máš váááážně SKVĚLEJ vkus na šaty, hlavně ty Saminy jsou nejlepší :D

6 Lilka Lilka | 12. září 2011 v 20:17 | Reagovat

Fáákt úžasná povídka chcíípám z toho tvl dalšíí kapču!! jináč to nevydržim :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama