Everybody should have his own world...

36.kapitola - Žádaný zboží

27. srpna 2011 v 10:00 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Zatím co jsem pryč, o nový kapitoly rozhodně nepřijdete ;-) Tady je jedna nová k Elitě Bradavic. Potterovi s.r.o. už definitivně skončili, takže tohle je zatím moje jediná rozepsaná povídka. Nebojte ale, jediná dlouho nebude. Sami jste si vybrali povídku, kterou začnu psát co nevidět :-) Teď ke kapitole. Pět našich hrdinů jsou na soutěži ve slunné Kalifornii a taky si to tam náležitě užívaj. Nečeká je tam ale jenom zábava, ale taky zodpovědnost reprezentovat školu, jak nejlíp uměj. Jestli to bude jen v předmětu nebo i v něčem jiným, to uvidíte sami :-) Předem děkuji za všechny komentáře. Užijte si to…Vaše Maggdinka♥Žádaný zboží

Na dnešek sme se moc nevypsali, protože do postelí sme vlezli kolem čtvrtý ráno. V osm už sme byli na snídani. Naštěstí sme nebyli jediný, kdo byl úplně vykydnutej, takže to nevypadalo trapně. Všichni do sebe lili silný kafe.
"Prosím vás o pozornost. " ozval se kolem půl devátý ředitel místní školy. Mohlo mu bejt kolem padesáti, rozhodně nebyl v takovejch letech jako Brumbál. "V devět se prosím dostavte do budovy B. V každém výtahu je tlačítko s patrem, ve kterém se vyučuje daný předmět. Prosím, každý vystupte v patře předmětu, který tady budete po dva týdny reprezentovat. Tam se dozvíte další instrukce. "
"Do háje, tam budu sama. " naštvala se Lily. Ještě, že já tam budu s mejma dvěma bobanama. Nechtěla bych bejt na Lilyině a Remyho místě. Na druhou stranu tady de přece o soutěž a soupeření, že jo. Doufám, že nebudem muset soutěžit i mezi sebou navzájem. Nerada bych bojovala proti někomu z naší školy. Zvlášť ne proti těmhle dvěma. Sou daleko lepší než já.
"Uvidíme se na obědě. " rozloučili sme se nejdřív s Remusem, kterej vystoupil v patře přeměňování a potom s Lilkou, která vystoupila v patře lektvarů. Obrana proti černý magii byla úplně nahoře hned pod učebnou astronomie, která navazovala na střechu.
"Všechny vás tady vítám. " ozvala se nějaká ženská, očividně jedna z učitelek obrany na týhle škole. "Jsem profesorka Robertsová a jsem hlavní profesorkou obrany proti černé magii na škole Atlantida. " ty vado, první učitel, kterej se nám tady přestavil jménem.
"Hm, je to docela kus. " ušklíbl se Sirius, tak sem ho za jeho drzost dloubla do žeber. Je pravda, že byla docela atraktivní, to musim uznat. Mohlo jí bejt něco kolem třicítky, takže na poměru učitelů byla dost mladá.
"Seznámím vás s průběhem a s pravidly, abyste věděli, co vás čeká. Kdykoliv budete mít jakýkoliv dotaz, ať už dneska, nebo jindy, nebojte se přijít a zeptat se mě. " usmála se po nás všech mile.
"To se neboj, já přijdu. " zašeptal Sirius. Dělá naschvál, že ho slyšim jen já? I když Jimmy asi taky, protože se připitoměle pochechtával.
"Možná ti to nikdo neřekl, ale takovýhle věci bys neměl řikat před svou přítelkyní. " sykla sem. "Klidně řekni na pokoji v soukromí Jimmymu a Remymu, že bys na ní skočil a klidně si jí představuj nahou, ale neříkej mi to. " Sirius se překvapeně usmál. Asi nečekal takovouhle reakci a v podstatě souhlas, aby myslel, na koho chce. No co, mě to je fuk. Dokud sou to jen představy tak se o nic nejedná.
"Nyní k soutěži. " přerušil nás hlas profesorky Robertsové. "Budete psát dvakrát test, který bude trvat dvě hodiny, bude to podobné jako zkoušky NKÚ, které už všichni skládali. "
"No paráda, doufám, že praxe bude hodnocená víc. " ušklíbl se James. Nevim, proč zrovna on se tak stará. Obranu má v malíčku jak v teorii, tak v praxi.
"Je tu samozřejmě komise a to přímo z ministerstva kouzel. Mimo jiné vše budou pečlivě sledovat i učitelé, jak z naší školy, tak z ostatních. Udělalo se to tak, aby pokud možno z každé školy přijel učitel na jiný předmět. " hm škoda, takže Willis sice bude hodnotit, ale ne nás. To by nám jinak nadržoval, to je jasný, nás má rád. By mě zajímalo, co tady bude hodnotit Brumla. I když je to fuk, protože on má v malíčku všechny předměty. Taky to je nejlepší čaroděj - nevim jak ve světě, ale v Británii určitě. Vsadila bych ale nejspíš na přeměňování, když měla jet původně McGonagallová.
"Druhá část bude samozřejmě praktická. Na té bude záležet nejvíc. Vystřídáte se ve dvojicích se všemi zúčastněnými. Tedy kromě svých spolužáků ze školy. " touhle informací mě vážně potěšila. Takže se nemusim bát, že mi Jimmy a Sirius nakopou zadek.
"Všechna kouzla jsou přizpůsobena vašim schopnostem. Nemusíte se bát, že by tam bylo něco, co jste se neučili. Takže šesťáci nemusíte se bát, že byste měli stejnou úroveň jako sedmáci. To mě vede k tomu, že budete soutěžit pouze se svými vrstevníky. " pokračovala profesorka. No, ještě aby na mě nasadili nějaký našprtanýho sedmáka, kterej má před OVCE.
"Až komise vybere deset nejlepších ti potom mezi sebou budou bojovat a budete stát i proti svým spolužákům. Ti zbylí, kteří se nedostanou do finále nebudou nijak umístěni. Bylo by ponižující vyhlašovat úplně poslední místo. Takže svoje pořadí se dozví jen deset nejlepších. Pamatujte ale na to, že jste byli vybráni vaší školou právě vy, takže to už něco znamená. Nezáleží na to, jestli se umístíte nebo ne, protože vy jste ti nejlepší z nejlepších. " objasnila nám poslední věc. Paráda, aspoň si neprožiju trapas, kdyby mě vyhlásili jako poslední. To by moje ego asi nerozdejchalo.
"No, já myslím, že to je asi tak všechny, co potřebujete vědět, abyste měli základní přehled. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se zeptat. " dokončila profesorka Robertsová svoji řeč a rozhlídla se po všech přítomných. Myslela sem, že to bude delší. Na druhou stranu, co bysme potřebovali ještě vědět? Nikdo se na nic neptal, takže sme mohli jít. Bylo ještě dost brzo. Do oběda zbejvali dvě hodiny.
"Počkáme dole v budově A na Lily a Remuse ne? Myslim, že tam taky nebudou dlouho. " usoudil James. Souhlasili sme.
"Nazdárek. " ozvalo se ode dveří, když sme seděli ve vstupní síni a čekali na ty dva. Byl to Willis.
"Dobrej den. " pozdravili sme sborem.
"Tak už ste z tý seznamovačky zpátky jo? " přisedl si k nám.
"No jo, moc nám toho neřekli. Vlastně to všechno bylo jasný už dávno. " ozval se jako první James. To byl Willisův mazánek. Aby taky ne, všichni profesoři měli nejradši ty nejlepší žáky.
"No, doufám, že se předvedete. Za Bradavice šesťák ste tam jen vy tři. " měřil si nás naoko přísně. Vim, že to jen dělá, on neumí bejt přísnej.
"Nebojte, dyk nás znáte. " ušklíbla sem se.
"No právě, hlavně neudělejte nějakej trapas. " zasmál se a až moc podezřele koukal na mě. Co zas já?
"My se budem snažit. Víte, že sme všichni tři měli z NKÚ Véčko. " uklidňoval ho Sirius.
"Však já vim. " mávl rukou Willis. "Vůbec o tom nepochybuju. Vy ste prostě klasa. Vim, že máte všichni tři šanci dostat se do finální desítky, pokud neuděláte nějakou kravinu. "
"No, to nám lichotíte, snad nic nepokazíme. " zasmál se James.
"Že to řikáš zrovna ty. " vyjel na něj Sirius. Vidim, že ohledně Jamese a obraně zastává stejnej názor jako já.
"Jo, Jimmy, Sirius má pravdu. Jestli má někdo šanci vyhrát, pak seš to ty. Neučim sice moc dlouho, ale za těch pár let sem neměl lepšího studenta, než seš ty. Takže nepochybuju, že ty zaválíš. " dělal mu Willis přednášku. "Sory, lidi. " otočil se pak na mě a Siriuse.
"V pohodě. My víme, že James má největší šance. " mávla sem nad tim rukou.
"Tak hele, už jen tim, že se účastníte ode mě máte automaticky na konci roku Véčko a je jedno, jak napíšete závěrečky. " řekl nám Willis svůj plán. Nadšeně sme zajásali. Asi fakt začnu McGonagallku milovat, pošle nás za trest do Ameriky a tim nám zařídí ještě Véčka z obrany.
"Když se dostanete do první desítky, tak si s váma budu na závěrečný party pořád připíjet. " dodal Willis triumfálně, aby nás hecnul. Musim uznat, že se mu to povedlo, protože bych s nim ráda zachlastala.
"Platí. " ušklíbla sem se a plácla si s nim i za kluky.
"Je vám všem sedmnáct, že jo? " ujišťoval se.
"Jasňačka. " uklidnila sem ho. Když sme byli domluvený, rozloučil se s náma a odešel. Asi o pět minut pozdějc přišel Remus a chvíli po něm i Lily. Vrátili sme se na ubytovnu, kde sme řešili soutěž a rozhodli sme se, že po obědě půjdem na pláž.
-----------------------------
Po obědě sme šli na pláž, přesně jak sme se domluvili. Vyvalili sme se na lehátka pod slunečníky, kterejch tady bylo dost. Kluci šli do vody, zatímco já a Lily sme chytali nějakej bronz. Aby nám všichni v Bradavicích záviděli ještě víc, až se vrátíme.
Hned, jak byli kluci ve vodě, začaly se kolem nich shromažďovat holky jako supi. Tak to teda ne! Já vim, že sou neodolatelný, obzvlášť takhle jenom v plavkách, ale musíme si je hlídat.
"Nazdar, máte nový kámošky? " ušklíbla sem se na kluky, když sme s Lily doplavaly až k nim a jejich obdivovatelkám. Okamžitě nás zpražily pohledama, asi přemejšlely, jestli sme jen spolužačky a kámošky nebo i něco víc.
"Kdy za náma přijdete, sme tam samy opuštěný. " zamrkala Lily. Ty holky koukaly, kterej z těch tří je do počtu. Podle toho, jak si prohlížely Siriuse, asi doufaly v něho. No, je to nejhezčí kluk jakýho znám, takže se jim nedivim, ale jak si proboha může někdo myslet, že takovejhle krasavec by mohl bejt nezadanej?
"Jasně, jdem za váma. " přikývl James, kterýmu došlo, o co nám dvěma jde. "Remusi, myslim, že ty tady můžeš s holkama klidně zůstat. " zamrkal na Remuse chlípně. Chudák byl trošku vyděšenej, všichni sme odcházeli pryč a nechali ho samotnýho v oceánu s pěti hezkejma a opálenejma holkama.
"Třeba tady Remus nějakou sbalí, nebo si aspoň užije. " chechtal se Sirius.
"Závidíš mu co? " ušklíbla sem se.
"Znáš mě moc dobře. " plácnul mě Sirius po zadku.
"Prosimtě, každej z Bradavic ví, že kdybys byl nezadanej, tak by sis s nějakou užíval už včera na tom večírku. " dělala sem si z něj srandu.
"Když o mně takhle mluvíš, přemejšlim, jak je možný, že se mnou chodíš. " nadzdvihl skepticky obočí. Jde vidět, že asi neví, že já sem dost liberální člověk.
"Protože vim, že by sis nedovolil mě podvádět. " sedla sem si vedle něj na lehátko.
"Proč myslíš? "
"Protože bych tě nakopala do prdele. " rozchechtala sem se.
"To je taky fakt. " smál se Sirius. Je dost možný, že nechápete náš styl humoru. Dokonce i Lily a James na nás občas při takovejhlech rozhovorech koukali jak na dva mimoně.
"Ty vado, ty holky po mě dou jak šílený. " přiběhl k nám asi po půl hodině Remus. Jen tak sme leželi na lehátkách a chytali bronz. Já a Sirius sme leželi vmáčknutý na jednom a dvakrát se nám povedlo převrátit.
"Užívej si to brácho. " ušklíbl se James.
"Jo, jdu si s nima zaplavat. " mrkl Remus a zas byl pryč. Bylo hezký ho po takový době vidět šťastnýho a odvázanýho. Nechápu, proč po něm holky z Bradavic neletěj. Vlastně sem nikdy nechápala, proč o něj mám zájem jenom já. Přitom je to tak krásnej kluk.
"Páni, to je hezký tetování. " odněkud se objevila nějaká holka a začala obdivovat Jamesovu paži, na který měl vytetovanýho nebelvírskýho lva. Netrvalo dlouho a k první obdivovatelce se jich připojilo víc. James jim zapáleně vysvětloval, co ten lev znamená. Sledovala sem Lily, jak se v ní všechno vaří. Bylo vidět, že má co dělat, aby nevybuchla.
"Asi ti pod toho lva vlastnoručně vytetuju svoje jméno. " nadhodila Lily jakoby nic, když ty holky odešli.
"Páni, mít přítelkyni, která umí tetovat, to sem si vždycky přál. " chechtal se James.
"Já to myslim vážně. Seš hezkej kluk a beru, že se za tebou dost holek otáčí, ale není ti blbý tady přede mnou s nima flirtovat a ukazovat svoje tetování? " spustila Lilka. Ajéje, je to tady. Já věděla, že si neodpustí nějakej proslov.
"Tak hele, já jim nic neukazoval. Nemám tričko, takže to viděly samy. Nemůžu za to, že sou tady všichni tak přátelský a vstřícný. Myslel sem, že to tetování máš ráda. " bránil se James zarputile.
"To mám. Je tvojí součástí a já ho miluju. Jenže když vidíš, jak se po tobě ty holky skoro plazej, nebylo by od věci říct, sory dámy, ale tady vedle mě leží moje přítelkyně. "
"Nemůžu za to, že jim to připadá tak atraktivní. Já taky nemám žádný námitky vůči tvýmu pearcingu v pupíku. To je taky dost rajcovní a mohl bych se vytáčet, že ti na něj někdo zírá. " James se jen tak nedal. To sem se vlastně možná ještě nezmínila, že Lily má v pupíku pearcingu, co? No, tak teď už to víte.
"Jo, jenže můj pearcingu neslouží jako magnet na holky, na rozdíl od toho lva na tvým levým bicepsu. " odsekla Lily naštvaně. No jo, prostě si začala s hezkým klukem. Mimo to, Jimmy je dost namakanej, to jeho tělo bych hned sežrala. No a ten lev na obřím bicepsu je prostě sexy, to uznávám i já.
"Myslim, že bysme měli jít. " usekl Sirius jejich debatu, která pomalu přerůstala v hádku. "Za hodinu je večeře, tak bysme ze sebe měli vysprchovat tu sůl a překlíknout se. "
"To je dobrej nápad. " podpořila sem ho.
"Seženem Remuse? " nadhodil Jimmy.
"No tak kámo, nech ho trochu si užít. " ušklíbl se Sirius. "Však on ví, kdy je večeře, tak se snad dostaví. "
"No, vůbec bych se nedivila, kdyby se nedostavil. " zamrkala sem.
"Proto tě mám tak rád. " chytil mě Sirius za ruku, když sme šli k ubytovně. "Nevaděj ti tyhle chlapský záležitosti a ještě se při hovorech zapojuješ. "
"Já vim, že sem úžasná, mě to řikat nemusíš. " zasmála sem se a šťouchla ho do žeber.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 27. srpna 2011 v 10:17 | Reagovat

Úžasná kapitolka. Už se těším na ty souboje. A Poberti v obležení fanynek - bych se taky přidala! :-D  :-P

2 Katie Katie | Web | 27. srpna 2011 v 10:36 | Reagovat

Úžas kapitolka, Moonymu to přeju, ať si trochu užije ;D

3 Koki Koki | 28. srpna 2011 v 10:42 | Reagovat

To se člověk dozví věcí. James má tetování, Lily pearcing. Al nebelvírský lev to je skvělá volba. Já ráda tetování když to neni přehnaný.
Pěkná kapitola. Bych taky chtěla zachlastat s profesorem.

4 Vendy Vendy | 30. srpna 2011 v 8:26 | Reagovat

heh, no kdyby tam byla mezi těma otravýma holkama já, tak sam i lily by na mě použily kletbu která se nepromíjí:D zase úplně úžasná kapitola a už se těším na ty soutěže

5 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | 21. dubna 2012 v 19:13 | Reagovat

Kdybych já byla na místě Jamesových obdivovatelek, nalepila bych se na něj a už by se mě nezbavil!
Jo a bejt Lily tak ho přinutíím, ať si pod toho lva dá moje jméno a až by těm holkám vysvětloval co to tetování znamená, musel by zmínit mě, jako svojí přítelkyni. A holky by měly smůlu. Já bych Jamieho nikomu nedala!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama