Everybody should have his own world...

35.kapitola - Úžasný lidi

23. srpna 2011 v 10:00 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Tradičně je tu nová kapitola k Elitě Bradavic. Naši přátelé už dorazili do Ameriky a nestačili zírat, když viděli jejich školu. Teď se vydali na průzkum, aby to všechno pořádně omrkli a udělali si hned na začátku nějaký americký kámoše. Sam a spol. jsou na dělání kamarádů fakt odborníci, takže to nebude vůbec těžký. Navíc je čeká ten slibovaný večírek na uvítanou. Myslíte, že se stane nějakej trapas? To všechno uvidíte, až si to přečtete. Moc vám přeju, abyste si kapitolu užili (i mojí rychlost přidávání kapitol). Už je mi trapný, jak to pořád opakuju, ale musim znova - prosím o komentáře…Vaše Maggdinka♥Úžasný lidi

"Tohle místo je prostě úžasný. Už nikdy odtud neodjedu! " dušovala sem se. Zrovna sme seděli v budově C - tam jak sou pokoje - dole v přízemí v baru a popíjeli Máslovej ležák. Ten už sem neměla, ani nepamatuju. Bylo by totiž blbý si dávat hned takhle odpoledne whisky. Už sme prošli celou školu, tady je všechno tak skvěle moderní. To byste museli vidět, ani popsat se to nedá.
"Máš recht, tady je to prostě skvělý. " pokyvovala Lilka hlavou. Naprosto se mnou souhlasila. Má štěstí, že má Jamese, protože s ním si takovejhle luxus bude moct dovolit. Pokud teda nebude blbá a nerozejde se s nim.
"Hele, vy nechodíte k nám do školy co? Odkud ste, mám hádat? Francie? " zničehonic se u nás objevil nějakej kluk. Moc hezkej kluk. Opálenej, nagelovaný háro, prostě pravej Američan, kterej určitě ve volným čase surfuje a balí holky.
"Francie? No dovol? Vypadám snad jak nějaká francouzská buchta? " zírala sem na něj skepticky.
"Páni, nějaká vostrá. To se mi líbí. " ušklíbl se. Tady se vážně nikdo neumí představovat. "No, podle angličtiny, soudim, že ste ty co právě přijeli z Británie. "
"Ty vogo, seš fakt chytrej. " ušklíbl se Sirius ironicky a chytil mě majetnicky kolem ramen, aby všem bylo hned jasný, že sem jen jeho.
"Mimochodem, já sem Logan. Tohle je můj kámoš Justin. " představil se nám. Konečně získal jméno. Já už se bála, že v LA lidi nemaj jména, když se nám nepředstavil ani ten učitel, co nás tady prováděl.
"Nazdar Logane. " podal mu jako první ruku James. Ten je vždycky přátelskej. "Máte to tady fakt super. Už asi dvě hodiny tady obdivujem vaši školu. "
"Je super, že se vám tady líbí. Počkejte, až uvidíte Los Angeles. " ozval se ten jeho kámoš Justin.
"Ani mi nemluv, nemůže se dočkat! " neovládla sem se. "Mimochodem, já sem Sam, tohle je Sirius, Lily, Remus a James. " ujala sem se představování, když se k tomu nikdo jinej neměl.
"Super, že je tady tolik anglicky mluvících škol, aspoň na sebe nebudem koukat jak debilové. " zasmál se Logan. Ten kluk se mi líbí, už jen proto, že používá nadávky i před lidma, se kterejma se právě seznámil.
"To je fakt. " usmála se Lily.
"Tak si musíme na večerní party připít na seznámení. " mrkl na nás Logan. "Pokud teda neabstinujete. " všichni sme se rozesmáli jako blázni. Takhle sem se už pěkně dlouho nenasmála. Logan i Justin na nás koukali jak na blbce. Snad si to s tim kamarádstvim nerozmyslej.
"Nevíš, s kym mluvíš. " ušklíbla sem se, což mluvilo za vše.
"To rád slyšim. " usmál se Logan zářivě od ucha k uchu. "No nic, my si půjdem asi zaplavat. Můžete se připojit, nebo se uvidíme večer. " rozloučili se a odešli.
"Hm, šel bych si zaplavat. V Pacifiku sem to ještě nezkoušel. " jejich nápad zaujal Siriuse. Remus i James nadšeně souhlasili.
"Tak běžte bez nás. " pobídla sem je, když sem si vyměnila pohled s Lily. Pochopila sem, že ani jedný z nás se moc nechce.
"Chcete tady nabalovat další kluky a potřebujete se nás zbavit? " zasmál se Sirius.
"Máš mě dokonale přečtenou. " dala sem mu pusu. "Ne, půjdem se asi připravovat na večer. "
"Cože? Vždyť nejsou ještě ani čtyři. " nechápal James. Tohle nemá vůbec cenu klukům vysvětlovat.
"Jimmy, nepodceňuj první dojem na první party. " mrkla sem na něj. Rozloučila sem se se Siriusem, nechala Lily, ať se rozloučí s Jamesem, pak sem jí popadla za ruku a táhla jí zpátky do naší ubytovny. To budou dlouhý přípravy.
----------------------------
"Tak, sme konečně ready. Vyrazíme ne? " prohlídla sem si sebe a Lilku ještě v zrcadle.
"Vždyť je teprv půl šestý. "
"To je fuk, ne? Čim dřív obsadíme území, tim líp. Musíme tam přijít, jako největší hvězdy. Aby si nás pamatovali, až jim v tý soutěži nakopem zadek. " ušklíbla sem se. Lily se začala tlemit. To je celá ona. Šli sme pro kluky, který se teprv oblíkali, takže sme je pořádně popohnali.
"Páni, vypadáte senzačně. Děláte dobrou reklamu Bradavicím i celý Británii. " chválil nás obdivně Sirius. No, ještě aby nadával. Mamka si tentokrát dala fakt záležet. Koho zajímá, co mám na party u Potterů? Tady sme ale v LA, každej tady bude mít značky jako Gucci, Versace a podobně.
*********************
Ukázka šatů
*********************
Sam šaty


Lily šaty

Vydali sme se do školy, do budovy A, kde byl společenský sál. V tom se party spojená s večeří konala. Měla sem hlad jako vlk. Sirius mi nabídl rámě, tak sem se zavěsila, aby sme působili jako pravej kultivovanej pár. Lily s Jamesem to po nás museli samozřejmě hned zopakovat. Remy šel sám vedle nás, ale asi mu to moc nevadilo.
"To zas budou ženy, víno a zpěv. " smál se Sirius nadšeně. Jakmile se blíží nějaká pařba, jeho i moje smysly sou nastražený jak radary.
"Jo a skončí to kurvy, rum a řev. " ušklíbla sem se. My dva se prostě dokážem harmonicky doplňovat.
Vyjeli sme výtahem nahoru a hned nám bylo jasný, že dneska to bude hustý. Bylo tady zatím docela málo lidí, ale to chce jenom čas. Společenskej sál měl dvě patra, který byly propojený schodama. Dole byly švédský stolu s občerstvením, posezení a bar a nahoře byla pravděpodobně diskotéka, protože už to tam dunělo.
"Hm, pařby ve stylu LA si nechám líbit. " ušklíbl se James a vpochodovali sme dovnitř. Okamžitě se na nás stočili zraky všech přítomných. Aby taky ne, nechci vypadat, že se vytahuju - ale já a Lily sme na sobě měli supr šaty od mamky a měli sme s sebou krásný kluky.
"Ahoj, tady jste. Nešlo vás přehlídnout. " objevil se vedle nás najednou Logan s Justinem.
"Doufám, že to měla bejt poklona, protože tyhle šaty dělala moje mamka. " zírala sem na něj tázavě.
"Fakt? Tak to je hustý. Všem vám to sekne, pak že Britové nemaj vkus. " chválil nás Logan.
"Přesvědčíš se, že hodně věcí, co se o Britech vykládá, sou jen řeči. Třeba to, že sme konzervativní. " poučoval ho Jimmy se smíchem.
"Doufám, že nás dneska vyvedete z těch všeobecnejch omylů. " smáli se Logan s Justinem.
"To se spolehni, nenajdeš větší ne-Brity, než sme my. My sme společenský a slovo konzervativní ani neznáme. " ujišťovala sem naše nový kámoše.
"To je jen dobře. " ušklíbl se Logan. "No, my budem tam nahoře. Tak tam potom přijďte. " pozval nás a oba s Justinem odešli.
"Ty lidi sou tady komunikativní. " pokývala sem hlavou. "A to se mi líbí. " ušklíbla sem se. Není nad společenský lidi, který vůbec neznáte. Zatim sme se přesunuli ke švédským stolům a nandali si kupu jídla. Byli sme totálně vyhladovělí. Takže sme si sedli k jednomu stolu a všechno zdlábli.
"Půjdem nahoru ne? " pobídla sem ostatní, když už sme měli dojedeno.
"Nedáme si něco na baru k pití? " zadržoval mě Sirius.
"Nejdřiv to omrknem nahoře a pak se sem vrátíme pro pití. " rozhodla Lilka. Mluví mi z duše, zrovna sem chtěla navrhnout přesně to samý.
"Páni, tady to jede. " křičel James z plných plic, když sme došli nahoru. Nebylo tady slyšet vlastního slova. Ta budova musí bejt hodně pevná, když jí ty basy nezbořej. Bylo tady podium, na kterým stál nějakej student jako DJ a pouštěl songy. Nechybělo ani pravý disko osvětlení a hned u schodu stál bar, což se nám akorát hodilo. Při stěnách byly malý stolky s židlema, který byly momentálně poloobsazený.
"Oh my god, maj tady dokonce i koktejly a všechno je zadarmo! " rozplývala sem se úžasem, když sem koukali na nabídku pití. "Ježiš, to se dneska ale vožeru. "
"No, radši to moc nepřeháněj. " krotil mě Sirius.
"Jo, nepamatuješ, co ti Emma vyprávěla ve vlaku o tý poslední party u nás? " smál se James. Jo, tohle pro ně nikdy nepřestane bejt nikdy vtipný. "My sme už na to zvyklí a sme tvý kámoši, ale tady sou samý neznámý lidi, tak by to nebylo moc dobrý. "
"No a? Mohla bych říkat, že sem z jiný školy, abych neudělala Bradavicím ostudu. " ušklíbla sem se šibalsky. "Lily, ty umíš trochu francouzsky. Jak se řekne, jsem z Francie a chodím do Krásnohůlek? Frantíky nemám ráda, tak bych jim to mohla trochu zavařit. " spřádala sem ďábelský plány.
"Neřeknu ti překlad ani náhodou. " uzemnila mě Lily a já přišla o všechnu radost.
"Běžte zabrat místa, my vám přinesem pití. Co chcete? " poslal mě a Lily James drze pryč.
"Já si dám Mojito, to sem dlouho neměla. " objednávala Lily.
"Já Cuba Libre, to je nejlepší drink jakej znám. " ušklíbla sem se. "Whisky a medovinu máme pořád, tak když už tady maj ty koktejly, tak to změníme. "
"Dobře, my vám to donesem. " přitakal Sirius a dal mi pusu.
"Potom si dám možná Sex on the beach. " pošeptala sem mu provokativně do ucha, když sem se od něj odtahovala. Významně se na mě podíval, aby dal najevo, že mojí narážku pochopil. Miluju tyhle dvojsmysly.
Netrvalo dlouho a už sme byli v náladičce. Ty drinky zadarmo se fakt vyplatěj. Pořád sme se s někym seznamovali, ať už byli místní, nebo hosti. James se asi na čtvrt hodiny zakecal s partičkou Italů.
"Nazdar! " zařval na nás Logan přes půlku sálu a zamířil k nám. Byl už docela dost. Tady se prostě umí pařit, kam se hrabou nějaký plesy v Bradavicích.
"No konečně, už sme mysleli, že ste na nás zapomněli. " sprdla ho zvesela Lily. Ta když se napila, byla skoro tak komunikativní jako já.
"To bysme si nedovolili! " řval Justin. Kromě nich dvou přišlel ještě jeden kluk s holkou.
"Lidi, tohle sou Carlos a Mary Ann. " představil nám jejich kamarády Logan. Ten Carlos byl podle vzhledu i jména určitě Mexičan. Tady na Západním pobřeží je Hispánců skoro stejně tolik jako bělochů.
"Musíme si připít. Na Ameriku! " zvolala sem, všichni sme pozdvihli skleničky a pořádně se napili.
"Na Británii! " zařval po mým vzoru Logan a všichni sme se na napili ještě jednou.
"Řeknu vám, tady to ale jede. Pouštěj tady skvělý songy a ty drinky, prostě klasa. " chválila naše nový americký kámoše Lily hlasitě.
"V LA máme takový pořekadlo. " zachechtal se Logan a pořádně si loknul svojí whisky. "Jez do polosyta, pij do polomrtva. " rozřehtal se.
"Ode dneška je to moje nový životní motto. " ušklíbla sem se. Tohle pořekadlo se mi sakra moc líbí. Celá Amerika se mi líbí, je to tady prostě super.
Pak sme šli tancovat. Hráli tady super písničky všeho druhu. Hlavně takový ty disco mudlovský. Tancovalo se na to daleko líp, než třeba na Sudičky, i když je mám ráda.
Kolem druhý se to začalo vážně rozjíždět. Tři místní holky pomocí kouzla dopravily doprostřed místnosti stůl, vyskočili na něj a začaly tancovat. Všichni začali nadšeně tleskat a povzbuzovat. To když sem vyskočila na stůl na Siriusově oslavě já, tak na mě všichni čuměli jak na debila. Tady sou asi takovýhle věci běžný.
"Pojďte k nám! " začaly ty holky povzbuzovat všechny kolem, hlavně lidi z cizích škol. Podívala sem se na Lilku a bez dalšího slova sme vyšplhaly k nim na stůl. Všichni začali nadšeně aplaudovat. Musíme přece zanechat dobrej dojem ne?
Postupem času všechno začínalo bejt víc rozmazaný. Vim, že sme si pořád s někym připíjeli na přátelství. Dokonce sem si připila s pár Francouzskama a rozplývala se, jak Francii a všechno kolem miluju. Z toho sem usoudila, že už budu hodně ožralá, protože Francii nesnášim.
Celkově vzato to bylo moc parádní. Všichni kolem byli moc milí a komunikativní. No, je fakt, že většina už byla pěkně na drát.
Ve tři nám to přišli nějaký profesoři rozpustit. Zejtra byla v osm snídaně a hned potom sme se měli dozvědět nějaký informace o soutěži, takže by bylo docela fajn, kdyby sme šli spát.
"Je po prdeli, tak dobrou. " řehtal se Logan a loučil se s náma. Já se zavěsila do Siriuse, zčásti proto, že sem byla ožralá a zčásti proto, že mě šíleně bolely nohy z těch jehel, co sem měla k šatům.
"Dobrou noc, buona notte, bonne nuit. " loučila sem se na všechny strany anglicky, italsky a francouzsky. Ze všech stran ke mně dolíhaly odpovědi. Tyhle lidi sou prostě parádní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 23. srpna 2011 v 10:21 | Reagovat

Tak jsem se zase parádně zasmála. To mam se Sam stejný. Italy zbožňuju ale francouze taky moc nemusim. To jejich pořekadlo se mi líbí. Na to že na párty moc nejsem tak na takovouhle bych šla hned. Ale prej abstinenti. To mě dostalo. Sem zvědavá co budou vyvádět dál. :-P

2 hplovehp hplovehp | Web | 23. srpna 2011 v 10:37 | Reagovat

Nejlepší hláška byla :ženy, víno a zpěv - kurvy - rum a řev. U toho jsem se složila. A narážka se Sex on the Beach, taky super.A jinak s Italama a Francouzaam to mám úplně stejně. Francie se mi moc nelíbí.

3 maggdinka maggdinka | Web | 23. srpna 2011 v 11:46 | Reagovat

Vidim, že tady sou všichni italsky naladěný :-) což je jen dobře :-P

4 Katie Katie | Web | 23. srpna 2011 v 12:10 | Reagovat

Super nařechtala sem se jak blbá ;).

5 Vendy Vendy | 23. srpna 2011 v 12:33 | Reagovat

hej no tak to je božííí:D akorát ty šaty, ty budou v samostatné kapitole nebo se mi to jen nezobrazilo?

6 hplovehp hplovehp | Web | 23. srpna 2011 v 12:48 | Reagovat

[5]: No vidíš, na to jsem se chtěla taky zeptat, jsem se na ty šaty těšila a teď najednou nic.

7 maggdinka maggdinka | Web | 23. srpna 2011 v 13:57 | Reagovat

Jejda pardon, já sem je zapomněla vložit :-O ale teď už by se vám měli zobrazit, dala jsem je tam

8 hplovehp hplovehp | Web | 23. srpna 2011 v 14:17 | Reagovat

Jsou krásný. Víc se mi líbí ty Sam, ale oblekla bych si asi ty, co má Lilly.

9 Lalaith Lalaith | Web | 24. srpna 2011 v 14:09 | Reagovat

Taky mě dostalo ženy, víno a zpěv - kurvy, rum a řev :D:D Ty šaty Lily bych brala.

10 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | 21. dubna 2012 v 18:49 | Reagovat

[9]: Jo to mě taky dostalo!

Jinak já bych si na sebe takové šaty nevzala! Ani jedny... Já na šaty nejsem, ikydž věřím, že jim muselo slušet!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama