Everybody should have his own world...

26.kapitola - Tvrdohlavá Jessica

14. července 2011 v 9:00 | Maggdinka |  *Potterovi s.r.o.*
Po Elitě zase přináším Potterovi s.r.o. snažím se to střídat, aby to bylo spravedlivý. Tentokrát se dozvíte, jestli Jess půjde k Blackům na velikonoční ples. Jak se se vším vypořádávají James a Sirius a co se všechno v týhle kapitole semele. Bude toho dost, to mi věře ;-) Dneska sice odjíždím pryč, ale to neznamená, že nebudete komentovat, já si komentáře přečtu potom ;-) Mám pro vás připravený dvě kapitoly, který se přidaj automaticky…Vaše Maggdinka♥

PS: Ještě dodám info a obeznámím vás, jak to bude s kapitolama v době mojí nepřítomnosti, ale to vám sem potom napíšu článek zvlášť.Tvrdohlavá Jessica

V Bradavicích začaly velikonoční prázdniny. Sedmáci měli ale dost úkolů od učitelů, protože zkoušky OVCE měli vypuknout už za měsíc a půl. Takže většina lidí z posledního ročníku zůstala ve škole, aby na úkolech mohli pracovat. Stejně tomu tak bylo v Nebelvíru.
Jessica trávila dost času s Regulusem, ale přes den se snažila dohánět školu. Ten velikonoční ples u Blacků pořád zatím platil, takže to teď musí nahnat.
Lily a James trávili pořád víc a víc čas spolu. Na to domluvený páteční rande vzal James Lily na vyhlídkovou jízdu na koštěti. Proletěli se nad celými bradavickými pozemky. Lily lítání sice moc v lásce neměla, ale když seděla na koštěti před nejlepším hráčem famfrpálu století, nemohla se bát. Zatím si spolu ale nic nezačali, ale jak Jessica pořád předpovídala, je jen otázkou času, než její brácha kámošku uloví.
Sirius zrovna jednou takhle večer byl se Stacy. Ostatně jako poslední dobou pořád. Byli v komnatě nejvyšší potřeby v posteli a leželi si v náručí.
"Co je dneska za den? " zeptal se Sirius. O prázdninách vždycky ztrácí pojem o čase, i když jsou krátký.
"Pátek, myslim. " odpověděla po chvilce uvažování Stacy.
"Cože, už? " vylítl Sirius do sedu a vykulil oči. Stacy ho pohladila po nahý hrudi, kterou tak strašně milovala.
"Co tak vyvádíš? Já vim, prázdniny za chvíli končej, to je pruda, už zas bude škola. Ale vždyť na sebe máme čas i normálně. Jasně, za chvíli sou OVCE, ale koho to štve, to se zvládá levou zadní. " usmála se a začala ho vášnivě líbat na krk.
"O to nejde. Zejtra jde Jessica s bratrem k rodičům na ten ples. " začal Sirius vyšilovat. Podle toho co věděl od Jamese, Jessica zatím pozvání nezrušila a jeho to neuvěřitelně vytáčelo. Na jednu stranu byl rád, protože aspoň pozná jeho skvělou rodinku a jejich drahé přátelé.
"Proboha, můžeš jí přestat řešit, aspoň když spolu ležíme nahý v posteli? " vyjela najednou Stacy. Už toho měla po krk. Dva tejdny neposlouchala nic jinýho, než o velikonočním večírku a Jessice Potterové.
"Tak promiň, ale kdybys věděla, jaký sou moji rodiče zrůdy, taky bys to řešila. " odsekl Sirius. Chápal na jednu stranu, že tim musí Stacy už pěkně vytáčet, ale ona prostě nic nechápala.
"Tak by sis o tom měl jít pokecat s ní a pro mě za mě jí třeba připoutat k posteli, ale furt mě s tim neotravuj. Mě vůbec nezajímá, jestli si ta husa ničí život s tvym bratrem. " vyletěla Stacy taky do sedu a začala se rozhlížet po oblečení.
"Nenadávej jí, jasný? Podváděl sem jí s tebou, když sem s ní chodil, tak o ní aspoň nemluv hnusně. A starat se o ní budu, protože to je furt ségra mýho nejlepšího kámoše a taky kámoška. A můj bratr je takovej kretén, že si to ani nedokážeš představit, tak mi furt neřikej, ať jí nechám bejt. " Sirius si naštvaně začal natahovat kalhoty. Jejich dnešní rande asi skončilo. Poslední dobou se hádali docela dost často a většinou to bylo právě kvůli Jess.
"Já si myslim, že když seš z ní tak hotovej, že bys měl radši běžet za ní. Co kdyby sis sem příště dovedl ji místo mě. " zavřískala Stacy. Když byla naštvaná, chovala se jak nějaká otravná hysterka.
"Dej si bacha, abych tě neposlech, protože už mě začínáš pěkně štvát! Ona nedělala nikdy takový scény, jako ty. " oplatil jí Sirius stejnou mincí.
"Tohle já nebudu poslouchat, můžu mít na každym prstu deset kluků a jen proto, že ty seš Sirius Black, tak se z tebe nezbláznim. " posbírala zbytek věcí a ani se neobtěžovala dooblíknout. Vydala se naštvaně pryč.
"Fajn, dělej uraženou pro nic za nic, ale stejně za mnou za pár dní přiběhneš. " zařval za ní ještě Sirius, než stačila prásknout dveřma a nechat ho tam o samotě. Siriusovi to bylo fuk, musí překecat Jess, ať zejtra nikam nechodí. Nebo tim pověří Jamese, na bráchu dá Jessica spíš než na bejvalýho kluka, kterej jí podváděl.
--------------------------
Jess se rychle navečeřela a vypadla, dokud všichni byli ještě ve Velké síni. Byla sobota něco po šestý večer a ona se šla přichystat na večírek u Blacků. Neměla zájem potkat bráchu a Siriuse, až půjde pryč, takže se dohodli s Regulusem, že vypadnou co nejdřív po večeři.
Přilítla do pokoje, navlíkla na sebe zelené šaty, který si pro dnešek koupila. Moc se jí ta barva zmijozelu nelíbila, jenže co by neudělala pro Reguluse. Takhle se jeho rodičům určitě zalíbí víc. Doplňky a boty měla stříbrné, takže když byla hotová, koukala do zrcadla na pravou Zmijozelačku. Rychle se namalovala, hustý kudrnatý vlasy stáhla do drdolu a pádila pryč.
"Ty tam fakt jdeš? " ozvalo se vedle ní, když se řítila společenkou pryč. Měla se s Regulusem sejít před tajnou chodbou do Medovýho ráje. Ona už se mohla přemisťovat, takže zvolili tenhle způsob dopravy. Ohlídla se, kdo to na ní mluví. Byl to James.
"Jo jdu. Co sis myslel? Že mi Sirius udělá proslov a já budu poslušně sedět na zadku? Chci je poznat. Ne, že bych se na ně těšila, jen chci vidět, jak vypadaj a jak se chovaj lidi, o kterejch pořád Sirius mluví s tou největší nenávistí.
"Tak hlavně dávej bacha, jakmile ucejtíš nějakej průser, vypadni odtamtud. " strachoval se James, když viděl, že ségru nijak nepřesvědčí, aby zůstala.
"Neboj, nejsem zas tak blbá, dokážu se o sebe postarat. Navíc, Regulus by nedovolil, aby se mi něco stalo. " usmála se povzbudivě, rozloučila se s ním a odešla. Sešli se přesně, jak se domluvili.
"Moc ti to sluší, zlato. " uvítal jí Regulus polibkem na tvář. "Uděláš na rodiče dojem. "
Vydali se tajnou chodbou do Medového ráje. Nebylo to zrovna moc praktický, když Jess měla dlouho róbu, ale naštěstí se nemusela plazit po kolenou. Když byli venku, zalezli do jedný temný uličky, aby je nikdo neviděl. Ne kvůli přemisťování, v Prasinkách žili jenom kouzelníci a čarodějky, ale spíš kvůli tomu, aby nikdo neviděl, že utekli ze školy. Někdo by je mohl napráskat a měli by z toho průser. Jess objala pevně Reguluse, otočila se na místě a s hlasitým PRÁSK oba zmizeli.
Objevili se v tmavém parku na okraji Londýna, přesně jak řekl Regulus. Ze všech stran kolem parku stály vysoké domy, ve kterých bydlelo několik rodin, takže sloužili jako činžáky.
Regulus popadl Jessicu za ruku a táhl jí k jednomu z domů, kde se svítilo skoro ve všech pokojích. Byl to starý cihlový dům a bylo na něm vidět, že už zažil několik generací majitelů.
"Tohle je náš dům. " ukázal Regulus a koukal na Jessičinu reakci.
"Tohle celý? " čučela Jess s otevřenou pusou. Dům měl asi čtyři patra a určitě i suterén pod zemí. Jessica jen nechápala, proč rodina jako Blackovi nebydlí spíš v nějakým venkovským sídle. Její rodina sice neměla žádný velký sídlo, prostě jen rodinnou vilku, ale bylo to na vesnici a mimo ruch velkoměsta.
"Tak pojď. " vyzval jí Regulus do schodů ke dveřím. "A nebuď nervózní. " usmál se povzbudivě, když viděl její nejistej výraz. Regulus otevřel a ihned k nim dolehla hudba, odkudsi z vrchu.
"Večírek už začal, ale všichni tady určitě ještě nebudou, vždycky všichni dorazej mezi osmou až desátou. " komentoval Regulus situaci, když procházeli úzkou chodbou do vstupní haly. Tady dole byl slyšet nějaký lomoz a hudba nějakýho smyčcovýho kvarteta. To bude teda pařba, pomyslela si Jess. Ale co by neudělala pro Reguluse. Věděla, že tenhle večírek je pro něj moc důležitej, takže byla odhodlaná se chovat slušně a udělat co nejlepší dojem.
Vystoupali po schodech nahoru a šli do nějakýho salonku, kde se tyhle večírky a akce nejspíš vždycky konali. Regulus na sobě měl společenský hábit a moc mu to seklo. Byl v něm ještě elegantnější než normálně a taky neuvěřitelně sexy.
Jakmile vešli dovnitř, objevil se před nimi domácí skřítek a nabídl jim na podnose pití.
"Díky, Kráturo. " usmál se Regulus zdvořile. Jess neviděla ráda, že mají domácí skřítky, přišlo jí to moc otrocký, ale na druhou stranu jí překvapilo, jak s ním Regulus hezky mluví.
"Regulusi! " ozval se trochu nepříjemný skřípavý hlas. Mířila k nim žena ve středním věku, měla na sobě zelený a na Jess až moc přeplácaný a honosný šaty a s rozpřaženýma rukama mířila k synovi. Vážená paní Blacková. Jessica si jí pozorně prohlížela. Na první pohled bylo znát, že to není žádná hospodyňka. Na druhou stranu se ale nedalo úplně uvěřit, že by kdy mučila jednoho ze svých synů. Tvář jí brázdily vrásky a v obličeji měla ještě aristokratičtější rysy, než její potomci. Sirius a Regulus byli elegantně krásní, což se o ní říct moc nedalo. V očích měla určitou krutost a chladnost, takže Jessice začalo leccos docházet.
"Ahoj, matko. " usmál se Regulus jako poslušnej chlapeček a nechal matku, aby ho krátce objala. U nich doma se city asi moc navenek neprojevovaly.
"Dobrý večer, Regulusi. " ozval se hluboký a zastřený hlas. Stál u nich vysoký, štíhlý a mírně proplešaťelý muž s prošedivělými vlasy. Regulusův otec.
"Otče. " podal si s ním Regulus ruku. V týhle rodině se asi na objímání s chlapama nejede. Bylo ale vidět, že Regulus k nim oběma vzhlíží a chová k nim úctu. Jenže ta pravá láska k rodičům Jessice v jeho chování chyběla.
"Mami, tati, tohle je Jessica Potterová. " ujal se Regulus představování a chytil Jess za ruku. Cítil, jak je nervózní.
"Vítáme tě v našem domě. " podala jí paní Blacková ruku na uvítanou. Nebylo v tom moc zdvořilosti. Neřekla, těší mě, ani ráda tě poznává, prostě jen vítáme tě v domě.
"Ty jsi z rodu Potterů? " ozval se pro změnu Black nejstarší. Jess vykulila oči, nevěděla, co na to má říct.
"Tati! " okřikl ho Regulus. "Sme tady sotva pět minut, ani jí tady nepřivítáte a hned se jí ptáš, jestli je z rodu Potterů. Jo, je z rodu Potterů a co má bejt? "
"Jen jsem se zeptal. " propálil otec syna pohledem. "Víš, že bych v mém domě nestrpěl nějakou sebranku. "
"Jestli myslíte, že sem sebranka, tak zase můžu klidně jít. " ozvala se Jessica poprvý za tenhle večer. Je tady chvíli a už jí stihli naštvat. Těhlech keců se bála nejvíc. Hrozně jí takovýhle věci vytáčely a Blackovi se ani nesnažili předstírat, že jim je jedno, jakou má krev.
"No tak, to by stačilo. Nebuď hrubý na hosta. Přivedl si jí Regulus a my jsme s tím souhlasili. Je to jeho přítelkyně. " vložila se do toho paní domu. Líbilo se jí, že má Jess trochu prořízlou pusu a nenechá si nic líbit. Je to pro Reguluse dobrá partie. Jenže je problém, že tíhne spíš na druhou stranu.
"Regulusi, obejdi hosty, je to slušnost. Představ všem svoji dívku a bavte se. " otočila se paní Blacková na syna a usmála se. Její úsměv nebyl moc upřímnej, Jess neušlo, že po ní hodila takovej divnej ksicht. Potom rodiče odešli a nechali tam Jessicu a Reguluse stát.
"Mimochodem, radši se nikomu moc nezmiňuj, žes chodila se Siriusem, to by tě všichni zavrhli hned na začátku.
"Nestalo se už? " ušklíbla se Jess ironicky, ale popadla Reguluse za ruku a vešli doprostřed večírku
*
"Čau. " pozdravil Sirius zvesela, když prolezl portrétem do společenky. Všichni v místnosti se po něm otočili. Ten pozdrav sice patřil jen jeho kámošům u stolu, ale budiž.
"Kde všichni sou? " podivil se mladý Black, když sebou hodil na křeslo. Dole seděli jen kluci, po Jess nebo Lily ani památky.
"No, Lily šla už nahoru. Nebavilo jí to tady a byla unavená a ségra šla pryč. " odpověděl mu James.
"Počkej, kam šla? " vyděsil se Sirius, měl blbý tušení.
"No, přece na ten večírek s Regulusem k vám domů. Potkal sem jí, když odcházela, byla oblečená do nějaký róby a šla za Regulusem. " vysvětloval James věc, která byla Siriusovi stejně naprosto jasná.
"A tys jí nechal jen tak jít? " vyjekl Sirius dopáleně.
"No, neřekl sem jí dobře se bav a nejsem z toho nadšenej. Ale co sem měl podle tebe asi dělat? Přikovat jí v pokoji k podlaze? Znáš jí, stejně by šla. " krotil ho James. Chápal moc dobře, že není zrovna skvělý, že šla Jess na party k Blackovým, jenže už se stalo a věřil, že sestřička má dost rozumu, aby se do ničeho nezapletla.
"Já jí zabiju. Já jí fakt zabiju. A jeho zabiju taky. " vypěnil Sirius. Nemohl tady dole sedět, na to byl teď až moc vytočenej, takže se zvedl a vyběhl naštvaně do pokoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 14. července 2011 v 9:35 | Reagovat

Skvělá kapitolka. Řekla bych že Sirius pude za Jess na ten večírek. Já bejt Jess ta bych tam nešla protože jak se znám tak bych se neudržela a pěkně se s nima chytla. Né že bych se bála o sebe ale takový jako oni se pak většinou mstěj celý rodině a to bych nemohla připustit. Nedivila bych se kdyby nakonec Jess skončila se Siriusem a Stasy na trus s Regulusem. A taky kdyby na tom večírku Siriuse mučili. Tim by Jess aspoň viděla jaký jsou.
Už se moc těšim na další kapitolu. :-D  :-P  :D  8-)

2 Koki Koki | 14. července 2011 v 9:36 | Reagovat

[1]: Oprava: na truc (vážně né na trus i když kdo ví) :-D

3 hplovehp hplovehp | Web | 14. července 2011 v 10:36 | Reagovat

[2]: Na trus. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D
Ty mě chceš zabít. Tohle je za moc. Jinak myslím, že tam Sirius přijde, ztropí scénu, Blackovi na něj použijí Cruciatus, Jess se ho zastane, tak ho na ni použijou taky Regulus se naštve a odmítne spolupracovat s rodiči a Jess spolu se Siriusem odvede zase do Bradavic. Tam se bráškové v rámci možností usmíří.

4 Koki Koki | 14. července 2011 v 10:58 | Reagovat

[3]: To mě taky napadlo. A kdo by pak pasal nový kapitolky a souhlasil se mnou v komentářích když bych tě zabila. Navíc teď potřebuju mnohem víc super kapitolek abych se uzdravila když jsem místo super prodlouženýho víkendu musela zůstat doma marodit. A já se tak těšila. :-(

5 Koki Koki | 14. července 2011 v 10:59 | Reagovat

[4]: Psal né pasal. Ty vole co je moc to už je příliš. :-D

6 hplovehp hplovehp | Web | 14. července 2011 v 18:56 | Reagovat

[4]: To he mi líto, že jsi musela zůstat doma. Vynasnažím se zásobovat tě kapčama.

7 Koki Koki | 14. července 2011 v 20:14 | Reagovat

[6]: Díky. To je na tom to jediný dobrý. Že si budu moct číst nový kapitoly. :-D  :-P  :D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama