Everybody should have his own world...

21.kapitola - Ranní kocovina

31. května 2011 v 16:10 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Přináším novou, slibovanou kapitolu k Elitě. Slíbila sem, že tahle kapitola bude z toho lepšího soudku a budou se tam dít dost zajímavý věci, takže doufám, že se nebudete nudit. Nevim, co víc bych k tomu dodala, musíte si to přečíst :-) Jako vždycky moc vás prosím o komentáře, moc mě povzbuzujou. Užijte si čtení…Vaše Maggdinka♥


Ranní kocovina

On mě ale držel dál a najednou šel. Šel někam pryč, i se mnou pořád v náruči. Já měla teď omotaný ruce kolem jeho krku, což sem si ani neuvědomila.
"Co to děláš? " nechápala sem a dívala se na Emmu, jak na nás nechápavě zírá. Není jediná, kdo tady nechápe. Jenže Sirius nic neřekl a nesl mě přes celou Velkou síň pryč na chodbu.
"Můžeš mě pustit, nebo mi aspoň říct o co de? " dorážela sem na něj, když mě pořád nesl. Teď už sme byli na nádvoří. Pěkně mě znervózňoval, chlapec.
Najednou se zastavil u jedný lavičky. Naklonil se nade mě a začal mě líbat. Byla sem asi dost opilá na to, abych chvíli jeho pusu opětovala, ale dost střízlivá na to, abych přestala.
"Co to do tebe vjelo? " vyjekla sem. Začala sem sebou šít, abych ho donutila, aby mě pustil. Zabralo to, spustil mě na zem.
"Prostě sem udělal to, co sem udělat už dlouho chtěl. " pokrčil rameny nevinně.
"Dlouho? Ty mě chceš jako líbat? " mám pocit, že sem právě použila svůj nejpřekvapenější tón.
"Jo, od mejch narozenin netoužim snad po ničem jiným. " přiznal se, chytil mě kolem pasu a trochu hrubě si mě přitáhl k sobě a políbil mě znova. Tentokrát vášnivějc.
Po chvíli sme se odtrhli a ani jeden sme nemohli pořádně popadnout dech. Pokrčila se rameny a tentokrát se přitiskla já na něj. Musim přiznat, že se mi to fakt líbí. Takhle v životě sem se s Remym nelíbala. I v noci, když sme spali u Potterů v tý nejvášnivější chvilce, neuměl líbat takhle, jako Sirius. Jde vidět, že má vážně zkušenosti a už chápu, proč by holky za rande s nim vraždili.
Stáli sme tam uprostřed nádvoří a tiskli se na sebe, když sem za sebou uslyšela kroky. Najednou se ten někdo zastavil. Odtrhla sem se od Siriuse a ohlídla se. Stál tam Remy. Díval se dost překvapeně, ale nedalo se říct, že by ho to nějak ranilo. Prošel kolem nás do hradu.
"Jdu za nim. " rozešla sem se. Sirius mě chytil za ruku a zadržel.
"Počkej, půjdu s tebou. "
"Ne, Siriusi, tohle je jen mezi mnou a Remusem a já si to musim vyřešit sama. " odpálkovala sem ho. Pustil mě a nechal mě jít.
Remy na mě očividně čekal. Seděl ve výklenku hned za vchodem. Provinile sem se na něj usmála a přisedla si k němu.
"Remy, není to vůbec, jak si myslíš. " začala sem. Trochu klišé, tahle fráze, nezdá se vám? Používá se v každý telenovele.
"Jo, co si myslim? Já to totiž nevim. " přerušil mě Remus. Nebyl nijak naštvanej, teda aspoň podle hlasu ne.
"Zlato, já vůbec nevim, co ti na tohle mám říct. Nevim, čim bych svoje chování a to cos tam viděl, omluvila. " začala sem se omluvat, i když sem nevěděla vlastně jak.
"Nemusíš to nijak vysvětlovat, Sam. Já to chápu. " zarazil mě zase.
"Cože? " vykulila sem oči. Čekala sem cokoliv - výčitky, vztek, řev - ale tohle teda ne.
"No, já sem na tebe dva tejdny úplně prděl. Nedokázal sem se pořádně vyjádřit. Slíbil sem ti, že ti do dneška řeknu, jaký je moje rozhodnutí a nedodržel sem to. A ty ses cítila ublížená a nejistá. Možná sem ti dal už dostatečně najevo, že náš vztah už žádnou budoucnost nemá, a tak si podvědomě šla se Siriusem. " začal analyzovat svoje i moje chování. Páni, je lepší než Freud. Ještě by to tady chtělo tu pohodlnou pohovku, každej psycholog v každym filmu jí má.
"Takhle to vůbec není. Já jen nechci, aby sis myslel, že se tě snažim Siriusem nahradit. Asi už sem prostě moc opilá a v opilosti dělám různý hlouposti. " vymluvala sem mu jeho hypotézu. Nechci, aby si o mě myslel, že sem nějaká děvka. Ještě sme se ani formálně nerozešli a už se líbám s jinym.
"Vážně Sam, já se nezlobim. " usmál se. Fakt nevypadal, že by se zlobil. Chytil mě kolem ramen a přitiskl si mě k sobě. "Pořád budem kamarádi. Na mym vztahu k tobě se nic nezmění. Prostě budeš pořád ta Sam, kterou mám rád. Jen už spolu prostě nebudem chodit, to je všechno. "
"Takže tohle je fakt definitivní konec? " podívala sem se na něj. Až teď mi došlo, jak moc nechci, aby sme se rozešli.
"Bude to tak nejlepší. Bylo mi s tebou vždycky moc hezky, to doufám víš. Mám tě fakt rád. Ukázala si mi život úplně z jiný stránky, naučila si mě chovat se přirozeně. Tak jak mi raděj city a nálada a ne rozum. Seš prostě skvělá. " přikývl a dal mi pusu na tvář.
"Ach jo, bude mi to všechno tak strašně moc chybět. " povzdychla sem si.
"Mě taky. " přitakal. "Třeba budeš šťastnější se Siriusem, hodíte se k sobě víc, než my dva. "
"My se ale nedáváme dohromady. " podívala sem se na něj nechápavě.
"To neřikám, prostě jen konstatuju. Třeba se dáte dohromady a třeba Siriuse změníš taky. On to potřebuje po tý stránce věrnosti. " ušklíbl se. "Vy dva ste úplně stejný, nedovedu si představit, že by ses hodila k někomu líp než k němu. A odjakživa vás to k sobě dost táhne, hlavně poslední dobou. Toho sem si všimnul. "
"Remy, dost o tom pochybuju. " zadívala sem se na něj vážně.
"Proč? Já si myslim, že pokud má Sirius s někym vydržet a bejt mu věrnej, seš to jedině ty. Mimo to, aspoň by tě neohrožoval jako já. "
"On mě taky může pokousat, když se promění v psa. " zasmála sem se.
"Jo, jenže i když je pes, tak poznává ostatní lidi a většinou se chová mírumilovně. To vlkodlak moc nedokáže. " poučil mě.
"Nemůžu tomu uvěřit, že tady sedíme a už nejsme spolu. " vydechla sem. "A ještě víc nemůžu uvěřit tomu, že sme se tak před pěti minutama rozešli a už mi tady dohazuješ Siriuse. "
"Já sem ti řikal, že tě budu mít pořád rád a budeš moje kamarádka. Ty seš nejlepší holka jakou znám, Sam. Vážně. " objal mě.
"No nic, já asi půjdu spát. Právě sem tě stejně hledal, když sem vás se Siriusem uviděl, abych ti řekl můj verdikt. Takže já to tady už balim. " zvedl se k odchodu.
"Remy? " křikla sem na něj ještě, když už byl u schodů. Otočil se. "Kdybys nás neviděl, nebo kdyby se to vůbec nestalo, jakej by byl tvůj verdikt, ohledně našeho vztahu? " tohle by mě vážně zajímalo. Jestli sem to líbáním se Siriusem pohnojila, nebo by to vyšlo na stejno.
"Řekl bych ti úplně to samý. " ujistil mě. Na jednu stranu se mi ulevilo. Neodpustila bych si, kdyby mi chtěl říct, že mě chce zpátky a já to posrala chvilkovou chybou v Matrixu - líbáním se Siriusem.
"Užij si zbytek plesu, Sam. Uvidíme se zejtra. " rozloučil se se mnou.
"Dobrou noc. " křikla sem za nim, když sem sledovala jeho dokonalej zadek, jak mizí na schodech. Můj princ s krásným zadkem právě odchází, dámy a pánové.
*
"Tady seš, všude tě hledáme. " vydechla Lily a sedla si vedle mě. Přišel s ní ještě James. Po Siriusovi ani vidu ani slechu. Možná se bojí, co o něm řekl Remus, nebo že ho seřvu já. Jimmy mi podal flašku whisky. Já toho kluka zbožňuju, on mi snad čte myšlenky, jak věděl, že právě teď se ze všeho nejvíc toužim opít?
"Sirius nám všechno řekl, tak mě napadlo, že budeš potřebovat něco na vzpružení. " posadil se vedle mě James z druhý strany.
"Co všechno vám řekl? " zpozorněla sem. To by mi tak ještě scházelo, aby na potkání vyprávěl, jak sme se líbali, a načapal nás Remy.
"No, že prej vás Remus přistihl v situaci, kterou by si mohl špatně vysvětlit a žes za nim šla, abyste si promluvili. " vysvětloval James. No aspoň, že to Sirius řekl takhle neurčitě. Dá se představit hodně situací, ve kterých vás může kluk přistihnout s jinym klukem.
"Chceš si o tom promluvit? " zeptala se Lily opatrně, jako by se bála, že se každou chvíli rozbrečim. Já do sebe klopila whisky, jako kdybych tejden nepila. Teď to fakt potřebuju.
"Já nevim. " pokrčila sem rameny nepřítomně. "Asi jo. " Oba vyčkávali, jestli začnu mluvit, jenže se mi nějak nechtělo.
"A? " popostrčila mě Lily. "Sam, podle toho jak se tváříš nám došlo, jak to dopadlo. "
"Není to nic nečekanýho co? " uchechtla sem se ironicky. "Bylo mi to jasný už od toho dne, co za mnou přišel na ošetřovnu. Věděla sem, že to je konec, že o ničem už přemejšlet nechce. "
"Takže ste se fakt rozešli? " zeptal se Jimmy opatrně, jako by se bál, že když bude mluvit nahlas, uteču a rozbrečim se.
"Jo, rozešli. " hlesla sem. "Víte, bylo mi to jasný celou dobu. Jenže až když to vyslovil nahlas, tak mi došlo, že prostě už nejsme spolu. Remyho sem měla ráda několik let a konečně se mi ho podařilo ulovit. Těch pár měsíců bylo skvělejch a pak se to posere kvůli jednomu úplňku. " začala sem naštvaně zvyšovat hlas. "Půjdu nakopat toho hajzla, co ho jako dítě proměnil. Kde je? " rozhlížela sem se výhružně kolem, jako bych čekala, že se za rohem objeví Šedohřbet.
"Zlato, je mi to tak líto. " chytila mě Lily za ruku a hladila mě. James mě objal rukou kolem ramen. Aspoň člověk ví, že má kamarády, když je mu nejhůř. Řeknu vám, i přes to, jak moc sem pozitivní člověk, pár depek sem už v životě měla, ale takhle mizerně sem se snad ještě necejtila.
"Až když sme se rozcházeli, uvědomila sem si, jak moc ho mám ráda a jak moc nechci, aby to skončilo. Tvářila sem se celou dobu, že se mě to netýká, jenže já sem bez Remyho úplně ztracená. On a jeho dokonale krásnej zadek. Nemám nic! " vykřikla sem do ticha. Oba dva potlačovali smích, když sem se rozplývala nad Remyho zadnicí. Do háje, chlast pitomej! Začíná na mě fakt lízt depka, najednou se mi blbě dejchá a do očí se mi derou slzy, co to je? Když sem opilá, tak sem strašně přecitlivělá a tady to mám.
"Když ono se to stalo tak blbě! " vyjekla sem a najednou se mi z očí začaly řinout slzy. Nebrečela sem ani nepamatuju, tady vidíte, co se mnou Remy dělá!
"Ale no tak, zlato. " objala mě Lily.
"On je tak skvělej a úžasnej a beztak si mě nezasloužil. Je to dobře jen pro něj. Ale já sem bez něj totálně ztracená! " začala sem hystericky kvičet. V těhlech chvílích mi není skoro rozumět, divim se, že vůbec slyšeli, co sem řikala.
"To je pěkná blbost. Podle mě seš nejlepší věc, která Remuse kdy potkala. " objal mě pro změnu James a hladil mě po zádech.
"Ne, vážně, on je tak super. To by ste ani nevěřili, jak se zachoval. " teď už sem skoro řvala. Když už projevuju emoce brekem, tak pořádně.
"Co se teda stalo? " zajímalo Lily. Normálně bych jim to asi neřekla, ale byla sem dost opilá a navíc, oni dva tady se mnou seděj a poslouchaj mě, i když bulim, tak jim to říct můžu.
"On se tady se mnou rozchází, říká mi jak sem skvělá a že se k sobě se Siriusem strašně hodíme. Že by nám to určitě vyšlo, že nás to k sobě skvěle táhne a jak strašně by mi to přál. I potom, co nás viděl, jak se líbáme a… " spustila sem.
"Cože? " vyjekli oba unisono. Jo, já zapomněla dát pauzu, po tý části s líbánim, abych dala průchod jejich reakcím.
"To je ta situace o který mluvil Sirius. Prostě se to nějak semlelo a my se líbali na nádvoří, najednou se odtrhnu a za mnou stojí Remy. Tak sem za nim šla a on jako by se nic nestalo. V podstatě sme ještě byli spolu a já se líbala se Siriusem. A on dělá jakoby nic, ještě mi ho dohazuje a přesvědčuje mě, že Sirius je kluk pro mě! " vysvětlila sem všechno, tak jak to bylo.
"Vy ste se líbali se Siriusem? " vyjekl James. Připlácla sem mu ruku na pusu, abych ho utišila. Tady maj zdi uši, nepotřebuju, aby o tom věděla půlka Bradavic. "Remus to jen tak přešel a v klidu se s tebou rozešel? "
"Jo! To je na tom to nejhorší. Ani ho to neranilo, ani nebyl naštvanej. Jako by mu celý čtyři měsíce bylo úplně fuk, kde s kym co dělám. " teď sem se dostávala do fáze dotčení. Proč mu to vůbec nevadí? To mu na mě vůbec nezáleželo?
"Ale zlato, Remus tě měl rád a pořád má. On je prostě jen takovej. Bere věci tak, jak sou. To je na něm to super, že ustupuje. Vidí, že bys třeba se Siriusem mohla bejt šťastná, tak tě nechá, abys šla. " utěšovala mě Lily. "Mimo to, nemáš si co vyčítat. To on si dal tu pauzu a stejně se s tebou chtěl rozejít. I kdyby vás neviděl, tak by to udělal. Nesmíš se obviňovat. Neřikám, že to bylo rozumný, ale děláme hodně blbostí. " ušklíbla se. Je mi jasný, že si vzpomněla na ten večer u Potterů, kdy se s Jamesem spolu vyspali, zatím co my ostatní sme spali.
"Jakto, že nám Sirius nic neřek? " divil se James trochu dotčeně.
"No já sem ráda, že to nevykládá nikde na potkání. " už sem se uklidnila.
"Seš už v pohodě? " starala se Lily.
"Jo, jasně, dobrý. " přitakala sem a zvedla se. "Tak se de pařit ne? " ušklíbla sem se a vyšla směr Velká síň. Ty dva si jen vyměnili překvapený pohledy. Já nepřestanu nikdy lidi udivovat.
"Moc vám děkuju, že ste přišli a vyslechli mě, i když sem hysterčila. " usmála sem se na ně vděčně.
"To nestojí za řeč, Sam. Tys mi taky pomohla, když sme tenkrát o vánocích šli do obchodu. " odmítala Lily moje díky. "Máme tě rádi. Když budeš cokoliv potřebovat, stačí jen říct. " bobani moji skvělí. A teď už se dem vážně bavit.
*
Ráno sem se vzbudila a myslela sem, že sem v pekle. To sem v noci umřela? Hurá. Hlava mi třeští, jako snad nikdy předtím. Marně sem si snažila vzpomenout kolik sem toho včera vypila.
Otevřela sem jedno oko. Dobrý, žiju! Otevřela sem i druhý. Ehm, sem v cizím pokoji v cizí posteli. Pak mi došlo, že to musí bejt komnata nejvyšší potřeby. Počkat! Cože, já sem nahá?
Překulila sem se na druhej bok a v tu ránu mě málem trefilo. Vedle mě spokojeně podřimoval Sirius, očividně taky nahej. V tu chvíli mě napadlo jediný - do prdele!

Krátký info na závěr:
Další kapitola bude tentokrát k Potterovým s.r.o. ale netuším kdy. Nápady by byly, ale obtěžuje mě lenost a škola. Takže uvidíme, ale snad do pátku něco vytvořím :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 1. června 2011 v 14:51 | Reagovat

Tak to bylo vážně perfektní. Hlavně ten konec. :-D   Ale faktem stále zůstává že se ti dva k sobě hoděj líp. :-D  :-P  :D  8-)

2 hplovehp hplovehp | Web | 1. června 2011 v 20:11 | Reagovat

Poslouchala jsem u toho písničku Monster od Laddy Gaga - úžasně se k tomu hodí. A jinak je to suprové, už se těším na pokračování. :-D  :-D  :-D

[1]:A s tebou úplně souhlasím! :-D  :-D  :-D

3 Vendy Vendy | 2. června 2011 v 15:30 | Reagovat

bezva, bezva, bezva:D jenom rychle další kapču, jsem zvědavá na siriuse

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama