Everybody should have his own world...

18.kapitola - Ubožák

22. května 2011 v 17:52 | Maggdinka |  *Potterovi s.r.o.*
Další kapitola k Potterovi s.r.o. je na světě. Začínala to bejt trochu nuda, tak to malinko rozjedeme ne? Plánuju, že Potterovi nejdýl do konce prázdnin dopíšu - což ale vůbec není jistý. Nevim kolik budu mít času, a jestli si moje múza taky nevezme na chvíli dovolenou. Přece jen, po prázdninách nastupuju do čtvrťáku, tak chci trochu relaxovat, abych se připravila na ten hukot. Od září asi nebude na psaní tolik času, takže se pokusím co nejvíc dohnat teď. Jen vám prozradím, že mám nápad už na další kapitolovku, takže až se s Potterovými budu blížit ke konci, uvedu novou :-) No těch keců už bylo dost. Dejte se do čtení a prosím, komentujte, minule vám to šlo skvěle…Vaše Maggdinka♥


Ubožák

Už tu byl začátek února. Sedmáci měli pořád plno práce, nejrůznějších úkolů a testů. Učitelé je před zkouškami OVCE pořádně dřeli. Dokonce i Poberti, Lily a Jess se teď skoro každý večer učili a to ne jako obvykle - že si všechno opsali od Remuse.
"To je tak strašná nuda. Mám pocit, že za posledních pár tejdnů sem vstřebal tolik informací, že se mi snad rozskočí hlava. " postěžoval si hlasitě Tichošlápek, když jednou večer, jako obvykle, seděli ve společence nad nějakým pojednáním.
"Když si byl zvyklej se celejch šest let jen flákat, tak se nediv, že seš teďka přetíženej. " ušklíbl se Remus provokativně.
"Hele, nerejpej Moony jo? " podíval se na něj Sirius výhružně. "A vůbec, už tady na to prdim, jdu se projít. " zvedl se a zmizel za portrétem Buclaté dámy. Po pár minutách se zvedla k odchodu i Lily. Úkoly měla už všechny hotový a byla dneska dost utahaná, tak si chtěla jít brzo lehnout. Dole ve společence zůstali jen James, Jessica a Remus. Peter odešel asi před hodinou.
"Něco s nim je. " ozvala se po chvíli ticha Jessica.
"Cože? " nechápal James.
"Myslim se Siriusem. Vážně se chová poslední dobou divně. Co sme přijeli od nás z vánoc, je jako vyměněnej. " vysvětlovala jeho sestra.
"Ale to si jen něco namlouváš. Já sem jednou něco plácnul, že se Sirius chová divně a hned sem ti nasadil brouka do hlavy. To sem nechtěl. Jenom je teď víc samotářskej, než byl dřív. " uklidňoval James sestru.
"Jo, ale Sirius nikdy nebyl samotářskej. " vložil se do rozhovoru Remus.
"Přesně tak. " přikývla Jess souhlasně. "Sirius je nejspolečenštější člověk, jakýho znám a najednou chodí každej druhej večer někam do háje. Neřikej mi, že se chodí jen tak procházet. "
"Tak se možná změnil, no a co? Třeba se změnil k lepšímu. " obhajoval kamaráda James.
"No, snad máš pravdu. Já nevim, sem z toho všeho už v háji. Pořád se učíme, nemáme čas na nic jinýho a my se Siriusem na sebe vůbec nemáme čas. Na rande, sami spolu, sme nebyli ani nepamatuju. Je to strašný. " povzdechla si Jess.
"Na tom není nic neřešitelnýho. " povzbudil jí Remus.
"Jo, Náměsíčník má pravdu, Jess. Prostě si domluvíte rande, něco naplánuješ, aby ste si to užili a bude to zase dobrý. " připojil se k němu James.
"Jo, máte pravdu, kluci. " usmála se na ně vděčně Jessica. "Hned až se vrátí, tak si s nim něco pořádně domluvim. "
*
Sirius s Jessicou se domluvili nakonec až ráno. Jess na něj večer čekala asi do jedenácti dole ve společence, ale když pořád nešel, zabalila to a šla spát. Domluvili se na páteční večer v osm hodin.
V domluvenou dobu se sešli ve společence.
"Moc ti to sluší. " ohodnotil Sirius obdivně svoji dívku. Dneska si Jess vzala minišaty, pod ně legíny a na vrch svetr. Přece jen byl únor a Bradavice nebyly nijak vytápěný.
"Díky. " usmála se zářivě Jess. "Je super, že sme si zase po dlouhý době na sebe takhle večer udělali čas. "
"To je. Už jsi mi chyběla. Kam půjdeme? "
"Zapadneme rovnou do komnaty nejvyšší potřeby, ne? " zaculila se Jessica laškovně. Dneska hodlala použít všechny svoje zbraně.
"Hm, ty jdeš na to nějako rychle. " usmál se Sirius.
"Co na to říct? Chyběl jsi mi. Chci si tě pořádně užít, když v tejdnu nemáme ani jeden každou chvíli čas. "
Došli až do sedmého patra a vešli do komnaty nejvyšší potřeby. Byly tam dvě křesla a velikánská postel s nebesy.
"No, to není tak špatný. " uculil se Sirius svůdně. Došli rovnou k posteli a začali se líbat. Jess si lehla a Sirius se položil na ní.
"Je super, že sme tady spolu. " huhlala Jess mezi líbáním. Sirius se s ničím nepáral a začal jí svlíkat.
"Dneska ti to moc sluší. " pošeptal jí do ucha, když jí líbal na krku. Jessica byla v sedmém nebi.
"Poslední dobou ses choval dost divně, sem ráda, že už je všechno jako dřív. " usmála se. Sirius strnul. Přestal s líbáním a odtáhnul se od ní.
"Takže tys mě sem vytáhla pod záminkou, že si konečně po dlouhý době užijem hezkej večer, jen proto, že ti připadám divnej? " vyjel na ní trochu zostra Sirius.
"Ježiši, uklidni se, já to nemyslela zle. " klidnila ho Jessica.
"Pověz, ty mi nevěříš? "
"Odpověděl sis sám. " odsekla Jess a začala se oblíkat.
"Co tim jako chceš říct? "
"Chci tim říct to, že já sem tady o nedůvěře nic neřikala, tos začal ty. Máš snad černý svědomí? Pověz, změnil ses? " pustila se do něj nemilosrdně. Sirius jen zíral a mlčel.
"Vim moc dobře, jakej si byl dřív. Jedna holka sem, druhá tam. Já se do tebe ale zamilovala a doufala sem, že se kvůli mně změníš. Pověz mi teď ty, změnil ses? Nebo měl snad James tenkrát pravdu, když nechtěl, abych s tebou začala chodit, protože mi ublížíš? " pokračovala. Konečně ze sebe dostala to, co už jí pár týdnů leželo v hlavě.
"No jasně, ať se děje cokoliv, vždycky věříš jen svýmu bráchovi. Já sem ale tvůj kluk a měla by sis zvyknout, že James není jedinej kluk v tvym životě. " začal se Sirius odvolávat na její předchozí poznámku s Jamesem. To ale neměl dělat, tohle Jess vytočí maximálně nejvíc.
"Tak hele, do Jamese se nenavážej, ten s tvou změnou chování nemá co dělat, dokonce se tě i zastává, že to nic neznamená. A možná máš pravdu, James bude v mym životě vždycky chlap číslo jedna, protože u něj jedinýho sem si naprosto jistá, že mě nikdy nezradí. Což se o tobě říct nedá! " rozkřičela se Jessica naštvaně.
"Aha, takže sme u toho. Já sem tě snad něčim zradil? " začal jí to oplácet Sirius. "Odchytila si mě, že si chceš udělat hezkej večer. Já sem se těšil, jak si pátek užiju se svojí holkou, se kterou skoro nejsem, kvůli těm debilním OVCE a pak z toho nic není. Kdybych věděl, že pěknej večer znamená hádat se, vůbec bych nesouhlasil. "
"Jo takhle, ty seš těšil, jak si spolu vrznem a budem zas v poho. Pak se dva tejdny skoro neuvidíme, ty mě budeš míjet a chodit na ty svoje procházky a pak se zas sejdem, půjdem do komnaty nejvyšší potřeby a zas na to hupnem? Takhle já si ale vztah nepředstavuju, Siriusi. " začala Jess už vážně křičet.
"Jo tak o tohle de? Myslíš, že já tě nemám rád? Že tě chci jen na sex? Na sex bych mohl mít každou druhou z týhle školy, tebe sem si nevybral pro nic za nic. "
"Dřív sem si myslela, že jde o něco víc. Ale od vánoc, co sme se u nás spolu vyspali o tom vážně začínám pochybovat. " zpražila ho mrazivým pohledem Jess.
"Tak tohle už vážně nebudu poslouchat. " vyštěkl, zvedl se a šel ke dveřím. Při odchodu za sebou pořádně praštil dveřma. Jess si sedla na postel, složila hlavu do dlaní a zůstala tady. Nikam se jí teď nechtělo.
--------------------------
Od jejich hádky uběhl už týden a ani jeden z nich se moc neměl k omlouvání. Oba se totiž cítili ublíženě, takže neviděli důvod, proč se omlouvat. Čekali, až přileze ten druhej. Jenže to se nedělo. Skoro vůbec se nebavili, ignorovali se a nejevili o sebe už skoro žádnej zájem.
"No tak Jess, měli byste to nějak vyřešit. Podle toho cos mi řikala, ta hádka byla uplně o ničem. Měli byste si minimálně vyjasnit, jak to bude dál. Teď se chováte, jako kdyby ste se rozešli. " hučel do Jess už asi po stý James. Seděli jako vždycky večer ve společence. Jako vždycky poslední dobou, Sirius byl neznámo kde.
"Nestává se to často, ale v tomhle s tvym bratrem souhlasim. " přikyvovala souhlasně Lily, která tady s nima byla taky.
"S čim jako? " nechápala Jessica.
"No jako s tim, že byste si to konečně měli vyříkat. Jen tady oba fňukáte a chodíte kolem sebe. Buď se rozejdete, nebo se k sobě vrátíte, to je jednoduchý. "
"Jenže já se právě bojim toho rozchodu. Ten já nechci. Jen mě prostě štve, že se změnil a nevim ani proč. Když sem se to snažila zjistit, vyjel na mě s tim, že mu nevěřim. " povzdychla si Jess. Už vážně nevěděla, co má dělat.
"Neboj, to se nějak vyřeší a zas to bude všechno v pohodě. " utěšoval jí James a pohladil jí po zádech. Povzbudivě se na ní zazubil. Na něho se mohla vážně kdykoliv spolehnout.
"Hele, neskočíme na cígo? " vložila se do toho opět Lily.
"Jo, jasně. Proč ne? " pokrčila Jessica rameny a vstala. James rychle zaběhnul do pokoje pro cigarety a šli na astronomickou věž.
"To je schodů jak na věž. " funěl James.
"Ale my dem na věž. " ušklíbla se zrzka ironicky.
"To vim i bez tebe, to je jen takovej slovní obrat. " odsekl James. Štvalo ho, když ho ve všem opravovala. Pořád se snažil se s ní tolik nebavit, jako o vánocích a ještě pořád mu to docela šlo.
"Pottere, já to pochopila, tak se hned nevztekej, to byla jen taková narážka, nemělo to bejt nic osobního. " omlouvala se Lily. Jess čučela, snad nikdy v životě neslyšela Lily se omlouvat Jamesovi za nějakou svoji poznámku.
Jessica rozrazila dveře, který vedly na cimbuří a zůstala stát uprostřed dveří. Lily, která šla za ní, do ní narazila.
"Co děláš, prosimtě? " zaklela Evansová, protože málem spadla ze schodů. Naštěstí šel hned za ní James - celou dobu se tajně kochal její prdelkou - a chytil jí.
Všichni tři se těsnili ve dveřích a James s Lily se snažili přes Jessicu zahlídnout, o co jde, že se tak zasekla.
"Ty hajzle! " zařval James vztekle, odstrčil holky stranou a hnal se na cimbuří. Přímo před nima se totiž líbal Sirius se Stacy. Nejdřív si vůbec nevšimli, že někdo přišel, až když James zařval, odtrhli se od sebe. Sirius už vůbec nestačil reagovat, James po něm zuřivě skočil a dal mu pěstí přímo do oka.
"Co to děláš? " zaúpěl Sirius a držel si zraněný oko.
"Co já dělám? Já sem ti jasně řekl, že jestli ublížíš mojí sestře, tak ti rozsekám hubu. " křičel James naštvaně. Jess nebyla schopná jedinýho slova, jen tam stála s Lily a zírala na svýho kluka, jak se líbá se svojí bejvalou, kterou mimochodem Jess strašně nesnáší.
"Proč si to udělal? " pípla Jess, když se trochu vzpamatovala.
"Já nevim, prostě sem si uvědomil, že Stacy pořád miluju. " pokrčil Sirius rameny lhostejně, jako by se ho to vůbec netýkalo.
"Nechápu jedno. Před tejdnem sme se pohádali a tys byl hrozně dotčenej, že si myslim, že ses změnil. Štvalo tě, že ti nevěřim a byl si úplně mimo, když sem ti řekla, že pochybuju, jestli ses vůbec s tim holkařstvym změnil. Hrál si na mě divadlo, přitom už se nějakou dobu taháš s touhle courou. Jak je to dlouho? Měsíc? Jak dlouho už se chodíš po večerech procházet na vaše tajný randíčka? " vybalila na něj a zvyšovala s každou větou hlas. Začala se vážně vytáčet. Z prvotního šoku se teď stala pořádná naštvanost. Sirius mlčel a zkoumal špičky svých bot.
"Tak hele Potterová, prostě Sirius je můj, tak se s tim smiř. " ozvala se Stacy triumfálně.
"Ty drž radši zobák, slepice jedna. Taky že ti ho s radostí přenechám. Po tomhle bych mu už ani šanci nedala. Vy dva se k sobě vlastně skvěle hodíte. Oba ste sebestředný blbci, který myslej jen na sebe a na sex. Tak vám to bude asi klapat. " propalovala jí Jess pohledem. Kdyby mohl pohled vraždit, Stacy by tady už ležela tuhá. Jessica byla tak rozčílená a tak podvedená, nemohla to už vydržet. Z očí se jí začaly koulet slzy.
"No tak, Jess. " utěšovala jí Lily a objala jí kolem pasu.
"S tebou sem ještě neskončil. To teprve něco uvidíš. " ukázal James výhružně prstem na Siriuse. "Pojď Jess, půjdeme. Nestojí ti ani za jedinou slzu. " chytil sestřičku za ruku a odváděl jí pryč.
"Blacku ty seš fakt hroznej kretén. A to sem si poslední dobou začínala myslet, že nebudeš tak ztracenej, jak sem si myslela. Ale mýlila sem se, ty seš ubožák a tím už zůstaneš. " přiložila si ještě Lily, opovržlivě se od tý milenecký dvojce odvrátila a spěchala za Jess a Jamesem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 22. května 2011 v 20:25 | Reagovat

O_O  :-( Chudák Jess... Tak teď se ze Siriuse vyklubal opravdový kretén a idiot. Být Jimmym rozflákám mu držku! A taky doufám, že si Jess najde někoho lepšího. Protože tohle je doost hnusný.

2 Galathea Freya Galathea Freya | 22. května 2011 v 21:34 | Reagovat

Já doufam, že si Jess najde někoho lepšího a Sirius si to pak uvědomí a bude se užírat...hajzl jeden :-D

3 Katie Katie | Web | 23. května 2011 v 8:30 | Reagovat

No teď na ní zbývá už jen Remy a toho není těžký sbalit :D.Ale já bych té couře Stacy rozbila hubu, kráva jedna blbá!A  potom použila Avadu :D

4 R.L.M. R.L.M. | 23. května 2011 v 12:16 | Reagovat

Jo!Jo!JO! Sirius dostal přes držku!
Hurá! :-D

5 Koki Koki | 23. května 2011 v 15:08 | Reagovat

[1]: S tím přesně souhlasím. Já doufala, že to nebude tak horký a nakonec se ze Siriuse vyklube takovej kretén. Přesně souhlasím s tím, že být Jamesem tak mu rozflákám držku. A bejt Jess tak by ode mě dostali Sirius i ta mrcha takovou že by se sotva zvedali. :-(  O_O  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama