Everybody should have his own world...

17.kapitola - Něco se tady děje

17. května 2011 v 14:06 | Maggdinka |  *Potterovi s.r.o.*
Tak sem konečně k vaší i mojí radosti zpatlala další kapitolu k Potterovi s.r.o. Co se bude dít dál? Jak je na tom Jessica a co novýho naše hrdiny čeká? Dost dlouho to byla nuda, takže se to teď pokusím trochu zamotat, ať je nějaká sranda :-D Jako vždycky moc prosím o komentáře, vždycky mě moc potěšíte, ste na mě moc hodný :-) takový čtenáře by si přál každej (jen kdyby vás bylo víc :-D) Užijte si čtení…Vaše Maggdinka♥

Něco se tady děje

"Tak jak se cejtíš? " políbil Sirius Jess na čelo. Už začala po vánocích škola, a tak Jessicu převezli od Svatého Munga na ošetřovnu do Bradavic.
"Ale jo, cejtim se skvěle a hlavně zdravě. " usmála se Jessica.
"No, máš štěstí, že to byl jen střední otřes mozku, mohlo to dopadnout daleko hůř. "
"Co James a Lily, furt se hádaj? Doufám, že se poučili, co jejich hádky a štěkání přináší. " ušklíbla se Jess.
"Víš, že to i docela zabralo? "
"To je dobře. Kde je vůbec brácha? "
"Má trénink, však ho znáš. " vysvětloval Sirius Jamesovu nepřítomnost.
"Děláš si srandu? Dyk je leden. " kroutila Jessica nevěřícně hlavou. Její bráška je fakt blázen.
"Dyk ho znáš. Přísnej kápo, kterej svůj tým dře. Na druhou stranu se to ale vyplácí, Nebelvír pořád vyhrává. "
"To je taky pravda. Brácha famfrpálem žije. " usmála se Jess. Byla na bráchu pyšná.
"Už víš, kdy tě propustěj? "
"Snad už za pár dní. Madame Pomfreyová říkala, že s otřesem mozku si musím aspoň tejden poležet a už sem tady šest dní, tak to snad bude. " doufala Jess. Už jí to tady fakt nebavilo. Od rána do večera se jenom nudila. První dva dny prospala, ale když se to zlepšilo, pořád spala míň a míň. Neměla tady co dělat, i když jí Lily nosila úkoly, aby toho zameškala co nejmíň. Školu nikdy moc neřešila, ale teď jí nějaká práce přišla vhod.
"Tak to je super. Vim, že se tady nudíš. No nic, já musim jít. " rozloučil se s ní Sirius a políbil jí.
-------------------------
Jess konečně propustili v sobotu. Skoro celej víkend strávila dopisováním učiva. Přece jen za pár měsíců sedmáci skládali zkoušky OVCE.
"Zlato, vyprdni se na školu, tý si teď užiješ až až. Pojď se radši projít. " přemlouval jí Sirius. Jess by se nedala, kdyby jí nevytáhl na nohy a neprostrčil portrétem.
"Pane Blacku, jestli něco zameškám a neudělám OVCE, bude to na vás. " zalaškovala Jess a objala Siriuse kolem pasu.
"Dobře, slečno Potterová, beru na vědomí. Pokud neuděláš OVCE, můžeš si se mnou dělat, co chceš. " vyplázl na ní Sirius jazyk.
"Hm, to zní lákavě. " začala přemýšlet, co by s ním prováděla. Bylo hodně různých scénářů. "Kam se jdem projít, v lednu? "
"Nemusíme se procházet. Můžeš mě potrestat za to, že sem tě vytáhl od učení a tím pádem tě rušim od učení. " zadíval se na ní svůdně. Ten to s těma holkama vážně umí, pomyslela si Jess. Sám je přemluví, ale dá jim pocit, že to byl vlastně jejich nápad.
Vynořili se v sedmém patře u zdi, kde se objevovaly dveře do komnaty nejvyšší potřeby.
"Tak ty takhle jo? " ušklíbl se Sirius.
"Neřikej, žes to nezamejšlel. " podívala se na něj jako pod rentgenem.
"Dobře, vyhrálas. Máš mě přečtenýho. " zasmál se. Jessica prošla třikrát kolem zdi a objevily se dveře. Vešli dovnitř a před nimi stála veliká postel s nebesy.
"No teda, tomu řikám překvapení. " hvízdl Sirius obdivně.
"Už mlč a zalez tam. " strčila ho Jess do dveří a zabouchla je za nima.
"Tak co se mnou hodláš províst? "
"To uvidíš. " pozdvihla obočí. Strčila do něj a Sirius se skulil na postel. Skočila na něj, sedla si na něj obkročmo a začala ho dlouze líbat.
*
"Kde ses flákala? " zašeptala Lily z postele, když se Jessica vrátila do pokoje. Bylo po půlnoci, se Siriusem odešli ze společenky před víc než čtyřma hodinama.
"Byla sem přece se Siriusem. "
"No, čtyři hodiny ste se asi neprocházeli. " ušklíbla se Lily. Jess si sedla vedle ní na postel.
"To neprocházeli. Ani pět minut. Šli sme rovnou do komnaty nejvyšší potřeby. " přiznala kámošce. Podle Lilyina výrazu jí došlo, že Lily pochopila, co tam dělali.
"Hm, takže už i tebe Black nadobro dostal? "
"Přece s nim chodim. Kdybych s nim nechodila, tohle bych nikdy neudělala. Nejsem jak ty ostatní kravky. " bránila se Jess.
"Já to nemyslela zle. Vim, že s nim chodíš. I když sem z toho ze začátku odvařená nebyla, fakt vám to přeju. Vypadá to, že si spolu vážně rozumíte. " uklidňovala jí Lily. Poberty - kromě Remuse - nikdy neměla ráda, ale nějak s nima vycházet musela. Potter je Jessičin bratr a Sirius teď její kluk.
"Jo v pohodě. Já vim, že Sirius s Jamesem nejsou žádný tvoji kámoši, ale sem ti moc vděčná za to, že se snažíš. Kvůli mně. " objala Jessica Lily kolem ramen.
"Takže mi pověz. To bylo s Blackem poprvý? " vyhrkla Lily dychtivě.
"Vlastně ne. " ušklíbla se Jess. Lily vykulila oči.
"Si děláš srandu. A já nic nevim? "
"Promiň. Poprvý to bylo u nás doma. V noci na Štědrej den. " prozradila černovláska.
"No páni, přímo u vás doma. Rodičům pod nosem. " zachechtala se Lily tlumeně, protože ostatní obyvatelky pokoje už dávno spali. Rozhodně nechtěla vzbudit Shelby, to by zas bylo řevu. "A co na to tvůj bratr? "
"Bratr na to nic. Neví o tom. Teda ne oficiálně. Sirius u mě v pokoji jaksi usnul, a když sme se probudili a šli na snídani, James už tam byl. Muselo mu to dojít, když Sirius nespal u něj. " pokrčila Jessica rameny. Ze začátku se trochu bála, že její brácha bude dělat vlny, ale nic jí neřekl, takže se tim dál nezabejvala. Očividně mu to bylo jedno.
"Holka, tak ty se nezdáš. " ušklíbla se Lily obdivně.
"A co ty s Jayem? "
"Já ti ani nevim. Už mě to s nim nějako nebaví. Asi to ukončim. Přece jen je to ještě kluk, neví, co chce a nemáme si ani co říct. " pokrčila Lily rameny. Jí nikdy nedělalo velký problémy se s někym rozejít.
"Já sem ti řikala, že se zajíčkem si nemáš začínat. " rejpla si Jess do kámošky.
"Jaye tady řešit nebudem. Povídej, sou drby o Blackovi, co se vykládaj po škole, pravda? " začala Lily vyzdívat.
"Co tě to zajímá? Aby ses mu mohla smát? " zasmála se Jessica.
"Naopak, pokud je pravda všechno, co sem o něm od ostatních holek slyšela, budu ho spíš obdivovat. " usmála se Lily.
"Pokud si slyšela to samý co já, tak jo, je to pravda. "
"Páni. " hvízdla zrzka potichu. "Blacka sem sice nikdy nemusela, ale v tomhle ohledu ti ho snad začnu i závidět. "
"Hm, tak to už fakt něco znamená. " vyprskla Jessica smíchy.
------------------------
Celý leden utekl nějak moc podezřele rychle. Poslední ročník ve škole je vždycky nejrychlejší. Všechny sedmáky děsilo pomyšlení, že už v červu skládají nejdůležitější zkoušky svého života.
"Tak jak je to mezi tebou a Siriusem? " zeptal se James sestry. Seděli nahoře na astronomický věži a vychutnávali si cigaretu. Byl to jeden z těch večerů, kdy byli spolu sami. To byla taková jejich tradice, měli spolu vždycky dobrý vztahy, tak na sebe nechtěli zanevřít.
"Jak to myslíš? " pozdvihla Jess skepticky obočí.
"Však víš, myslim tak celkově. "
"V pohodě. " pokrčila Jessica rameny, ale když viděla, že její odpověď bráchu neuspokojila, dodala. "Co bys chtěl jako vědět? "
"To já nevim. " típl James cigaretu a zapálil si další. "Spali ste už spolu? " vybafl najednou, až se Jess skoro lekla.
"Cože? " zakuckala se dýmem. "Proč tě to zajímá? "
"Prostě chci vědět, jak bys na tom byla, kdyby tě Sirius pustil k vodě. "
"Proč by mě měl pouštět k vodě? A když tě to tak moc zajímá, tak jo, spali sme spolu. Stačí? " vyklopila. Bráchovi nechtěla lhát, když už se zeptal, musela mu odpovědět.
"Nezdá se ti, že se Sirius v poslední době chová nějako divně? " změnil James téma hovoru.
"Co tim myslíš? " nechápala Jess, kam tim bratr míří.
"Já ani nevim. Jen mi přijde, že je nějako víc roztěkanej a tak vůbec. Skoro každej večer chodí pryč. "
"Skoro každej večer je taky se mnou. A vůbec mi nepřijde nijak roztěkanej nebo divnej, je stejnej jako vždycky. " pokrčila Jessica rameny. Vůbec nevěděla, o čem to James mluví. Sirius byl úplně normální, choval se furt stejně.
"No, nejspíš máš pravdu. Asi sem jenom paranoidní. Bojim se totiž, že ti ublíží, to je všechno. " připustil Dvanácterák.
"Měl bys trochu svýmu kamarádovi věřit a měl bys věřit mě. Kdyby se Sirius nějak změnil, poznám to jako první. " objala bráchu kolem ramen. "Pojď, už půjdem. Máme ještě dost práce a nechce se mi ponocovat, sem strašně utahaná. "
Zvedli se a šli zpátky. Když došli do společenky, u stolu byla jen Lily a Remus. James se posadil k nim a Jess šla do klučičího pokoje, chtěla Siriuse vytáhnout.
Vyběhla nahoru do jejich pokoje, ale nikdo tam nebyl. Až na chrápajícího Petera. Hergot, kde ten Sirius je? James přece říkal, že skoro každej večer někam chodí. To si Jess myslela, že chodí ven jenom s ní, ale on očividně má i jiný aktivity než jen jejich randění.
No co, pokrčila rameny. Třeba má Sirius nějakou zálibu, nebo zase schytal nějakej školní trest o kterym ani neví. Nebo chce bejt prostě jenom občas chvíli sám.
"Kde máš Siriuse? " podivil se James, když Jessica přišla dolů do společenky sama.
"V pokoji není, asi se šel projít. " pokrčila Jess rameny a přisedla k nim. Vyndala z tašky učení a pustila se mlčky do práce. James zpozorněl. Že by měl přece jen pravdu a Sirius se choval nějak jinak?
*
Sirius seděl na lavici v jedný z opuštěných učeben. Čekal tady už skoro čtvrt hodiny, ale to mu nevadilo. Věděl, že už je po večerce, tak musej bejt studenti opatrný, aby nenarazili na Filche, nebo paní Norrisovou.
Poslední dobou pořád jen přemejšlel. Byl poslední rok v Bradavicích a konečně se poprvý zamiloval. Do holky, která ho měla ráda taky a se kterou si skvěle rozuměl po všech stránkách. Nikdy nedoufal, že může něco takovýho cejtit.
Vždycky si myslel, že ta necitlivost v jejich rodě ho nějak zdeformovala. Že to neustálý opovrhování a mučení ze strany jeho rodičů ho nadobro zbavily duše a schopnosti opravdu milovat. Myslel, že proto si vždycky vybíral holky jen pro zábavu a sex. Jenže letos se všechno změnilo a byl naprosto nadšenej.
Otevřely se dveře. Nedočkavě vyskočil na nohy a usmál se.
"Viděl tě někdo? " zeptal se obezřetně.
"Neboj, dávala sem si pozor. " usmála se a přišla k němu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vulpi Vulpi | 17. května 2011 v 14:42 | Reagovat

Ouvééj!Hey já tě obdivuju!

2 Koki Koki | 17. května 2011 v 17:25 | Reagovat

Skvělý, skvělý, skvělý. Ale to se nedělá takhle lidi napínat. Kdo pak má vědět co si má o tom závěru myslet. :-D  :-P  :D  8-)

3 Vulpi Vulpi | 17. května 2011 v 19:38 | Reagovat

[2]: Mám stejný názor ;)

4 hplovehp hplovehp | Web | 17. května 2011 v 19:56 | Reagovat

[2]: musím souhlasit. Jsem napjatá jak guma v Hagridových trenkých. Tak honem další kapču, hodně mě to zajímá. :-)  :-)  :-)

5 R.L.M. R.L.M. | 17. května 2011 v 20:42 | Reagovat

aLe to se nedělá :-D
Takhle mě napínat :-D

6 R.Z. R.Z. | 17. května 2011 v 20:43 | Reagovat

Tak honem další, kapču, Já už vidím ten monokl na Siriově tváři :-D

7 Leeya Leeya | 18. května 2011 v 15:49 | Reagovat

Honem, honem, další kapču.
Já už vidím ten monokl, jéé ten bude velkej, James bude asi porádně nasranej, co? :-D  :-D

8 Roxana Roxana | 19. května 2011 v 13:50 | Reagovat

Další!!
PROOOSÍÍÍM!
Jinak super kapitola :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama