Everybody should have his own world...

Březen 2011

Tak opět tady - na jak dlouho?

30. března 2011 v 19:27 | Maggdinka |  Keci kolem blogu
Tak sem opět tady! Brácha přeinstaloval Windows, tak uvidíme, jak to půjde. Každopádně si nedělám moc velký naděje, že tenhle krám bude dlouho v pořádku. Myslim, že za chvíli beztak zase exne, a snad se konečně dočkám svýho vysněnýho notebooku.
Teď ke kapitolám. Mám napsanou Elitu, chci jí zveřejnit a najednou - WTF? Furt mi to tady píše, že mám v článku moc znaků, přitom to je dýlka, kterou dávám vždycky. Zkoušela sem to rozpůlit - furt velký. Kurňa nechápu, jak můžou bejt dvě stránky ve wordu velký! Nevíte co se to tady děje? To je snad nějakej error nebo co. Já se těšim, jak konečně něco přidám a najednou tohle. To bych musela rozdělit na pět částí, aby to snad přijali! Jak to máte vy, taky máte potíže?
No, snad to nějak vydejchám a brzo něco zveřejnim. Zatim se mějte krásně a skládejte básně ;-)...Vaše Maggdinka♥

Další výpadek

13. března 2011 v 20:45 | Maggdinka |  Keci kolem blogu
Ahojky všichni. Jak už ste si ráčili všimnout, zase sem dlouho nic nepřidala. Měla sem teď angínu což by nevadilo, jenže mi zase službu vypověděl počítač. Teď sem si pujčila notebook od mamky, ale kapitolu nestihnu přidat. Kompu půjde buď do opravny nebo mi naši koupěj notebook, každopádně se moc předem omlouvám, že se jen tak nějaká kapitola neobjeví. Strašně mě to mrzí, kor teď když mám tolik nápadů a taky kvůli vám. Všechny nápady si zapisuju do sešitu, ale teď to nestihnu přepsat. Takže prosím pokuste se být trpělivý jako já, snad už to brzo skončí a já budu mít pokoj a zase bude všechno OK. Mějte se pěkně a doufám, že se brzo ozvu....Vaše Maggdinka