Everybody should have his own world...

9.kapitola - Velká holka - II.část

22. února 2011 v 19:34 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Tak je tady slibovaná druhá část. Je hodně krátká, ale je to jen dokončení k tý části ze včerejška. Nic moc se tam neděje, už sem nevěděla jak pokračovat, protože sem tuhle kapitolu poprvý psala snad před dvěma měsícema, takže si fakt nepamatuju co tam přesně bylo. Snad se to i tak bude líbit :-) opět jako vždy budu vděčná za všechny vaše komentáře a čím delší, tím víc mě potěší....Vaše Maggdinka♥
PS: Zejtra, nebo nejdýl ve čtvrtek dodám kapitolu k Potterovým s.r.o. :-)


Velká holka - II.část


********************
2.část
********************
"Ať žijou umělý prsa! " pozdravila sem ostatní, jakmile sme s Remym vešli do salonku.
"Až na věky! " to mi k velkýmu překvapení odpověděla Lily. Jen vejdu do dveří, už se kácim smíchy, to není možný.
Jak sem předpokládala, za tu dobu co sme byli pryč - pro představu to byla přibližně jen půl hodina - se tady z toho stal chlív. Peter chrápal kdesi pod stolem, Jenny, Mike, Emma a Sarah hráli na zemi flašku a Lily tancovala s Jamesem a oba předváděli dost podivný kreace. Na to už sem si zvykla, ale to že tancovali spolu bylo trochu divný. Lea seděla v křesle hlavou dolů a srkala medovinu. Divim se, že jí v týhle poloze ještě nevyvrhla. Sirius a Susie byli kdesi pryč. Ajéje, bráška Mike ségru neuhlídat. Pokud šla Susie někam se Siriusem a byla nevinná, teď už rozhodně nebude. Ten Black je prostě hovado, já to řikám furt.
Jak viděli, že sme přišli, hned přestali s tim co do tý doby dělali a šli si sednout.
"Byli ste tam nějak dlouho. " zpražila nás Emma káravým pohledem.
"Hele, nedržkuj. Byli sme tam jen půl hodiny. Abys věděla, mě se sem vůbec nechtělo. " vyplázla sem na ní jazyk. Ona mi ještě bude něco vyčítat ne? To určitě.
"Kde je vůbec Susie a Sirius? " zeptal se Remy, kterej už to taky zaregistroval. No postřeh moc dobrej nemá, to já si toho všimla už jak sme sem přišli.
"Někam se zdejchli chvíli po vás. " zabručel Mike nevrle. Hned mi bylo jasný, že netouží po ničem jinym než Siriovi rozbít držku. Chlapec si docela koleduje, nechtěla bych chytit ránu od kluka jako je Mike. Má na sobě dost svalový hmoty.
"Do háje, kde je něco k pití? " zabručela sem. Oslava mejch narozenin a ani se ke mně nedostane pití. "Emm hoď po mě tu whisky. " ukázala sem na flašku, která stála na stole kousek od Emmy.
"Au! " to je pako! Ve společnosti těhlech lidí nemůže člověk nic říct obrazně. Ona jí po mě vážně mrskla a trefila mě přímo do hlavy. Ještě se tomu drze směje.
"Emmo, nesmíš mě brát tak vážně! " sprdla sem jí, aby se uklidnila. Potom sem si pořádně lokla rovnou z lahve a aby můj miláček nezůstal na suchu, dala sem velkoryse napít i jemu.
Tim se to celý rozeběhlo zase nanovo. Začali sme pít a bavit se. Každou chvíli ze sebe někdo sypal jednu volovinu za druhou a těžko vybrat, která byla největší. Každopádně sem si jistá, že moje bránice jen tak neochabne. Ještě že se furt tlemim, aspoň si tak uchovávám poměrně pevný břicho. Asi po půl hodině přišli Sirius a Susie.
Všichni sme napjatě čekali Mikovu reakci, protože jako starší brácha vždycky ségru bránil, zvlášť před hovadama typu Sirius.
"Jé moje sestřička a Sirius! " uculil se Mike připitoměle. Uf, je to v suchu, už je dost mimo, takže mu to nevadí. Začal Siriuse objímat. Ten samozřejmě vůbec nechápal, co se to děje.
"Mám to u tebe schovaný, Šlapko. " pošeptala sem Siriusovi, když se vymanil z Mikova sevření a sednul si vedle mě.
"Co tim myslíš? "
"Buď ráda, že se mi podařilo Mika ožrat, jinak by ti na místě rozmlátil hubu. " vysvětlovala sem. Což byla pravda. Furt sem do Mika něco nalejvala a pořád ho nutila si se mnou připíjet. Co bych neudělala pro Siriuse, nikdy bych nedovolila, aby ho někdo zmlátil. I když uznávám, že by si to někdy docela i zasloužil.
"Tak díky, Sam. " mrkl na mě vděčně. Díky za uznání chlapče, ještě abys nadával. Opět sme se dali do činnosti, ze který nás Sirius a Susie vyrušili - chlastání.
"Kolik je hodin? " otočila sem se na Remyho a aniž bych čekala na odpověď, chytla sem ho za ruku, na který měl hodinky. Štelovala sem si jí před ksicht. Do háje, to musí bejt ten ciferník tak malej? Kdo to má vidět? Kroutila sem mu s rukou tak, že sem chvílema uvažovala, že ji už určitě musí mít vykloubenou. Chudák se tam svíjel na gauči do podivných poloh, ale ani slůvkem neprotestoval. Je statečnej. Konečně sem zaostřila a rozpoznala čas na hodinkách.
"Hele už sou skoro tři hodiny. Docela bych i šla, než dojdem do hradu, tak budou nejmíň čtyři. " ozvala sem se moudře. Nikdy bych nemyslela, že tohle vypustim z pusy. Já byla ta poslední osoba, která by chtěla dobrovolně rozpouštět jakoukoli kalbu, ale byl fakt, že když sme opilý tak nám cesta trvá hodně dlouho.
"Jo, to je fakt, zvedejte se. " podpořil mě můj manžel a všichni sme se začali pomalu zvedat. Ne že by se mi chtělo do tý kosy a břečky jménem sníh, ale nic jinýho nám ani nezbejvalo.
Pomalu sme vyklopýtali do lokálu, kde už bylo mrtvo. Rosmerta uklízela, takže jí asi přišlo vhod, že už se pakujeme a bude mít klid. Udělali sme jí vedle pěknej bordel.
"Siriusek za chvíli předvede šavlovej taneček. " zahihňal se Sirius přiblble, když se motal ven ze dveří.
"Rychle pryč! " zděsila se Emma a vyběhla na ulici. Ten Sirius je vážně pako. On se nikdy ještě po chlastu nepoblil, teda aspoň o tom nevim. Vzhledem k tomu, že sem s nim chlastala dost často, tak bych o tom něco vědět musela. Sirius byl v tomhle oboru vážně mástr. Zase si dělá jen srandu.
Pomalu sme se táhli po cestě z Prasinek. Cestičku co sme prošlapali, když sme sem šli, už zavanul novej sníh. Teďka naštěstí nesněžilo.
"Sem ještě panna, sem ještě panna, každej chlap na mě jenom zírá…" prolítla kolem nás Emma, běhala závějema a mávala rukama. Přitom si zpívala náš song. Musela sem se prostě přidat.
"…nechci být sama, nechci být sama, když se mi láskou srdce svírá. " dokončili sme obě unisono. Tuhle písničku sme složili kdysi ve čtvrťáku při jedný hodině přeměňování. Jo to byl krásnej den. Vymejšleli sme samý kraviny a tlemili se na celou učebnu. Tenkrát sem myslela, že z nás McGonagallovou opravdu švihne. Od tý doby to byla naše hymna, o tom nebylo sporu.
"Uáá! " rozeběhla sem se a skočila do nejbližší závěje. Vzápětí na mě skočila i Emma a po ní všichni ostatní. Takže sme se tam na hromadě váleli všichni u Zapovězenýho lesa a tlemili se jak debilové. Sarah se tam válela po Remym, tak sem jí dala jasně najevo, ať se válí po jinym, že po něm se můžu válet jenom já.
Po deseti minutách válení se, sme konečně vstali a dali se opět na cestu. Všichni sme byli promočený až na kost, ale co, za chvíli budeme už v hradě.
"Doufám, že nebude zavřená brána. " ozval se po chvíli chůze James.
"To neřikej ani z prdele Jimmy! Jestli bude zamčeno, tak jim tu bránu rozsekám, že si z ní profesoři budou moct udělat v létě táborák. " nadávala sem a doufala, že bude otevřeno. Mrznout venku a čekat, až ráno někdo odemkne, se mi fakt nechtělo.
Konečně sme byli na louce u jezera. Na lávce která vedla přes jezero na nádvoří sme se sekli dalších přibližně dvacet minut, protože Emma si vyšplhala na zábradlí a vyhrožovala nám, že skočí dolů a zabije je, protože nemá smysl dál žít.
Tlemila sem se a ani v nejmenším jí to nevěřila. Neznám člověka s větší chutí do života, než je ona, takže o nějaký sebevraždě silně pochybuju. Jenže když k tomu začala hystericky řvát a dokonce se jí po ksichtě začaly koulet slzy, poznala sem i já, že je tady něco v nepořádku. To bylo určitě tim chlastem.
Musela sem donutit Mika a popostrčila ho, ať jí domluví. Kdybych to na ní zkusila já, už by se pustila svině. Mike jí tam chvíli přesvědčoval jak je úžasná a že jí maj všichni rádi, také jí nakonec přesvědčil. Ona se až moc horečně chytila kolem krku a nechala ho, aby jí vzal do náruče a sundal. Tss, beztak tu scénu udělala jen proto, aby sbalila Mika. Konečně sme se mohli přesunout do hradu.
Brána byla přes naše obavy naštěstí otevřená. Já toho Brumbála prostě žeru. Určitě ví, že mám dneska narozeniny a protože nás už párkrát v Prasečáku potkal, tak mu bylo jasný, že to půjdeme nějak oslavit. Do háje teď mě napadá, jak sem mohla zapomenout pozvat Brumlu? No je toto možné?
Ve hradě byla tma jako v pytli. I když všichni chrápali a asi by sme neměli bejt moc hlučný, hlučný sme teda byli. Řvali sme na celej hrad možná víc, než bylo nutný. Vůbec bych se nedivila, kdyby se tady každou chvíli vynořil Filch s tou svojí mňoukající příšerou.
Kluci s náma došli až před náš pokoj. Holky vpadly dovnitř a kluci nás nechali s Remym o samotě a ujistili ho, že na něj počkaj někde dál.
Konečně sme zůstali sami. Chvíli sme se jen tak líbali a objímali.
"Krásný narozeniny, Sam. " pošeptal mi Remy. Tohle nikdy neomrzí.
"Děkuju ti. " ušklíbla sem se. "Tak dobrou noc. "
"Dobrou. " popřál mi a dal mi pusu na čelíčko, aby se mi dobře usínalo. Potom se rozeběhl za klukama. Ještě sem tam stála a zírala do tmy, kde mi můj boban před chvílí zmizel z očí. Ježiš, mě je s nim tak dobře. Tohle sem ještě k žádnýmu klukovi ještě necejtila. Vždycky šlo spíš víc o tělesně založený vztahy, s Remym to bylo hlavně o citech. Bylo zvláštní jak se on měnil po mým boku, stejně jako já po jeho.
Nikomu to neřikejte, ale já ho asi miluju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | 22. února 2011 v 19:36 | Reagovat

Jupíííí! Konečně nové kapitolky :D

2 herma herma | Web | 22. února 2011 v 22:03 | Reagovat

Ani nevíš, jak si mě potěšila... já už se těch Potterovrjch s.r.o. nemůžu dočkat :-D
Jo a prej děláš autoškolu, tak povný nervy... Budu na tebe myslet, až budu mít jízdy ;-)

3 hplovehp hplovehp | Web | 23. února 2011 v 17:11 | Reagovat

Maggdinko, jako vždy žůžo.
Tvoje povídky by se měly číst ve školách místo těch v čítankách. Mimochodem co vím, byly v těch čítankách samý kraviny.
Takže vážení, kdo je pro Maggdinku jako povinnou četbu?

4 Koki Koki | 23. února 2011 v 18:29 | Reagovat

Prostě perfektní!!!!!!!!!!!!! :-D  :-P  :D  8-)  :-)

5 Lily Evans Lily Evans | 31. března 2012 v 19:14 | Reagovat

Pěknýýýý!!!!!! A prej: ,,Sem ještě panna, sem ještě panna!!!!! Božííííí!!!!!! :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama