Everybody should have his own world...

9.kapitola - Velká holka - I. část

21. února 2011 v 21:35 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Tak sem to nakonec stihla ještě dneska. Tohle je jen první část oslavy, zítra snad dodám druhou. Jak už
jsem se jednou zmínila všechny kapitoly co sem napsala a měla v kompu se mi smazaly, takže to musim psát znova. Tohle je jedna z nich. Snad se mi to dobře povede i na podruhý. Moc si čtení užijte a jako vždy budu moc ráda za všechny vaše komentáře….Vaše Maggdinka♥
PS: Pokud vám dělají problém trochu choulostivé a intimní scény tak to asi úplně není kapitola pro vás.

Velká holka - I.část

Že nevíte, co je dneska za den? Sedmnáctýho listopadu! To datum vám ale asi nic neřiká. Jde o to, že dneska mi je sedmnáct a sem tudíž plnoletá. Juhú!
Asi se divíte, proč mi je sedmnáct, když sem v šestým ročníku. No ono je to tak, že každého kdo jde do Bradavic musí bejt jedenáct. Kdybych šla o rok dřív tak bych šla v deseti chápete? Dokonce sem z nás všech nejstarší, což je bomba. Dokonce skoro o měsíc starší než Sirius.
Den mejch narozek vyšel přesně na pátek, což je super. Kluci v čele s Remym slíbili, že pro mě přichystaj oslavu. No nemám já to skvělý bobany?
V pátek po škole sme se s holkama jako velká voda přihrnuly do Nebelvírský společenky. Proč my přijde, že sou vždycky všichni z naší návštěvy strašně "nadšený"?
"Zdár! " skočila sem ze zadu Remymu kolem krku. Chudák, když souhlasil že se mnou začne chodit, ještě nevěděl, co ho čeká. No hold si bude muset zvyknout. Kecly sme si vedle nich na volný křesla.
"Tak jak dneska? Čim mě překvapíte? " zamrkala sem nenápadně, aby moje nadšení nebylo tak vidět.
"Co tim myslíš? " zatvářil se Black nechápavě.
"Měli ste pro mě připravit oslavu a neřikejte mi ani z prdele, že ste na to zapomněli! " vyjela sem. To ať neřiká ani ze srandy, chlapeček.
"Buď v klidu, všechno je připravený. Sejdeme se v sedm u hlavní brány. " uklidnil mě Remus a dal mi pusu na čelo.
"Takže jdeme do Prasečáku? " ušklíbla sem se nadšeně.
"No jasně, kam taky jinam. " mrknul na mě můj boyfriend.
*
V sedm sme už s holkama netrpělivě stepovaly před hlavní bránou. Kluci šli jako vždycky pozdě. Dokonce pozvali i sestřenku Jenny a Susie a Mika, se kterejma sme hráli schovku. Tim si u mě udělali velký bezvýznamný mínus.
Konečně došli a my vyrazili. Hned jak sme vyšli, začala sem nadávat, proč sme nemohli jít tajnou chodbou v suchu hradem, když je všude nejmíň metr tý bílý sračky co si drze přezdívá sníh. Já totiž sníh nesnáším, já sem spíš řekněme letní typ.
Brodili sme se závějema, což bylo kapánek nepraktický. No co, trocha mokra neuškodí.
"Uáá! " Emma se rozeběhla a skočila do tý široko daleko největší závěje. Pak se strhla bitka, všichni po sobě začali házet koule, ale mě se vyhejbali. Taky věděj proč, já když se naštvu tak dokážu bejt dost agresivní.
Sirius přiběhl zezadu k Remymu, kterej mě držel za ruku a narval mu za krk sníh. Za tohle bych ho zabila.
"Ses posral u perníkový chaloupky, ne? Rozluč se se všema Švejka holkama Tichošlape! " zachechtal se Remy a pustil se do Siria. To je tak hezkej pocit, aspoň jednou si přijít oproti nim rozumná a dospělá. Mike dokonce narval Emmu kamsi do křoví. Ach ta láska nebeská!
Konečně sme došli až k Prasinkám. No to je dost, docela mi začaly mrznout nohy. Zalezli sme jak sem předtím předpokládala, ke Třem košťatům. Nesedli sme si ale do lokálu, pro dnešek kluci zamluvili zadní salonek, kterej máme na celej večer pro sebe. Tomu řikám narozeninovej luxus.
Vevnitř to bylo fakt docela velký, to sem valila bulvy. Nevěděla sem, že Košťata sou tak velkej barák. Byly tady pohovky, křesla, stolky a velkej krb. Hned za náma přišla Rosmerta pro kluky, aby si donesli to objednaný pití. Vrátili se zpátky se dvěma bednama plnýma chlastu. No líbí se mi to čím dál víc!
Posedali sme si a James se Siriusem se ujali rozlejvání Ohnivý whisky na přípitek. Pak všem podali skleničky. K mýmu zděšení se k pronesení přípitku zvedla Emma. To bude zase nějaká naprosto neuvěřitelná kravina.
"Takže…" odkašlala si Emma a všichni sme se začali tlemit. Na slově takže není nic k smíchu, ale když to řekne Emma tak vám přijde vtipný i slovo okurka.
"Takže Sam, dneska ti je sedmnáct a seš plnoletá. Já osobně bych takovýho retarda jako ty vůbec nezplnomocnila, ale co se dá dělat. " no hej! Dovol? Jakej retard? Já jí dám.
"Doufám, že nezačneš bejt nedej bože rozumná a budeš pořád taková jako doteď, páč taková seš nejlepší. " ušklíbla se Emm a pozvedla skleničku. Kdybych neměla permanentně vyschlý slzný kanálky, tak bych už asi řvala, tak dojemnou věc sem od Emmy ještě neslyšela.
"Na Sam! " křikla Emm.
"Na Sam! " vykřikli ostatní a začali sme si přiťukávat. Ode všech kluků sem vyfasovala pusu na tvář. Oh my god, od tolika kluků v jedinou minutu sem pusu ještě snad nedostala!
Začali sme pít a dobře sme se bavili. Dohodli sme se, že dárky mi daj až zejtra, protože by bylo zbytečný, aby se sem s nima táhli a já bych beztak polovinu z nich na zpáteční cestě poztrácela.
Na krbu tam bylo dokonce takový starý rádio na kterym se dala naladit jedna dobrá kouzelnická stanice, takže sme začali tancovat. Sirius se tam kdesi válel s Leo po podlaze, ani radši nechci vědět, co tam dělali a Emma s Mikem, Susie a Jenny tancovali na stole.
"Hej Leo, ty vypadáš jak Bejby Třpytka při jeho Hot guys paradise. " zachechtal se James a já vyprskla whisky, kterou sem právě pila na Petera, kterej seděl naproti mně.
"Co to meleš? " urazila se Leona dotčeně. Aby ste rozuměli, bejby Třpytka je nejslavnější kouzelnickej transexuál kterej vystupuje v Londýně v baru Teplej klín. Hot guys paradise je jeho show, která je proslulá po celym kouzelnickym světě. Všichni sme chytili záchvat smíchu, kterej nešel zastavit. Když už Jimmy něco vyblije, tak to vážně stojí za to.
"Jdu vymočit rákos. " zvedl se Sirius a se šarmem sobě vlastním nám oznámil, že jde na záchod.
"No páni Tichošlápku, to sou vážně upnutý džíny. " ušklíbla sem se, když sem zaregistrovala co má ten showman na sobě. Ty džíny byly těsnější než bylo třeba a vyniklo v nich opravdu všechno.
"Jo, kdyby kejchnul, švy těch riflí mu tutově ukrojej celej vercajk. " zahejkal James smíchy. No bože můj, já sem vážně mrtvá. Mám pocit, že sem zapomněla, jak se dejchá. Jimmy prosím ty už dneska mlč, pro dobro nás všech!
"Nezdejchneme se někam? " otočila sem se se šeptem na Remyho, na kterým sem momentálně seděla.
"No já nevim, je to tvoje oslava a nebylo by asi moc dobrý, abys jenom tak odešla. "
"Ale prosimtě, sou to moje narozeniny ne? Oni to pochopěj. Navíc to, že my dva odejdem rozhodně nezabrání tomu, aby se bavili. " zkusila sem na něj psí oči.
"Je libo pohled piclé laně? " ušklíbla sem se ještě jednou. Remy se začal smát a zvedl se.
"Kam si vy dva myslíte že dete? " ozvala se Emma. No jo, ta aby nedělala problémy.
"Na chvíli se zdejchneme, nenechte se rušit a pokračujte bez nás. Za chvíli sme tady. " mrkla sem na ní.
"No, že máš ty narozky. Dneska ti odpustim všechno! " vyměkla. Já mám tak velkorysou kámošku, že mě nechá jít s vlastním klukem pryč. Vypadli sme s Remym na chodbu.
"No ale kam půjdem? " otázal se mě. Toť velice chytrá otázka. Dveře naproti vedly hned do lokálu, tam asi nepůjdem, to by lidi čuměli, co by sme tam začali dělat. Dala sem se na průzkum dalších dveří. Jedny vedly do něčeho, co vypadalo jako kuchyň. Další na dívčí záchody a další na pány. Tady sem se zasekla v záchvatu smíchu, ty mušle sou tak hrozně vtipný! Remy mě musel násilím odtáhnout.
Konečně sme našli dveře, který náš problémek vyřešily. Byl to jakejsi přístěnek, válely se po podlaze hadry, košťata a nějaký čistící prostředky. Zalezli sme si tam.
Kecla sem si na kupu nějakejch hadrů a Remy se svezl ke mně. Chvíli sme jen tak seděli, tulili se k sobě a mlčeli. Zvláštní, že v jeho přítomnosti nemám takový nutkání pořád mluvit, jako obvykle.
"Kde sme začali, tam sme taky skončili. " prolomil Remy ticho a i když tady byla tma jako v pytli, bylo mi jasný, že se šklebí. Oba sme si vzpomněli na naši schovku v přístěnku v Bradavicích.
"Sem rád, že sem s tebou. Sem s tebou tak šťasnej a sem rád, že ses nedala odradit tím co sem a překecala si mě. " pokračoval Remus. Už zase začíná s tou ohranou písničkou - Já sem zlej vlkodlak, všichni se mě bojte.
"Já mám na překecávání druhejch talent. " uchechtla sem se. Vzápětí mi pusu zacpal svým jazykem, takže i kdybych chtěla něco říct, nemohla sem. Začali sme se líbat, ale poněkud víc vášnivě než kdy jindy. No taky že sme měli už trochu připito.
Najednou mi Remy začal rozepínat mikinu. Páni hošan se vážně nezdá, to sem si myslela, jak si ho budu muset vycvičit a on se zatím docela vyzná. Co se divim, už od prváku sdílí pokoj s Jamesem a Siriusem, to na něm nějaký následky zanechat muselo.
Hned po mikině mi sundal i tričko, takže sem tam seděla jen v podprdě. Ne že by tady bylo úplný teplo, ale to mě v tu chvíli bylo vážně fuk. V takový chvíli si člověk nějakou zimu ani neuvědomí.
Začal mě pomalu líbat od pusy dolů. Nejdřív na krku, trošku mě i kousal, až mi naskočila husina. Z tý zimy to ale nebylo, já mám totiž kousání a škrábání strašně ráda, jestli mi rozumíte.
Od krku se přesunul níž, takže mě líbal na prsou po celým obvodu podprsenky. Po chvíli se zase přesunul níž a líbal mě na břicho a potom i na pupíku. Tohle ať nedělá, asi ho na to brzo upozornim, protože tady jinak za chvíli začnu řvát blahem. Na pupík já sem strašně citlivá. Níž už se bohužel nedost a vrátil se zase k puse.
Chvíli sme se opět vášnivě líbali, tak sem ho taky vysvobodila z mikiny, přece tam nebudu mrznout sama ne?
Najednou mi zajel rukou do kalhot. Páni! Řeknu vám, že tohle vůbec není špatný. Ach bože, jestli nepřestane, tak se asi zblázním. Z pusy mi vylítlo pár slastných vzdychů, což musel určitě slyšet. No ještě aby mu to vadilo, že se mi to líbí.
Po chvíli už sem oddychovala zprudka a trochu přerývaně, nemohla sem pořádně popadnout dech. Přestal.
Já se sice ráda nechávám rozmazlovat, ale nechci nikomu zůstat nic dlužná. Ráda rozmazluju v tomhle ohledu druhý a řekněme, že sem lehce dominantní typ, takže musim mít vždycky navrch.
Rozepla sem mu kalhoty a pustila se tentokrát do práce sama. Podle jeho výrazu, kterej sem už viděla, protože sem dost přivykla tý tmě, se mu to asi vážně líbilo. Nechci se chválit, ale v tomhle já sem vážně mistr. Ale nemyslete si o mě nic špatnýho jo?
Když už svoje pocity začal projevovat trochu víc nahlas, přestala sem. Přece jen sme na oslavě a vedle sou kámoši, který na nás čekaj a asi by nám nepoděkovali, kdyby sme tady zkejsli moc dlouho.
Chvíli sme vedle sebe jen tak leželi a drželi se za ruce. Tohle je vážně hezká chvíle. S romantikou si zrovna netykám, ale Remy je moje první láska, takže tohle je trochu jiná situace než jindy.
"Jsi skvělá. " zašeptal Remy a dal mi pusu do vlasů.
"Já vim. " uchechtla sem se. "Já sem prostě mistr. " zasmál se. Skromnost mi hold nechybí. No co, každej sme nějakej. "Ale víš co? Ty taky nejseš vůbec špatnej. " dodala sem, abych všechnu smetanu neslízla jenom já.
"Je mi s tebou vážně dobře, Sam. "
"To mě s tebou taky. Ani nevíš, jak dlouho a jak moc, sem do tebe byla zabouchnutá. A najednou tě mám. " usmála sem se a jako důkaz mu dala polibek.
"Asi by sme měli jít. " ozval se po chvíli.
"Ale co by sme chodili. Mě je takhle docela dobře. " protestovala sem razantně.
"Sme tady už docela dlouho, je to blbý. Je to tvoje oslava a oni sou tví kamarádi, tak bys měla bejt i s nima, se mnou můžeš bejt kdykoli. " nenechal se odbýt.
"Oni by to pochopili. " nedala sem se já. "No jo, tak jdem. " zabručela sem, když sem viděla, jak se na mě podíval.
Zvedli sme se a začali hledat svoje svršky. Mikinu sem měla na zemi a triko viselo na násadě jednoho opřenýho koštěte. By mě zajímalo, jak se tam dostalo. Oba sme se oblíkli a vylezli z přístěnku.
Hned jak sme vyšli, narazili sme do nějakýho chlapa, co šel zrovna ze záchoda.
"Ale, mládež si užívá. " ušklíbl se a zamrkal na nás. Prosimtě nech si ty keci, běž domů za starou a pěkně jí popros, třeba si taky dneska v noci užiješ.
Jak vešel do lokálu, přitiskli sme se k sobě a ještě jednou políbili takhle v soukromí. Ani nechci radši vidět ten chlív ve kterej se salonek proměnil, když sme byli pryč. Chlívek se stádem dobytků.
Otevřeli sme dveře a statečně vkročili dovnitř.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | 22. února 2011 v 14:54 | Reagovat

joooo! nová kaspča!!!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-)  :-)  :-)  :-D  :-D

2 Miška Miška | 22. února 2011 v 14:55 | Reagovat

*kapča

3 Koki Koki | 22. února 2011 v 16:37 | Reagovat

Skvělýýýýýýýýýýý :-P  :D  8-)

4 hplovehp hplovehp | Web | 22. února 2011 v 18:34 | Reagovat

Maggdinko, já tě žeru!
Bejby třpytka... omg ..
A Siriovi těsné džíny...no comment
honem druhou půlku, by mě zajímalo, co se stalo v salonku.
Ses posral u perníkový chaloupky, ne?
Boží, boží, boží
Budu používat některé ty hlášky.
Jo a mimochodem v brzké době můžeš na mém blogu očekávat příval povídek a kapitol.
Múza útočí!
A já jak mě napadne nápad na povídku,Který se mi líbí, nedá mi pokoje dokud ho nezapíšu někomu neukážu nebo nezveřejním.
Jinak přeju šťastné složení zkoušek řidičských, zdraví, štěstí a hodně otravnou múzu, abychom měly co číst!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama