Everybody should have his own world...

10.kapitola - Mejdan roku - I. část

25. února 2011 v 16:03 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Takže je tu opět nová kapitola. Minule měla Sam narozeniny, teď to čeká někoho dalšího. Víte koho? Listopad skončil a nastoupil prosinec a než se naši kamarádi vydají na vánoce k Potterovým, je tu ještě někdo, kdo oslaví plnoletost. Doufám, že si kapitolu užijete a jako vždy moc prosím o komentáře…Vaše Maggdinka♥
PS: Tahle kapitola má opět dvě části, druhou dodám během víkendu, dneska už to nestihnu večer mám ples ;-)

Mejdan roku
Lidi povim vám, že tenhle rok utíká nějak rychle a to sme teprve v šesťáku. Za chvíli budou vánoce, docela mě to děsí. Teda ne vánoce, na ty se těšim, protože pojedeme všichni k Jimmymu. Už je to domluvený. Děsí mě právě to, jak rychle všechno utíká.
Za pár dní má Sirius narozeniny, což mě nepředstavitelně štve. Doteď sem ho mohla buzerovat, že sem starší a plnoletá a najednou z toho bude prd. Vůbec mi nedošlo, že nebudu jediná, kdo bude moct kouzlit, až budeme u Potterů mimo Bradavice. Plánovala sem, jaký sviňárny tam budu komu dělat a Sirius se v nich objevoval dost často. Na druhou stranu by mi mohl pomoct, lepšího parťáka na voloviny bych nenašla, takže je možná dobře, že bude moct kouzlit i on. Nechtěla bych bejt v kůži ostatních, muhehe.
Jediný co mě dost znepokojovalo, že se ještě neobjevili zprávy o tom co a jak bude Sirius oslavovat. Počítala sem s tim, že to bude největší pařba roku, přece jen Blackovi není sedmnáct každej den. Jenže zatím nám nikdo nic neřek. Bylo mi jasný, že něco kujou, jenže bez Remuse. Možná je napadlo, že by nakonec podlehl mým výslechovým schopnostem a vyžvanil mi to. Každopádně se na tom podíleli jen Sirius a James.
Divný bylo to, že nikdo o ničem nevěděl, ale byla pozvaná půlka školy, nebo se o tom aspoň mluvilo. Každej, koho sem slyšela, mluvil o tom, že de na tu Blackovu oslavu. Což mě docela zaskočilo. Sem myslela, že to bude oslavovat jen s náma, ale on chce očividně pozvat i Filche.
Ve středu večer tři dny před Siriusovejma narozeninama sme se s holkama nahrnuly do Nebelvírský společenky. Skočila sem na Remyho, ale žádnej efekt to nemělo. Už si zvyknul a neleká se, ach jo. Obsadily sme prázdný křesla u kluků.
"Tak Siri, co bude s tvejma narozkama? " vyzvídala sem.
"Neboj, všechno se včas dozvíte. " uklidňoval mě Sirius. Velkej efekt to nemělo, moc mě neuklidnil.
"Jen vám řeknu, že to bude velký. " zamrkal tajemně. S těma tajemstvíma ať si vleze někam, já chci pařit!
*
Byl pátek večer a my se válely v pokoji. Ležela sem na zádech na posteli a připitoměle čuměla na nebesa nad sebou. Najednou sem uslyšela slabý vibrace a dunění.
Obě sme se s Emmou zároveň narovnaly a natahovaly uši a ostatní smysly. My dvě sme od přírody zvědavý tvorové a nedalo nám to. Aniž by sme něco řekly, obě dvě sme vylítly z postele a hrnuly se k obrazu.
Vyšly sme na chodbu a dunění bylo zřetelnější. Okamžitě sme se rozeběhly po schodech dolů. Emm jaksi minula jeden schod a sjela po prdeli o patro níž. To je zajímavej a rychlej způsob sestupu, možná to zkusim taky.
Šly sme pořád dolů za tím zvukem, až sme byly v přízemí. Teď už bylo zřejmý, že ten zvuk se ozývá z Velký síně. Že by si domácí skřítci uspořádali mejdan?
Vešly sme do síně a okamžitě nám spadly držky skoro až na zem. Kolejní stoly zmizely a místo nich tady byli menší, mohlo jich být minimálně padesát. Všude byl chlast, chlast a zase jenom chlast. Občas tady bylo i nějaký nealko a občerstvení všeho druhu. U pódia, kde stál učitelský stůl stály velký repráky, ze kterejch duněla ta hudba. Přímo uprostřed stáli James, Sirius, Remy a Peter a šklebili se.
"Siriusku, já tě miluju! " vřískla sem a skočila na něj. Remy vedle něj si významně odkašlal.
"Sorry zlato, já to tak nemyslela. " zaculila sem se sladce na svýho boyfrienda. Pak sem se otočila zpátky na Jamese a Siriuse. "Proč ste nám nic neřekli? To ste spolejhali jen na naši zvědavost, že nám to nedá a sejdem dolů, nebo co? " sprdla sem je.
"Ne, dozvěděli by ste se to, neboj. " mrkl Black. "Běžte se nějak vyfiknout a řekněte ostatním, za chvíli to tady začne. " dodal.
"Oukej, du na sebe hodit nějakej ten párty obleček. " já si na hadry moc nepotrpim, ale když se jedná o takovýhle akce, tak je to se mnou horší než s Leonou. Vtom přišel do síně Brumbál.
"Jamesi, můžete do sborovny. " mrkl na Dvanácteráka. Já sem jako obvykle nechápala. Vyšly sme s Emmou ven a běžely nahoru, aby sme to stihli, za chvíli se sem začnou slejzat ostatní a já nechci přijít jako poslední.
Přilítly sme do pokoje a informovaly holky. Začala velká bitka o koupelnu a zrcadla, já sem byla rozumná a dala se radši do oblíkání. Hodila sem na sebe černý legíny, na nohy obula černý páskový boty zvaný gladiátorky (je na nich hodně pásečků) s podpatkem. Jako vršek sem na sebe hodila něco mezi tílkem a minišaty z flitrů a přes to hodila koženou tříčtvrteční bundu. Mít mámu v módě se vyplatí.
Když se konečně vyprázdnila koupelna, zapadla sem tam. Narovnala sem si hůlkou vlasy do hladka a vytvořila na obličeji párty make-up. Možná nejsem žádná barbína, ale ráda se občas vyfiknu, kor když se jedná o takovýhle mejdlo.
"Raz, dva, tři, zkouška, zkouška…" ozvalo se ze školního rozhlasu a já okamžitě poznala Jimmyho hlas. Tak proto šel s Brumbálem do sborovny, už mi došlo, jak chtěli dát všem vědět o tý oslavě.
"…neváhejte a přijďte do Velký síně. Koná se událost na kterou sme všichni několik dní čekali. Náš milovanej Sirius Black má narozeniny. Oficiální začátek je za půl hodiny, takže na sebe jen něco hoďte a rychle přijďte. " ten náš James je rozenej moderátor. "Jdeme pařit! " zařval naposledy a potom rozhlas utichl. Já toho kluka žeru. Ještě že sme s Emmou tak zvědavý a došly se podívat, co se to děje, jinak by sme to určitě nestihly.
O půl hodiny dýl sme s holkama opustily pokoj a rychle se hnaly do Velký síně. Na těch podpatkách sem se na schodech málem přerazila, jak sem spěchala, abych tam už byla. Když sme vešly dovnitř, byla tady už snad celá škola.
Byli tu lidi ze všech tří kolejí, krom Zmijozelu, ze Zmijozelu tady sem určitě jen já. Hudba hrála a pár lidí už tancovalo. Ostatní se mezi sebou jen tak bavili a popíjeli. Úplně vepředu byli kluci, tak sme zamířili rovnou za nima, kde byl čestnej stůl oslavence a jeho přátel.
"Ááá holky, no konečně. " řval Sirius, jakmile nás zpozoroval. Vypadá to, že už si s pár lidma připil. "Jé, vám to ale sluší. Ste kočky. " zamrkal laškovně.
Přišli sme až k nim a už nám rval do rukou skleničky a nalejval whisky. "Ty seš největší kočka, Sam. " houkl, když došel ke mně a plácnul mě po zadku. Pako.
"Hele Siriusi, brzdi trochu jo? " jeho předchozí čin viděl Remy a hned si mě začal před Siriusem náležitě chránit.
"No tak Moony, mám dneska narozeniny. Víš že to nebylo myšlený nějak špatně. Sam by na sebe nenechala sáhnout, kdyby jí to vadilo, hned by mě dala pěstí, nebo mě zaklela. " ušklíbl se Sirius. Na jeho obranu musim říct, že je to pravda. My sme se Siriusem dobrý kámoši a kdybych měla počítat kolikrát mě plácnul přes zadek nebo mi na něj šáhnul, tak bych to nezvládla. Mě to neva, já sem zvyklá. A má pravdu - kdyby mi to vadilo, tak mu jedna přilítne.
Když Sirius nalil všem, kopli sme to do sebe jako panáka. Pěkně mě to zahřálo, přece jen sem nebyla moc nabalená a v tomhle zatuchlým hradě nebylo nikdy zvlášť teplo.
"Tak Siriusi, už si mě dohnal. Teď sme tady my dva plnoletý. Uvědomuješ si, že sme jediný, kdo bude moct u Potterů kouzlit, až tam pojedem na vánoce? " zamrkala sem na Tichošlápka.
"No jo, vlastně. Hm, to bude bordel. " zachechtal se lišácky. Jde vidět, že sme naladěný na stejnou vlnu a že sdílí můj nápad, že budem ostatní buzerovat. V jejich kůži bych bejt rozhodně nechtěla, protože kdykoli já a Sirius něco vymyslíme, stojí to za to.
"Ach ne, proč? Proč zrovna vy dva? " zabědoval James, kterýmu to taky očividně došlo. Má recht, maj se proč bát.
V devět sem vyskočila na stůl, aby mě všichni viděli a slyšeli. James, šel vypnout hudbu a hned jak ztichla, všichni se začali dívat, co se to děje. Samozřejmě mě hned zaregistrovali, jak stojim na stole, což jejich pozornost upoutalo. Takže sem svůj záměr splnila na sto procent. Z davu se ozývalo šuškání a lomoz.
"Můžete sklapnout? " křikla sem na bavící se hlouček. Wau, takovej respekt. Oni vážně zmlkli. Namířila sem si hůlkou na hlasivky a kouzlem si zesílila hlas, aby mě všichni slyšeli dobře. Já sem docela ráda středem pozornosti, jestli ste si toho ještě nevšimli. Většinou ne záměrně, ale už sem si na to zvykla tak, že se mi to líbí.
"Takže, já bych se ráda ujala přípitku na Siriuse. " začala sem mluvit, můj hlas se rozlejhal celou síní a už i poslední ukecánci zmlkli. Vzala sem do ruky skleničku, kterou jsem předtím naplnila whisky.
"Siriuse známe dlouho a myslím, že většina z nás docela dobře, protože byl vždycky tak otevřenej a komunikativní. " odmlčela sem se a ušklíbla se na Siria, kterej stál hned pode mnou.
"Každopádně dneska ti je sedmnáct Siriusi, takže seš už právně dospělej. Já osobně pevně doufám, že se to nijak neprojeví na tvym chování a že zůstaneš takovej, jakej seš, protože takovýho tě mám nejradši. " v davu to souhlasně zabručelo.
"Doufám, že budeš pořád tak skvělej a kamarádskej a že budeš pořád tak skvělej magor jako doteď. " zachechtala sem se, se mnou i polovina síně. Sirius pode mnou se taky zasmál.
"Takže lidi, na Siriuse! " zařvala sem a pozvedla skleničku.
"Na Siriuse! " zařval celý dav a všichni sme si lokli. Já svojí whisky vypila na ex. Pak sem se chystala na skok ze stolu. Nikdo jinej, kromě Siriuse nebyl po ruce, tak sem skočila na něj. On to tak nějak čekal, takže mě ladně chytil. Přistála sem přímo v jeho náruči.
"Páni Sam, to bylo dojemný. Takovej proslov bych od tebe teda nečekal. Měl sem co dělat, abych se nerozbulel, jako děcko. " uculil se Sirius uznale.
"Kdybys nekecal. " zasmála sem se. Ten je tak vtipnej!
"No dobře, s tim pláčem kecám, ale s tim ostatním ne. Vážně se mi to moc líbilo, udělala si na mě dojem. Sem rád, že sis tu řeč vzala ty. " pousmál se na mě. Ach, já ho mám tak ráda. To je prostě nejlepší kámoš.
Najednou se vedle nám z ničeho nic objevil Brumbál. Vůbec sem nevěděla, že tady je.
"Dobrý večer vespolek. " zazubil se na nás.
"Dobrý večer pane profesor, co vy tady? Vůbec sem si vás nevšimla. " reagovala sem nadšeně na příchod našeho super řídi.
"No Sirius mě pozval, tak jsem přece nemohl odmítnout. " usmál se. "Rose, tobě to dnes velice sluší. " och i ty lichotníku. Ale moje jméno sis mohl odpustit.
"Moc se mi líbil tvůj proslov. " ocenil moji osobitou řeč Brumla. Jde vidět, že má dobrej vkus.
"Oh, děkuji pane řediteli. " usmála sem se, aby se neřeklo.
"No nic, já vás pro tuto chvíli opustím. Bavte se, ale všeho s mírou. " mrkl na nás. Vypadá to, že si ještě pamatuje na naše poslední dostaveníčko u Prasečí hlavy.
"Během večera se určitě ještě potkám. Zatím naschle. " rozloučil se a jak rychle se objevil, tak rychle a nenápadně zase zmizel.
Sedli sme si zase ke stolu a pili. Místo židle sem dala přednost Remyho klínu, přece jen je to pohodlnější a taky víc sexy, než objímat dřevo.
"Nevypaříme se někam? " pošeptala sem mu do ucha.
"No to se asi moc nehodí, když má Sirius narozky. " zavrhl můj nápad, ale bylo vidět, že by rád někam odešel.
"Ale prosím tě, budem pryč jen chvilku, Sirius si toho ani nevšimne. Každej tady furt někam chodí. Zalezem si tady poblíž do nějaký učebny, aspoň na chvíli. " zkusila sem psí oči. To na něj vždycky zabere. Nevim jestli sem tak neodolatelná, nebo prostě ví, že bych ho stejně nakonec ukecala jako vždycky. Asi spíš to druhý. Každopádně nakonec přikývl a oba sme se zvedli.
"Za chvíli sme zpátky. " ohlásila sem ostatním a už sem táhla Remyho za ruku pryč, aby nás ještě někdo nezadržel. Propletli sme se davem ven z Velký síně a zastavili se.
"Tak kam teď? " hloubal Remus. Taky sem se pokusila zapojit svoje dlouho nepoužívaný mozkový závity, ale nic mě nenapadalo.
"Prdíme na to, někam zapadnem. " čapla sem ho za ruku a táhla pryč. Vyšli sme dvě patra až sme uviděli důvěrně známý dveře.
"Jdeme sem. " ukázala sem na učebnu přeměňování, nečekala sem na odpověď a táhla sem Remyho dovnitř.
"Zbláznila ses? " protestoval. "Nemůžeme bejt v učebně která patří McGonagallový. "
"Čeho se bojíš? Že sem někdo přijde? " ušklíbla sem se a hupsla na katedru. "Nikdo není takovej magor, aby sem chodil. Nikoho ani nenapadne, že by tady někdo mohl bejt, nebo aby sem šel. "
"No, to je pravda. " připustil Remy. "To jen ty seš takovej magor, že tě něco takovýho může vůbec napadnout a já taky, že se do toho nechám zatáhnout. "
Už nic dál nenamítal. Sedl si vedle mě na katedru a začali sme se líbat. Dneska byl tak zatraceně sexy. Vždycky mu to slušelo, ale dneska to bylo ještě lepší. Kupodivu neměl svoje oblíbený manžestráky, ale obyč džíny, který jak sem zjistila ukazovaly jeho prdelku ještě líp. Možná svojí lásku k manžestrákům přehodnotim a budu ho nutit nosit tyhle na zadku mírně upnutý džíny.
Dneska nebyl jenom sexy, ale ehm jak to říct slušně - taky mírně nadrženej. Líbal mě vášnivě a hladil všude po těle. Už to nebyl takovej ťunťa, jako na začátku, už si zvyknul a to je jen dobře.
Naše vzrušení se stupňovalo a po chvíli vzduchem prázdný učebny začalo lítat naše oblečení. Teď sme nemysleli na nic, jenom na sebe a ponořili se do chvíle rozkoše.
****************
Cenzura
****************
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 25. února 2011 v 17:06 | Reagovat

Joooo. Vážně skvělý.
A jaká jiná by mohla  bejt Siriusova oslava než obrovská. :-D  :-P  8-)

2 hplovehp hplovehp | Web | 25. února 2011 v 17:39 | Reagovat

Honem druhou část ! je to superúžobezvaperfektní! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama